TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk IV. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 O 10 rokov mladší [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Dva a pol chlapa XI. [i] 00:50 Monk IV. [i] 02:25 NCIS: Los Angeles IV. 10-11/24 [i] 04:00 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Dom ako prístrešok - Francúzsko [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Lekcia vraždy [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 11:55 Mixzóna [i] 12:00 Hokej - MS v hokeji [i] 14:55 Postav dom , zasaď strom [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Zelená škola - Bali [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Samotár - 1.časť 13/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Slovensko chutí [i] 22:20 Facka: Manolis 4/8 [i] 23:05 Za každú cenu 2/6 [i] 00:00 Diagnóza: Vražda: Lekcia vraždy [i] 00:40 Facka: Manolis 4/8 [i] 01:25 Za každú cenu 2/6 [i] 02:15 Autosalón [i] 02:40 Milujem Slovensko [i] 04:05 Svet v obrazoch [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Záznamy z rokovania NR SR [i] 06:00 MS v kocke [i] 06:30 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Vesmír [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Mixzóna [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Liptovskí baníci [i] 09:20 Národnostný magazín: Český [i] 09:50 Úspech [i] 11:10 Kmotra kmotru víta [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:35 Blanche [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMIX [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Pravda o mlieku [i] 13:25 Odchádzanie [i] 14:35 Hokej - MS v hokeji [i] 15:55 Mixzóna [i] 16:00 Hokej - MS v hokeji: Rusko - USA [i] 18:45 Večerníček: Jurošík [i] 18:55 Hokej - MS v hokeji [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Mixzóna [i] 20:10 Hokej - MS v hokeji: Kanada - Fínsko [i] 22:45 Mixzóna [i] 23:10 MS v kocke [i] 23:40 Hokej - MS v hokeji [i] 01:10 Hokej - MS v hokeji [i] 02:40 Správy RTVS "N" [i] 03:30 Hokej - MS v hokeji [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše V. 17 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Spackané plastické operácie III. 9 [i] 23:15 Spravodlivosť v krvi V. 9 [i] 00:15 Nezvestní 12 [i] 01:15 NOVINY TV JOJ 02:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 06:05 Štyri svadby IV. 21 [i] 06:45 Štyri svadby IV. 22 [i] 07:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 Vtierka Castle VI. 21,22 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 50 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 13:00 Simpsonovci XXIII. 13,14 [i] 13:50 Profesionáli VI. 15 [i] 14:45 Faktor strachu II. 6 [i] 15:45 Simpsonovci XXIII. 15,16 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:35 Vtierka Castle VI. 23/23 [i] 18:30 Vtierka Castle VII. 1/23 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli VI. 16/16 [i] 20:35 Východiskový bod [i] 23:00 Fakty a fikcie II. 20 [i] 00:00 Walking Dead V. 7 [i] 01:00 Faktor strachu II. 6 [i] 02:10 Profesionáli VI. 16/16 [i] 02:45 DIVOKÉ KONE 50 [i] 03:35 Fakty a fikcie II. 20 [i] 04:20 Walking Dead V. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 8 [i] 07:10 Tajnosti a lži II. 3 [i] 08:10 Tajnosti a lži II. 4 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 11:10 Vlčí mládě IV. 3 [i] 12:05 Tajnosti a lži II. 3 [i] 13:05 Tajnosti a lži II. 4 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 16:05 Vlčí mládě IV. 4 [i] 17:00 Tajnosti a lži II. 5 [i] 18:00 Tajnosti a lži II. 6 [i] 19:00 Tým Škorpion II. 1 [i] 20:00 Tým Škorpion II. 2 [i] 21:00 Criminal Minds Xii. 7 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 6 [i] 22:55 Výkupné I. 7 [i] 23:55 Medium Ii. 14 [i] 00:55 Inteligence I. 11 [i] 01:55 Výkupné I. 7 [i] 02:40 Medium Ii. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (1. Řada): Med, optická vlákna a cihly 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada): Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza 5 [i] 06:00 Australská železnice (1. Řada) 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 3 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 12 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Bedny a očekávání 24 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Přichází změna 12 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Pohřbeni zaživa 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Rychlý a zběsilý Fairmont 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (7. Řada): Jensen Interceptor 1 [i] 12:35 Australská železnice (1. Řada) 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty (7. Řada): Stavba moderního letiště v Mumbaji 7 [i] 14:25 Mimořádné projekty (7. Řada): Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku 8 [i] 15:20 Mimořádné projekty (6. Řada): Skypark v Singapuru 1 [i] 16:15 Jak se to dělá (4. Řada) 51 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Bedny a očekávání 24 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Přichází změna 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (7. Řada): Ford Sierra Cosworth 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (21. Řada): Sajdkáry, mražený francouzský toast, ledničkové