TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Svokra [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk III. [i] 13:00 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Lída Baarová [i] 23:00 FARMA [i] 00:00 Dva a pol chlapa IX. [i] 01:00 Hrbáč Lagardére [i] 04:05 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Hurá do záhrady [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:35 Sokoliarova dcéra [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Odplata 2.časť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta VII. 2/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:30 Ekologické bývanie: Krajina príležitostí - Agadir, Maroko [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Lepšia smrť - 1.časť 9/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:40 Góly - body - sekundy [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Mixzóna [i] 20:00 Hokej - MS v hokeji [i] 22:45 Mixzóna [i] 23:10 Za každú cenu 1/6 [i] 00:05 Diagnóza: Vražda: Odplata 2.časť [i] 00:50 Správna Agáta VII. 2/13 [i] 01:35 Bež, chlapče, bež [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 MS v kocke [i] 06:30 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Garfield III. [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:35 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Morské živočíchy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Mixzóna [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri gombičkárskeho remesla [i] 09:20 Tvárou v tvár [i] 09:50 Polícia [i] 10:00 Jazdi hlavou: Prvá pomoc [i] 10:05 Jakubove uniformy [i] 10:45 Spievanky, spievanky [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:40 Blanche [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - FAREBNÉ SMAJLIVAJÍČKA. [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Huby: Jarné huby [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Piešťany. [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Televízny posol [i] 13:45 Cesta [i] 14:25 ZvedaVEC: Autá budúcnosti [i] 14:30 Autosalón [i] 15:25 Rusínsky magazín [i] 15:55 Mixzóna [i] 16:00 Hokej - MS v hokeji [i] 18:45 Večerníček: Jurošík [i] 18:55 Hokej - MS v hokeji [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Nacistická lúpež umenia [i] 21:05 Rivali: Karl Lagerfeld verzus Yves Saint Laurent [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:35 Stalinove sviečky nad Prešovom [i] 23:20 MS v kocke [i] 23:50 Hokej - MS v hokeji [i] 01:20 Hokej - MS v hokeji [i] 02:50 Správy RTVS "N" [i] 03:25 Správy a komentáre [i] 03:50 Hokej - MS v hokeji [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:15 OCHRANCOVIA [i] 08:25 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 Stratené duše V. 12 [i] 13:45 Hľadá sa Nemo [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ – PREMIÉRA [i] 22:15 Cunami [i] 00:15 Spravodlivosť v krvi V. 5 [i] 01:15 Nezvestní 8 [i] 02:15 NOVINY TV JOJ 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Črepiny PLUS [i] 06:10 Štyri svadby IV. 14 [i] 06:55 Štyri svadby IV. 15 [i] 07:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 Šimon a Matúš: Obchodníci s diamantmi [i] 11:05 DIVOKÉ KONE 46 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 13:25 Profesionáli VI. 10 [i] 14:20 Ninja Factor II. 92,93,94/94 [i] 15:50 Simpsonovci XXIII. 5,6 [i] 16:45 Forky, vtipky XXVI. 42,43 [i] 17:35 Vtierka Castle VI. 13,14 [i] 19:30 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli VI. 11 [i] 20:35 Železné srdce [i] 23:30 Fakty a fikcie II. 19 [i] 00:30 Walking Dead V. 4 [i] 01:30 Ninja Factor II. 93,94/94 [i] 02:20 Profesionáli VI. 11 [i] 02:50 Fakty a fikcie II. 19 [i] 03:35 Walking Dead V. 4 [i] 04:15 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:10 Rookie Blue III. 11 [i] 08:10 Havaj 5-0 III. 20 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 11:10 Rookie Blue III. 11 [i] 12:10 Jak prosté IV. 22 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 20 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 16:10 Jak prosté IV. 23 [i] 17:05 Havaj 5-0 III. 21 [i] 18:00 Rookie Blue III. 12 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 21:00 Criminal Minds Xii. 6 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 5 [i] 22:55 Výkupné I. 6 [i] 23:50 Medium Ii. 5 [i] 00:50 Inteligence I. 10 [i] 01:50 Výkupné I. 6 [i] 02:35 Medium Ii. 5 [i] 03:20 Jak prosté IV. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (1. Řada): Jablečný džus, kosmetika a ocel 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (17. Řada): Turbokompresory/enchilady/hodinky 13 [i] 06:00 Aljašská železnice (3. Řada): Ledová záchrana 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 7 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Paulova snaha získat všechno 19 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Klid 7 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): V nesnázích 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Chevy Fleetmaster rok 1948 7 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 2 4 [i] 12:35 Aljašská železnice (3. Řada): Mrtvá zóna 7 [i] 13:30 Mimořádné projekty (7. Řada): Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu 4 [i] 14:25 Mimořádné projekty (7. Řada): Jak zachránit Austrálii před suchem 5 [i] 15:20 Mimořádné projekty (7. Řada): Amsterdamské futuristické plovoucí město 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (4. Řada) 46 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Paulova snaha získat všechno 19 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Klid 7 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 2 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (21. Řada): Uhlíkové