TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk III. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 FARMA [i] 23:10 Kredenc [i] 23:45 Dva a pol chlapa IX. [i] 00:40 Stúpenci II. 14/15 [i] 01:35 Monk III. [i] 03:15 Dva a pol chlapa IX. [i] 04:05 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Kontajnerový dom - Kostarika [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Nutkania - 1.časť 5/14 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda: Zabíjať sa nevypláca [i] 10:40 Test magazín: Grécke jogurty [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta VI. 13/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Chaty na Veľkých jazerách - Francúzsko [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Nutkania - 2.časť 6/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: AS Monaco - Juventus Turín [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Diagnóza: Vražda: Zabíjať sa nevypláca [i] 00:15 Správna Agáta VI. 13/13 [i] 01:05 Komisár Manara: Dokonalý zločin 1/12 [i] 01:55 Komisár Manara: Neskorý zber 2/12 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Pri mori: Navigovať a inovovať [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "E" [i] 06:40 Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "G" a "H" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Nedočkavá [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Brusno [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Tajomstvo papierových hárkov [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 09:55 Manduľa [i] 10:40 Piesne domova: Liptovské Sliače [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:40 Blanche [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÁ BROSKYŇA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Návrat dažďovníkov [i] 13:10 Veteráni 2. svetovej vojny [i] 14:30 Moja diagnóza: Muskulárna dystrofia (venované Nicovi) [i] 15:00 Žalm o spravodlivých [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Pri mori: Zlato od Rieky svätého Vavrinca [i] 16:25 Magazín Európskej ligy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Vyšné Ružbachy [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Z mesta do mesta: Medzilaborce [i] 18:10 Poklady.sk: Klenba, ktorá predbehla svoju dobu [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Blanche [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Nedočkavá [i] 18:50 Garfield III. [i] 19:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:20 Moji zvierací priatelia [i] 19:35 O deťoch a zvieratkách [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Na severe [i] 20:55 Z čoho sú naše deti choré? [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Festivaly 2016: CIRKUL ´ART [i] 23:10 Kinorama [i] 23:40 Picassovo dedičstvo [i] 00:35 Noc v archíve: Noc v archíve s Jankom Lehotským - 2. časť [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i] 02:20 Správy a komentáre [i] 02:45 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:30 PREFÍKANÁ BABIČKA [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše V. 9 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PANELÁK XVI.: Otáznik, Prvý kontakt 11,12 [i] 22:00 Dovidenia, stará mama! [i] 22:45 Prison Break: Návrat 5 [i] 23:50 Spravodlivosť v krvi V. 3 [i] 00:45 Nezvestní 5 [i] 01:45 KRIMI 02:15 NOVINY TV JOJ 03:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Fórky, vtipky XXIII. [i] 06:05 Štyri svadby IV. 8 [i] 06:55 Štyri svadby IV. 9 [i] 07:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 Vtierka Castle VI. 5,6 [i] 11:00 DIVOKÉ KONE 43 [i] 12:35 Forky, vtipky XXVI. 35 [i] 13:05 Simpsonovci XXII. 19,20 [i] 14:05 Profesionáli VI. 6 [i] 14:50 Ninja Factor II. 87,88 [i] 15:50 Simpsonovci XXII. 21,22/22 [i] 16:45 Forky, vtipky XXVI. 36,37 [i] 17:35 Vtierka Castle VI. 7,8 [i] 19:35 Profesionáli VI. 7 [i] 20:35 Divoká dvojka [i] 22:35 Letecké katastrofy XIII. 5 [i] 23:35 Walking Dead V. 2 [i] 00:20 Ninja Factor II. 87,88 [i] 01:20 DIVOKÉ KONE 43 [i] 02:15 Letecké katastrofy XIII. 5 [i] 03:15 Profesionáli VI. 7 [i] 03:50 Rituál [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Rookie Blue III. 7 [i] 08:05 Havaj 5-0 III. 16 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 11:05 Rookie Blue III. 7 [i] 12:05 Jak prosté IV. 18 [i] 13:00 Havaj 5-0 III. 16 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 16:00 Jak prosté IV. 19 [i] 17:00 Havaj 5-0 III. 17 [i] 18:00 Rookie Blue III. 8 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 21:00 Podfu(c)k I. 1 [i] 22:00 Jak prosté V. 12 [i] 23:00 Vzkazy mrtvých II. 1 [i] 00:10 Medium I. 15 [i] 01:10 Jak prosté V. 12 [i] 02:10 Vzkazy mrtvých II. 1 [i] 03:10 Medium I. