TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:15 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:05 Kočky opäť v akcii [i] 09:55 Hitch: Liek pre moderného muža [i] 12:25 Jak se zbavit nevěsty [i] 14:10 Johnny English sa vracia [i] 16:15 Vylomeniny [i] 17:45 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:15 Ctihodný občan [i] 01:30 Kat [i] 04:25 Smotánka [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Zlatá panna a prekliaty brat [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Levík Raa Raa: Králi a kráľovné džungle [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Malý Mikuláš: Táborníci [i] 07:30 Martinka I.: Vzorná spolubývajúca 20/52 [i] 07:45 Ako si vycvičiť drakov 2: Mráz 14/20 [i] 08:10 Zázračný ateliér [i] 08:35 TvMiniUni [i] 09:00 Arabela sa vracia 21/26 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi hlavou: Motocyklisti [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme V.: Chorvátsko [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:25 Agatha Christie : Poirot: Po pohrebe [i] 15:00 "Partie krásného dragouna" [i] 16:35 Zlaté časy [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tajné životy II. 13/13 [i] 21:20 Kráľovná Viktória: Motor zmien 7/8 [i] 22:05 Kráľovná Viktória: Mladé Anglicko 8/8 [i] 22:55 Agatha Christie : Poirot: Po pohrebe [i] 00:30 "Partie krásného dragouna" [i] 02:05 Kráľovná Viktória: Motor zmien 7/8 [i] 02:50 Kráľovná Viktória: Mladé Anglicko 8/8 [i] 03:40 Čarovné miesta Zeme V.: Chorvátsko [i] 04:30 Svet v obrazoch [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Driny a Harmanecká jaskyňa [i] 06:15 Alpy zhora: Švajčiarske hory [i] 07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Brusno. [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Halali [i] 10:05 Test magazín: Grécke jogurty [i] 10:20 Variácie slávy [i] 11:50 Família: Família - Príbeh Allanovho mydla [i] 12:20 O Džaudarovi a jeho bratoch [i] 13:35 Orientácie [i] 14:15 Herecké legendy: Jozef Adamovič [i] 14:25 Vojvodkyňa z Amalfi [i] 15:50 Ktosi je za dverami [i] 16:10 Tak sa na mňa prilepila [i] 17:30 V pralesoch Karpát [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Blanche [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Rytier [i] 18:50 Garfield III. [i] 19:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:25 Moji zvierací priatelia [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Rjaba, sliepočka jarabá [i] 22:00 Gazdova krv [i] 00:15 Divadlo nás baví [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:40 Spy Kids 4: Stroj času [i] 08:35 Takmer normálne dievča [i] 10:40 Tučné babenky [i] 12:50 Búrlivé víno [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 1890: Smutná oslava 9 [i] 22:15 NOVÝ ŽIVOT [i] 23:15 Americký zločin [i] 01:25 1890: Smutná oslava 9 [i] 02:50 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 04:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:50 NA CHALUPE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 05:55 Štyri svadby IV. 5 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 6 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Simpsonovci XXII. 18 [i] 09:20 Hotelové SOS 4 [i] 10:35 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:15 Keď sa má dom páčiť 23 [i] 12:00 Hoď svišťom II. 5 [i] 12:55 Spy Kids 4: Stroj času [i] 14:55 Mavericks: Na divokej vlne [i] 17:25 Pomsta Čierneho korzára [i] 19:35 Hoď svišťom II. 6 [i] 20:35 Krvavé dedičstvo [i] 22:35 Takmer normálne dievča [i] 00:40 Černobyľské denníky [i] 02:25 Pomsta Čierneho korzára [i] 04:00 Hoď svišťom II. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 09:00 Inteligence I. 9 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba X. 13 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba X. 14 [i] 12:00 Prozíravost II. 6 [i] 12:55 Havaj 5-0 III. 11 [i] 13:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 14:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 15:55 Falco Ii. 5 [i] 17:05 Rookie Blue I. 9 [i] 18:05 Rookie Blue I. 10 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 16 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 3 [i] 22:00 Od soumraku do úsvitu III. 7 [i] 23:00 Myšlenky zločince XII. 4 [i] 00:00 Jak prosté V. 11 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 3 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 4 [i] 02:40 Tým Škorpion II. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Obrovské vlaky (1. Řada): Kanada - The Aqua Train 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 10 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Boj s katastrofou 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada): Krátký VW Bus 1 [i] 08:10 Rození obchodníci (13. Řada): 1992 AM General Humvee 15 [i] 09:05 Obrovské vlaky (1. Řada): Francie - LRS (Long Rail Soudé) 5 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Zlatá rána 16 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Hotovo 15 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Drahý dinosaurus 9 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Profit za Big Boye 10 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Dálný Východ 9 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Ztraceno ve smlouvání 10 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Koupit a prodat 23 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Drobet trpělivosti 24 [i] 15:20 Obnažená města (2. Řada): Machu Picchu 7 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 1 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Peugeot RCZ R 4 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Ariel Atom 3S 5 [i] 18:05 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Americké ikony 2 [i] 19:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Zastřižená křídla 1 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Výstřely