TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 12:00 FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 O 10 rokov mladší [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Dva a pol chlapa IX. [i] 00:45 Stúpenci II. 13/15 [i] 01:45 Monk III. [i] 02:30 NCIS: Los Angeles III. 15/24 [i] 03:10 Dva a pol chlapa IX. [i] 04:00 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Braček a sestrička [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Test magazín: Grécke jogurty [i] 08:45 Mišo [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Stará škola [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta VI. 12/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Kontajnerový dom - Kostarika [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Nutkania - 1.časť 5/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Slovensko chutí [i] 22:20 Facka: Anouk 3/8 [i] 23:05 Dom podozrivých 4/4 [i] 23:55 Diagnóza: Vražda: Stará škola [i] 00:40 Správna Agáta VI. 12/13 [i] 01:25 Facka: Anouk 3/8 [i] 02:05 Dom podozrivých 4/4 [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Gombasecká jaskyňa [i] 06:25 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Príslovia o trpezlivosti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Encyklopédia slovenských obcí: Veličná [i] 08:55 Miestopis cechov a manufaktúr: Strieborníci zo Sandriku [i] 09:15 Tvárou v tvár [i] 09:45 Polícia [i] 09:55 Jazdi hlavou: Motocyklisti [i] 10:05 Kamene [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:35 Blanche [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PÍSMENKOVÁ SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Huby mája [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 12:45 Čarovné kráľovstvo [i] 14:25 Park [i] 14:55 ZvedaVEC: Autá budúcnosti [i] 15:05 Autosalón [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Pri mori: Navigovať a inovovať [i] 16:25 Halali [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Markušovce [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Z mesta do mesta: Martin [i] 18:10 Poklady.sk: Príbehy z Kraskova - stredoveké nástenné maľby [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Blanche [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Príslovia o trpezlivosti [i] 18:50 Garfield III. [i] 19:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:20 Moji zvierací priatelia [i] 19:35 O deťoch a zvieratkách [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Chlapec, ktorý chcel byť prezidentom [i] 21:10 Večera s Havranom: Francúzsko a Európa [i] 22:20 Ako sa varia dejiny [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA [i] 08:45 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše V. 8 [i] 14:05 Kráska a zviera [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Spackané plastické operácie III. 5,6 [i] 00:15 Spravodlivosť v krvi V. 2 [i] 01:10 Nezvestní 4 [i] 02:10 KRIMI 02:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:35 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Štyri svadby IV. 7 [i] 07:00 Štyri svadby IV. 8 [i] 07:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 Šimon a Matúš idú na riviéru [i] 11:25 DIVOKÉ KONE 42 [i] 13:00 Fórky, vtipky XXIII. [i] 13:55 Profesionáli VI. 5 [i] 14:50 Ninja Factor II. 85,86 [i] 15:45 Simpsonovci XXII. 19,20 [i] 16:45 Forky, vtipky XXVI. 34,35 [i] 17:35 Vtierka Castle VI. 5,6 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli VI. 6 [i] 20:35 Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna [i] 22:35 Fakty a fikcie II. 18 [i] 23:35 Walking Dead V. 1/16 [i] 00:35 HUSTE.tv PLAY OFF Eurovia SBL [i] 02:35 Ninja Factor II. 85,86 [i] 03:00 Walking Dead V. 1/16 [i] 03:40 Črepiny PLUS [i] 04:45 DIVOKÉ KONE 42 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:15 Rookie Blue III. 6 [i] 08:15 Havaj 5-0 III. 15 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 11:10 Rookie Blue III. 6 [i] 12:10 Jak prosté IV. 17 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 15 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 16:05 Jak prosté IV. 18 [i] 17:00 Havaj 5-0 III. 16 [i] 18:00 Rookie Blue III. 7 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 21:00 Criminal Minds Xii. 5 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 4 [i] 22:50 Výkupné I. 5 [i] 23:50 Medium I. 14 [i] 00:50 Inteligence I. 9 [i] 01:50 Výkupné I. 5 [i] 02:35 Medium I. 14 [i] 03:20 Jak prosté IV. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (17. Řada): Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory 8 [i] 06:00 Aljašská železnice (3. Řada): Oko bouře 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada): Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky 14 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 2 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Narůstající spory 14 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Z chudáka boháčem 2 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Porucha v poušti 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Oldsmobile pro Australany 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - Prvi dio 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - Drugi dio 6 [i] 12:35 Aljašská železnice (3. Řada): Vysokohorské peklo 2 [i] 13:30 Mimořádné projekty (7. Řada): Rekonstrukce newyorského metra 1 [i] 14:25 Mimořádné projekty (7. Řada): Londýnský olympijský plavecký stadion 2 [i] 15:20 Mimořádné projekty (7. Řada): Stavba nejdelšího mostu v Srbsku 