vlákno, restaurování starožitných rámů, železniční vozy, ozdoby kapot 18 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 1 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Parker proti Rickovi 14 [i] 21:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 8 [i] 22:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Život na vlásku 5 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Neuvěřitelné historky 10 [i] 00:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Krávy útočí 10 [i] 00:55 Dvojí přežití (6. Řada) 12 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Parker proti Rickovi 14 [i] 02:40 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 8 [i] 03:30 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Život na vlásku 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Nejlepší z 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Strejda Čtvrtek [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 10:00 168 hodin [i] 10:35 ...a zase ta Lucie! [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Klec [i] 14:55 Televarieté [i] 16:25 Kojak III [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského [i] 21:00 Hercule Poirot XI [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:35 Motiv III [i] 23:20 Smrt stopařek [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Nové Hrady [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Hobby naší doby [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Ferdinandovy zahrady [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: My, chytří primáti: Setkání s rodinou 1/3 [i] 09:50 Krajiny sezónních zázraků: Okavango [i] 10:45 Škoda lásky [i] 11:30 Nedej se [i] 12:25 Chcete je? [i] 12:30 Cesty víry: Archa plná dětských úsměvů [i] 12:55 Dejte nám křídla 3/5 [i] 13:50 proStory: Huť architektury [i] 14:20 Vzestup a pád NSDAP: Hitlerův největší omyl 6/10 [i] 15:10 Letecká esa: Gabby Gabreski [i] 16:00 Heydrich - konečné řešení: Souboj na Bulovce 36/44 [i] 16:25 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 2/10 [i] 16:55 Cestománie [i] 17:20 Země lidí [i] 18:15 Klenoty naší krajiny: Slavkovský les [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po Svazijsku [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Boj o [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2017 [i] 23:05 Dům z karet III 3/13 [i] 23:55 Letecké katastrofy: Poslední krok [i] 00:40 Sestřička Jackie V: Srdce 9/10 [i] 01:10 Okupace mysli aneb Mediální válka o americké veřejné mínění [i] 02:05 Provedu! Přijímač: Zvon 4/7 [i] 02:45 Uchem jehly [i] 03:15 Ztraceni [i] 03:40 V zajetí železné opony [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 Zatopené osudy: Slapy [i] 04:40 U nás na východě [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3245 [i] 09:40 Ulice 3246 [i] 10:35 Policie Modrava: Cigaretový kouř 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 19 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Co s námi bude? 148 [i] 14:05 Odložené případy IV: Zachraňte Sammyho [i] 15:00 Odložené případy IV: Píseň pro dceru [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Smrt na lovu 17 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3247 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Už tě nemiluju 735 [i] 21:30 Víkend [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Štěstí ze zastavárny 6 [i] 23:30 Vražedná čísla II: Temná hmota 19 [i] 00:20 Odložené případy IV: Zachraňte Sammyho [i] 01:10 Odložené případy IV: Píseň pro dceru [i] 01:50 Kriminálka Miami V: Smrt na lovu 17 [i] 02:30 Dva a půl chlapa II 19 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Co s námi bude? 148 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men: Srážka 6 [i] 06:35 Friends: Vděčně tvá [i] 07:05 Tlapková patrola 1 [i] 07:50 M*A*S*H 170 [i] 08:40 M*A*S*H 171 [i] 09:15 Jake a tlusťoch IV: Dokud neumřu, budu žít 15 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Jarní vánice [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch IV: Hezounké děťátko 16 [i] 13:20 Komisař Rex II: Nad střechami Vídně 14 [i] 14:20 Komisař Rex II: Stockiho poslední případ 15 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Nováček 1 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Roste z něho grázl [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Manažer 17 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:30 Castle na zabití V: Podezření 5 [i] 23:20 Soudní síň: Roste z něho grázl [i] 00:20 Rosamunde Pilcher: Jarní vánice [i] 02:20 Komisař Rex II: Nad střechami Vídně 14 [i] 03:05 Komisař Rex II: Stockiho poslední případ 15 [i] 03:55 Policie Hamburk III: Nováček 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Chlapi neplačú [i] 06:05 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 3/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Vymenené životy 274 [i] 12:15 Nekonečná láska 41-42 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Skrytá vášeň 149-150/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 275 [i] 21:30 Nekonečná láska 43-44 [i] 23:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 4/22 [i] 00:20 Stratená duša V. 12/16 [i] 01:10 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 06:00 Kšefty s tátou [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 11:35 Teror na kolech [i] 13:25 Brilantní plán [i] 15:15 Prachy [i] 16:45 Tak promiň, že žiju! [i] 18:35 Agent z Panamy [i] 20:30 Muž ve stínu [i] 22:40 Resident Evil: Zánik [i] 00:15 Superbad [i] 02:00 Nadaný žák [i] 03:45 Temná legenda 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 06:30 Fotbal [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30