Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:10 Olsen Twins: Sestry v akcii [i] 09:10 Kredenc [i] 09:45 Teória veľkého tresku I. [i] 10:35 Rabaka [i] 12:40 Tvoja tvár znie povedome [i] 15:40 Účastníci zájezdu [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Deti na predaj [i] 22:35 Non-Stop [i] 00:40 Training Day [i] 03:05 Lovec policajtov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa: Straty a nálezy [i] 07:25 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:35 Malý Mikuláš: Ďalekohľad [i] 07:50 Martinka I.: Hľadanie M 21/52 [i] 08:05 Ako si vycvičiť drakov 2: Príbeh o dvoch drakoch 15/20 [i] 08:25 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Naša Zoo 4/6 [i] 10:45 Park [i] 11:15 On air [i] 11:40 Slovensko chutí [i] 12:20 Na krok od neba III.: Cesta pravdy 9/20 [i] 13:25 Záhady tela [i] 14:20 Čo ja viem [i] 15:57 Mixzóna [i] 16:00 Hokej - MS v hokeji [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:15 Neskoro večer [i] 22:10 Príbeh priateľstva s Jánom Pavlom II. [i] 23:50 Na krok od neba III.: Cesta pravdy 9/20 [i] 00:45 Komisár Montalbano: Zlodej desiat [i] 02:35 Príbeh priateľstva s Jánom Pavlom II. [i] 04:15 Naša Zoo 4/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 MS v kocke [i] 06:35 Mixzóna [i] 07:05 Autosalón [i] 07:25 Jazdi hlavou: Jazda v zime [i] 07:30 Polícia [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Piešťany. [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Cesta [i] 10:30 VAT [i] 10:55 Medzi nebom a zemou [i] 11:25 Magazín Ligy majstrov [i] 11:55 Mixzóna [i] 12:00 Hokej - MS v hokeji: Lotyšsko - Dánsko [i] 14:45 Hokej - MS v hokeji [i] 16:05 Kapura [i] 16:45 Farmárska revue [i] 17:10 Na rybách - Petrov zdar [i] 17:40 Test magazín: Prípravky pre likvidáciu machu [i] 17:55 Vo vetre kopýt [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Mliečny smajlikokteil [i] 18:45 Futbal - Fortuna liga: MFK Zemplín Michalovce - MŠK Žilina [i] 21:00 Hokej - MS v hokeji [i] 22:45 Mixzóna [i] 23:10 MS v kocke [i] 23:45 Hokej - MS v hokeji [i] 01:15 Hokej - MS v hokeji [i] 02:45 Správy RTVS "N" [i] 03:35 Hokej - MS v hokeji [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:10 Zabi nudu! [i] 08:20 Timon a Pumbaa III. [i] 09:15 Simpsonovci XX. 10,11 [i] 10:10 NAŠI [i] 10:45 SVET PODĽA EVELYN: Ako uloviť boháča [i] 12:00 Periskop hore a dole [i] 14:00 James Bond: Zajtrajšok nikdy nezomiera [i] 16:30 POSTAVÍME OPRAVÍME ZVEĽADIME [i] 17:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Herkules [i] 22:40 Železné srdce [i] 01:40 Amatéri nakrúcajú porno [i] 03:45 KRIMI 04:05 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Komici 11,12 [i] 05:45 Forky, vtipky XXVI. [i] 06:05 Štyri svadby IV. 11 [i] 06:55 Štyri svadby IV. 12 [i] 07:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:55 Keď sa má dom páčiť 24 [i] 11:25 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. - PREMIÉRA 6 [i] 12:40 NA CHALUPE [i] 13:40 PANELÁK XVI.: Otáznik, Prvý kontakt 11,12 [i] 15:00 Don Camillo [i] 17:35 Vraždy v Midsomeri IX. 6 [i] 19:35 Hoď svišťom II. 7 [i] 20:35 Hádaj kto? [i] 22:50 Zrelé víno [i] 00:55 HUSTE.tv PLAY OFF Eurovia SBL [i] 02:50 Lincoln [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Havaj 5-0 III. 12 [i] 07:55 Havaj 5-0 III. 13 [i] 08:55 Profil zločinu VI. 3 [i] 10:00 Profil zločinu VI. 4 [i] 11:10 Falco Ii. 6 [i] 12:10 Prozíravost II. 7 [i] 13:05 Rookie Blue I. 11 [i] 14:05 Rookie Blue I. 12 [i] 15:05 Inteligence I. 10 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 24 [i] 17:00 Tým Škorpion II. 3 [i] 18:00 Tým Škorpion II. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 18 [i] 21:00 Vzkazy mrtvých II. 1 [i] 22:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 5 [i] 23:10 Námořní vyšetřovací služba X. 19 [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba X. 20 [i] 01:05 Rookie Blue I. 11 [i] 02:05 Rookie Blue I. 12 [i] 02:50 Prozíravost II. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (1. Řada): Cédéčka, punčocháče a mozzarella 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (17. Řada): Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva 12 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 11 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Problémy v přístavu 4 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Na mrtvém bodě 5 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (4. Řada): Hold kamarádovi 14 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 2 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Za dobrou cenu 19 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): JD a bandita 1 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Návrat na pláž 19 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Nálezy na zápraží 20 [i] 11:40 Lovci odpadu (8. Řada) 1 [i] 12:35 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Oběť 1 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Požár na lodi 2 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada): Ztraceni v džungli 4 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Zlatá rána 16 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Nedotčené území 17 [i] 17:10 Nazí a vystrašení (1. Řada): Zdolání Bornea 5 [i] 18:05 Z chlapce mužem (2. Řada) 6 [i] 19:00 Podmořští lovci: Nové začátky 1 