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (4. Řada) 41 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Narůstající spory 14 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Z chudáka boháčem 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635CSi - Prvi dio 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635CSi - Drugi dio 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (21. Řada): Pneumatiky, péče o umění, potápěčské lahve 13 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 16 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Záchranné lano 13 [i] 21:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 7 [i] 22:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Výšková horečka 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Zkoušeno na lidech 5 [i] 00:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Obří úlovek 9 [i] 00:55 Dvojí přežití (6. Řada) 11 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Záchranné lano 13 [i] 02:40 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 7 [i] 03:30 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Výšková horečka 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Messerschmitt KR200 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Smrt dobrodruha [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 10:05 168 hodin [i] 10:40 Lucie, postrach ulice [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:50 Televarieté [i] 16:25 Kojak III [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského [i] 21:10 Hercule Poirot XI [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:45 Motiv III [i] 23:30 Kriminalista [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Žiješ jenom 2x [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Ferdinandovy zahrady [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: 24 hodin na planetě Zemi: Noc 2/2 [i] 09:50 Krajiny sezónních zázraků: Špicberky [i] 10:45 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Hadi 12/12 [i] 11:15 Počesku [i] 11:25 Nedej se [i] 12:20 Chcete je? [i] 12:25 Dejte nám křídla 2/5 [i] 13:20 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Cestování a politika 7/13 [i] 13:45 proStory: Hrad pro všechny [i] 14:15 Vzestup a pád NSDAP: Přípravy na válku 5/10 [i] 15:05 Letecká esa: Robin Olds [i] 15:55 Heydrich - konečné řešení: Dáme si do bytu dva mimopražské 35/44 [i] 16:20 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 1/10 [i] 16:50 Ano, Masaryk: Dokumentární trilogie o Tomáši 3/3 [i] 17:50 Rozpad kontinentů [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po Abú Dhabí [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Kurský oblouk [i] 21:00 Děti úplňku [i] 21:55 Dům z karet III 2/13 [i] 22:50 Letecké katastrofy: Síla zvyku [i] 23:35 Sestřička Jackie V: Zapomeň na to 8/10 [i] 00:00 Exil očima dětí [i] 01:00 Provedu! Přijímač: Přísaha 3/7 [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:05 Smetana by měl radost [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:15 Na moll [i] 03:40 Ochránce [i] 04:10 Prorok Mohamed a ženy [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3240, 3241 [i] 10:35 Policie Modrava: Vražda za úplňku 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 15 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Na dně 144 [i] 14:00 Odložené případy III: Vítejte 18 [i] 15:00 Odložené případy III: Krásný blázínek 19 [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Nadhazovač snů 13 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3242 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Boží znamení 733 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas XIV: Plamenná píseň 3 [i] 23:25 Vražedná čísla II: Protest 16 [i] 00:20 Odložené případy III: Vítejte 18 [i] 01:05 Odložené případy III: Krásný blázínek 19 [i] 01:50 Přestávka ve vysílání 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Wolverine: Kurohagi 11 [i] 06:35 Ninjago: Pozvání [i] 07:05 Friends [i] 07:50 M*A*S*H 163 [i] 08:40 M*A*S*H 164 [i] 09:15 Jake a tlusťoch IV: Já vím, že víš 11 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Čas poznání [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch IV: Tak to celé odvoláme 12 [i] 13:20 Komisař Rex II: Slepá svědkyně 6 [i] 14:20 Komisař Rex II: Nebezpečný lov 7 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Srdce k srdci 22 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Rozhádaní sourozenci [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Mike de luxe speciál 15 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:30 Castle na zabití V: Tajemství neprozradím 3 [i] 23:20 Soudní síň: Rozhádaní sourozenci [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Čas poznání [i] 02:10 Komisař Rex II: Slepá svědkyně 6 [i] 03:00 Komisař Rex II: Nebezpečný lov 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 21/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:15 Priatelia [i] 11:10 Vymenené životy 270 [i] 12:35 Nekonečná láska 33-34 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 16:55 Skrytá vášeň 139-140/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 271 [i] 21:30 Nekonečná láska 35-36 [i] 23:15 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 22/22 [i] 00:15 Stratená duša V. 8/16 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:45 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:30 Pád říše římské [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 23 [i] 11:20 Asterix: Sídliště bohů