TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk III. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Top aplikácie [i] 00:05 Dva a pol chlapa XI. [i] 01:00 Monk III. [i] 02:50 NCIS: Los Angeles IV. 4/24 [i] 03:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 03:55 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Codha - Švajčiarsko [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Lepšia smrť - 2.časť 10/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Prívaly hrôzy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta VII. 4/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Zelená 25 - Turín [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: V pasci - 1.časť 11/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:30 Mafiáni: Mafiánsky duel Gorila proti Čističovi [i] 22:00 Mafiáni: Pápayovci – teror v Dunajskej Strede [i] 22:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Manžel a milenci [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Agent provokatér 10/23 [i] 23:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Rollinsová odpúšťa 11/23 [i] 00:20 Diagnóza: Vražda: Prívaly hrôzy [i] 01:05 Správna Agáta VII. 4/13 [i] 01:50 Slovensko v obrazoch [i] 02:10 Svet v obrazoch [i] 02:35 Mafiáni: Mafiánsky duel Gorila proti Čističovi [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 MS v kocke [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "CH" [i] 06:40 Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "O" a "P" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Underwater world [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Mixzóna [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Pernikári a voskári [i] 09:20 Maďarský magazín [i] 09:50 Slávne dievčatko [i] 11:10 Vrábeľské deti pradú [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:40 Blanche [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Cyklopotulky [i] 12:25 Keď na Slovensku vládol hokej - MS 1959 [i] 13:20 Keď na Slovensku vládol hokej - MS 1992 [i] 14:30 Umenie [i] 14:55 II. svetová vojna v archíve: Povstalecké panciere [i] 15:20 Národnostné správy [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:55 Mixzóna [i] 16:00 Hokej - MS v hokeji: Rusko - Dánsko [i] 18:45 Večerníček: Jurošík [i] 18:55 Hokej - MS v hokeji [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: S diagnózou hallux valgus bolí každý krok [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Manchester United – Celta Vigo [i] 23:05 VAT [i] 23:30 Polícia [i] 23:45 MS v kocke [i] 00:15 Hokej - MS v hokeji [i] 01:45 Hokej - MS v hokeji [i] 03:15 Správy RTVS "N" [i] 04:05 Národnostné správy [i] 04:10 Hokej - MS v hokeji [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 OCHRANCOVIA [i] 08:45 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 Stratené duše V. 14 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Spackané plastické operácie III. 8 [i] 00:05 Spravodlivosť v krvi V. 7 [i] 01:00 Nezvestní 10 [i] 02:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Črepiny PLUS [i] 06:10 Štyri svadby IV. 16 [i] 06:55 Štyri svadby IV. 17 [i] 07:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 Vtierka Castle VI. 15,16 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 48 [i] 12:25 Forky, vtipky XXVI. 44 [i] 12:50 Simpsonovci XXIII. 7,8 [i] 13:50 Profesionáli VI. 12 [i] 14:45 Faktor strachu II. 3 [i] 15:40 Simpsonovci XXIII. 9,10 [i] 16:40 Forky, vtipky XXVI. 46/46 [i] 17:35 Vtierka Castle VI. 17,18 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli VI. 13 [i] 20:35 James Bond: Jeden svet nestačí [i] 23:10 Prečo lietadlá padajú 1/5 [i] 00:15 Walking Dead V. 6 [i] 01:10 Faktor strachu II. 3 [i] 02:10 Profesionáli VI. 13 [i] 02:50 Prečo lietadlá padajú 1/5 [i] 03:35 Walking Dead V. 6 [i] 04:15 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:10 Rookie Blue III. 13 [i] 08:10 Havaj 5-0 III. 22 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 11:10 Rookie Blue III. 13 [i] 12:10 Jak prosté IV. 24 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 22 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 16:10 Vlčí mládě IV. 1 [i] 17:05 Havaj 5-0 III. 23 [i] 18:05 Tajnosti a lži II. 1 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 6 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 00:00 Medium Ii. 13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (1. Řada): Kopírovací papír, džíny a počítače 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada): Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky 2 [i] 06:00 Aljašská železnice (3. Řada): Kolaps 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada): Opály/kaskadérská letadla/nugát 21 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 9 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dost s kouřením 21 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Studená vlna 9 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Jíst prach 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Skvělá Impala 9 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 2 8 [i] 12:35 Australská železnice (1. Řada) 1 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Zavazadla 4 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Sněhová bouře 5 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Termín 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (4. Řada) 48 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dost