TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Kredenc [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:10 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:40 Môj partner z K-9: Psí detektív [i] 09:25 Pomstiteľ bez mena [i] 11:40 CHART SHOW [i] 13:50 Nezvestná dcéra [i] 15:50 Da Vinciho kód [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Liečiteľka [i] 01:40 Sex v meste [i] 04:25 Smotánka [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Test magazín: Automatické kosačky [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Náš Timmy [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Malý Mikuláš: Max kúzelníkom [i] 07:35 Martinka I.: Záhada mačacej dámy 24/52 [i] 07:50 Ako si vycvičiť drakov 2: Bim! Bam! Bom! 18/20 [i] 08:10 Zázračný ateliér [i] 08:40 TvMiniUni [i] 09:05 Arabela sa vracia: Kufrík v rukách zloducha 22/26 [i] 09:35 Autosalón [i] 09:55 Jazdi hlavou: Fyzika nepustí [i] 10:10 Americké národné parky: Národný park Everglades 1/8 [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:40 Bud Bindi [i] 14:10 Agatha Christie : Poirot: Unesené prúdom [i] 15:55 Mixzóna [i] 16:00 Hokej - MS v hokeji [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Cesta do neba 1/2 [i] 21:50 Cesta do neba 2/2 [i] 23:25 Agatha Christie : Poirot: Unesené prúdom [i] 01:00 Cesta do neba 1/2 [i] 02:30 Cesta do neba 2/2 [i] 04:05 Správy RTVS "N" [i] 04:55 Duel [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Hokej - MS v hokeji [i] 07:00 MS v kocke [i] 07:30 Mixzóna [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Halali [i] 10:10 Test magazín: Automatické kosačky [i] 10:20 Všeobecne o krasových javoch [i] 10:35 Tristotridsaťtri strieborných prepelíc [i] 11:30 Matka, prvá žena... [i] 12:00 Família - Matka [i] 12:30 Macoška [i] 13:15 Fatimské posolstvo [i] 13:25 Orientácie [i] 14:05 Herecké legendy: Eva Rysová [i] 14:20 Emília Galottiová [i] 15:40 Nedeľná chvíľka poézie: Ó,mojej matky reč je krásota [i] 15:50 Tata [i] 17:50 Dolný tok Váhu [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:35 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Smajlantída [i] 18:45 Slovo [i] 18:50 Hokej - MS v hokeji [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Mixzóna [i] 20:10 Hokej - MS v hokeji: Dánsko - Švédsko [i] 22:45 Mixzóna [i] 23:10 MS v kocke [i] 23:45 Hokej - MS v hokeji [i] 01:15 Hokej - MS v hokeji [i] 02:45 Správy RTVS "N" [i] 03:30 Hokej - MS v hokeji [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 Dunston: Sám v hoteli [i] 09:15 Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky [i] 11:15 Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive [i] 13:40 Mladé víno [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 1890: Volavka 11 [i] 22:10 Východiskový bod [i] 00:40 Zvedený učiteľkou [i] 02:40 1890: Volavka 11 [i] 03:55 KRIMI 04:20 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 NA CHALUPE [i] 06:05 Štyri svadby IV. 19 [i] 06:50 Štyri svadby IV. 20 [i] 07:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 Hotelové SOS 6/6 [i] 10:50 POSTAVÍME OPRAVÍME ZVEĽADIME [i] 11:40 EKOTOPFILM: Atómka / Genpatsu [i] 12:50 Hoď svišťom II. 9 [i] 13:40 NAŠI [i] 15:05 SVET PODĽA EVELYN: Smrteľná diagnóza [i] 15:40 Dunston: Sám v hoteli [i] 17:35 Petrolejárky [i] 19:40 Hoď svišťom II. 10/10 [i] 20:35 Milujem problémy [i] 23:10 Kto z koho [i] 01:00 Náhodná známosť [i] 02:35 Petrolejárky [i] 04:10 Hoď svišťom II. 10/10 [i] 04:40 Hotelové SOS 6/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tým Škorpion II. 5 [i] 08:05 Tým Škorpion II. 6 [i] 09:00 Inteligence I. 11 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba X. 21 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba X. 22 [i] 12:00 Prozíravost II. 10 [i] 13:00 Havaj 5-0 III. 14 [i] 14:00 Havaj 5-0 III. 15 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 17:00 Rookie Blue I. 13 [i] 18:00 Rookie Blue II. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 5 [i] 22:00 Od soumraku do úsvitu III. 9 [i] 23:00 Criminal Minds Xii. 6 [i] 00:00 Jak prosté V. 13 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 6 [i] 02:00 Od soumraku do úsvitu III. 9 [i] 02:55 Jak prosté V. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Podmořští lovci 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 14 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada) 3 [i] 07:15 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Auta, beton a pády 2 [i] 08:10 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Americké ikony 2 [i] 09:05 Super kamioňáci (3. Řada) 1 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Zamrzlá výplata 18 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Nedotčené území 17 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Štěstěna 3 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Výbuch 4 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? panna a orel 28 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Král šrotu 2 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Italská modelka nahoře bez 2 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Ve městě je nový žralok 11 [i] 15:20 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství mayské pyramidy 2 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 3 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Ferrari California T 8 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Jaguar Xf 9 [i] 18:05 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 