TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:20 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:15 Môj partner z K -9 [i] 10:20 Policajti na baterky [i] 12:10 CHART SHOW [i] 14:15 Splnený sen [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Zelená míľa [i] 00:20 Unesené [i] 03:20 Deti na predaj [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Park [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Levík Raa Raa: Najhlučnejší domček v džungli [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Malý Mikuláš: Dopravná výchova [i] 07:35 Martinka I.: Ticho, kamera beží! 22/52 [i] 07:50 Ako si vycvičiť drakov 2: Úhory 16/20 [i] 08:10 Zázračný ateliér [i] 08:40 TvMiniUni [i] 09:00 Autosalón [i] 09:55 Jazdi hlavou: Prvá pomoc [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme V.: Nórsko [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:25 Test magazín: Prípravky pre likvidáciu machu [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Silnejší vyhráva [i] 14:40 Prerušená pieseň [i] 16:25 Zlaté časy [i] 17:35 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:35 Góly - body - sekundy [i] 19:45 Počasie [i] 19:57 Mixzóna [i] 20:00 Hokej - MS v hokeji [i] 22:45 Mixzóna [i] 23:15 Mimoriadne správy RTVS - prezidentské voľby vo Francúzsku [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot: Silnejší vyhráva [i] 00:20 Komisár Montalbano: Tvar vody [i] 02:15 Prerušená pieseň [i] 04:05 Správy RTVS "N" [i] 04:45 Duel [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Hokej - MS v hokeji: Lotyšsko - Dánsko [i] 07:00 MS v kocke [i] 07:30 Mixzóna [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:05 Test magazín: Prípravky pre likvidáciu machu [i] 10:15 Živé svetlo [i] 11:10 Televízny posol [i] 11:40 Slovo: Slovo Vladimíra Skybu [i] 11:55 Mixzóna [i] 12:00 Hokej - MS v hokeji [i] 14:45 Hokej - MS v hokeji [i] 15:55 Mixzóna [i] 16:00 Hokej - MS v hokeji [i] 18:45 Večerníček: Jurošík [i] 18:55 Hokej - MS v hokeji [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Vyšší princíp [i] 21:50 Príbeh v tretej osobe [i] 23:20 MS v kocke [i] 23:50 Hokej - MS v hokeji [i] 01:20 Hokej - MS v hokeji [i] 02:50 Správy RTVS "N" [i] 03:10 Hokej - MS v hokeji [i] 04:40 Hokej - MS v hokeji [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 08:05 Šteniatka v akcii [i] 09:45 Poklad Vikingov [i] 11:45 Nebezpečne blonďavá [i] 13:50 Zrelé víno [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Manželský sľub [i] 23:00 Démoni minulosti [i] 00:55 Ako na to [i] 03:05 KRIMI 03:35 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:20 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Hoď svišťom II. 7 [i] 05:50 Fórky, vtipky XXV. [i] 06:10 Štyri svadby IV. 12 [i] 06:55 Štyri svadby IV. 13 [i] 07:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 Hotelové SOS 5 [i] 10:55 POSTAVÍME OPRAVÍME ZVEĽADIME [i] 11:45 EKOTOPFILM: Na krídlach dúhy [i] 13:05 Hoď svišťom II. 7 [i] 13:55 SVET PODĽA EVELYN 5,6 [i] 15:05 Poklad Vikingov [i] 17:10 Zlatokopovia z Arkansasu [i] 19:35 Hoď svišťom II. 8 [i] 20:35 Piráti Karibiku: V neznámych vodách [i] 23:35 Ako na to [i] 01:45 Amatéri nakrúcajú porno [i] 03:30 Zlatokopovia z Arkansasu [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 24 [i] 08:05 Tým Škorpion II. 4 [i] 09:05 Inteligence I. 10 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba X. 17 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba X. 18 [i] 12:05 Prozíravost II. 8 [i] 13:05 Havaj 5-0 III. 12 [i] 14:05 Havaj 5-0 III. 13 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 16:05 Falco Ii. 6 [i] 17:05 Rookie Blue I. 11 [i] 18:05 Rookie Blue I. 12 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba X. 19 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba X. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 4 [i] 22:00 Od soumraku do úsvitu III. 8 [i] 23:00 Criminal Minds Xii. 5 [i] 23:55 Jak prosté V. 12 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 5 [i] 01:55 Od soumraku do úsvitu III. 8 [i] 02:40 Jak prosté V. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Podmořští lovci: Nové začátky 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 12 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Oheň se nezdaří a Faceplants 1 [i] 08:10 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Ikony 80. let 1 [i] 09:05 Obrovské vlaky (1. Řada): Kanada - The Aqua Train 6 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Oregonské zlato 17 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Terno 16 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Zlá krev 1 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Figuríny 2 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? není to moje první rodeo 27 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Plav, nebo se utop 1 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): JD a bandita 1 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Tommyho Fury: Restomod Richarda Pettyho 10 [i] 15:20 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Akropole 1 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 2 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Audi S8 6 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Ultima Evolution 7 [i] 18:05 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 1 [i] 19:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Konečná 2 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Soudný den 14 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Záchranné