TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk IV. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 FARMA [i] 23:15 Kredenc [i] 23:55 Dva a pol chlapa XI. [i] 00:50 Monk IV. [i] 02:30 NCIS: Los Angeles IV. 12-13/24 [i] 04:05 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Zelená škola - Bali [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Samotár - 1.časť 13/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda v cieľovej rovinke [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Správna Agáta VII. 6/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Holandský dom v kopci [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Samotár - 2.časť 14/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Krstný otec [i] 23:10 Diagnóza: Vražda: Vražda v cieľovej rovinke [i] 23:55 Správna Agáta VII. 6/13 [i] 00:40 Komisár Manara: Zelený lúč 5/12 [i] 01:35 Komisár Manara: Reťazová reakcia 6/12 [i] 02:30 Občan za dverami [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Záznamy z rokovania NR SR [i] 06:00 MS v kocke [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "J" [i] 06:40 Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "S" a "T" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Ufón [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Mixzóna [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Kremnickí minciari [i] 09:20 Kvarteto [i] 09:50 Falošný peniaz [i] 11:10 Pod izbovou hradou [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:35 Blanche: Beznádejný prípad [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKAŠA [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Smaragdové zrkadlá [i] 13:00 Pamätník [i] 13:25 Slováci na bojiskách [i] 14:35 Moja diagnóza: S diagnózou hallux valgus bolí každý krok [i] 15:00 II. svetová vojna v archíve: Ladislav Ťažký - Púť životom [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Pri mori: Škótsko a jeho slávny prieplav [i] 16:20 Halali [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Podproč [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Z mesta do mesta: Trenčín [i] 18:10 GEN.sk: Emília Vášáryová [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Seržant Murko [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Ufón [i] 18:50 Garfield III. [i] 19:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:25 Moji zvierací priatelia [i] 19:35 O deťoch a zvieratkách [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Ostrov Goat Island [i] 20:55 Absolútny Švéd [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Festivaly 2017: NU DANCE FEST [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Polícia [i] 23:50 Jazdi hlavou: Predvídanie [i] 23:55 Noc v archíve [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:10 Správy- Hírek [i] 02:20 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše V. 18 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PANELÁK XVI.: Talizman 13 [i] 21:15 Mafiánovci [i] 23:45 Prison Break: Návrat 7 [i] 00:45 Spravodlivosť v krvi V. 10 [i] 01:45 Nezvestní 13 [i] 02:40 KRIMI 03:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Črepiny PLUS [i] 06:05 Štyri svadby IV. 22 [i] 06:45 Štyri svadby IV. 23 [i] 07:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 Vtierka Castle VI. 23/23 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 51 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 13:00 Simpsonovci XXIII. 15,16 [i] 13:50 Profesionáli VI. 16/16 [i] 14:45 Faktor strachu II. 7 [i] 15:45 Simpsonovci XXIII. 17,18 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:35 Vtierka Castle VII. 2,3 [i] 19:35 Profesionáli VII. 1/9 [i] 20:35 Kronika [i] 22:15 Letecké katastrofy XIII. 7 [i] 23:25 Walking Dead V. 8 [i] 00:15 HUSTE.tv PLAY OFF Eurovia SBL [i] 02:20 Kronika [i] 03:40 Črepiny [i] 04:15 Letecké katastrofy XIII. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 9 [i] 07:10 Tajnosti a lži II. 5 [i] 08:10 Tajnosti a lži II. 6 [i] 09:10 Tým Škorpion II. 1 [i] 10:10 Tým Škorpion II. 2 [i] 11:10 Vlčí mládě IV. 4 [i] 12:05 Tajnosti a lži II. 5 [i] 13:05 Tajnosti a lži II. 6 [i] 14:05 Tým Škorpion II. 1 [i] 15:05 Tým Škorpion II. 2 [i] 16:05 Vlčí mládě IV. 5 [i] 17:00 Tajnosti a lži II. 7 [i] 18:00 Tajnosti a lži II. 8 [i] 19:00 Tým Škorpion II. 3 [i] 20:00 Tým Škorpion II. 4 [i] 21:00 Podfu(c)k I. 3 [i] 22:00 Jak prosté V. 14 [i] 23:00 Vzkazy mrtvých II. 3 [i] 00:10 Medium Ii. 17 [i] 01:10 Jak prosté V. 14 [i] 02:10 Vzkazy mrtvých II. 3 [i] 03:05 Medium Ii. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (1. Řada): Koberce, pitná voda a akustické kytary 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada): Písty/malířské válečky/padáky/komíny 6 [i] 06:00 Australská železnice (1. Řada) 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 13 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Chudák Bogart 25 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Totální porážka 13 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Zamrzlé pláně 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Apache/cesta k chopperu živě - 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (7. Řada): Ford Sierra Cosworth 2 [i] 12:35 Australská železnice (1. Řada) 5 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 6 [i] 14:25 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 7 [i] 15:20 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 8 [i] 16:15 Jak se to dělá (4. Řada) 52 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Chudák Bogart 25 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Totální porážka 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (7. Řada): VW T2 3 [i] 19:00 Jak se to dělá (21. Řada): Kolenní ortéza, klimatizace, okenní fólie, výfuk motocyklu 24 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 7 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Boj s katastrofou 1 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Gas Monkey, That Funky Monkey... 