2 [i] 19:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Na vedlejší koleji 3 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vypuštěni do volné přírody 15 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Parker proti Rickovi 14 [i] 22:00 Národ tukanů [i] 23:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Život na vlásku 5 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 4 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Courteney Cox 2 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vypuštěni do volné přírody 15 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Parker proti Rickovi 14 [i] 03:30 Národ tukanů [i] 04:20 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Život na vlásku 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Svědectví čarovného zvonu [i] 07:05 Měsíc s dýmkou [i] 08:15 Úsměvy Anny Ondrákové [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O pyšném panovníkovi [i] 14:10 O chytré Marině [i] 14:35 Neobyčejné životy [i] 15:30 Kožené slunce [i] 16:55 Fešák Hubert [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Tankový prapor [i] 21:35 168 hodin [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Černá punčocha [i] 23:35 Místo činu - Schimanski [i] 01:10 Bolkoviny [i] 01:55 Beat Street 2011 [i] 02:40 13. komnata Jany Koubkové [i] 03:05 Sváteční slovo evangelického faráře Joela Rumla [i] 03:10 Žiješ jenom 2x [i] 03:40 Strejda Čtvrtek [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty víry: Archa plná dětských úsměvů [i] 05:30 Cestománie [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1147/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Květen 1945 (2.) [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Zůstal jsem sám! 37/44 [i] 10:05 Velká vlastenecká válka: Boj o [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:20 Sváteční slovo evangelického faráře Joela Rumla [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Uchem jehly [i] 13:20 Cesty víry: Odcházení kardinála [i] 13:50 Na plovárně se Zdeňkem Pelcem [i] 14:15 Počesku [i] 14:25 Království divočiny: Žirafí ráj [i] 14:50 Na cestě po New Orleans [i] 15:20 S gurmánem na cestách II.: Mosambik [i] 16:00 Ferdinandovy zahrady [i] 16:30 Ženy, které psaly historii: Kleopatra [i] 17:20 Národní klenoty II [i] 17:50 Poslední lovci v Ekvádoru [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Rytíř na cestách [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Jízda vysočinou [i] 21:35 Bojovali za vlast [i] 00:10 Bojovníci ze severu [i] 01:10 Nikdy neříkej nikdy... [i] 03:20 Vlajky nejen pro Tibet [i] 03:45 V zajetí železné opony [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Zatopené osudy: Štěchovice [i] 04:45 Klokočov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 23 [i] 06:55 Senzační Spiderman 5 [i] 07:20 Kačer Kabrňák II 4 [i] 07:45 Looney Tunes: Úžasná Show II 25 [i] 08:10 Tučňáci z Madagaskaru II 6 [i] 08:30 Víkend [i] 09:30 Vy nám taky, šéfe! [i] 11:20 Princezna ze mlejna 2 [i] 12:20 Kdopak to mluví 3 [i] 14:10 Finty Dicka a Jane [i] 15:50 Ten svetr si nesvlíkej [i] 17:30 Za humny je drak [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 22:50 Střepiny [i] 23:25 Zloděj životů [i] 01:15 Finty Dicka a Jane [i] 02:35 Volejte Novu [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:10 Holky pod zámkem II. [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 X-Men: Pomsta 11 [i] 06:40 Tlapková patrola: Tlap, tlap, husa/Tlap, tlap a ještě dál 5 [i] 07:10 Tlapková patrola: Tlapky na ledu/Tlapky a sněžná příšera 6 [i] 07:40 Jen počkej, zajíci! [i] 08:05 M*A*S*H 175 [i] 08:40 M*A*S*H 176 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře II: Pokažený kohout 18 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:40 Božské dorty od Markéty [i] 14:15 Máme rádi Česko [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Ozvěny mrtvých [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta II: Bratři 6 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:35 Vyrovnání účtů [i] 01:35 Tři mušketýři II: Obvinění 9 [i] 02:45 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:15 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Ozvěny mrtvých [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smotánka [i] 06:15 Neskrotná Angelika [i] 08:25 Smotánka [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Rebelka z predmestia III. 6-7/13 [i] 12:00 Druhá šanca III. 6-7/10 [i] 14:10 Odložený prípad IV. 17-18/24 [i] 16:05 Dotyk šťastia [i] 17:55 Rozdelené dvojičky [i] 20:00 VELVET IV. 1-4 [i] 23:10 Plánované rodičovstvo [i] 01:25 Rozdelené dvojičky [i] 03:00 Plánované rodičovstvo [i] 04:35 Odložený prípad IV. 17/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:00 Big Screen 2 24 [i] 06:15 Po stopách Marsupilamiho [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 25 [i] 11:20 Ptačí průvodce pro všechno [i] 12:50 Angelika [i] 14:50 Bitva o Gallipoli 1 1 [i] 15:55 Bitva o Gallipoli 1 2 [i] 17:00 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 18:45 Poslední legie [i] 20:30 Hvězdná brána [i] 22:30 Duchové Marsu [i] 00:10 Ženy bez mužů [i] 01:50 Pianistka [i] 03:55 Osvoboditel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:30 Motorky [i] 08:00 Motorky [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:30 Motorky [i] 11:30 Závody GT [i] 12:30 Cestovní vozy [i] 13:30 Cestovní vozy [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Cestovní vozy [i]