TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:20 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:15 Perfektné skóre [i] 10:00 HÝBSA Slovensko [i] 10:05 Teória veľkého tresku I. [i] 11:10 Rodinná dovolenka a iné nešťastia [i] 13:10 Tvoja tvár znie povedome - FINÁLE [i] 16:15 Ženích na úteku [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Unesená: Skutočný príbeh Sophie Parkerovej [i] 22:35 Da Vinciho kód [i] 01:40 Miami Vice [i] 04:00 Unesená: Skutočný príbeh Sophie Parkerovej [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Počasie [i] 07:10 Náš Timmy [i] 07:20 Náš Timmy [i] 07:30 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:40 Malý Mikuláš: Nová učiteľka [i] 07:55 Martinka I.: Martinka reportérkou 23/52 [i] 08:10 Ako si vycvičiť drakov 2: Dym v očiach 17/20 [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 10:00 100. výročie zjavení vo Fatime [i] 12:25 Na krok od neba III.: Ľudský jed 10/20 [i] 13:25 Záhady tela [i] 14:20 Čo ja viem [i] 15:55 Mixzóna [i] 16:00 Hokej - MS v hokeji [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:15 Neskoro večer [i] 22:10 Fatima [i] 23:55 Na krok od neba III.: Ľudský jed 10/20 [i] 00:50 Komisár Montalbano: Hra s tromi kartami [i] 02:30 Fatima [i] 04:15 Cestou necestou: Namíbia [i] 04:50 Hurá do záhrady [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 MS v kocke [i] 06:20 Mixzóna [i] 06:45 Autosalón [i] 07:40 Jazdi hlavou: Zvyškový alkohol [i] 07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Vlkolínec [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve [i] 10:25 Generácia [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:30 VAT [i] 11:55 Mixzóna [i] 12:00 Hokej - MS v hokeji: Lotyšsko - USA [i] 14:45 Hokej - MS v hokeji [i] 16:00 Magazín Ligy majstrov [i] 16:30 Farmárska revue [i] 16:55 Halali [i] 17:25 Test magazín: Automatické kosačky [i] 17:35 Vo vetre kopýt II. [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlirybky [i] 18:45 Futbal - Fortuna liga [i] 21:00 Hokej - MS v hokeji [i] 22:45 Mixzóna [i] 23:10 MS v kocke [i] 23:40 Hokej - MS v hokeji [i] 01:10 Hokej - MS v hokeji [i] 02:40 Správy RTVS "N" [i] 03:30 Hokej - MS v hokeji [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 08:15 Timon a Pumbaa III. [i] 09:10 Simpsonovci XX. 12,13 [i] 10:05 NAŠI [i] 10:40 SVET PODĽA EVELYN: Smrteľná diagnóza [i] 11:15 Milujem problémy [i] 14:00 James Bond: Jeden svet nestačí [i] 16:35 POSTAVÍME OPRAVÍME ZVEĽADIME [i] 17:25 NAŠI [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky [i] 22:45 Náhodná známosť [i] 00:45 Tvrďas [i] 02:40 KRIMI 03:10 NOVINY TV JOJ 04:00 SVET PODĽA EVELYN: Smrteľná diagnóza [i] 04:35 NAŠI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Fórky, vtipky XXI. [i] 06:10 Štyri svadby IV. 18 [i] 06:55 Štyri svadby IV. 19 [i] 07:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 10:55 Keď sa má dom páčiť 25,26/26 [i] 11:55 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. - PREMIÉRA 7 [i] 13:10 NA CHALUPE [i] 15:20 Dobrodruh [i] 17:25 Vraždy v Midsomeri IX. 7 [i] 19:35 Hoď svišťom II. 9 [i] 20:35 Zvedený učiteľkou [i] 22:30 Mladé víno [i] 00:35 HUSTE.tv PLAY OFF Eurovia SBL [i] 02:40 Ostrov [i] 04:00 Hoď svišťom II. 9 [i] 04:40 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Havaj 5-0 III. 14 [i] 07:55 Havaj 5-0 III. 15 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 09:55 Profil zločinu VI. 6 [i] 11:00 Profil zločinu VI. 8 [i] 12:05 Prozíravost II. 9 [i] 13:05 Rookie Blue I. 13 [i] 14:05 Rookie Blue II. 1 [i] 15:05 Inteligence I. 11 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 17:05 Tým Škorpion II. 5 [i] 18:05 Tým Škorpion II. 6 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 21 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 22 [i] 21:00 Vzkazy mrtvých II. 2 [i] 22:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 6 [i] 23:10 Námořní vyšetřovací služba X. 23 [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba X. 24 [i] 01:10 Rookie Blue I. 13 [i] 02:10 Rookie Blue II. 1 [i] 02:55 Prozíravost II. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (1. Řada): Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada): Baterie/plechovky/ optické čočky 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 13 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Polekaný a nebezpečný 6 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Srdce v divočině 7 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (4. Řada): Lov na medvědy 15 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 20 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Italská modelka nahoře bez 2 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Wayne a trojčata 21 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Prominentní vozy 22 [i] 11:40 Lovci odpadu (8. Řada) 2 [i] 12:35 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada) 2 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Krev a vnitřnosti 15 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada) 5 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Oregonské zlato 17 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Reaper nahání strach 18 [i] 17:10 Nazí a vystrašení (1. Řada): Pozor na bažinaté rameno 6 [i] 18:05 Z chlapce mužem (2. Řada) 7 [i] 19:00 Podmořští lovci 2 