Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:55 O 10 rokov mladší [i] 10:05 Rodinné prípady [i] 12:10 Monk IV. [i] 14:10 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Top aplikácie [i] 00:05 Dva a pol chlapa XI. [i] 01:00 Monk IV. [i] 02:40 NCIS: Los Angeles IV. 14/24 [i] 03:20 Dva a pol chlapa XI. [i] 04:00 O 10 rokov mladší [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Holandský dom v kopci [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Samotár - 2.časť 14/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Hippokratova prísaha [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Správna Agáta VII. 7/13 [i] 15:20 TV ŠANCA [i] 15:55 Mixzóna [i] 16:00 Hokej - MS v hokeji [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:30 Mafiáni: Ján Takáč – muž dvoch tvár a Jozef Surovčík – boss zakladajúci reštaurácie [i] 22:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Otec...? [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Otec do vetra 12/23 [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Pokles morálky 13/23 [i] 23:50 Diagnóza: Vražda: Hippokratova prísaha [i] 00:35 Správna Agáta VII. 7/13 [i] 01:20 Slovensko v obrazoch [i] 01:45 Svet v obrazoch [i] 02:05 Mafiáni: Ján Takáč – muž dvoch tvár a Jozef Surovčík – boss zakladajúci reštaurácie [i] 02:35 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Otec...? [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Pri mori: Škótsko a jeho slávny prieplav [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "K" [i] 06:35 Abeceda Daniela Heviera: Písmemo "U" a "V" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Seržant Murko [i] 07:40 Moji zvierací priatelia [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Aliens [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri cechu sedlárskeho [i] 09:15 Maďarský magazín [i] 09:40 Tereza [i] 11:00 Súbor Turiec [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:35 Seržant Murko [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHRANOLČEKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Bardejov. [i] 12:40 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Ostrov Goat Island [i] 13:25 Absolútny Švéd [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 II. svetová vojna v archíve: Ladislav Ťažký - Pramene tvorby [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Život s kameňom [i] 16:25 Test magazín: Automatické kosačky [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Osturňa [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Z mesta do mesta [i] 18:10 Poklady.sk: Tajomný majster M.S. [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Seržant Murko [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Aliens [i] 18:55 Hokej - MS v hokeji [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Mixzóna [i] 20:10 Hokej - MS v hokeji [i] 22:45 Mixzóna [i] 23:10 MS v kocke [i] 23:40 Hokej - MS v hokeji [i] 01:10 Hokej - MS v hokeji [i] 02:40 Správy RTVS "N" [i] 03:30 Národnostné správy [i] 03:40 Správy- Hírek [i] 03:45 Hokej - MS v hokeji [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 OCHRANCOVIA [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše V. 19 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Spackané plastické operácie III. 10 [i] 00:05 Spravodlivosť v krvi V. 11 [i] 01:00 Nezvestní 14 [i] 02:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Walking Dead V. 8 [i] 05:40 Črepiny PLUS [i] 06:00 Štyri svadby IV. 23 [i] 06:45 Štyri svadby IV. 24 [i] 07:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 Vtierka Castle VII. 2,3 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 52 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 13:00 Simpsonovci XXIII. 17,18 [i] 13:50 Profesionáli VII. 1/9 [i] 14:45 Faktor strachu II. 8 [i] 15:45 Simpsonovci XXIII. 19,20 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:35 Vtierka Castle VII. 4,5 [i] 19:30 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli VII. 2 [i] 20:35 James Bond: Dnes neumieraj [i] 23:25 Prečo lietadlá padajú 2 [i] 00:25 Walking Dead V. 9 [i] 01:20 Faktor strachu II. 8 [i] 02:10 Profesionáli VII. 2 [i] 02:45 DIVOKÉ KONE 52 [i] 03:40 Prečo lietadlá padajú 2 [i] 04:25 Walking Dead V. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:15 Tajnosti a lži II. 7 [i] 08:15 Tajnosti a lži II. 8 [i] 09:15 Tým Škorpion II. 3 [i] 10:15 Tým Škorpion II. 4 [i] 11:15 Vlčí mládě IV. 5 [i] 12:10 Tajnosti a lži II. 7 [i] 13:10 Tajnosti a lži II. 8 [i] 14:10 Tým Škorpion II. 3 [i] 15:10 Tým Škorpion II. 4 [i] 16:10 Vlčí mládě IV. 6 [i] 17:05 Tajnosti a lži II. 9 [i] 18:05 Tajnosti a lži II. 10 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 5 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 6 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 7 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 00:00 Medium Ii. 18 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (1. Řada): Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada): Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště 7 [i] 06:00 Australská železnice (1. Řada) 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Vidle/karamely/formy na bábovky 1 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záhadný přídavek 14 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Unášeni mořem 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Apache/cesta k chopperu živě - 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (7. Řada): VW T2 3 [i] 12:35 Australská železnice (1. Řada) 6 