TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:55 O 10 rokov mladší [i] 10:05 Rodinné prípady [i] 12:15 Monk III. [i] 14:15 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Top aplikácie [i] 00:05 Dva a pol chlapa IX. [i] 01:00 Stúpenci II. 15/15 [i] 02:00 Monk III. [i] 03:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 04:00 O 10 rokov mladší [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Chaty na Veľkých jazerách - Francúzsko [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Nutkania - 2.časť 6/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Skok smrti [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta VII. 1/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Hotel Brando - Tahiti [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Kráľovské deti - 1.časť 7/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:30 Mafiáni: Miroslav Sýkora – Impérium bez hraníc? [i] 22:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vopred ohlásená vražda [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Manželské právo 8/23 [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Model sedemnásť 9/23 [i] 23:50 Diagnóza: Vražda: Skok smrti [i] 00:35 Správna Agáta VII. 1/13 [i] 01:20 Slovensko v obrazoch [i] 01:40 Svet v obrazoch [i] 02:05 Mafiáni: Miroslav Sýkora – Impérium bez hraníc? [i] 02:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vopred ohlásená vražda [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Pri mori: Zlato od Rieky svätého Vavrinca [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "F" [i] 06:40 Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "K" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Impatience [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Liptovská Osada [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Hroneckí zlievači [i] 09:25 Maďarský magazín [i] 09:55 Čo sa stalo v malom kine [i] 11:00 Zemplinski špivanki [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:35 Blanche [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÁ BROSKYŇA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Na severe [i] 13:25 Z čoho sú naše deti choré? [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Noc na Švédskom vale [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Pri mori: Krabov ako maku [i] 16:25 Test magazín: Grécke jogurty [i] 16:35 Tempo [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Tatranská Javorina [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Milan Rastislav Štefánik [i] 18:10 História pamätnej tabule [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Blanche [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Impatience [i] 18:50 Garfield III. [i] 19:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:20 Moji zvierací priatelia [i] 19:35 O deťoch a zvieratkách [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Štíhlejšia, zdravšia a šťastnejšia [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Celta Vigo – Manchester United [i] 23:00 VAT [i] 23:25 Polícia [i] 23:40 Jazdi hlavou: Chodci [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Národnostné správy [i] 00:40 Správy- Hírek [i] 00:50 Mimoriadna schôdza NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA [i] 08:45 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše V. 10 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Spackané plastické operácie III. 7 [i] 00:00 Spravodlivosť v krvi V. 4 [i] 01:00 Nezvestní 6 [i] 02:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 06:10 Štyri svadby IV. 9 [i] 06:55 Štyri svadby IV. 10 [i] 07:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 Vtierka Castle VI. 7,8 [i] 11:00 DIVOKÉ KONE 44 [i] 12:30 Forky, vtipky XXVI. 37 [i] 13:00 Simpsonovci XXII. 21,22/22 [i] 13:55 Profesionáli VI. 7 [i] 14:50 Ninja Factor II. 89 [i] 15:45 Simpsonovci XXIII. 1,2/22 [i] 16:45 Forky, vtipky XXVI. 38,39 [i] 17:35 Vtierka Castle VI. 9,10 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli VI. 8 [i] 20:35 James Bond: Zajtrajšok nikdy nezomiera [i] 23:00 Po stopách UFO 8/8 [i] 00:00 Walking Dead V. 3 [i] 01:00 Ninja Factor II. 89 [i] 02:00 Profesionáli VI. 8 [i] 02:35 Po stopách UFO 8/8 [i] 03:20 Walking Dead V. 3 [i] 04:05 DIVOKÉ KONE 44 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue III. 8 [i] 08:00 Havaj 5-0 III. 17 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 11:00 Rookie Blue III. 8 [i] 12:00 Jak prosté IV. 19 [i] 13:00 Havaj 5-0 III. 17 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 16:00 Jak prosté IV. 20 [i] 17:00 Havaj 5-0 III. 18 [i] 18:00 Rookie Blue III. 9 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 5 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (17. Řada): Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky 10 [i] 06:00 Aljašská železnice (3. Řada): V obklíčení 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada): Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka 16 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 4 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pátrání 4 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Ztraceni v bažinách 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Dvě problematické Galaxie 