lano 13 [i] 22:00 Zlatá horečka: ohlédnutí za odvysílanými díly [i] 23:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Výšková horečka 4 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 3 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Soudný den 14 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Záchranné lano 13 [i] 03:30 Zlatá horečka: ohlédnutí za odvysílanými díly [i] 04:20 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Výšková horečka 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Vyšší princip [i] 08:15 Úsměvy Vladimíra Javorského [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zakletý vrch [i] 14:10 Neobyčejné životy [i] 15:05 Babí léto [i] 16:45 Pěsti ve tmě [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Tmavomodrý svět [i] 22:10 168 hodin [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:40 Smrt stopařek [i] 00:05 Místo činu - Schimanski [i] 01:35 Bolkoviny [i] 02:25 Po stopách hvězd [i] 02:50 13. komnata Václava Kolouška [i] 03:15 Sváteční slovo předsedy Českého sdružení Církve adventistů Víta Vursta [i] 03:25 Žiješ jenom 2x [i] 03:50 Smrt dobrodruha [i] 04:45 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty víry: Zaniklé židovské štetly [i] 05:30 Cestománie [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1146/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Květen 1945 (1.) [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Souboj na Bulovce 36/44 [i] 10:05 Velká vlastenecká válka: Kurský oblouk [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:20 Sváteční slovo předsedy Českého sdružení Církve adventistů Víta Vursta [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:50 Uchem jehly [i] 13:15 Cesty víry: Archa plná dětských úsměvů [i] 13:45 Na plovárně s bratry Cabany [i] 14:15 Na cestě po Svazijsku [i] 14:40 Poslední lovci v Namibii [i] 15:35 Ferdinandovy zahrady [i] 16:05 Národní klenoty II [i] 16:30 František Plánička [i] 16:50 Fotbal: AC Sparta Praha - FC [i] 19:00 Vesnicopis [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Balada o Cablu Hogueovi [i] 22:05 Tichý Američan [i] 23:40 Okupace mysli aneb Mediální válka o americké veřejné mínění [i] 00:40 Jen pro tvé oči [i] 02:45 Hlucká kuchařka [i] 03:10 Armin Delong - tvůrce elektronového mikroskopu [i] 03:25 Na moll... [i] 04:10 Ochránce [i] 04:35 Májoví prezidenti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě 20 [i] 06:35 Senzační Spiderman 3 [i] 07:05 Kačer Kabrňák II 2 [i] 07:30 Looney Tunes: Úžasná Show II 23 [i] 07:55 Tučňáci z Madagaskaru II 4 [i] 08:15 Víkend [i] 09:15 Robinsonův ostrov [i] 10:20 Robinsonův ostrov [i] 11:30 Princezna ze mlejna 1 [i] 12:35 Kdopak to mluví 2 [i] 14:15 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 16:05 Metráček [i] 17:40 Princ a Večernice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 22:55 Střepiny [i] 23:25 Neznámý svůdce [i] 01:30 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Extrovka 147 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 X-Men: Nové schopnosti 4 [i] 06:45 Friends: Spolubydlící [i] 07:10 Friends: Zbloudilá zpráva [i] 07:40 Jen počkej, zajíci! [i] 08:05 M*A*S*H 168 [i] 08:40 M*A*S*H 169 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře II: Morální kocovina 16 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:15 Vychytávky Extra 13:40 Božské dorty od Markéty [i] 14:15 Máme rádi Česko [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt závodníka [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta II: Teambuilding 5 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:35 Adopce hrůzy [i] 01:30 Tři mušketýři II: Marnotratný otec 8 [i] 02:35 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:10 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 03:45 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt závodníka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Angelika a kráľ [i] 08:25 Smotánka [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:50 Rebelka z predmestia [i] 12:05 Druhá šanca III. 4-5/10 [i] 14:25 Odložený prípad IV. 14/24 [i] 15:20 Rosamunde Pilcherová: Kde sa začala láska [i] 17:20 Nahlas a naplno [i] 20:00 Zakázaný tanec [i] 22:15 Niečo nové [i] 00:15 Zakázaný tanec [i] 02:30 Niečo nové [i] 04:05 Odložený prípad IV. 14/24 [i] 04:45 Smotánka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 06:30 Osudová láska [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 23 [i] 11:20 Jasmíniny slzy [i] 13:05 Temné vzpomínky [i] 14:55 Kšefty s tátou [i] 16:45 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 18:30 Tygr a drak [i] 20:30 Agent z Panamy [i] 22:25 Pokrevní bratři 2 [i] 00:25 Tak promiň, že žiju! [i] 02:20 Vražedné horko [i] 03:45 Nadaný žák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:15 Fotbal [i] 08:30 Rally [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:30 Tenis [i] 11:45 Fotbal [i] 13:45 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Jezdectví [i] 20:00 Tenis [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Fotbal [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Biozóna 1 1 [i] 05:30 Biozóna 1 2 [i] 06:00 Lovci vojenských pokladů 2 2 [i] 06:55 Městské safari 1 2 [i] 07:10 Jurské bojiště 1 2 [i] 08:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 1 2 [i] 09:00 Ochočené bestie 1: Lední medvěd 2 [i] 10:00 Příběh života 1: První krůčky 1 [i] 11:00 Miliardářské prázdniny 1 2 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 1 4 [i] 13:00 Milionové nápady 1 2 [i] 14:00 Lidská kalkulačka 1 2