Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk IV. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Bleskový muž [i] 01:30 Monk IV. [i] 02:55 Dva a pol chlapa XI. [i] 03:35 Kredenc [i] 04:15 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Slovensko chutí [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Cestou necestou: Namíbia [i] 09:05 Diagnóza: Vražda: Sľuby treba plniť [i] 09:50 Diagnóza: Vražda: Boj o potravu [i] 10:45 Pražská terčovnica [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Správna Agáta VII. 8/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Dom jurta - Francúzsko [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Staré rany - 1.časť 1/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Cestou necestou: Mexiko [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Smrť darebáka [i] 00:40 Neskoro večer [i] 01:30 Správna Agáta VII. 8/13 [i] 02:15 Smrť darebáka [i] 04:15 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 MS v kocke [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "L" [i] 06:40 Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "Z" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Seržant Murko [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Torta z piesku [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Mixzóna [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Sklári z Katarínskej Huty [i] 09:25 Rómsky magazín [i] 09:50 Hodina zažíhania sviec [i] 10:25 Heda Melicherová jubiluje: Zišli sa gorali [i] 11:05 Čepenie nevesty [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:35 Seržant Murko [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Paleo smajlichuťovka [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Dudince. [i] 12:35 Pieniny sú legendárne [i] 13:00 Ľadové objatie Svalbardu 1. časť [i] 13:30 Ľadové objatie Svalbardu 2.časť [i] 14:00 Múzeum [i] 14:35 Umenie [i] 15:05 II. svetová vojna v archíve: Po stopách čatára Matúša [i] 15:45 Tvárou v tvár [i] 16:15 (Ne)celebrity: Vladimíra Fabriciusová [i] 16:20 (Ne)celebrity: Marián Kuřeja [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Futbal - Fortuna liga [i] 19:40 Večerníček: Jurošík [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Família [i] 20:35 Jedenáste prikázanie: Vzdialené hrmenie [i] 21:45 Deviaty deň [i] 23:20 BJD 2016: Jana Bezek Trio (Poľsko) [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše V. 20 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Pamiatkari [i] 23:20 Tvrďas 2 [i] 01:20 Hory majú oči 2 [i] 03:20 KRIMI 03:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Črepiny PLUS [i] 05:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 06:05 Štyri svadby IV. 24 [i] 06:45 Štyri svadby IV. 25 [i] 07:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 Vtierka Castle VII. 4,5 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 53 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 13:00 Simpsonovci XXIII. 19,20 [i] 14:00 Profesionáli VII. 2 [i] 14:45 Faktor strachu II. 9 [i] 15:45 Simpsonovci XXIII. 21,22/22 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:35 Vtierka Castle VII. 6,7 [i] 19:35 Profesionáli VII. 3 [i] 20:35 1890 [i] 22:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:35 Aj anjeli jedia fazuľu [i] 02:15 Faktor strachu II. 9 [i] 02:55 Profesionáli VII. 3 [i] 03:35 Črepiny [i] 04:35 DIVOKÉ KONE 53 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Tajnosti a lži II. 9 [i] 08:30 Tajnosti a lži II. 10 [i] 09:30 Tým Škorpion II. 5 [i] 10:30 Tým Škorpion II. 6 [i] 11:25 Vlčí mládě IV. 6 [i] 12:20 Tajnosti a lži II. 9 [i] 13:20 Tajnosti a lži II. 10 [i] 14:20 Tým Škorpion II. 5 [i] 15:20 Tým Škorpion II. 6 [i] 16:15 Vlčí mládě IV. 7 [i] 17:15 Prozíravost I. 1 [i] 18:15 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 19:15 Tým Škorpion II. 7 [i] 20:10 Tým Škorpion II. 8 [i] 21:05 Inteligence I. 12 [i] 22:00 Výkupné I. 8 [i] 22:55 Podfu(c)k I. 3 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu III. 9 [i] 00:55 Inteligence I. 12 [i] 01:50 Medium Ii. 18 [i] 02:35 Od soumraku do úsvitu III. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (1. Řada): Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada): Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla 8 [i] 06:00 Australská železnice (1. Řada) 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 6 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články 2 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Donův svět 27 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záchodová tragédie 15 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Pokousání 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Úplně mimo 15 [i] 11:40 Rození obchodníci (7. Řada): BMW 840 4 [i] 12:35 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Srdce v divočině 7 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vlčí smečka se vrací 8 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Řidič slečny deštivých 9 [i] 16:15 Jak se to dělá (5. Řada) 54 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Donův svět 27 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záchodová tragédie 15 [i] 18:05 Rození obchodníci (7. Řada): Triumph Stag 5 [i] 19:00 Jak se to dělá (21. Řada): Dragster pneumatiky, poleva, plovoucí doky, spirálové potrubí 26 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 9 [i] 20:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 