TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk IV. [i] 13:00 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 00:00 Mama II. 5-6/22 [i] 01:00 Monk IV. [i] 01:50 NCIS: Los Angeles IV. 16-17/24 [i] 03:15 Mama II. 5-6/22 [i] 03:55 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Dom jurta - Francúzsko [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Staré rany - 1.časť 1/16 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Posadnutosť 1.časť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad [i] 14:35 Správna Agáta VII. 9/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Culver city - Los Angeles [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nahý medzi vlkmi [i] 22:05 Reportéri [i] 22:40 Doktor Martin: Vyhadzov 2/8 [i] 23:35 Diagnóza: Vražda: Posadnutosť 1.časť [i] 00:20 Správna Agáta VII. 9/13 [i] 01:05 Nahý medzi vlkmi [i] 02:45 Reportéri [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 MS v kocke [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "M" [i] 06:35 Sládkova abeceda: Písmeno "N" [i] 06:45 Máša a medveď II [i] 06:50 Garfield III. [i] 07:05 Seržant Murko [i] 07:15 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:35 O deťoch a zvieratkách [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Sedem životov [i] 08:05 Krajina bez tieňa [i] 08:30 Mixzóna [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Lesk kremnických mincí [i] 09:20 Tvárou v tvár [i] 09:45 Polícia [i] 10:00 Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad [i] 10:05 Chlapček vrabček [i] 11:05 Ej, husári [i] 11:30 Obedníček: Myška Margo [i] 11:40 Seržant Murko [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - NÁMORNÍCKA SMAJLINÁTIERKA [i] 12:00 Život s kameňom [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Vlkolínec [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Generácia [i] 13:50 Cesta [i] 14:30 Park [i] 15:00 ZvedaVEC: Nové jadrové zdroje [i] 15:05 II. svetová vojna v archíve: Čítanie z knihy života [i] 15:35 Národnostný magazín: Slovanský - PUĽS 60 rokov [i] 16:00 Okno do...: Okno do New Yorku [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Kechnec [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Lienkin domček [i] 18:35 Seržant Murko [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac! [i] 18:55 Garfield III. [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Silná zostava: Ohrozuje nás migrácia mladých zo Slovenska? [i] 21:00 Ženy (od lásky k hnevu) [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Modrý zamat [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy- Hírek [i] 01:55 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 OCHRANCOVIA [i] 08:50 POLICAJTI V AKCII [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 Stratené duše V. 21 [i] 13:40 OCHRANCOVIA [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:30 SEDEM [i] 00:30 Spravodlivosť v krvi V. 12 [i] 01:30 Nezvestní 15 [i] 02:25 KRIMI 03:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Najlepšie torty [i] 05:50 Keď sa má dom páčiť II. 2 [i] 06:10 Štyri svadby IV. 27 [i] 06:50 Štyri svadby IV. 28 [i] 07:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 Vraždy v Midsomeri IX. 8/8 [i] 11:05 "Pane, vy jste vdova!" [i] 13:15 Hoď svišťom 2 [i] 14:00 Profesionáli VII. 3 [i] 14:50 Faktor strachu II. 10 [i] 15:45 Simpsonovci VIII. 1,2/25 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:35 Vtierka Castle VII. 8,9 [i] 19:35 Profesionáli VII. 4 [i] 20:35 Cesta bojovníka [i] 22:45 OKTAGON MMA [i] 23:15 Vtákomlátič [i] 01:15 Faktor strachu II. 10 [i] 02:00 Profesionáli VII. 4 [i] 02:40 Črepiny [i] 03:10 INKOGNITO [i] 04:10 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:35 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 08:35 Prozíravost I. 1 [i] 09:35 Tým Škorpion II. 7 [i] 10:30 Tým Škorpion II. 8 [i] 11:25 Vlčí mládě IV. 7 [i] 12:25 Vlčí mládě IV. 1 [i] 13:20 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 14:20 Tým Škorpion II. 7 [i] 15:15 Tým Škorpion II. 8 [i] 16:10 Vlčí mládě IV. 8 [i] 17:05 Prozíravost I. 2 [i] 18:05 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 9 [i] 20:00 Tým Škorpion II. 10 [i] 21:00 Jak prosté V. 15 [i] 22:00 Criminal Minds Xii. 7 [i] 23:00 Inteligence I. 12 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 01:55 Jak prosté V. 14 [i] 02:45 Jak prosté V. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Zábava skončila 4 [i] 06:00 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 7 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony 3 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Neopič se po mně 28 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nákupčí pozor 16 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Návrat z Afriky 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Nabouraný Mustang 16 [i] 11:40 Rození obchodníci (7. Řada): Triumph Stag 5 [i] 12:35 Australská železnice (1. Řada) 8 [i] 13:30 Nutné k přežití (2. Řada): Namibie 10 [i] 14:25 Nutné k přežití (2. Řada): Zambie 11 [i] 15:20 Nutné k přežití (2. Řada): Kruh ohně - část 1 12 [i] 16:15 Jak se to dělá (5. Řada) 55 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Neopič se po mně 28 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nákupčí pozor 16 [i] 18:05 Rození obchodníci (7. Řada): Lotus Elan 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla pohybu, pásový nakladač, bažantnice, potápěčské helmy 1 