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 15 [i] 21:00 Zápasník (1. Řada): Slabiny 2 [i] 22:00 Guy Martin: Poslední Vulcan [i] 23:00 Souboje robotů (2. Řada) 11 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Michelle Rodriguezová 5 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Courteney Cox 2 [i] 01:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 15 [i] 02:40 Zápasník (1. Řada): Slabiny 2 [i] 03:30 Guy Martin: Poslední Vulcan [i] 04:20 Souboje robotů (2. Řada) 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Podnájem [i] 07:35 Když hraje klarinet [i] 08:35 Otec Brown III [i] 09:20 Gejzír [i] 09:50 Columbo [i] 11:05 Ať se lidi mají rádi... aspoň dnes [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pekelná maturita [i] 14:10 Zlatá princezna [i] 15:10 Měsíc s dýmkou [i] 16:20 Hercule Poirot XI [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Všechnopárty [i] 20:57 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2017 [i] 00:30 Ještě větší blbec, než jsme doufali [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:50 Sama doma [i] 04:20 Přes nový práh [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Do neznáma: Lepší pozdě než nikdy 36/39 [i] 05:25 Do neznáma: Minulost, přítomnost a budoucnost 37/39 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Zvláštní vydání - Kocar [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 3/10 [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Papež František ve Fátimě [i] 13:00 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 13:10 Letecké katastrofy: Smrt JFK Juniora [i] 13:55 Panství Downton VI 4/10 [i] 14:40 Babylon [i] 15:10 Eso es [i] 16:55 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 17:50 Kamera na cestách: Norské [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Slávek Volavý [i] 19:20 Na cestě po New Orleans [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nikdy neříkej nikdy... [i] 22:15 Mongol [i] 00:20 Stíny nad jezerem 4/7 [i] 01:10 Dům pro dva [i] 02:30 Cesty do Agde aneb Válka bidonů [i] 02:55 Svahy bez pravidel [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Zatopené osudy: Vír [i] 04:05 Lysá hora [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě 22 [i] 06:40 Senzační Spiderman 4 [i] 07:05 Kačer Kabrňák II 3 [i] 07:30 Looney Tunes: Úžasná Show II 24 [i] 07:55 Tučňáci z Madagaskaru II 5 [i] 08:20 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:45 Výměna manželek III [i] 15:10 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 17:20 Holka na roztrhání [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Piráti z Karibiku: Na konci světa [i] 23:25 Síla úderu [i] 01:10 Motorkáři [i] 03:00 Prásk [i] 04:10 Výměna manželek III [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 X-Men: Začátek konce 10 [i] 06:40 Tlapková patrola: Tancující tlapky/Tlapky v mlze 4 [i] 07:10 Tlapková patrola: Tlap, tlap, husa/Tlap, tlap a ještě dál 5 [i] 07:40 Jen počkej, zajíci! [i] 08:05 M*A*S*H 174 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:45 Autosalon Extra 10:10 Ohnivý kuře II: Manažer 17 [i] 11:25 Přístav II: Petr plete svetr 19 [i] 12:35 davinci [i] 13:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru XIV: Temná tajemství [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Nezahrávej si s ohněm [i] 00:10 Touha smrti 5 [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru XIV: Temná tajemství [i] 04:00 Butch a Sundance: Začátky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smotánka [i] 06:10 Emilie Richardsová: Stopy minulosti [i] 08:25 Smotánka [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:50 Rebelka z predmestia III. 4-5/13 [i] 12:05 Doktorka Zoe III. 9-10/22 [i] 14:10 Odložený prípad IV. 15-16/24 [i] 16:00 Rosamunde Pilcherová: Láska v oblakoch [i] 18:00 Neskrotná Angelika [i] 20:00 Srdcu nerozkážeš [i] 21:40 Katie Ffordová: Stále pri tebe [i] 23:40 Neskrotná Angelika [i] 01:30 Srdcu nerozkážeš [i] 03:00 Rosamunde Pilcherová: Láska v oblakoch [i] 04:25 Odložený prípad IV. 15/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Bratři Warnerové [i] 06:00 Osvoboditel [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 25 [i] 11:20 Duha v srdci [i] 13:05 Po stopách Marsupilamiho [i] 14:50 Dvě tváře lásky [i] 16:50 Bláznivý příběh Robina Hooda [i] 18:40 Wrestler [i] 20:30 Surfařská svoboda [i] 22:10 Městský lovec [i] 23:55 Skrytá agenda [i] 01:35 District 9 [i] 03:15 Wrestler [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:30 Watts [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Motorky [i] 11:15 Watts [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Motorky [i] 20:15 Motorky [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Fotbal [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Biozóna 1 3 [i] 05:35 Biozóna 1 4 [i] 06:00 Lovci vojenských pokladů 2 3 [i] 06:55 Městské safari 1 3 [i] 07:10 Jurské bojiště 1 3 [i] 08:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 1 3 [i] 09:00 Ochočené bestie 1: Krokodýl 3 [i] 10:00 Příběh života 1: Dospívání 2 [i] 11:00 Můj život s vědou 1 1 [i] 11:30 Můj život s vědou 1 2 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 1 5 [i] 13:00 Milionové nápady 1 3 [i] 14:00 Lidská kalkulačka 1 3 [i] 14:55 Řád a chaos 1 1 [i] 16:05 Mastodonti, obři z Doby ledové