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Hazard 7 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Tlak 8 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Sny o zlatě 9 [i] 16:15 Jak se to dělá (5. Řada) 53 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záhadný přídavek 14 [i] 18:05 Rození obchodníci (7. Řada): BMW 840 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (21. Řada): Solid-state drives, oční stíny, limuzíny, kladivo 25 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 8 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Zlaté časy na Wedgiemont High 18 [i] 21:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Vojsko 3 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 5 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Superlidé 7 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Náhlý dopad 4 [i] 00:55 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Americké ikony 2 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Zlaté časy na Wedgiemont High 18 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Ztráta rypadla 15 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 5 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:50 Ať se lidi mají rádi... aspoň dnes [i] 10:40 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Jeskyně [i] 15:05 Televarieté [i] 16:25 Kojak IV [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Mravenci nesou smrt [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Gejzír [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 Taggart [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Rytíř na cestách [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dejte nám křídla 5/5 [i] 09:55 Marie Terezie, Její Veličenstvo a matka [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Vzestup a pád NSDAP: Konečné řešení 7/10 [i] 11:45 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:10 Na pomoc životu - suché oko [i] 13:30 Chcete je? [i] 13:35 Valašsko, kruté jaro 1945 [i] 14:15 Hitlerův wehrmacht: Útok na Evropu 1/5 [i] 15:10 Zapomenuté výpravy: Císařův přítel [i] 15:35 Ženy, které psaly historii: Kleopatra [i] 16:25 Velké stroje zblízka: Supervzducholoď [i] 17:15 Do neznáma: Druhá šance 38/39 [i] 17:35 Do neznáma: Nad propastí 39/39 [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Pevnosti: Praha [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa po Paříži 1/6 [i] 21:05 Cestománie [i] 21:35 Klenoty naší krajiny: Poodří [i] 22:00 České zázraky: Zapomeňte na obroučky [i] 22:30 Protektor [i] 00:10 Queer: Hnusáci a úchyláci [i] 00:35 Sestřička Jackie V: Duše 10/10 [i] 01:05 Provedu! Přijímač: Komplexák 6/7 [i] 01:45 Náš venkov: Zvláštní vydání - Kocar [i] 02:15 O zvířatech a lidech [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:10 Na moll [i] 03:50 Spravedlnost a mír [i] 04:20 Lidské osudy [i] 04:50 Divnopis [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3253 [i] 09:45 Výměna manželek [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa III 2 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Co je s tou krví? 155 [i] 14:05 Odložené případy IV: Pedofil 19 [i] 15:00 Odložené případy IV: Postav se a zakřič 20 [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Rozený zabiják 24 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3254 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Profesorova slečna 738 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Zodiac [i] 01:10 Odložené případy IV: Pedofil 19 [i] 02:00 Odložené případy IV: Postav se a zakřič 20 [i] 02:35 Dva a půl chlapa III 2 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Co je s tou krví? 155 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel I: Stíny 3 [i] 06:40 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují pamlsky/Tlapky na lanovce 9 [i] 07:10 Tlapková patrola: Tlapky a duch piráta 10 [i] 07:55 M*A*S*H 179 [i] 08:50 M*A*S*H 180 [i] 09:20 Jake a tlusťoch IV: Ještě se sejdeme 22 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Druhá šance [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch IV: Lhát je hřích 23 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Pohřbena zaživa 1 [i] 14:30 Komisař Rex IV: Smrt spolužáka 2 [i] 15:30 Policie Hamburk III: Kde je máma? 8 [i] 16:30 Odpolední zprávy [i] 16:45 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Nový ředitel 20 [i] 21:35 davinci [i] 22:35 Castle na zabití V: Po pracovní době 8 [i] 23:25 A je to naše! [i] 00:10 Rosamunde Pilcher: Druhá šance [i] 02:10 Komisař Rex IV: Pohřbena zaživa 1 [i] 03:00 Komisař Rex IV: Smrt spolužáka 2 [i] 03:45 Policie Hamburk III: Kde je máma? 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 9/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:05 Vymenené životy 280 [i] 12:20 Nekonečná láska 53-54 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 163-164/188 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 281 [i] 21:30 Nekonečná láska 55-56 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 10/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 01:15 Adela show [i] 02:25 Smotánka [i] 03:15 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 2 24 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:30 Monsieur Max [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Merlinův učeň [i] 12:45 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 13:15 Electric Slide [i] 14:55 5 dnů do půlnoci 1 3 [i] 15:45 Bídníci 20. století [i] 18:50 Život podle Dana [i] 20:30 Blázni ve vězení