Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:05 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk III. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Lovec policajtov [i] 01:40 Monk III. [i] 03:15 NCIS: Los Angeles III. 22/24 [i] 04:05 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Hotel Brando - Tahiti [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Kráľovské deti - 1.časť 7/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Odplata 1.časť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Test magazín: Grécke jogurty [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Dom "Kurín" - Škótsko [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Kráľovské deti - 2.časť 8/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:35 Góly - body - sekundy [i] 19:45 Počasie [i] 19:57 Mixzóna [i] 20:00 Hokej - MS v hokeji [i] 22:45 Mixzóna [i] 23:15 Dvaja muži v meste [i] 00:50 Neskoro večer [i] 01:40 Komisár Montalbano: Mačka a kanárik [i] 03:15 Dvaja muži v meste [i] 04:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Pri mori: Krabov ako maku [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "G" [i] 06:40 Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "L" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Netreba sa školy báť [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Turčianska Štiavnička [i] 09:05 Celky a detaily Tibora Biatha [i] 09:35 Rómsky magazín [i] 10:00 Spomíname na Mariána Zednikoviča: Zločin Arthura Savilla [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:35 Blanche [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDOG [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Picassovo dedičstvo [i] 13:10 Tys' dýchla v pásmo strún, dievčina ružoletá [i] 13:55 Na počiatku bola pieseň [i] 15:00 Highlighty Európskej ligy [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 15:55 Mixzóna [i] 16:00 Hokej - MS v hokeji [i] 18:45 Večerníček: Jurošík [i] 18:55 Hokej - MS v hokeji [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 ...nebo být zabit [i] 21:30 Kríž cti [i] 23:15 MS v kocke [i] 23:45 Hokej - MS v hokeji [i] 01:15 Hokej - MS v hokeji [i] 02:45 Správy RTVS "N" [i] 03:20 Hokej - MS v hokeji [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:40 OCHRANCOVIA [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:40 Stratené duše V. 11 [i] 13:40 OCHRANCOVIA [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Dobrodružstvá pána Peabodyho a Shermana [i] 22:40 Koniec hry [i] 01:00 V tvári démona [i] 02:50 KRIMI 03:20 NOVINY TV JOJ 04:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:55 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Forky, vtipky XXVI. [i] 05:45 Črepiny PLUS [i] 06:15 Štyri svadby IV. 10 [i] 06:55 Štyri svadby IV. 11 [i] 07:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 Vtierka Castle VI. 9,10 [i] 11:00 DIVOKÉ KONE 45 [i] 12:30 Forky, vtipky XXVI. 39 [i] 13:00 Simpsonovci XXIII. 1,2/22 [i] 14:00 Profesionáli VI. 8 [i] 14:50 Ninja Factor II. 90,91 [i] 15:50 Simpsonovci XXIII. 3,4 [i] 16:45 Forky, vtipky XXVI. 40,41 [i] 17:35 Vtierka Castle VI. 11,12 [i] 19:35 Profesionáli VI. 9 [i] 20:35 1890 9 [i] 22:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:40 Don Camillo [i] 02:20 Komici 11,12 [i] 03:00 Profesionáli VI. 9 [i] 03:35 DIVOKÉ KONE 45 [i] 04:30 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue III. 9 [i] 08:00 Havaj 5-0 III. 18 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 11:00 Rookie Blue III. 9 [i] 12:00 Jak prosté IV. 20 [i] 13:00 Havaj 5-0 III. 18 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 16:00 Jak prosté IV. 21 [i] 17:00 Havaj 5-0 III. 19 [i] 18:00 Rookie Blue III. 10 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 21:00 Inteligence I. 10 [i] 22:00 Výkupné I. 6 [i] 22:55 Tajnosti a lži II. 10 [i] 23:55 Podfu(c)k I. 1 [i] 00:55 Od soumraku do úsvitu III. 7 [i] 01:55 Inteligence I. 10 [i] 02:40 Tajnosti a lži II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (1. Řada): Kontaktní čočky, chléb a fólie 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (17. Řada): Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/hole na túry na lyžích 11 [i] 06:00 Aljašská železnice (3. Řada): Pekelná noc 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada): Ruské panenky/aloe vera/vlajky 17 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 5 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pradávné bohatství 5 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Promočeni na kost 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Lincoln lowrider 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 2 12 [i] 12:35 Aljašská železnice (3. Řada): Uvíznutí v ledu 5 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Obrana a útok 1 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Střelba 2 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Kámen, nůžky, Skipper 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (4. Řada) 44 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pradávné bohatství 5 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 1 1 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 2 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (21. Řada): Závodní volanty, míchaný salát, větrné turbíny 16 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 19 [i] 20:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 3 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada): Do