TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Scooby-Doo a medvedí netvor [i] 07:30 Brácha za všechny peníze [i] 09:20 Jánošík I. [i] 11:05 Jánošík II. [i] 13:05 Ostrov hrdlorezov [i] 15:45 Hrbáč Lagardére [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome - FINÁLE [i] 23:15 Lovci nacistov [i] 01:40 Ostrov hrdlorezov [i] 03:55 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 06:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:40 Ekologické bývanie: Dom "Kurín" - Škótsko [i] 07:05 Ernest a Celestína [i] 08:25 Mimoriadne správy RTVS - prezidentské voľby vo Francúzsku [i] 08:40 Krásna múdrosť [i] 10:10 Sokoliarova dcéra [i] 11:30 Mimoriadne správy RTVS - prezidentské voľby vo Francúzsku [i] 11:45 Danielle Steelova: Prsteň 1/2 [i] 13:20 Danielle Steelova: Prsteň 2/2 [i] 14:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sivá koža [i] 15:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Chlapec, ktorý sa ničoho nebál [i] 16:55 Obchod na korze [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Bež, chlapče, bež [i] 22:10 Zachráňte vojaka Ryana [i] 00:55 Obchod na korze [i] 02:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sivá koža [i] 03:50 Neskoro večer [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 MS v kocke [i] 06:55 Mixzóna [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Garfield III. [i] 07:40 Moji zvierací priatelia [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Spievajúca ryba [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ...a já, Katarína Kolníková [i] 09:20 Zabudnutá brigáda [i] 09:55 Poslední parlamentári [i] 10:50 Môj otec Gulag [i] 11:55 Prešporská kasáreň maľovaná [i] 12:50 SĽUK - 65 rokov [i] 14:15 Nickyho rodina [i] 15:55 Mixzóna [i] 16:00 Hokej - MS v hokeji [i] 18:45 Večerníček: Jurošík [i] 18:55 Hokej - MS v hokeji [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Mixzóna [i] 20:10 Hokej - MS v hokeji: USA - Švédsko [i] 22:45 Mixzóna [i] 23:10 MS v kocke [i] 23:45 Hokej - MS v hokeji [i] 01:15 Hokej - MS v hokeji [i] 02:45 Správy RTVS "N" [i] 03:35 Hokej - MS v hokeji [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 Sedem trpaslíkov [i] 09:30 Dobrodružstvá pána Peabodyho a Shermana [i] 11:40 Piráti Karibiku: V neznámych vodách [i] 14:30 Hádaj kto? [i] 16:55 Hľadá sa Nemo [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 1890: Zázrak 10 [i] 22:10 Vysoká hra [i] 00:05 Nezvestní 7 [i] 01:05 KRIMI 01:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:00 NA CHALUPE [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Hoď svišťom II. 8 [i] 05:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 06:10 Štyri svadby IV. 13 [i] 06:55 Štyri svadby IV. 14 [i] 07:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 Manželský sľub [i] 13:20 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 15:00 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 16:15 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 17:25 Šimon a Matúš: Obchodníci s diamantmi [i] 19:35 Profesionáli VI. 10 [i] 20:35 Herkules [i] 22:45 OKTAGON MMA [i] 23:20 Tamara Dreweová [i] 01:40 Profesionáli VI. 10 [i] 02:25 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 03:35 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 04:30 ČERT NIKDY NESPÍ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue III. 10 [i] 08:00 Havaj 5-0 III. 19 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 11:00 Rookie Blue III. 10 [i] 12:00 Jak prosté IV. 21 [i] 13:00 Havaj 5-0 III. 19 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 16:00 Jak prosté IV. 22 [i] 17:00 Havaj 5-0 III. 20 [i] 18:00 Rookie Blue III. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 21:00 Jak prosté V. 13 [i] 22:00 Criminal Minds Xii. 5 [i] 22:55 Inteligence I. 10 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba X. 19 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba X. 20 [i] 01:50 Jak prosté V. 12 [i] 02:35 Jak prosté V. 13 [i] 03:20 Criminal Minds Xii. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Konečná 2 [i] 06:00 Aljašská železnice (3. Řada): Uvíznutí v ledu 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 6 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Zlaté časy na Wedgiemont High 18 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Štěnice 6 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Po bouři 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Monstrózní Ford 6 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 1 1 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 2 2 [i] 12:35 Aljašská železnice (3. Řada): Ledová záchrana 6 [i] 13:30 Nutné k přežití (2. Řada): Panama - část 2 4 [i] 14:25 Nutné k přežití (2. Řada): Patagonie - část 1 5 [i] 15:20 Nutné k přežití (2. Řada): Patagonie - část 2 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (4. Řada) 45 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Zlaté časy na Wedgiemont High 18 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Štěnice 6 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 2 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (21. Řada): Bezpečnostní dveře, rtěnka, umělé palmy, mosazné desky 17 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 20 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Mel B 7 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zoufalý pokus 3 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Parker