Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk III. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 FARMA [i] 23:35 Kredenc [i] 00:10 Dva a pol chlapa IX. [i] 01:05 Monk III. [i] 02:50 NCIS: Los Angeles IV. 2/24 [i] 03:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 04:05 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:20 Test magazín: Prípravky pre likvidáciu machu [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Krajina príležitostí - Agadir, Maroko [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Lepšia smrť - 1.časť 9/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Nácvik na smrť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta VII. 3/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Codha - Švajčiarsko [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Lepšia smrť - 2.časť 10/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:05 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:35 Góly - body - sekundy [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Mixzóna [i] 20:00 Hokej - MS v hokeji [i] 22:45 Mixzóna [i] 23:10 Diagnóza: Vražda: Nácvik na smrť [i] 23:55 Správna Agáta VII. 3/13 [i] 00:45 Komisár Manara: Rapsódia v modrom 3/12 [i] 01:35 Komisár Manara: Leopardiho listy 4/12 [i] 02:30 Autosalón [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 MS v kocke [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "H" [i] 06:40 Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "M" a "N" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Ponorka [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Mixzóna [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri kominári [i] 09:25 Rusínsky magazín [i] 09:50 Pád hore [i] 11:00 Bartošova muzika z Čierneho Balogu [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:35 Blanche [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Nacistická lúpež umenia [i] 13:25 Rivali: Karl Lagerfeld verzus Yves Saint Laurent [i] 14:30 Moja diagnóza: Štíhlejšia, zdravšia a šťastnejšia [i] 15:00 II. svetová vojna v archíve: Diagnózy svedomia [i] 15:25 Maďarský magazín [i] 15:55 Mixzóna [i] 16:00 Hokej - MS v hokeji: Švajčiarsko - Bielorusko [i] 18:45 Večerníček: Jurošík [i] 18:55 Hokej - MS v hokeji [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 HiSTORY [i] 20:45 Liga majstrov - zápas: Atletico Madrid - Real Madrid [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 MS v kocke [i] 00:00 Hokej - MS v hokeji [i] 01:30 Hokej - MS v hokeji [i] 03:00 Správy RTVS "N" [i] 03:35 Hokej - MS v hokeji [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 ROZLÚČKA SO SLOBODOU [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 Stratené duše V. 13 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Magic Mike: Bez nohavíc [i] 23:05 Prison Break: Návrat 6 [i] 00:05 Spravodlivosť v krvi V. 6 [i] 01:05 Nezvestní 9 [i] 02:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 DIVOKÉ KONE 46 [i] 06:10 Štyri svadby IV. 15 [i] 06:55 Štyri svadby IV. 16 [i] 07:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 Vtierka Castle VI. 13,14 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 47 [i] 12:30 Forky, vtipky XXVI. 43 [i] 13:00 Simpsonovci XXIII. 5,6 [i] 13:55 Profesionáli VI. 11 [i] 14:45 Faktor strachu II. 2 [i] 15:45 Simpsonovci XXIII. 7,8 [i] 16:40 Forky, vtipky XXVI. 44,45 [i] 17:35 Vtierka Castle VI. 15,16 [i] 19:35 Profesionáli VI. 12 [i] 20:35 Vysoká hra [i] 22:35 Letecké katastrofy XIII. 6 [i] 23:35 Walking Dead V. 5 [i] 00:35 HUSTE.tv PLAY OFF Eurovia SBL [i] 02:40 Cunami [i] 04:05 Letecké katastrofy XIII. 6 [i] 04:50 Walking Dead V. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:15 Rookie Blue III. 12 [i] 08:15 Havaj 5-0 III. 21 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 11:10 Rookie Blue III. 12 [i] 12:10 Jak prosté IV. 23 [i] 13:05 Havaj 5-0 III. 21 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 16:00 Jak prosté IV. 24 [i] 17:00 Havaj 5-0 III. 22 [i] 18:00 Rookie Blue III. 13 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 21:00 Podfu(c)k I. 2 [i] 22:00 Jak prosté V. 13 [i] 23:00 Vzkazy mrtvých II. 2 [i] 00:10 Medium Ii. 11 [i] 01:10 Jak prosté V. 13 [i] 02:10 Vzkazy mrtvých II. 2 [i] 03:05 Medium Ii. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (1. Řada): Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada): Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle 1 [i] 06:00 Aljašská železnice (3. Řada): Mrtvá zóna 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 8 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Médium vyvedené z míry 20 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scott se synem 8 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Uvíznout v blátě 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Zchátralý Rambler 8 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 1 5 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 2 6 [i] 12:35 Aljašská železnice (3. Řada): Kolaps 8 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Dobrý skutek 3 [i] 14:25 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Švédská dvojčata 4 [i] 15:20 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Milionová sázka 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (4. Řada) 