TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:20 Môj partner z K-9: Súkromný detektív [i] 09:20 Tajný agent v sukni [i] 11:50 CHART SHOW [i] 13:55 Forrest Gump [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ukradnuté deti 1-2/2 [i] 00:20 Sherlock Holmes: Hra tieňov [i] 02:55 Bleskový muž [i] 04:25 Smotánka [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Naša Zoo 6/6 [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Seržant Murko [i] 07:05 Náš Timmy [i] 07:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:25 Malý Mikuláš: Kto si koho nevšíma [i] 07:40 Martinka I.: Bazár 26/52 [i] 07:55 Ako si vycvičiť drakov 2: Návrat vyvrheľov - 2. časť 20/20 [i] 08:15 Zázračný ateliér [i] 08:45 TvMiniUni [i] 09:10 Arabela sa vracia: Zápas o Pultanelu 23/26 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:05 Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad [i] 10:15 Americké národné parky: Aljaška - Národný park Gates of the arctic 2/8 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:25 Agatha Christie : Poirot: Záhada Modrého vlaku [i] 15:00 Šťastie príde v nedeľu [i] 16:25 Zlaté časy [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:22 Mixzóna [i] 20:25 Hokej - MS v hokeji [i] 23:15 Mixzóna [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot: Záhada Modrého vlaku [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:25 Šťastie príde v nedeľu [i] 03:50 Americké národné parky: Aljaška - Národný park Gates of the arctic 2/8 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 MS v kocke [i] 06:40 Mixzóna [i] 07:05 Cyklopotulky [i] 07:15 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Jaskyne Slovenského krasu [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:05 Test magazín: Doplnky výživy OMEGA 3 [i] 10:15 Orientácie [i] 11:00 Slovak Open - ženy [i] 14:10 Herecké legendy: Eva Rysová [i] 14:25 Mastný hrniec [i] 15:45 Nedeľná chvíľka poézie: Jaroslav [i] 15:55 Mixzóna [i] 16:00 Hokej - MS v hokeji [i] 19:00 Večerníček: Jurošík [i] 19:05 Seržant Murko [i] 19:15 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Kontakt [i] 19:20 Garfield III. [i] 19:30 O deťoch a zvieratkách [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Zánik samoty Berhof [i] 21:50 Anjel Levine [i] 23:45 MS v kocke [i] 00:15 Hokej - MS v hokeji [i] 01:45 Hokej - MS v hokeji [i] 03:15 Správy RTVS "N" [i] 04:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 Káčerovo III. [i] 07:55 Panna Aquamarine [i] 10:05 Osamelý jazdec [i] 13:25 Nebezpečná rýchlosť [i] 15:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:55 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 1890: Krysa 12 [i] 22:10 Grandhotel Budapešť [i] 00:35 Vtákomlátič [i] 02:35 1890: Krysa 12 [i] 03:50 KRIMI 04:15 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 05:35 Keď sa má dom páčiť II. 1/13 [i] 06:05 Štyri svadby IV. 26 [i] 06:45 Štyri svadby IV. 27 [i] 07:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Vychádzam ti v ústrety [i] 09:30 Najlepšie torty [i] 10:45 POSTAVÍME OPRAVÍME ZVEĽADIME [i] 12:00 Keď sa má dom páčiť II. 2 [i] 12:30 EKOTOPFILM: Obrázky z Podyjí [i] 13:30 Hoď svišťom 1/16 [i] 14:15 SVET PODĽA EVELYN [i] 15:25 Panna Aquamarine [i] 17:35 Boot Hill [i] 19:35 Hoď svišťom 2 [i] 20:35 Pamiatkari [i] 23:15 Ruby Sparksová [i] 01:35 Náhradná matka [i] 03:05 Boot Hill [i] 04:35 Hoď svišťom 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Tým Škorpion II. 7 [i] 08:25 Tým Škorpion II. 8 [i] 09:20 Inteligence I. 12 [i] 10:15 Ncis: New Orleans I. 1 [i] 11:15 Ncis: New Orleans I. 2 [i] 12:10 Prozíravost II. 12 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 16 [i] 14:10 Havaj 5-0 III. 17 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 17:10 Rookie Blue II. 2 [i] 18:10 Rookie Blue II. 3 [i] 19:10 Ncis: New Orleans I. 3 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 4 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 6 [i] 21:55 Od soumraku do úsvitu III. 10 [i] 22:55 Criminal Minds Xii. 7 [i] 23:55 Jak prosté V. 14 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 7 [i] 01:55 Od soumraku do úsvitu III. 10 [i] 02:40 Jak prosté V. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Podmořští lovci 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 16 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada) 4 [i] 07:15 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Náhlý dopad 4 [i] 08:10 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Malá auta 3 [i] 09:05 Super kamioňáci (3. Řada) 2 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Král Klondiku 19 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Reaper nahání strach 18 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Mike Tyson 5 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Vesmírný nález 6 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? prudká změna 29 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Na úrovni 3 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Blázen do Mustangů 3 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Fanouškové Mustangů 12 [i] 15:20 Zničená minulost (1. Řada): Záhady středověké katedrály 3 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 4 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): BMW M6 10 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Rolls-Royce Dawn 11 [i] 18:05 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 