proti Rickovi 14 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Impozantní selhání 9 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 9 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): Kanada - The Aqua Train 6 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Mel B 7 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zoufalý pokus 3 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Parker proti Rickovi 14 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Noble M12 GTO 2.5 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Lesní panna [i] 07:15 Svědectví čarovného zvonu [i] 07:50 Pěsti ve tmě [i] 09:30 Pohádka o mokrosuchém štěstí [i] 10:50 ...a zase ta Lucie! [i] 12:15 Fišpánská jablíčka [i] 13:15 Saturnin [i] 14:55 Čerte, drž se svého kopyta! [i] 16:05 S tebou mě baví svět [i] 17:30 Sedmero krkavců [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint: Jiří Langmajer, Zuzana Kanócz a 2/7 [i] 20:55 Čtvrtá hvězda 11/12 [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:25 Musíme si pomáhat [i] 23:25 Kriminalista [i] 00:25 Kalendárium [i] 00:40 GEN - Galerie elity národa [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo předsedy Českého sdružení Církve adventistů Víta Vursta [i] 01:55 Bolkoviny [i] 02:50 Evergreeny Gustava Broma [i] 03:20 Žiješ jenom 2x [i] 03:45 Bydlení je hra [i] 04:15 Zahrada je hra [i] 04:35 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 2/10 [i] 05:30 Klenoty naší krajiny: Slavkovský les [i] 06:00 Na pomoc životu - rakovina jater [i] 06:20 Televizní klub neslyšících [i] 06:45 Babylon [i] 07:15 Život Muhammada 2/3 [i] 08:10 Československý filmový týdeník 1967 1146/2379 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Guatemala, srdce mayského světa [i] 09:55 Tajný život skal: Čertovy kameny [i] 10:20 Rozpad kontinentů [i] 11:15 Den, kdy zemřel Hitler [i] 12:05 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 12:30 Letecké katastrofy: Poslední krok [i] 13:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:45 Odhalená tajemství neviditelného vesmíru [i] 14:40 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 14:45 Cesty do Agde aneb Válka bidonů [i] 15:15 Vzestup a pád NSDAP: Hitlerův největší omyl 6/10 [i] 16:05 Nebe nad Evropou [i] 17:05 Bitva o rozhlas [i] 18:05 Škoda lásky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 proStory: Hrad pro všechny [i] 19:25 Poutní místa: Ellwangen [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dukla - krev a mýtus: Osudný obzor 1/2 [i] 21:00 Dukla - krev a mýtus: Agónie vítězství 2/2 [i] 22:05 Osud člověka [i] 23:40 Tichý Američan [i] 01:20 Pevnosti: Cheb [i] 01:40 Queer: Utajená léta [i] 02:05 Alchymie času [i] 02:20 Vozíček na cestě vzhůru [i] 02:45 V zajetí železné opony [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Babylon [i] 03:55 Kde se dobře vaří... [i] 04:10 Zatopené osudy: Šance [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Děti úplňku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Lišákoviny [i] 06:10 Scooby-Doo: Záhada kolem Wrestlemánie [i] 07:35 O Popelce [i] 09:15 My tři a pes z Pětipes [i] 10:35 To neznáte Hadimršku [i] 12:05 Smrt krásných srnců [i] 13:35 Holky z porcelánu [i] 15:35 Příšerná tchyně [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3246 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Cigaretový kouř 9 [i] 21:35 Kriminálka Anděl: Záchvěv lidskosti 1 [i] 22:45 Kriminálka Las Vegas XIV: Okénko po okénku 5 [i] 23:35 Vražedná čísla II: Všechno je fér 18 [i] 00:30 To neznáte Hadimršku [i] 02:00 Hellboy [i] 03:50 Střepiny [i] 04:20 Co na to Češi [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 X-Men: Schopnosti 5 [i] 06:55 Friends: Zbloudilá zpráva [i] 07:20 Friends: Vděčně tvá [i] 07:50 Jen počkej, zajíci! [i] 08:20 Roboti [i] 10:10 Šest medvědů s Cibulkou [i] 12:10 Růžový panter 2 [i] 14:05 Hrátky s čertem [i] 15:55 Třetí princ [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Ztracená ledvina 15 [i] 21:30 Jak se staví sen - extra [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 23:50 Růžový panter 2 [i] 01:45 Hrátky s čertem [i] 03:25 Roboti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Doktorka Zoe III. 7/22 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Zakázaná láska 157-158/158 [i] 14:05 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Skrytá vášeň 147-148/188 [i] 18:25 Priatelia [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 274 [i] 21:30 Nekonečná láska 41-42 [i] 23:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 3/22 [i] 00:15 Stratená duša V. 11/16 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:30 Zkáza Ecobanu [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Archanděl [i] 11:55 Archanděl [i] 12:45 Archanděl [i] 13:40 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 15:25 Agent z vesmíru [i] 17:00 Prachy [i] 18:35 Brilantní plán [i] 20:30 Superbad [i] 22:25 Jonesovi [i] 00:05 Zítra snad bude líp [i] 01:55 Temná legenda 2 [i] 03:25 Vyhnání z ráje [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 13:45 Fotbal [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:00 Tenis [i] 18:30 Fotbal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 22:30 Watts [i] 22:45 Cyklistika [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání 03:30 Fotbal [i] 04:00 Fotbal [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 New York Město Jídla 1: New York město jídla 1