ve tmě 13 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Opuštění 12 [i] 22:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 7 [i] 23:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 3 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 2 [i] 01:00 Neobjasněné případy (1. Řada): Yetti 8 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Výstřely ve tmě 13 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Opuštění 12 [i] 03:30 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 7 [i] 04:20 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Raduň [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Čtrnáctý u stolu [i] 07:50 Dirigent [i] 08:15 Úsměvy Jiřího Pleskota [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vodník a Karolínka [i] 14:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále [i] 14:55 Neobyčejné životy [i] 15:50 Dívka světových parametrů [i] 17:00 Sestřičky [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Wilsonov [i] 22:10 168 hodin [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:40 Nahá pastýřka [i] 00:15 Místo činu - Schimanski [i] 01:45 Bolkoviny [i] 02:40 Legendy záchranářství: Horská služba [i] 03:10 Široká duše [i] 04:05 13. komnata Zory Ully Keslerové [i] 04:30 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 04:35 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty víry: Duchovní doteky Jana [i] 05:30 Cestománie [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1145/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Na dvou až čtyřech kolech [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Dáme si do bytu dva mimopražské 35/44 [i] 10:00 Velká vlastenecká válka: Stalingrad [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:15 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:45 Uchem jehly [i] 13:15 Cesty víry: Zaniklé židovské štetly [i] 13:45 Na plovárně s Josefem Špačkem [i] 14:10 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 14:20 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Hadi 12/12 [i] 14:50 Naše tradice: Pálení čarodějnic [i] 15:15 S gurmánem na cestách I.: Kurdistán [i] 16:00 Ferdinandovy zahrady [i] 16:25 Waterloo! [i] 17:20 Národní klenoty II [i] 17:50 Poslední lovci v Kamerunu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Poslední pouť vltavských vorů [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední vlak z Gun Hillu [i] 21:40 Jack Rozparovač 1/2 [i] 23:15 Exil očima dětí [i] 00:15 Moonraker [i] 02:15 Nejsou Češi jako Češi [i] 02:40 V zajetí železné opony [i] 02:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:20 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:40 Vesnická zabijačka [i] 03:55 Slavné a krásné vily [i] 04:25 Krásy evropského pobřeží: Dalmátská města [i] 04:30 Ano, Masaryk: Dokumentární trilogie o Tomáši 3/3 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě 17, 18 [i] 07:05 Senzační Spiderman 1 [i] 07:30 Avengers: Sjednocení II 26 [i] 07:50 Looney Tunes: Úžasná Show II 21 [i] 08:15 Tučňáci z Madagaskaru II 2 [i] 08:40 Víkend [i] 09:40 Robinsonův ostrov [i] 10:40 Robinsonův ostrov [i] 11:40 Z pekla štěstí 5 [i] 12:45 Kdopak to mluví [i] 14:30 Policejní akademie 7: Moskevská mise [i] 16:05 Když rozvod, tak rozvod [i] 17:25 Obecná škola [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 22:50 Střepiny [i] 23:20 Double Team [i] 01:10 Policejní akademie 7: Moskevská mise [i] 02:20 Kriminálka Miami V: Vnitřní záležitosti 12 [i] 03:00 Dva a půl chlapa II 14 [i] 03:25 Volejte Novu [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Wolverine: Cesta smrti 9 [i] 07:10 Ninjago: Země na obzoru! [i] 07:35 Ninjago: Cesta zpátky [i] 08:05 M*A*S*H 161 [i] 08:40 M*A*S*H 162 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře II: Spousta práce 14 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:40 Božské dorty od Markéty [i] 14:15 Máme rádi Česko [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Trn v oku [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta II: Motivátor 4 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:35 Velcí bratři [i] 01:40 Tři mušketýři II: Svatba plná překážek 7 [i] 02:45 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:20 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Trn v oku [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Báječná Angelika [i] 08:25 Smotánka [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:45 Rebelka z predmestia II. 20-21/22 [i] 12:00 Druhá šanca III. 2-3/10 [i] 14:10 Odložený prípad IV. 10-11/24 [i] 16:10 Oheň v srdci [i] 17:55 Spoveď mladej nevesty [i] 20:00 John Q - Srdce pre syna [i] 22:15 Skutočný príbeh: Tieň smrti 1-2/2 [i] 02:15 John Q - Srdce pre syna [i] 04:05 Veľmi nebezpečné známosti 2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:00 Nejsem blázen [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 11:35 Supernova [i] 13:10 Supernova [i] 14:50 Můj soused zabiják 2 [i] 16:40 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 18:25 Hledá se Jackie Chan [i] 20:05 Police Story 2 [i] 22:00 Hostel II [i] 23:45 Na cestě [i] 02:15 Kundo: Čas pomsty [i] 04:35 Opilí láskou [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Fotbal [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Jezdectví [i] 11:15 Cestovní vozy [i] 11:30 Cestovní vozy [i] 12:00 Cestovní vozy [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Cestovní vozy [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Motorky [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Motorky [i] 23:30 Motorky [i] 00:15 Plážový fotbal [i] 01:45 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Neobjevená místa 1 3 [i] 06:00 Americká významná místa bez tajemství 1: Central Park, New York 8 [i] 07:00 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 3