3 [i] 19:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Zábava skončila 4 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zpět u Brownových 16 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Ztráta rypadla 15 [i] 22:00 Národ tukanů [i] 23:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Snaž se nebo zemřeš 6 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 5 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julianne Hough 3 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zpět u Brownových 16 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Ztráta rypadla 15 [i] 03:30 Národ tukanů [i] 04:20 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Snaž se nebo zemřeš 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Jeskyně [i] 06:45 Hotel Modrá hvězda [i] 08:15 Úsměvy Jana Pivce [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Není houba jako houba [i] 14:20 Plachý milovník [i] 15:15 Slavnosti sněženek [i] 16:40 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Hlas pro římského krále [i] 22:05 168 hodin [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 Mravenci nesou smrt [i] 00:00 Místo činu - Schimanski [i] 01:35 Legendy záchranářství: Horská služba [i] 02:10 Bolkoviny [i] 03:00 Banánové rybičky [i] 03:30 Žiješ jenom 2x [i] 04:00 Sváteční slovo katolického kněze Milana Palkoviče [i] 04:05 Hobby naší doby [i] 04:35 Poslední leč Josefa Langmilera [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty víry: Odcházení kardinála [i] 05:30 Království divočiny: Žirafí ráj [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1148/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Bylo to v máji [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Hledá se zatáčka 38/44 [i] 10:05 Velká vlastenecká válka: Operace [i] 10:55 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:25 Sváteční slovo katolického kněze [i] 12:30 Křesťanský magazín [i] 12:55 Uchem jehly [i] 13:25 Cesty víry: Zvoníci sobě [i] 13:50 Na plovárně s Luďkem Sobotou [i] 14:20 Království divočiny: Orlovec říční [i] 14:45 Na cestě po jihoafrickém Gautengu [i] 15:15 S gurmánem na cestách II.: Chorvatsko [i] 15:55 Ferdinandovy zahrady [i] 16:25 Ženy, které psaly historii: Jana z [i] 17:15 Národní klenoty II [i] 17:45 Poslední lovci v Mongolsku [i] 18:40 Gratias Tibi - cena České televize [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Divnopis [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Císařův přítel [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Maršál [i] 22:10 Vertigo [i] 00:15 Kalašnikov versus M16 [i] 01:10 Chobotnička [i] 03:15 Gospel v Čechách a na Moravě [i] 03:45 Karel Otčenášek, arcibiskup [i] 04:00 Ochránce [i] 04:25 Hraje vám... Zlaťanka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě 25 [i] 06:55 Senzační Spiderman 7 [i] 07:20 Kačer Kabrňák II 6 [i] 07:45 Příběhy Toma a Jerryho II 1 [i] 08:10 Tučňáci z Madagaskaru II 8 [i] 08:35 Víkend [i] 09:35 Svatba na bitevním poli aneb Hodiny před slávou [i] 11:30 Princezna ze mlejna 3 [i] 12:35 Myšák Stuart Little [i] 14:15 Krotitelé duchů [i] 16:15 Křtiny [i] 17:55 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Medvídek [i] 22:25 Střepiny [i] 23:00 Stealth: Přísně tajná mise [i] 01:10 Krotitelé duchů [i] 02:45 Volejte Novu [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:10 Holky pod zámkem II. [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel I: Poskok 6 [i] 06:40 Tlapková patrola: Tlapky a Rabl/Tlapky zachraňují mrože 12 [i] 07:10 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují králíčky/ Tlapka roku 13 [i] 07:40 Jen počkej, zajíci! [i] 08:05 M*A*S*H 182 [i] 08:40 M*A*S*H 183 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře II: Nový ředitel 20 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:15 Vychytávky Extra 13:40 Božské dorty od Markéty [i] 14:15 Máme rádi Česko [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Nový úsvit [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta II: Krev 7 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:35 Šílená hra [i] 01:30 Tři mušketýři II: Soud a trest 10 [i] 02:35 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:10 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 03:45 Vraždy v Midsomeru XIV: Nový úsvit [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Angelika a sultán [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:30 Rebelka z predmestia III. 10-11/13 [i] 11:50 Druhá šanca III. 8-9/10 [i] 14:05 Odložený prípad IV. 21-22/24 [i] 15:55 Princezná so smaragdom [i] 20:00 VELVET IV. 5-6 [i] 21:40 Šťastlivec [i] 23:40 Všetky sú zadané [i] 01:45 Odhodlaná zabiť [i] 03:05 Šťastlivec [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 06:30 Merlinův učeň [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Počátek Země Nezemě [i] 12:40 Big Screen 2 24 [i] 12:55 Dobrodružství Žraločáka a Lávovky [i] 14:25 Bitva o Gallipoli 1 3 [i] 15:25 Bitva o Gallipoli 1 4 [i] 16:35 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 18:20 Všichni královi muži [i] 20:30 Spirit [i] 22:10 Policejní divize Rampart [i] 00:05 Dům snů [i] 01:50 Cesta do Afriky [i] 03:20 Casanova [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 06:45 Fotbal [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 19:00 Fotbal [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Biozóna 1 9 [i] 05:30 Biozóna 1 10 [i] </