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 14 [i] 21:00 Zápasník (1. Řada): Bolest a strach 1 [i] 22:00 Guy Martin: Stěna smrti [i] 23:00 Souboje robotů (2. Řada) 10 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Winsletová 4 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i] 01:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 14 [i] 02:40 Zápasník (1. Řada): Bolest a strach 1 [i] 03:30 Guy Martin: Stěna smrti [i] 04:20 Souboje robotů (2. Řada) 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:15 Po stopách hvězd [i] 07:45 Vo modrým ptáčku [i] 08:30 Otec Brown III [i] 09:20 Gejzír [i] 09:50 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Potrhlá Andula [i] 14:00 O Honzovi a Barušce [i] 14:40 Vyšší princip [i] 16:25 Hercule Poirot XI [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 S tebou mě baví svět [i] 21:25 Forrest Gump [i] 23:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:45 Mladý Montalbano II [i] 01:30 Bolkoviny [i] 02:15 Televizní memoáry Gustava Broma [i] 02:50 Sama doma [i] 04:20 Žiješ jenom 2x [i] 04:45 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Do neznáma: Velice nepříjemná pravda 34/39 [i] 05:25 Do neznáma: Láska a polibky 35/39 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Doma v Deštné [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 2/10 [i] 10:50 Letecké katastrofy: Poslední krok [i] 11:35 Panství Downton VI 3/10 [i] 12:25 Babylon [i] 12:55 Válečné epizody z archivů: Paříž [i] 13:05 Velký útěk [i] 15:55 Krajiny sezónních zázraků: Okavango [i] 16:50 Fotbal: FK Jablonec - FC Viktoria [i] 19:00 Mizející místa domova: Krajinou zázračného koně [i] 19:20 Na cestě po Svazijsku [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Jen pro tvé oči [i] 22:10 Noční recepční 5,6/6 [i] 00:10 Drtivý dopad [i] 02:05 Stíny nad jezerem 3/7 [i] 02:55 Jehlou a paličkami [i] 03:25 Na moll [i] 03:50 Z očí do očí [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Chcete je? [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Jake a piráti ze Země Nezemě 19 [i] 06:20 Senzační Spiderman 2 [i] 06:45 Kačer Kabrňák II 1 [i] 07:10 Looney Tunes: Úžasná Show II 22 [i] 07:35 Tučňáci z Madagaskaru II 3 [i] 08:00 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 10:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:40 Volejte Novu [i] 12:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:20 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:35 Výměna manželek III [i] 15:05 Báječný svět shopaholiků [i] 17:15 Rozchod [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 23:10 Hellboy [i] 01:25 Armáda jednoho [i] 03:20 Volejte Novu [i] 03:55 Výměna manželek III [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men: Zbroj 3 [i] 06:30 Friends: Spolubydlící [i] 06:55 Autosalon [i] 08:00 Autosalon Extra 08:25 Ohnivý kuře II: Mike de luxe speciál 15 [i] 09:45 Přístav II: Milenka s. r. o. 18 [i] 11:05 davinci [i] 11:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:35 Jak básníkům chutná život [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Fit pro vraždu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Kurýr z podsvětí [i] 00:10 Touha smrti 2 [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Fit pro vraždu [i] 04:00 Africká romance [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Na streche [i] 06:05 Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:25 Rebelka z predmestia [i] 11:35 Doktorka Zoe III. 7-8/22 [i] 13:50 Odložený prípad IV. 12-13/24 [i] 15:40 Emilie Richardsová: Voľba srdcom [i] 17:40 Angelika a kráľ [i] 20:00 Správne dievča [i] 21:40 Rosamunde Pilcherová: Nový začiatok [i] 23:40 Angelika a kráľ [i] 01:55 Správne dievča [i] 03:15 Emilie Richardsová: Voľba srdcom [i] 04:45 Odložený prípad IV. 13/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:30 Pohled na lásku [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 26 [i] 11:20 Ozbrojení a nebezpeční [i] 12:55 Osudová láska [i] 14:30 Jasmíniny slzy [i] 16:15 Falešná láska [i] 17:55 Archanděl [i] 18:45 Archanděl [i] 19:35 Archanděl [i] 20:30 Jonesovi [i] 22:10 Příběh policajta [i] 00:10 Zrazený Tchaj-wan [i] 02:00 Ruce od krve [i] 03:30 Vražedné horko [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Rally [i] 06:30 Fotbal [i] 07:00 Fotbal [i] 07:30 Watts [i] 08:30 Rally [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:30 Tenis [i] 11:45 Plavání [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:30 Vytrvalostní závody [i] 20:40 Zprávy [i] 20:45 Jezdectví [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:30 Tenis [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Neobjevená místa [i] 06:00 Lovci vojenských pokladů 2 1 [i] 06:55 Městské safari 1 1 [i] 07:10 Jurské bojiště 1 1 [i] 08:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 1 1 [i] 09:00 Ochočené bestie 1: Žralok 1 [i] 10:00 Příběh života - jak se natáčelo [i] 11:00 Miliardářské prázdniny 1 1 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 1 3 [i] 13:00 Milionové nápady 1 1 [i] 14:00 Lidská kalkulačka 1 1 [i] 14:55 Všechno a nic 1 1 [i] 16:05 Obři doby ledové 1 3 [i] 17:10 Existuje Yeti nebo ne? 1 1 [i] 18:10 Ledové kamiony 5 13 [i] 19:05 Ledové kamiony 5 14 [i] 20:00 Kód Krista 1 1 [i] 21:00 Zbraně, jež změnily svět 1 5 [i] 22:00 Hitler a vyslanci pekla 1 1 [i]