TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 06:25 Scooby-Doo a súboj fantómov [i] 08:10 Můj brácha má prima bráchu [i] 10:15 Peklo s princeznou [i] 12:30 Pásla kone na betóne [i] 14:15 Nevera po slovensky [i] 17:30 Pyšná princezna [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 23:55 Mama II. 1-2/22 [i] 00:50 Tango a Cash [i] 02:50 Svätý [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Duel [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:20 Ekologické bývanie: Hotel Lapa Rios - Kostarika [i] 08:55 Willy Fog: 20 000 míľ pod morom [i] 10:10 Modrý tiger [i] 11:55 Mišo [i] 13:05 Danielle Steelová: Rodinný album 1/2 [i] 14:35 Danielle Steelová: Rodinný album 2/2 [i] 16:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Braček a sestrička [i] 17:10 Zem spieva [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Hrbáč [i] 22:25 Komorník [i] 00:35 Danielle Steelová: Rodinný album 1/2 [i] 02:00 Danielle Steelová: Rodinný album 2/2 [i] 03:25 Autosalón [i] 03:50 Správy RTVS "N" [i] 04:45 Hurá do záhrady [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Krasové poklady Slovenska [i] 06:20 Fidlibum [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Moji zvierací priatelia [i] 07:40 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Trpezlík [i] 07:55 Živá panoráma [i] 08:25 Ej, máje, máje... [i] 09:05 Rok na dedine [i] 10:55 Charleyho teta [i] 12:10 Ako sa husár učiteľom stal [i] 12:45 Bačova žena [i] 14:05 Čarovné kráľovstvo [i] 15:30 Cyklistika - Eschborn - Frankfurt [i] 17:30 Drotár [i] 18:35 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:45 Blanche [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Trpezlík [i] 18:55 Garfield III. [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Moji zvierací priatelia [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tajomné Karpaty - Nesmrteľný les [i] 20:55 Hej rup! [i] 22:35 Dokážte mi vinu [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:05 Káčerovo III. [i] 08:55 Pán Popper a jeho tučniaky [i] 10:55 Mafiánova dcéra [i] 13:00 Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna [i] 15:05 Percy Jackson - More oblúd [i] 17:20 Kráska a zviera [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Divoká dvojka [i] 22:40 Tučné babenky [i] 00:50 Nezvestní 3 [i] 01:45 KRIMI 02:15 NOVINY TV JOJ 03:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:10 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Hotelové SOS 4 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 6 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 7 [i] 07:20 Keď sa má dom páčiť 23 [i] 07:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:10 Vraždy v Midsomeri IX. 5 [i] 12:30 Profesionáli VI. 4 [i] 13:20 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 16:40 Šimon a Matúš idú na riviéru [i] 18:55 Forky, vtipky XXVI. 33 [i] 19:35 Profesionáli VI. 5 [i] 20:35 Rituál [i] 22:50 OKTAGON MMA [i] 23:25 Vojna dronov [i] 01:30 Črepiny [i] 02:05 Profesionáli VI. 5 [i] 02:45 SÚDNA SIEŇ [i] 03:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 03:50 ČERT NIKDY NESPÍ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue III. 5 [i] 08:00 Havaj 5-0 III. 14 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 11:00 Rookie Blue III. 5 [i] 12:00 Jak prosté IV. 16 [i] 13:00 Havaj 5-0 III. 14 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 16:00 Jak prosté IV. 17 [i] 17:00 Havaj 5-0 III. 15 [i] 18:00 Rookie Blue III. 6 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 21:00 Jak prosté V. 12 [i] 22:00 Criminal Minds Xii. 4 [i] 23:00 Inteligence I. 9 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba X. 13 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba X. 14 [i] 02:00 Jak prosté V. 11 [i] 02:45 Jak prosté V. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Zastřižená křídla 1 [i] 06:00 Aljašská železnice (2. Řada): Pekelný vlak 10 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada): Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů 13 [i] 07:15 Jak se to dělá (16. Řada) 1 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Totální válka 13 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nedokončený byznys 1 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Nedostatek vzduchu 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Šílenství kolem modelu A 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - Prvi dio 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - Drugi dio 4 [i] 12:35 Aljašská železnice (3. Řada): Oko bouře 1 [i] 13:30 Nutné k přežití (2. Řada): Sahara 1 - část 1 1 [i] 14:25 Nutné k přežití (2. Řada): Sahara 2 - část 2 2 [i] 15:20 Nutné k přežití (2. Řada): Panama - část 1 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (4. Řada) 40 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Totální válka 13 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nedokončený byznys 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - Prvi dio 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - Drugi dio 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (21. Řada): Holičská křesla, čerpadla splašků, kryty lodí Bimini, naftové filtry 12 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 15 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Marshawn Lynch 6 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Kruté léto 2 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Záchranné lano 13 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Opravdoví mistři 4 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 8 