nebezpečného neznáma 1 [i] 22:00 Záhadná Země (3. Řada): Stonehenge Svaté země 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 3 [i] 00:55 Australská železnice (1. Řada) 4 [i] 01:50 Z chlapce mužem (2. Řada) 3 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada): Do nebezpečného neznáma 1 [i] 03:30 Záhadná Země (3. Řada): Stonehenge Svaté země 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Honda S2000 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 09:50 Pošta pro tebe [i] 10:45 Neobyčejné životy [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:40 Soudkyně Amy VI [i] 15:25 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Láska rohatá [i] 21:30 13. komnata Václava Kolouška [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Všechnopárty [i] 22:55 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:50 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Objektiv [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Žiješ jenom 2x [i] 04:55 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 proStory: Hrad pro všechny [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rozpad kontinentů [i] 09:55 S gurmánem na cestách I.: Kurdistán [i] 10:35 Postřehy odjinud [i] 10:45 S kuchařem kolem světa: Španělsko [i] 11:40 Krajiny sezónních zázraků: Špicberky [i] 12:30 Cesty víry: Zaniklé židovské štetly [i] 13:00 Skalická Morávka [i] 13:15 Chcete mě? [i] 13:40 Pevnosti: Cheb [i] 14:00 Dejte nám křídla 3/5 [i] 14:50 GEN - Galerie elity národa [i] 15:10 Letecká esa: Robin Olds [i] 16:00 Velká vlastenecká válka: Kurský oblouk [i] 16:50 Tajný život skal: Skrytá moře naší země [i] 17:20 Poslední lovci v Kamerunu [i] 18:10 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Hadi 12/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - rakovina jater [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: My, chytří primáti: Setkání s rodinou 1/3 [i] 20:55 Panství Downton VI 3/10 [i] 21:50 Bob hazardér [i] 23:30 Noční recepční 3,4/6 [i] 01:25 Vesnicopis [i] 01:45 Folklorika [i] 02:15 Skoronské ostatky [i] 02:40 Ta naša kapela [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:45 Jak se bydlí s historií [i] 04:10 Na moll [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3244 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Hodně štěstí, Edo! 734 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 18 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Extrovka 147 [i] 14:00 Odložené případy IV: Válka doma [i] 15:00 Odložené případy IV: Barabové [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Rozvrácená rodina 16 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3245 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na vlásku [i] 22:10 Sherlock Holmes [i] 00:35 Odložené případy IV: Válka doma [i] 01:20 Odložené případy IV: Barabové [i] 02:05 Prásk [i] 02:30 Dva a půl chlapa II 17, 18 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Bouchne to! 146 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men: U-Men 2 [i] 06:35 Friends: Koš [i] 07:05 Friends: Podle skutečnosti [i] 07:50 M*A*S*H 166 [i] 08:40 M*A*S*H 167 [i] 09:15 Jake a tlusťoch IV: Táta je doma 14 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Rackové ve větru [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch IV: Dokud neumřu, budu žít 15 [i] 13:20 Komisař Rex II: Smrtelná dávka 12 [i] 14:20 Komisař Rex II: Tři vteřiny do smrti 13 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Kde je Luisa? 25 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Obtěžoval stařenku [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Milenka s. r. o. 18 [i] 21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 00:15 Řetězová reakce [i] 02:25 Soudní síň: Obtěžoval stařenku [i] 03:20 Rosamunde Pilcher: Rackové ve větru [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 2/22 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Vymenené životy 273 [i] 12:15 Nekonečná láska 39-40 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 145-146/188 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vyznanie lásky [i] 22:15 Bostonské vraždy VI. 5-6/18 [i] 00:05 Tvár teroru: Únos mojej sestry [i] 02:05 Priatelia [i] 02:55 Stratená duša V. 10/16 [i] 03:35 Bostonské vraždy VI. 5-6/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Vila na kopci [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 11:35 Annie [i] 13:45 Pohled na lásku [i] 15:20 Austin Powers: Špionátor [i] 16:55 Temné vzpomínky [i] 18:45 Police Story 3 [i] 20:30 Tygr a drak [i] 22:30 Zítra snad bude líp [i] 00:15 Pokrevní bratři 2 [i] 02:05 Pouta války [i] 04:25 Čmuchalky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cestovní vozy [i] 06:00 Fotbal [i] 07:30 Fotbal [i] 08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Tenis [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vojákův příběh [i] 06:00 HungaRock z prvni ruky 1 7 [i] 07:10 Díla z garáže 1 5 [i] 07:40 Malé kamery pro velké záběry 1 1 [i] 08:10 Malé kamery pro velké záběry 1 2 [i] 08:40 Amazonští papoušci [i] 09:10 4 sezony v Hortobágy 1 3 [i] 09:25 4 sezony v Hortobágy 1 4 [i] 09:40 Divoká zvářata, divoký život 1 8 [i] 10:40 On The Spot 4: On the Spot - Reportéři v akci: Siwa 8 [i] 11:40 Horské travnaté louky: Rozmanitost a tradiční kultura [i] 12:45 Algoritmus:Tajná pravidla moderního života [i] 13:55 Těsné úniky 2. světové války 1 5 [i] 15:00 Noční můra na Everestu