5 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada): Sesuvy půdy a pády 3 [i] 22:00 Záhadná Země (3. Řada): Ztracený poklad Velkého kaňonu 3 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Přírodní úkazy 8 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 5 [i] 00:55 Australská železnice (1. Řada) 6 [i] 01:50 Z chlapce mužem (2. Řada) 5 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada): Sesuvy půdy a pády 3 [i] 03:30 Záhadná Země (3. Řada): Ztracený poklad Velkého kaňonu 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:50 Kufr [i] 10:30 Podnájem [i] 10:45 Neobyčejné životy [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Soudkyně Amy VI [i] 15:25 Rytíř [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Peklo s princeznou [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:30 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:25 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Objektiv [i] 01:05 Toulavá kamera [i] 01:35 Mnohotvárná Troja [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Hobby naší doby [i] 04:50 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 proStory: V duchu betonu [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Divoká Aljaška: Jaro [i] 09:50 S gurmánem na cestách II.: Mosambik [i] 10:35 Postřehy odjinud [i] 10:40 S kuchařem kolem světa po Paříži 1/6 [i] 11:40 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 12:35 Koňský den po mongolsku [i] 13:15 Chcete mě? [i] 13:40 Pevnosti: Hradec Králové [i] 14:00 Dejte nám křídla 5/5 [i] 14:55 GEN - Galerie elity národa [i] 15:10 Hitlerův wehrmacht: Útok na Evropu 1/5 [i] 16:05 Velká vlastenecká válka: Operace [i] 16:55 Tajný život skal: Vulkánova dílna [i] 17:20 Poslední lovci v Ekvádoru [i] 18:15 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 3/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - suché oko [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: My, chytří primáti: Důležitost rodiny 2/3 [i] 21:00 Panství Downton VI 5/10 [i] 21:50 Melodie podzemí [i] 23:35 Mongol [i] 01:35 Vesnicopis [i] 01:55 Chcete je? [i] 02:05 Folklorika [i] 02:30 Venkov zvenku [i] 03:00 Francouzská misie [i] 03:20 Z očí do očí [i] 03:50 Ochránce [i] 04:15 Hraje vám... Gloria [i] 04:50 Do neznáma: Druhá šance 38/39 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3254 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Profesorova slečna 738 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa III 3 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Léto v síti 156 [i] 14:05 Odložené případy IV: Rozpolcená 21 [i] 15:00 Odložené případy IV: Lodní náklad 22 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Nalezený syn 1 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3255 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hříšný tanec [i] 22:20 Terminátor 3: Vzpoura strojů [i] 00:15 Odložené případy IV: Rozpolcená 21 [i] 01:05 Odložené případy IV: Lodní náklad 22 [i] 01:50 Kriminálka Miami V: Rozený zabiják 24 [i] 02:30 Dva a půl chlapa III 3 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Léto v síti 156 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel I: Sportovci 4 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky a duch piráta 10 [i] 07:05 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují Vánoce 11 [i] 07:50 M*A*S*H 180 [i] 08:45 M*A*S*H 181 [i] 09:15 Rosamunde Pilcher: Dům na pobřeží [i] 11:15 Jake a tlusťoch IV: Náhrdelník 24 [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Komisař Rex IV: Vražedný plán 3 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Moserova smrt 4 [i] 15:30 Policie Hamburk III: Tvrdě na hraně 9 [i] 16:30 Odpolední zprávy [i] 16:45 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Míčkem mezi oči 20 [i] 21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:10 Spratci na zabití [i] 00:50 A je to naše! [i] 01:30 Rosamunde Pilcher: Dům na pobřeží [i] 03:30 Komisař Rex IV: Vražedný plán 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 10/22 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Priatelia [i] 10:55 Vymenené životy 281 [i] 12:15 Nekonečná láska 55-56 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Skrytá vášeň 165-166/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Pestúnka v zácviku [i] 22:15 Bostonské vraždy VI. 9-10/18 [i] 00:05 Sklenený dom 2 [i] 02:00 Priatelia [i] 02:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 10/22 [i] 03:35 Bostonské vraždy VI. 9-10/18 [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 06:00 Big Screen 2 25 [i] 06:15 Tom Sawyer a jeho kamarádi [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Merlinův učeň [i] 12:45 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 13:15 Počátek Země Nezemě [i] 14:50 Počátek Země Nezemě [i] 16:25 Bitva o Gallipoli 1 3 [i] 17:25 Bitva o Gallipoli 1 4 [i] 18:35 Výtah smrti [i] 20:30 Cesta do Afriky [i] 22:05 U-Turn [i] 00:15 Krvavý stát [i] 01:45 Němý svědek [i] 03:15 Valdemarův odkaz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cestovní vozy [i] 06:30 Fotbal [i] 07:00 Fotbal [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 18:45 Fotbal [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vliv přírody v maďarských vynálezech [i] 06:00 HungaRock z prvni ruky 1 23 [i] 07:15 Nápady, které vydělaly miliony 1 1 [i] 07:45 Brutální chemie 1 2 [i] 08:45 New York Město Jídla 1: New York město jídla 3