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 10 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (2. Řada) 29 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Vrtkavá štěstěna 5 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Dvojí problém 16 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Šílené vynálezy 9 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 11 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? vlak s cukrovou třtinou 2 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (2. Řada) 29 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Vrtkavá štěstěna 5 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Dvojí problém 16 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 09:45 Po stopách hvězd [i] 10:15 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:50 Televarieté [i] 16:25 Kojak IV [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint 4/7 [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:40 Kriminalista [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Taggart [i] 00:00 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 GEN - Galerie elity národa [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo katolického kněze Milana Palkoviče [i] 02:00 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cestománie [i] 05:30 Klenoty naší krajiny: Poodří [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Kolumbie plná kontrastů [i] 09:55 Melodie podzemí [i] 11:40 Velké stroje zblízka: Supervzducholoď [i] 12:30 Tajný život skal: Lovci menhirů [i] 12:55 Babylon [i] 13:25 Na pomoc životu - suché oko [i] 13:45 Cesty víry: Zvoníci sobě [i] 14:10 Divnopis [i] 14:15 Televizní klub neslyšících [i] 14:45 Československý filmový týdeník 1148/2379 [i] 15:00 Zapomenuté výpravy: Císařův přítel [i] 15:25 Valašsko, kruté jaro 1945 [i] 16:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 Divoká Aljaška: Jaro [i] 17:25 Vzestup a pád NSDAP: Spiknutí a přeludy 8/10 [i] 18:15 České zázraky: Zapomeňte na obroučky [i] 18:40 Gratias Tibi - cena České televize [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 proStory: V duchu betonu [i] 19:25 Poutní místa: Horní Police a [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerův vpád na východ: Oběti [i] 21:00 Ceny Anděl 2016 [i] 22:10 Marnie [i] 00:20 Maršál [i] 02:25 Pevnosti: Hradec Králové [i] 02:40 Queer: Hnusáci a úchyláci [i] 03:10 Dějiny podle soudružky učitelky [i] 03:35 V zajetí železné opony [i] 03:50 Zatopené osudy: Vranovská přehrada [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Návraty [i] 04:50 Divnopis [i] 04:55 Ještě jsem nedokouřil své poslední viržínko [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3255 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Bezdomovci 2 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa III 4 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Namaluj mi pusu 157 [i] 14:05 Odložené případy IV: Smrt z milosti 23 [i] 15:00 Odložené případy IV: Šmírák 24 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Celebrita z internetu 2 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3256 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Čertův mlýn 11 [i] 21:35 Kriminálka Anděl: Chladnokrevně 3 [i] 22:45 Kriminálka Las Vegas XIV: Zatoulaný sob 11 [i] 23:40 Vražedná čísla II: Předávkování 24 [i] 00:30 Odložené případy IV: Smrt z milosti 23 [i] 01:20 Odložené případy IV: Šmírák 24 [i] 02:05 Dva a půl chlapa III 4 [i] 02:25 Střepiny [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Namaluj mi pusu 157 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel I: Lavina 7 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují králíčky/Tlapka roku 13 [i] 07:05 Tlapková patrola 14 [i] 07:50 M*A*S*H 183 [i] 08:40 M*A*S*H 184 [i] 09:10 Jake a tlusťoch IV: Náhrdelník 24 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Mraky na obzoru [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Jake a tlusťoch V: Kde a kdy 1/2 [i] 13:15 Komisař Rex IV: Nováček 5 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Nebezpečný ctitel 10 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Právo na další šanci 19 [i] 21:30 Jak se staví sen - extra [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 23:50 A je to naše! [i] 00:30 Rosamunde Pilcher: Mraky na obzoru [i] 02:30 Komisař Rex IV: Nováček 5 [i] 04:10 Policie Hamburk III: Nebezpečný ctitel 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Doktorka Zoe III. 11/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:05 Fatmagul 1/160 [i] 12:35 VELVET IV. 5-6 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Skrytá vášeň 167-168/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:00 2 baby na mizine [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy - VEĽKÉ FINÁLE 282-283 [i] 22:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 11/22 [i] 23:15 Hriešnici III. 1/12 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:55 2 baby na mizine [i] 01:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:40 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 25 [i] 06:15 Dobrodružství Hucka Finna [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 26 [i] 11:20 Zrozeni z moře [i] 13:20 Dobrodružství Hucka Finna [i] 15:10 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 16:55 Salon krásy [i] 18:45 Vdáš se, a basta! [i] 20:30 Včera v noci [i] 22:05 Extrakt [i] 23:45 U-Turn [i] 01:55 Východní přísliby