47 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Médium vyvedené z míry 20 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scott se synem 8 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 1 7 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 2 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (21. Řada): Kozlíky a soupravy nářadí, ovocná zmrzlina, školní autobusy 19 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 2 [i] 20:00 Naftové bratrstvo (1. Řada) 18 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Hoši z dílny Gas Monkey Garage 2 [i] 22:00 Super kamioňáci (3. Řada) 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Ruční výroba 1 [i] 00:00 Dvojí přežití (1. Řada): Panika v džungli 2 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julianne Hough 3 [i] 01:50 Naftové bratrstvo (1. Řada) 18 [i] 02:40 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Hoši z dílny Gas Monkey Garage 2 [i] 03:30 Super kamioňáci (3. Řada) 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 09:50 Hitparáda televizní zábavy [i] 10:45 Panoptikum Města pražského [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Med [i] 15:00 Televarieté [i] 16:20 Kojak III [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Ach, ty vraždy! [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:40 Columbo [i] 23:55 Motiv III [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Poslední lovci v Namibii [i] 09:55 Guatemala, srdce mayského světa [i] 10:50 Bitva o rozhlas [i] 11:50 Náš venkov: Doma v Deštné [i] 12:15 Ta naša kapela [i] 12:45 Folklorika [i] 13:10 Poutní místa: Římov [i] 13:30 S gurmánem na cestách I.: Louisiana [i] 14:10 Evropa dnes [i] 14:40 Život Muhammada 3/3 [i] 15:35 Klíč [i] 16:05 Štětcem a mačetou [i] 17:05 S kuchařem kolem světa: Španělsko [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Cestománie [i] 19:30 Na pomoc životu - rakovina jater [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Norské [i] 21:00 Na cestě po New Orleans [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 22:00 Provedu! Přijímač: Nepřítel 5/7 [i] 22:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:40 Stíny nad jezerem 3/7 [i] 00:30 Dům z karet III 3/13 [i] 01:20 Wolf Hall: Vrány 5/6 [i] 02:20 Za mříže! [i] 02:45 V zajetí železné opony [i] 03:00 Zatopené osudy: Přehrada Orlík [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Babylon [i] 04:10 Nejmenší ekoškola v republice [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3247 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Už tě nemiluju 735 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 20 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Nemáte sestru? 149 [i] 14:05 Odložené případy IV: Jednou za život [i] 15:00 Odložené případy IV: Světlušky [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Trojitá hrozba 18 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3248 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VII [i] 21:35 Holky pod zámkem II. [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Zataženo 7 [i] 23:30 Vražedná čísla II: Pistole a růže 20 [i] 00:20 Odložené případy IV: Jednou za život [i] 01:10 Odložené případy IV: Světlušky [i] 01:50 Kriminálka Miami V: Trojitá hrozba 18 [i] 02:30 Dva a půl chlapa II 20 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Nemáte sestru? 149 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men: Zrada 7 [i] 06:35 Tlapková patrola 1 [i] 07:05 Tlapková patrola 2 [i] 07:50 M*A*S*H 171 [i] 08:40 M*A*S*H 172 [i] 09:10 Jake a tlusťoch IV: Hezounké děťátko 16 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Léto u moře [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch IV: Přístaviště mám pod kontrolou 17 [i] 13:20 Komisař Rex III: Závod smrti 1 [i] 14:20 Komisař Rex III: Město plné strachu 2 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Otázka důvěry 2 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Bratři [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Django 16 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 Telebazar [i] 23:45 Soudní síň: Bratři [i] 00:40 Rosamunde Pilcher: Léto u moře [i] 02:40 Komisař Rex III: Závod smrti 1 [i] 03:30 Komisař Rex III: Město plné strachu 2 [i] 04:15 Policie Hamburk III: Otázka důvěry 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 4/22 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Priatelia [i] 11:00 Vymenené životy 275 [i] 12:20 Nekonečná láska 43-44 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 151-152/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 276 [i] 21:30 Nekonečná láska 45-46 [i] 23:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 5/22 [i] 00:15 Stratená duša V. 13/16 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:55 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 2 24 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:30 Agent z vesmíru [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 11:35 5 dnů do půlnoci 1 2 [i] 12:20 Až po vás [i] 14:10 Touha zvítězit [i] 16:20 Duha v srdci [i] 18:05 Muž ve stínu [i] 20:15 Zakázané království [i] 22:00 Stíny temnoty [i] 23:40 Příběh policajta [i] 01:40 Resident Evil: Zánik [i] 03:05 Go [i] 04:40 Zkáza Ecobanu