TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:30 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:50 Dračie srdce [i] 09:55 Kredenc [i] 10:35 Teória veľkého tresku I. [i] 11:05 Ženích na odstrel [i] 13:10 Morganovci [i] 15:20 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Jak se zbavit nevěsty [i] 22:20 Sex Tape [i] 00:30 Ľahko ju zbaliť [i] 02:20 Sex Tape [i] 03:55 Morganovci [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Hurá do záhrady [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Levík Raa Raa: Krokov kokosový orech [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Malý Mikuláš: Hodina o zaujímavých veciach [i] 07:45 Martinka I.: Sen o princeznej 19/52 [i] 07:55 Ako si vycvičiť drakov 2: Záchrana Vriaceho 13/20 [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:45 Naša Zoo 3/6 [i] 10:40 Park [i] 11:15 On air [i] 11:35 Slovensko chutí [i] 12:20 Zlatá panna a prekliaty brat [i] 13:20 Na krok od neba III.: Hon na človeka 7/20 [i] 14:20 Na krok od neba III.: Pochovaná zaživa 8/20 [i] 15:20 Záhady tela [i] 16:15 Čo ja viem [i] 17:55 Cestou necestou: Kapské mesto [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:15 Neskoro večer [i] 22:10 Zlato zo Scampie [i] 23:55 Na krok od neba III.: Hon na človeka 7/20 [i] 00:55 Na krok od neba III.: Pochovaná zaživa 8/20 [i] 01:50 Zlato zo Scampie [i] 03:35 Naša Zoo 3/6 [i] 04:25 Park [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Alpy zhora: Svietiace hory [i] 07:00 Autosalón [i] 07:25 Jazdi hlavou: 4x4 [i] 07:30 Polícia [i] 07:40 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 09:00 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Brusno. [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve [i] 10:25 Generácia [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:15 Moja diagnóza: Pankreas v ohni [i] 11:45 VAT [i] 12:10 Spektrum vedy: Eko bio plasty [i] 12:35 ZvedaVEC: Autá budúcnosti [i] 12:50 ĎATELINKA KVITNE, HRÁ A SPIEVA [i] 13:55 Farmárska revue [i] 14:20 Halali [i] 14:50 Test magazín: Grécke jogurty [i] 15:00 Kvarteto [i] 15:30 Herecké legendy: Jozef Adamovič [i] 15:40 Inkognito [i] 16:40 Návrat dažďovníkov [i] 17:15 Magazín Ligy majstrov [i] 17:45 Hokej - Euro Hockey Challenge: Nórsko - Slovensko [i] 22:00 Most II. [i] 22:55 Absolventi [i] 00:20 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:10 Timon a Pumbaa III. [i] 08:05 Simpsonovci XX. 8,9 [i] 08:50 NAŠI [i] 10:15 SVET PODĽA EVELYN: Otec [i] 11:40 Mafiánova dcéra [i] 13:45 James Bond: Zlaté oko [i] 16:40 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 17:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 MISS SLOVENSKO 2017 [i] 22:30 Vo štvorici v Mexiku [i] 00:35 Mavericks: Na divokej vlne [i] 03:00 NAŠI [i] 03:30 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ninja Factor II. 82,83 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 4 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 5 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 10:50 Keď sa má dom páčiť 22 [i] 11:20 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. - PREMIÉRA 5 [i] 12:35 NA CHALUPE [i] 13:35 PANELÁK XVI.: Päť Té, Pravda 9,10 [i] 15:05 Majster kickboxu [i] 17:20 Vraždy v Midsomeri IX. 5 [i] 19:30 Hoď svišťom II. 5 [i] 20:35 Pán Popper a jeho tučniaky [i] 22:30 Búrlivé víno [i] 01:25 HUSTE.tv PLAY OFF Eurovia SBL [i] 03:15 Na hrane [i] 04:40 Hoď svišťom II. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Havaj 5-0 III. 10 [i] 08:00 Havaj 5-0 III. 11 [i] 09:00 Doktorka podsvětí I. 12 [i] 10:00 Doktorka podsvětí I. 13 [i] 10:55 Falco Ii. 5 [i] 12:05 Prozíravost II. 5 [i] 13:05 Rookie Blue I. 9 [i] 14:05 Rookie Blue I. 10 [i] 15:00 Inteligence I. 9 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 18:00 Tým Škorpion II. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 14 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 3 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 4 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba X. 15 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba X. 16 [i] 00:55 Rookie Blue I. 9 [i] 01:55 Rookie Blue I. 10 [i] 02:35 Prozíravost II. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (17. Řada): Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 9 [i] 06:25 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Vyzrazená tajemství 5 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Kámen, nůžky, Skipper 3 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (4. Řada, 13 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Nastartuj 17 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Vidlák v balíku 18 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Jen pro zvané 17 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Velký závod 18 [i] 11:40 Lovci odpadu (1. Řada) 7 [i] 12:35 Říční monstra (8. Řada) 6 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Požár na lodi 1 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada): Sesuvy půdy a pády 3 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): I přes mrtvoly 15 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Boj o území 14 [i] 17:10 Nazí a vystrašení (1. Řada): Prokletí džungle 4 [i] 18:05 Z chlapce mužem (2. Řada) 5 [i] 19:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Kanada - The Aqua Train 6 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 13 [i] 