kompresory, plnicí dmychadlo 23 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 6 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Ztráta rypadla 15 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i] 22:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Snaž se nebo zemřeš 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Výhra nebo neúspěch 5 [i] 00:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Záchrana vrtulníkem 11 [i] 00:55 Dvojí přežití (6. Řada) 13 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Ztráta rypadla 15 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i] 03:30 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Snaž se nebo zemřeš 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 09:55 Hitparáda televizní zábavy [i] 10:45 Všechnopárty [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Televarieté [i] 16:20 Kojak III [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského [i] 21:05 Hercule Poirot XII [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:35 Motiv III [i] 23:20 Kriminalista [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Sváteční slovo evangelického faráře Joela Rumla [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Ferdinandovy zahrady [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Malý velký třesk [i] 05:25 Významná Francouzka - Markéta [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 09:55 Koňský den po mongolsku [i] 10:35 Krásy evropského pobřeží: Golfský proud [i] 10:40 Cesty a scestí Jizerských hor [i] 11:40 Království divočiny: Žirafí ráj [i] 12:05 Nedej se [i] 13:00 Chcete je? [i] 13:05 Deset století architektury: Mariánské Lázně [i] 13:20 Dejte nám křídla 4/5 [i] 14:15 proStory: V duchu betonu [i] 14:45 Vzestup a pád NSDAP: Konečné řešení 7/10 [i] 15:35 Hitlerův wehrmacht: Útok na Evropu 1/5 [i] 16:30 Heydrich - konečné řešení: Zůstal jsem sám! 37/44 [i] 16:55 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 3/10 [i] 17:25 Cestománie [i] 17:50 Divoká Aljaška: Jaro [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Na cestě po New Orleans [i] 19:25 Vesnicopis [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Operace [i] 20:55 Ještě jsem nedokouřil své poslední viržínko [i] 21:50 Dům z karet III 4/13 [i] 22:40 Letecké katastrofy: Smrt JFK Juniora [i] 23:25 Sestřička Jackie V: Duše 10/10 [i] 23:55 Bojovníci ze severu [i] 00:55 Provedu! Přijímač: Nepřítel 5/7 [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:00 Škola folklorních tradic [i] 02:25 Živé prameny [i] 02:50 (Nes)hody [i] 03:15 Z očí do očí [i] 03:45 Na moll [i] 04:30 Já v množném čísle [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Ulice 3251 [i] 09:50 Policie Modrava: Případ kocoura Mikeše 10 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 24 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Chvíli mě hlaď 153 [i] 14:00 Odložené případy IV: Krev ve stopách 15 [i] 15:00 Odložené případy IV: Pokoj, kde se dává sbohem 16 [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Spáleniště 22 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3252 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Rytíř na bílém koni 737 [i] 21:30 Víkend [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Volný pokoj 9 [i] 23:25 Vražedná čísla II: Zpět ke zdroji 22 [i] 00:15 Odložené případy IV: Krev ve stopách 15 [i] 01:05 Odložené případy IV: Pokoj, kde se dává sbohem 16 [i] 01:50 Dva a půl chlapa II 24 [i] 02:10 Kriminálka Miami V: Spáleniště 22 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Chvíli mě hlaď 153 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel I 1 [i] 06:40 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují cirkus/Tlapky a slepičí úlet 7 [i] 07:10 Tlapková patrola: Servisní tým tlapek/Tlapky bojují s ohněm 8 [i] 07:55 M*A*S*H 177 [i] 08:50 M*A*S*H 178 [i] 09:20 Rosamunde Pilcher: Hodina rozhodnutí [i] 11:20 Jake a tlusťoch IV: Udělal bych cokoliv 21 [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Komisař Rex III: Proč zemřel Romeo 9 [i] 13:25 Komisař Rex III: Anděl se čtyřmi tlapkami 10 [i] 15:30 Policie Hamburk III: Srdce především 6 [i] 16:30 Odpolední zprávy [i] 16:45 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Vietnamský bufet 19 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití V: Poslední píseň 7 [i] 23:25 A je to naše! [i] 00:10 Rosamunde Pilcher: Hodina rozhodnutí [i] 02:05 Komisař Rex III: Proč zemřel Romeo 9 [i] 02:55 Komisař Rex III: Anděl se čtyřmi tlapkami 10 [i] 04:30 Policie Hamburk III: Srdce především 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 7/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Vymenené životy 278 [i] 12:15 Nekonečná láska 49-50 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 159-160/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 279 [i] 21:30 Nekonečná láska 51-52 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 8/22 [i] 00:20 Stratená duša V. 16/16 [i] 01:10 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zrozeni z moře [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 11:35 Big Screen 2 25 [i] 11:50 Bídníci 20. století [i] 14:55 Bláznivá škola [i] 16:25 Hvězdná brána