Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Zámena manželiek [i] 10:05 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk IV. [i] 13:00 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 00:00 Mama II. 3-4/22 [i] 00:50 Monk IV. [i] 01:50 NCIS: Los Angeles IV. 8-9/24 [i] 03:10 Mama II. 3-4/22 [i] 03:55 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:20 Test magazín: Automatické kosačky [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Návrat ku koreňom - Island [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: V pasci - 2.časť 12/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražedná sledovanosť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Test magazín: Automatické kosačky [i] 14:40 Správna Agáta VII. 5/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Dom ako prístrešok - Francúzsko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Pianista [i] 22:40 Reportéri [i] 23:15 DOKTOR MARTIN: Pražák 1/8 [i] 00:10 Diagnóza: Vražda: Vražedná sledovanosť [i] 00:55 Správna Agáta VII. 5/13 [i] 01:40 DOKTOR MARTIN: Pražák 1/8 [i] 02:30 Reportéri [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Záznamy z rokovania NR SR [i] 06:00 MS v kocke [i] 06:30 Fidlibum [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:05 Garfield III. [i] 07:15 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:40 Moji zvierací priatelia [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Mimosmajlíčania [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Mixzóna [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Potomkovia cechu sv.Elígia [i] 09:20 Tvárou v tvár [i] 09:45 Polícia [i] 10:00 Jazdi hlavou: Fyzika nepustí [i] 10:05 Májový víkend [i] 10:50 Ornamenty [i] 11:30 Obedníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 11:40 Blanche [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPIZZA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Generácia [i] 13:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:10 Tradície v súčasnosti [i] 14:35 Autosalón [i] 15:00 II. svetová vojna v archíve: Tragédia slovenských Židov [i] 15:30 Národnostný magazín: Český [i] 15:55 Mixzóna [i] 16:00 Hokej - MS v hokeji: Dánsko - Taliansko [i] 18:45 Večerníček: Jurošík [i] 18:55 Hokej - MS v hokeji: Kanada - Nórsko [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Mixzóna [i] 20:10 Hokej - MS v hokeji: Rusko - Lotyšsko [i] 22:45 Mixzóna [i] 23:10 MS v kocke [i] 23:40 Hokej - MS v hokeji [i] 01:10 Hokej - MS v hokeji [i] 02:40 Správy RTVS "N" [i] 03:30 Hokej - MS v hokeji [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše V. 16 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:30 SEDEM [i] 00:30 Spravodlivosť v krvi V. 8 [i] 01:25 Nezvestní 11 [i] 02:25 KRIMI 02:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Črepiny PLUS [i] 06:10 Štyri svadby IV. 20 [i] 06:45 Štyri svadby IV. 21 [i] 07:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 Letecké katastrofy XIII. 10/10 [i] 10:10 Vraždy v Midsomeri IX. 7 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 13:00 Hoď svišťom II. 10/10 [i] 13:50 Profesionáli VI. 14 [i] 14:45 Faktor strachu II. 5 [i] 15:45 Simpsonovci XXIII. 13,14 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:35 Vtierka Castle VI. 21,22 [i] 19:35 Profesionáli VI. 15 [i] 20:35 Liga výnimočných [i] 22:55 OKTAGON MMA [i] 23:25 Skutoční muži plačú [i] 01:30 Faktor strachu II. 5 [i] 02:25 Profesionáli VI. 15 [i] 03:00 Črepiny [i] 03:25 INKOGNITO [i] 04:25 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 7 [i] 07:10 Tajnosti a lži II. 2 [i] 08:10 Havaj 5-0 III. 24 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 11:10 Vlčí mládě IV. 2 [i] 12:05 Tajnosti a lži II. 2 [i] 13:05 Havaj 5-0 III. 24 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 16:05 Vlčí mládě IV. 3 [i] 17:00 Tajnosti a lži II. 3 [i] 18:00 Tajnosti a lži II. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 21:00 Jak prosté V. 14 [i] 22:00 Criminal Minds Xii. 6 [i] 23:00 Inteligence I. 11 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba X. 23 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba X. 24 [i] 02:00 Jak prosté V. 13 [i] 02:45 Jak prosté V. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Na vedlejší koleji 3 [i] 06:00 Australská železnice (1. Řada) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 11 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Kulhaví, nemocní a potrhlí 23 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nezvaní škůdci 11 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Pryč z oblaků 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Jedinečný hotrod 11 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 2 12 [i] 12:35 Australská železnice (1. Řada) 3 [i] 13:30 Nutné k přežití (2. Řada): Sibiř - část 1 7 [i] 14:25 Nutné k přežití (2. Řada): Sibiř - část 2 8 [i] 15:20 Nutné k přežití (2. Řada): Člověk proti divočině: Bearův jídelníček 9 [i] 16:15 Jak se to dělá (4. Řada) 50 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Kulhaví, nemocní a potrhlí 23 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nezvaní škůdci 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (7. Řada): Jensen Interceptor 1 [i] 19:00 Jak se to dělá (21. Řada): Odlitky těla, vařiče s odsavači, kompresní punčochy, elektrické motocykly 22 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 5 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (2. Řada) 17 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zkouška ohněm 4 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Ztráta rypadla 15 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Bez