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): Francie - LRS (Long Rail Soudé) 5 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Marshawn Lynch 6 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Kruté léto 2 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Záchranné lano 13 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Závodní Ford Escort RS2000 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Čert na zemi [i] 07:15 O vodě, lásce a štěstí [i] 08:10 Sestřičky [i] 09:35 Lucie, postrach ulice [i] 10:55 Modrý pták [i] 12:15 O Šípkové Růžence [i] 13:15 Jak chutná láska [i] 14:25 Konec starých časů [i] 16:00 Marečku, podejte mi pero! [i] 17:30 O svatební krajce [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování SAZKAmobil šance [i] 20:00 Labyrint 1/7 [i] 21:00 Čtvrtá hvězda: Ochránce smečky 10/12 [i] 21:30 Václav [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 Banánové rybičky [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 GEN - Galerie elity národa [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 01:55 Bolkoviny [i] 02:50 Na forbíně TM [i] 03:30 Televizní memoáry Gustava Broma [i] 04:05 Muzikály na cestách [i] 04:50 Postřehy odjinud [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 1/10 [i] 06:00 Vzestup a pád NSDAP: Přípravy na válku 5/10 [i] 06:50 Babylon [i] 07:15 Velké stroje zblízka: Obří nákladní vůz [i] 08:05 Na pomoc životu - operace kavernomu v mozkovém kmenu [i] 08:20 Postřehy odjinud [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Barma, země tisíce pagod [i] 09:50 Folklorika [i] 10:20 Máma a já [i] 11:15 Na cestě po Abú Dhabí [i] 11:40 Letecké katastrofy: Síla zvyku [i] 12:25 Tajný život skal: Skrytá moře naší země [i] 12:55 Klíč [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1967 1145/2379 [i] 13:35 Zapomenuté výpravy: Poslední pouť vltavských vorů [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Naše tradice: 1. máj [i] 14:55 Jarmek aneb Vydržel a pokračoval [i] 15:30 Život Muhammada 1/3 [i] 16:30 Od vyhynutí ke znovuzrození [i] 17:25 Láska není brambora [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 proStory: Most nad Ústím nad Labem [i] 19:25 Poutní místa: Wambierzyce [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Den, kdy zemřel Hitler [i] 20:55 Odhalená tajemství neviditelného vesmíru [i] 21:55 Jack Rozparovač 2/2 [i] 23:30 Poslední vlak z Gun Hillu [i] 01:00 Pevnosti: Brno [i] 01:20 Queer: Telenovela [i] 01:45 Na moll [i] 02:10 Z očí do očí [i] 02:45 Skrze Futra na Horňácko [i] 03:10 Jaroslav Staněk [i] 03:30 Pro sjednocenou Evropu [i] 04:25 Chcete je? [i] 04:30 Uchem jehly [i] 04:55 Za svobodné Brno [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:10 Scooby-Doo: Upíří hudba [i] 07:30 O šesti labutích [i] 09:10 Dva lidi v zoo [i] 11:00 Nebe a dudy [i] 12:30 Princ Bajaja [i] 14:00 Shrek [i] 15:45 Zamilovaný profesor [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3241 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Vražda za úplňku 8 [i] 21:30 Robinsonův ostrov [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Seber prachy a zmiz 2 [i] 23:30 Vražedná čísla II: Běžící muž 15 [i] 00:20 Nebe a dudy [i] 01:55 Střepiny [i] 02:20 Áčko [i] 03:10 Kolotoč [i] 03:35 Co na to Češi [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Wolverine: Shingen 10 [i] 06:35 Marvel Superhrdinové - Avengers: Sjednocení! [i] 07:05 Král Matěj I. [i] 08:50 Ducháček to zařídí [i] 10:25 Dívka na koštěti [i] 12:10 Růžový panter [i] 14:05 Nebojsa [i] 15:55 Pyšná princezna [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Ručník v ringu 13 [i] 21:30 Jak se staví sen - extra [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 23:50 Růžový panter [i] 01:45 Dívka na koštěti [i] 03:25 Ducháček to zařídí [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Doktorka Zoe III. 5/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Zakázaná láska 156/158 [i] 12:25 Muž snov [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Skrytá vášeň 137-138/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 270 [i] 21:30 Nekonečná láska 33-34 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 21/22 [i] 00:20 Stratená duša V. 7/16 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:55 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 25 [i] 06:15 Nenarozený [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Kevin ze severu [i] 12:50 Falešná láska [i] 14:30 Asterix: Sídliště bohů [i] 16:00 Marie Antoinette [i] 18:05 Rivalové [i] 20:05 Police Story 3 [i] 21:50 Jerry Maguire [i] 00:15 Podraz [i] 01:55 Temná legenda [i] 03:30 Ruce od krve [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Snooker [i] 12:00 Cestovní vozy [i] 12:45 Motorky [i] 13:30 Snooker [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:00 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Watts [i] 00:45 Cestovní vozy [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Motorky [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto - Odklepnuto 1 9 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 1 10 [i] 06:00 HungaRock z prvni ruky 1 1 [i] 07:10 Sportovní vozy 1 5 [i] 08:05 Nápady, které vydělaly miliony 1 1 [i] 08:35 Příběh obrovského stromu [i] 09:40 Divoká zvářata, divoký život 1 4 [i] 10:40 On The Spot 1: On The Spot - Reportéři v akci: Špicberky 2 [i] 11:40 Vesmír zítřka 1 6 [i] 12:50 Zahadných devět měsíců 1: Prvních 8 týdnů 1 [i] 13:55 Těsné úniky 2. světové války 1 1 [i] 14:55 10 věcí, které nevíte 2: BÍLÝ DŮM 1 [i] 15:50 Jak to chodí v přírodě? 1 3 [i] 16:50 Jak to chodí v přírodě? 1 4 [i]