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - Prvi dio 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - Drugi dio 10 [i] 12:35 Aljašská železnice (3. Řada): Pekelná noc 4 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Odpočítávání do zlata 1 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Holčičí drama 2 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Pátrání 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (4. Řada) 43 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pátrání 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 2 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (21. Řada): Drtiče kamene, látková stínítka lamp, sypání na dorty, napařovací žehličky 15 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 18 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Totální válka 13 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Narůstající spory 14 [i] 21:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): V Británii 1 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 1 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Kovbojové chaosu 7 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Auta, beton a pády 2 [i] 00:55 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Nejoblíbenější vozy diváků 5 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Totální válka 13 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Narůstající spory 14 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Záchranné lano 13 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 1 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): VW Corrado VR6 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 09:50 Křeček [i] 10:05 Konec starých časů [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Televarieté [i] 16:25 Kojak III [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Stín smrtihlava [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Gejzír [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Taggart [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:40 Toulavá kamera [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Poslední pouť vltavských vorů [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dejte nám křídla 3/5 [i] 09:55 Cestománie [i] 10:20 Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? [i] 10:45 Vzestup a pád NSDAP: Přípravy na válku 5/10 [i] 11:35 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:30 Křesťanský magazín [i] 13:00 Na pomoc životu - rakovina jater [i] 13:20 Chcete je? [i] 13:25 Život Muhammada 2/3 [i] 14:25 Letecká esa: Robin Olds [i] 15:15 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 15:40 Waterloo! [i] 16:30 Odhalená tajemství neviditelného vesmíru [i] 17:25 Do neznáma: Velice nepříjemná pravda 34/39 [i] 17:50 Do neznáma: Láska a polibky 35/39 [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Pevnosti: Brno [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Španělsko [i] 21:00 Cestománie [i] 21:35 Klenoty naší krajiny: Slavkovský les [i] 22:00 Pramen života [i] 23:50 Queer: Utajená léta [i] 00:15 Sestřička Jackie V: Zapomeň na to 8/10 [i] 00:45 Provedu! Přijímač: Zvon 4/7 [i] 01:25 Náš venkov: Paralelní svět [i] 01:55 Ve Strání jarmark byl... [i] 02:15 Počesku [i] 02:25 Z očí do očí [i] 03:05 Vietnamese Important People [i] 03:35 Uchem jehly [i] 04:00 Na moll [i] 04:25 Ochránce [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3243 [i] 09:40 Výměna manželek [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 17 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Bouchne to! 146 [i] 14:00 Odložené případy III: Řeka 22 [i] 15:00 Odložené případy III: Joseph 23 [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Smutný konec 15 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3244 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hodně štěstí, Edo! 734 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Sniper 5 [i] 00:00 Odložené případy III: Řeka 22 [i] 00:50 Odložené případy III: Joseph 23 [i] 01:35 Robinsonův ostrov [i] 02:35 Dva a půl chlapa II 16 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Sladká tečka 145 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men 1 [i] 06:35 Friends: Tábor Divoké srdce [i] 07:05 Friends: Koš [i] 07:50 M*A*S*H 165 [i] 08:40 M*A*S*H 166 [i] 09:15 Jake a tlusťoch IV: Možná, že se mýlím 13 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Květ života [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch IV: Táta je doma 14 [i] 13:20 Komisař Rex II: Vůně smrti 10 [i] 14:20 Komisař Rex II: Únos 11 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Útěk z domova 24 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Seznamka [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Morální kocovina 16 [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Castle na zabití V: To je vražda, napsal 4 [i] 23:20 Soudní síň: Seznamka [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Květ života [i] 02:15 Komisař Rex II: Vůně smrti 10 [i] 03:00 Komisař Rex II: Únos 11 [i] 03:50 Policie Hamburk II: Útěk z domova 24 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 1/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Vymenené životy 272 [i] 12:20 Nekonečná láska 37-38