limitů 4 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 10 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): Nový Zéland ? mléčný vlak 1 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (2. Řada) 17 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zkouška ohněm 4 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Ztráta rypadla 15 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 09:55 168 hodin [i] 10:30 Fešák Hubert [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:40 Užovka [i] 14:55 Televarieté [i] 16:20 Kojak III [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint 3/7 [i] 21:05 Čtvrtá hvězda: Třináct sirotků 12/12 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Legendy záchranářství: Horská služba [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:50 GEN - Galerie elity národa [i] 01:10 Křivoklát [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Sváteční slovo evangelického faráře Joela Rumla [i] 02:00 Poslední leč Josefa Langmilera [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 3/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Norské [i] 09:55 Dukla - krev a mýtus: Osudný obzor 1/2 [i] 10:50 Dukla - krev a mýtus: Agónie vítězství 2/2 [i] 11:50 Tajný život skal: Vulkánova dílna [i] 12:15 Babylon [i] 12:45 Na pomoc životu - ulcerózní kolitida [i] 13:05 Cesty víry: Odcházení kardinála [i] 13:30 Klíč [i] 14:00 Československý filmový týdeník 1967 1147/2379 [i] 14:15 Zapomenuté výpravy: Rytíř na cestách [i] 14:40 Život Muhammada 3/3 [i] 15:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:05 Země lidí [i] 17:00 Letecké katastrofy: Smrt JFK Juniora [i] 17:45 Vzestup a pád NSDAP: Konečné řešení 7/10 [i] 18:35 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 proStory: Huť architektury [i] 19:25 Poutní místa: Římov [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerův vpád na východ: Počáteční dny [i] 20:55 Velké stroje zblízka: Supervzducholoď [i] 21:45 Případ Paradineová [i] 23:35 Jízda vysočinou [i] 01:10 Dámy v bílém [i] 02:05 Pevnosti: Praha [i] 02:25 Queer: Na prahu [i] 02:50 Od předjaří k podletí [i] 03:15 Vesnická učitelka [i] 03:45 Divnopis [i] 03:50 Z očí do očí [i] 04:15 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3250 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Záchvěv lidskosti 1 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa II 23 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Nic se neutají 152 [i] 14:05 Odložené případy IV: Výpadek proudu 13 [i] 15:00 Odložené případy IV: V osm hodin tři minuty 14 [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Manželská vražda 21 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3251 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Případ kocoura Mikeše 10 [i] 21:30 Kriminálka Anděl: Bezdomovci 2 [i] 22:45 Kriminálka Las Vegas XIV: Bezmoc 8 [i] 23:35 Vražedná čísla II: Přestřelka 21 [i] 00:20 Odložené případy IV: Výpadek proudu 13 [i] 01:10 Odložené případy IV: V osm hodin tři minuty 14 [i] 01:55 Dva a půl chlapa II 23 [i] 02:10 Kriminálka Miami V: Manželská vražda 21 [i] 02:55 Střepiny [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Nic se neutají 152 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 X-Men: Osud 12 [i] 06:40 Tlapková patrola: Tlapky na ledu/Tlapky a sněžná příšera 6 [i] 07:10 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují cirkus/Tlapky a slepičí úlet 7 [i] 07:55 M*A*S*H 176 [i] 08:50 M*A*S*H 177 [i] 09:20 Jake a tlusťoch IV: To mě ani nenapadlo 19 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Hra světel [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch IV: A ještě jednou 20 [i] 13:25 Komisař Rex III: Vražda v hypnóze 7 [i] 14:30 Komisař Rex III: Pátrání po mrtvé 8 [i] 15:30 Policie Hamburk III: Nic než peníze 5 [i] 16:30 Odpolední zprávy [i] 16:45 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Doktor robot 17 [i] 21:30 Jak se staví sen - extra [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 23:50 A je to naše! [i] 00:30 Rosamunde Pilcher: Hra světel [i] 02:25 Komisař Rex III: Vražda v hypnóze 7 [i] 03:15 Komisař Rex III: Pátrání po mrtvé 8 [i] 04:00 Policie Hamburk III: Nic než peníze 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Doktorka Zoe III. 9/22 [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:30 VELVET IV. 1-4 [i] 14:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:30 Skrytá vášeň 157-158/188 [i] 18:20 Priatelia [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 278 [i] 21:30 Nekonečná láska 49-50 [i] 23:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 7/22 [i] 00:15 Stratená duša V. 15/16 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:55 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 26 [i] 06:00 Angelika [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Poslední legie [i] 12:50 Dvě tváře lásky [i] 14:50 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 16:35 Hook [i] 19:00 Bláznivá škola [i] 20:30 Holka z předměstí [i] 22:10 Surfařská svoboda [i] 23:50 Symptom Pandorum [i] 01:40 Temná legenda 3 [i] 03:10 Duchové Marsu [i] 04:45 Správce statku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cestovní vozy [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cestovní vozy [i] 15:30 Motorky [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:15 Cestovní vozy [i] 18:45 Motorky [i] 19:45 Watts [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 22:00 Jezdectví [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cyklistika [i] 23:30 Cyklistika [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cestovní vozy [i] 04:30 Cyklistika [i]