21:00 Zápasník (1. Řada) 3 [i] 22:00 Idris Elba: bez omezení (1. Řada): Pozemní rychlost 4 [i] 23:00 Souboje robotů (2. Řada): Nadějné vyhlídky: čtvrtfinále 9 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Hudsonová 3 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): James Marsden 6 [i] 01:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 13 [i] 02:40 Zápasník (1. Řada) 3 [i] 03:30 Idris Elba: bez omezení (1. Řada): Pozemní rychlost 4 [i] 04:20 Souboje robotů (2. Řada): Nadějné vyhlídky: čtvrtfinále 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:35 Polopatě [i] 07:25 Jak princezny spaly na hrášku [i] 07:50 Jak se Kudla přepočítal [i] 08:30 Otec Brown III [i] 09:20 Gejzír [i] 09:50 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Sedmipírek [i] 14:10 O Rozárce a zakletém králi [i] 14:55 Čtrnáctý u stolu [i] 16:25 Hercule Poirot XI [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Marečku, podejte mi pero! [i] 21:30 Policajt nebo rošťák [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:20 Mladý Montalbano II [i] 01:05 Magický Špilberk [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:30 Sama doma [i] 04:05 Zahrada je hra [i] 04:25 Brno Open 2007 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Do neznáma: Profesní den 32/39 [i] 05:25 Do neznáma: Osmnáctiny 33/39 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Paralelní svět [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 1/10 [i] 10:50 Letecké katastrofy: Síla zvyku [i] 11:35 Hitlerovy děti: Obětování [i] 12:30 Panství Downton VI 2/10 [i] 13:20 Jak se žije včelařům podle Jána [i] 13:35 Babylon [i] 14:00 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Cestování a politika 7/13 [i] 14:30 Tři mušketýři 2/2 [i] 16:05 Krajiny sezónních zázraků: Špicberky [i] 17:00 Kamera na cestách: Barma, země tisíce pagod [i] 17:50 Zázračná planeta: 24 hodin na planetě Zemi: Noc 2/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Sousedé [i] 19:20 Na cestě po Abú Dhabí [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Moonraker [i] 22:10 Noční recepční 3,4/6 [i] 00:10 Hlasy nevinnosti [i] 01:55 Stíny nad jezerem 2/7 [i] 02:45 Děti bez dětství [i] 03:10 V zajetí železné opony [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Babylon [i] 04:20 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:35 Za prací na konečnou [i] 04:55 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Jake a piráti ze Země Nezemě 16 [i] 06:30 Spiderman 13 [i] 06:55 Avengers: Sjednocení II 25 [i] 07:20 Looney Tunes: Úžasná Show II 20 [i] 07:45 Tučňáci z Madagaskaru II 1 [i] 08:05 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 10:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:40 Volejte Novu [i] 12:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:25 Výměna manželek III [i] 14:50 Tančím, abych žil [i] 17:10 Krokodýl Dundee 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé Perly [i] 23:00 Sabotáž [i] 01:00 Tančím, abych žil [i] 02:45 Kriminálka Miami V: Nečekané napadení 11 [i] 03:25 Dva a půl chlapa II 13 [i] 04:10 Výměna manželek III [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Wolverine: Koh 8 [i] 06:50 Ninjago: Země na obzoru! [i] 07:20 Autosalon [i] 08:25 Autosalon Extra 08:50 Ohnivý kuře II: Prolhaný hoteliér 13 [i] 10:10 Přístav II: Hon na lišku 17 [i] 11:25 davinci [i] 12:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:40 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Prokletý box [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 V mysli vraha [i] 00:15 Insidious [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru XIII: Prokletý box [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Inga Lindströmová: Šum vetra [i] 08:25 Smotánka [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:50 Rebelka z predmestia II. 19/22 [i] 11:35 Doktorka Zoe III. 5-6/22 [i] 13:50 Odložený prípad IV. 8-9/24 [i] 15:40 Rosamunde Pilcherová: Leto plné lásky [i] 17:40 Báječná Angelika [i] 20:00 Muž snov [i] 21:40 Inga Lindströmová: Cesta za láskou [i] 23:45 Báječná Angelika [i] 02:00 Rosamunde Pilcherová: Leto plné lásky [i] 03:25 Inga Lindströmová: Cesta za láskou [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 06:00 Big Screen 2 24 [i] 06:15 Družička v utajení [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 11:35 Nenarozený [i] 13:25 Top Dog [i] 14:55 Včera v noci [i] 16:35 Po přečtení spalte [i] 18:20 Můj soused zabiják 2 [i] 20:05 Police Story [i] 22:00 Podraz [i] 23:45 Hostel II [i] 01:30 Černá maska 2: Město masek [i] 03:25 Arsen Lupin - zloděj gentleman [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Fotbal [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Motorky [i] 23:30 Cyklistika [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 03:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Neobjevená místa 1 2 [i] 06:00 Americká významná místa bez tajemství 1: Bulvár Hollywood 7 [i] 07:00 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 1 [i] 07:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 2 [i] 08:00 Májská Atlantida [i] 09:00 Jak to chodí v přírodě? 1 3 [i] 10:00 David Attenborough: Afrika 1 4 [i] 11:00 Ráj miliardářů: Na ostrově Necker 1 1 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 1 1 [i] 13:00 Lov 1: Závod s časem 6 [i] 14:00 Geologické záhady: Obří záplava [i] 15:00 Geologické záhady: Obří sopka