s kouřením 21 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Studená vlna 9 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 2 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (21. Řada): Brusky, prostorové modely terénu, štuková omítka, rychloběžná rolovací vrata 20 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 3 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Soupeřivost nade vše 15 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 21:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 3 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Fanatici rychlé jízdy 2 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Motocyklový blázinec 3 [i] 00:55 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Ikony 80. let 1 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Soupeřivost nade vše 15 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Parker proti Rickovi 14 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 3 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 10:05 Kufr [i] 10:40 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Televarieté [i] 16:20 Kojak III [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Černá punčocha [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Gejzír [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Taggart [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:40 Objektiv [i] 02:05 Toulavá kamera [i] 02:35 Kde bydlely princezny [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dejte nám křídla 4/5 [i] 09:55 Cesty do Agde aneb Válka bidonů [i] 10:20 Vzestup a pád NSDAP: Hitlerův největší omyl 6/10 [i] 11:10 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:10 Křesťanský magazín [i] 12:35 Na pomoc životu - ulcerózní kolitida [i] 12:55 Chcete je? [i] 13:00 Život Muhammada 3/3 [i] 14:00 Nehynoucí sláva [i] 15:20 Letecká esa: Gabby Gabreski [i] 16:10 Zapomenuté výpravy: Rytíř na cestách [i] 16:35 Po stopách Emila Holuba [i] 17:30 Do neznáma: Lepší pozdě než nikdy 36/39 [i] 17:50 Do neznáma: Minulost, přítomnost a budoucnost 37/39 [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Pevnosti: Cheb [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Srí Lanka [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2017 [i] 23:05 Dům pro dva [i] 00:25 Queer: Na prahu [i] 00:50 Sestřička Jackie V: Srdce 9/10 [i] 01:20 Provedu! Přijímač: Nepřítel 5/7 [i] 02:00 Náš venkov: Doma v Deštné [i] 02:25 Sklo anebo střepy [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:05 Zatopené osudy: Žermanická přehrada [i] 03:25 Život pod hrází [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Ro(c)kování s Bohem [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3248 [i] 09:40 Výměna manželek VII [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 21 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Ve vatě 150 [i] 14:05 Odložené případy IV: Osamělá srdce [i] 15:00 Odložené případy IV: Navěky modrá [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Odkaz předků 19 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3249 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zakázané ovoce 736 [i] 21:30 Prásk [i] 22:10 Úhel pohledu [i] 23:50 Odložené případy IV: Osamělá srdce [i] 00:40 Odložené případy IV: Navěky modrá [i] 01:25 Kriminálka Miami V: Odkaz předků 19 [i] 02:05 Kriminálka Las Vegas XIV: Strávený [i] 02:45 Dva a půl chlapa II 21 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Ve vatě 150 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men: Ztraceni 8 [i] 06:35 Tlapková patrola 2 [i] 07:05 Tlapková patrola: Tlapky a kočkostrofa/Tlapky zachraňují vlak 3 [i] 07:50 M*A*S*H 172 [i] 08:45 M*A*S*H 173 [i] 09:15 Jake a tlusťoch IV: Přístaviště mám pod kontrolou 17 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Bouřlivé setkání [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch IV: Neznáš mě 18 [i] 13:20 Komisař Rex III: Smrt v muzeu 3 [i] 14:20 Komisař Rex III: Vražedná vášeň 4 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Nevyřízené účty 3 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Jak si půjčíš, tak vrať! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Pokažený kohout 18 [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Castle na zabití V: Nechť vás provází štěstí 6 [i] 23:25 Soudní síň: Jak si půjčíš, tak vrať! [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Bouřlivé setkání [i] 02:10 Komisař Rex III: Smrt v muzeu 3 [i] 03:00 Komisař Rex III: Vražedná vášeň 4 [i] 03:45 Policie Hamburk III: Nevyřízené účty 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 5/22 [i] 08:35 Priatelia [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Priatelia [i] 11:05 Vymenené životy 276 [i] 12:20 Nekonečná láska 45-46 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 153-154/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 277 [i] 21:30 Nekonečná láska 47-48 [i] 23:15 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 6/22 [i] 00:15 Stratená duša V. 14/16 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:55 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Až po vás [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Antboy [i] 12:20 Touha zvítězit [i] 14:30 Velký Georges [i] 16:15 5 dnů do půlnoci 1 2 [i] 17:10 Megazkrat: Smrtící výpadek 1 1 [i] 18:50 Megazkrat: Smrtící výpadek 1 2 [i] 20:30 Skrytá agenda [i] 22:10 Ženy bez mužů