3 [i] 22:00 Super kamioňáci (3. Řada) 7 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Demoliční závody 6 [i] 00:00 Dvojí přežití (1. Řada): Nezdařilý výstup 3 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Lindsey Vonn 4 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (2. Řada): Boj s katastrofou 1 [i] 02:40 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Gas Monkey, That Funky Monkey... 3 [i] 03:30 Super kamioňáci (3. Řada) 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 10:00 Kufr [i] 10:40 Panoptikum Města pražského [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:50 Televarieté [i] 16:20 Kojak IV [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Ach, ty vraždy! [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:40 Columbo [i] 00:15 Motiv III [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Poslední lovci v Ekvádoru [i] 09:55 Podvedení psi [i] 10:20 Krásy evropského pobřeží: Gdaňsk [i] 10:30 Hitlerův vpád na východ: Počáteční dny [i] 11:20 Ženy, které psaly historii: Kleopatra [i] 12:10 Náš venkov: Zvláštní vydání - Kocar [i] 12:40 Ta naša kapela [i] 13:05 Folklorika [i] 13:35 Poutní místa: Horní Police a [i] 13:50 S gurmánem na cestách II.: Mosambik [i] 14:35 Kvarteto [i] 15:00 Valašsko, kruté jaro 1945 [i] 15:40 Televizní klub neslyšících [i] 16:10 Ještě jsem nedokouřil své poslední viržínko [i] 17:05 S kuchařem kolem světa: Srí Lanka [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Cestománie [i] 19:30 Na pomoc životu - ulcerózní kolitida [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kolumbie plná kontrastů [i] 21:00 Na cestě po jihoafrickém Gautengu [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 21:55 Provedu! Přijímač: Komplexák 6/7 [i] 22:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:35 Stíny nad jezerem 4/7 [i] 00:25 Dům z karet III 4/13 [i] 01:10 Wolf Hall: Pán přízraků 6/6 [i] 02:10 Nové pověsti české [i] 02:40 Židé v Brně [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:35 Odpad společnosti? [i] 04:00 Na moll [i] 04:45 Deset století architektury: Stavovské divadlo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3252 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Rytíř na bílém koni 737 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa III 1 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Výbušnina 154 [i] 14:00 Odložené případy IV: Přísun krok 17 [i] 14:55 Odložené případy IV: Sen o dolarech 18 [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Záchranná pojistka 23 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3253 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Holky pod zámkem II. [i] 22:40 Kriminálka Las Vegas XIV: Dámská jízda 10 [i] 23:30 Vražedná čísla II: Spodní proudy 23 [i] 00:25 Odložené případy IV: Přísun krok 17 [i] 01:15 Odložené případy IV: Sen o dolarech 18 [i] 01:55 Kriminálka Miami V: Záchranná pojistka 23 [i] 02:40 Dva a půl chlapa III 1 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Výbušnina 154 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel I: Oběti 2 [i] 06:40 Tlapková patrola: Servisní tým tlapek/Tlapky bojují s ohněm 8 [i] 07:10 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují pamlsky/Tlapky na lanovce 9 [i] 07:55 M*A*S*H 178 [i] 08:50 M*A*S*H 179 [i] 09:20 Jake a tlusťoch IV: Udělal bych cokoliv 21 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Cena lásky [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch IV: Ještě se sejdeme 22 [i] 13:25 Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 11 [i] 14:30 Komisař Rex III: Krvavé růže 12 [i] 15:30 Policie Hamburk III: Nic než pravda 7 [i] 16:30 Odpolední zprávy [i] 16:45 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Těhotenství 18 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 Telebazar [i] 23:45 A je to naše! [i] 00:25 Rosamunde Pilcher: Cena lásky [i] 02:20 Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 11 [i] 03:10 Komisař Rex III: Krvavé růže 12 [i] 04:00 Policie Hamburk III: Nic než pravda 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 8/22 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Priatelia [i] 10:55 Vymenené životy 279 [i] 12:15 Nekonečná láska 51-52 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:30 Skrytá vášeň 161-162/188 [i] 18:25 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 280 [i] 21:30 Nekonečná láska 53-54 [i] 23:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 9/22 [i] 00:15 Priatelia [i] 01:15 Adela show [i] 02:25 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 06:00 Tommy [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 11:35 5 dnů do půlnoci 1 3 [i] 12:30 Hook [i] 14:55 Ptačí průvodce pro všechno [i] 16:25 Holka z předměstí [i] 18:05 Akce nemluvně [i] 20:15 Městský lovec [i] 22:00 Dům snů