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (17. Řada): Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče 9 [i] 06:00 Aljašská železnice (3. Řada): Vysokohorské peklo 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada): Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu 15 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 3 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Soupeřivost nade vše 15 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Skrytý poklad 3 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Každý sám 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Darebný dragster 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635CSi - Prvi dio 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635CSi - Drugi dio 8 [i] 12:35 Aljašská železnice (3. Řada): V obklíčení 3 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Carpe Diem 1 [i] 15:20 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Nováčci 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (4. Řada) 42 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Soupeřivost nade vše 15 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Skrytý poklad 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - Prvi dio 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - Drugi dio 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (21. Řada): Vozítka ESV, mražené ovoce, pivní tácky, kované kliky 14 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 17 [i] 20:00 Naftové bratrstvo (1. Řada) 16 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Chuckova pomsta: návrat to dílny 1 [i] 22:00 Super kamioňáci (3. Řada) 5 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Páni svého prostředí 6 [i] 00:00 Dvojí přežití (1. Řada): Ztroskotání 1 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Courteney Cox 2 [i] 01:50 Naftové bratrstvo (1. Řada) 16 [i] 02:40 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Chuckova pomsta: návrat to dílny 1 [i] 03:30 Super kamioňáci (3. Řada) 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Citroën HY Van 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Barokní Holešov a Buchlovice [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 09:50 Dirigent [i] 10:10 Nahá pastýřka [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Televarieté [i] 16:20 Kojak III [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Ach, ty vraždy! [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 Columbo [i] 23:50 Motiv III [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Poslední lovci v Kamerunu [i] 09:55 Den, kdy zemřel Hitler [i] 10:40 Waterloo! [i] 11:35 Bonbónky světa [i] 11:55 Náš venkov: Paralelní svět [i] 12:20 Ta naša kapela [i] 12:50 Folklorika [i] 13:15 Poutní místa: Ellwangen [i] 13:35 S gurmánem na cestách I.: Kurdistán [i] 14:15 Evropa dnes [i] 14:45 Život Muhammada 2/3 [i] 15:45 Televizní klub neslyšících [i] 16:10 Máma a já [i] 17:05 S kuchařem kolem světa: Argentina [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Jak cestoval Franz Kafka [i] 19:05 Jarmek aneb Vydržel a pokračoval [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Věra 68 [i] 21:40 Národní klenoty II [i] 22:10 Provedu! Přijímač: Zvon 4/7 [i] 22:50 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:50 Stíny nad jezerem 2/7 [i] 00:40 Dům z karet III 2/13 [i] 01:30 Wolf Hall: Ďáblova slina 4/6 [i] 02:35 Vůně škrobu [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:40 Popcorn [i] 04:05 Uchem jehly [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3242 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Boží znamení 733 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 16 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Sladká tečka 145 [i] 14:05 Odložené případy III: Trest smrti: Poslední odvolání 20 [i] 15:05 Odložené případy III: Kurník 21 [i] 16:00 Kriminálka Miami V: Země nikoho 14 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3243 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Robinsonův ostrov [i] 22:50 Kriminálka Las Vegas XIV: Poslední večeře 4 [i] 23:45 Vražedná čísla II: Hry s myslí 17 [i] 00:35 Odložené případy III: Trest smrti: Poslední odvolání 20 [i] 01:25 Odložené případy III: Kurník [i] 02:05 Robinsonův ostrov [i] 02:55 Dva a půl chlapa II 15 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Na dně 144 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Wolverine: Logan 12 [i] 06:35 Friends [i] 07:05 Friends: Tábor Divoké srdce [i] 07:50 M*A*S*H 164 [i] 08:40 M*A*S*H 165 [i] 09:15 Jake a tlusťoch IV: Tak to celé odvoláme 12 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Útesy lásky [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch IV: Možná, že se mýlím 13 [i] 13:20 Komisař Rex II: Smrt dítěte 8 [i] 14:20 Komisař Rex II: Ve znamení Satana 9 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Pozdní následky 23 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Teta [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Rozhodnutí o životě a smrti 14 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Telebazar [i] 23:50 Soudní síň: Teta [i] 00:45 Rosamunde Pilcher: Útesy lásky [i] 02:40 Komisař Rex II: Smrt dítěte 8 [i] 03:30 Komisař Rex II: Ve znamení Satana 9 [i] 04:15 Policie Hamburk II: Pozdní následky 23 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 22/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Vymenené životy 271 [i] 12:15 Nekonečná láska 35-36 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 141-142/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 272 [i] 21:30 Nekonečná láska 37-38 [i] 23:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 1/22 [i] 00:15 Stratená duša V. 9/16 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:55 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 24 [i]