Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 09:00 O 10 rokov mladší [i] 10:10 Rodinné prípady [i] 12:10 Monk III. [i] 14:10 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Top aplikácie [i] 00:05 Dva a pol chlapa IX. [i] 01:00 Stúpenci II. 12/15 [i] 01:55 Monk III. [i] 03:25 Dva a pol chlapa IX. [i] 04:00 O 10 rokov mladší [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Duel [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Pasívne domy - Le Havre [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Starý domov, nový domov - 2.časť 2/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Tvrdé pristátie 2.časť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta VI. 10/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Projekt Darwin - Bordeaux [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Dvaja otcovia - 1.časť 3/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:25 Mafiáni: Róbert Holub – kumpán železiarskych magnátov [i] 22:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vinný nevinný [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Glasgowčanov hnev 6/23 [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Prípad zo Chicaga 7/23 [i] 23:50 Diagnóza: Vražda: Tvrdé pristátie 2.časť [i] 00:40 Správna Agáta VI. 10/13 [i] 01:25 Slovensko v obrazoch [i] 01:45 Svet v obrazoch [i] 02:10 Mafiáni: Róbert Holub – kumpán železiarskych magnátov [i] 02:40 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vinný nevinný [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Pri mori: Zachráňte naše korytnačky [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "C" [i] 06:40 Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "C" a "D" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:30 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Dinosaur [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Pukanec [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Štiavnickí fajkári [i] 09:25 Maďarský magazín [i] 09:55 Traja z 9. poschodia: Karol [i] 10:40 Balady a piesne [i] 11:30 Obedníček s Viktorom Kubalom: Panák z križovatky [i] 11:35 Blanche [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PSÍ SMAJLICHRUM [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Vyšné Ružbachy. [i] 12:40 Alpy zhora: Svietiace hory [i] 13:30 Divoké Francúzsko II. [i] 14:35 Kinorama [i] 15:00 Ján Palárik - posol zmierenia a spravodlivosti [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Pri mori: Antarktída - na konci sveta [i] 16:25 Test magazín: Proteínové tyčinky [i] 16:35 Separé [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Obručné [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Z mesta do mesta [i] 18:10 Poklady Slovenska [i] 18:20 (Ne)celebrity: Viera Voskárová [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Blanche [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Dinosaur [i] 18:50 Garfield III. [i] 19:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:25 Moji zvierací priatelia [i] 19:35 O deťoch a zvieratkách [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Radosť zo života [i] 20:55 700 gramov života [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 VAT [i] 22:55 Koniec bankového tajomstva [i] 23:50 Polícia [i] 00:00 Jazdi hlavou: Mobil [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Národnostné správy [i] 01:25 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše V. 6 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Spackané plastické operácie III. 4 [i] 00:00 Spravodlivosť v krvi V. 1/22 [i] 01:00 Nezvestní 2 [i] 01:55 KRIMI 02:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ninja Factor II. 76,77 [i] 06:05 Štyri svadby IV. 2 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 3 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle V. 23,24/24 [i] 11:00 Už dosť, šéfe! XI. 21 [i] 12:15 DIVOKÉ KONE 40 [i] 13:30 Profesionáli VI. 2 [i] 14:20 Simpsonovci XXII. 16 [i] 14:50 Ninja Factor II. 79,80,81 [i] 16:05 Forky, vtipky XXVI. 29,30 [i] 17:05 Vtierka Castle VI. 1,2/23 [i] 19:00 Simpsonovci XXII. 17 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:30 Profesionáli VI. 3 [i] 20:35 James Bond: Zlaté oko [i] 23:10 Po stopách UFO 7,8/8 [i] 01:10 Forky, vtipky XXVI. 29,30 [i] 02:10 Profesionáli VI. 3 [i] 02:45 Po stopách UFO 7,8/8 [i] 04:15 Zákon gangu VI. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue III. 3 [i] 08:00 Havaj 5-0 III. 12 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 11:00 Rookie Blue III. 3 [i] 12:00 Jak prosté IV. 14 [i] 13:00 Havaj 5-0 III. 12 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 16:00 Jak prosté IV. 15 [i] 17:00 Havaj 5-0 III. 13 [i] 18:00 Rookie Blue III. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 4 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 23:00 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 00:00 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 4 [i] 01:55 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 02:40 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (17. Řada): Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky 5 [i] 06:00 Aljašská železnice (2. Řada): Zemětřesení 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada): Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky 7 [i] 07:15 Jak se to dělá (20. Řada): Kleštičky na nehty, nefritové golfové hole, ledové víno a vodní lyže 3 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Narůstající spory 14 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Neúspěch 2 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Panika v džungli 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada): Krátký VW Bus 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - Prvi dio 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - Drugi dio 12 [i] 12:35 Aljašská železnice (2. Řada): Ledový nápor 9 [i] 13:30 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Ben Stiller 2 [i] 14:25 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Channing Tatum 3 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Tom Arnold 4 [i] 16:15 Jak se to dělá (20. Řada): Kleštičky na nehty, nefritové golfové hole, ledové víno a vodní lyže 3 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Narůstající spory 14 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Neúspěch 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 Targa - Prvi dio 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 Targa - Drugi dio 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (14. Řada): Sýr čedar, figuríny na nácvik první pomoci 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Náhradní kolenní klouby, listové pružiny, levandulový olej, nýty 10 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Totální válka 13 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Narůstající spory 14 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 7 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Dolary a donuty 8 [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 9 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 10 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Páni svého prostředí 6 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Oheň se nezdaří a Faceplants 1 [i] 00:55 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Výkonná auta 4 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Totální válka 13 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Narůstající spory 14 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 7 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Dolary a donuty 8 [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 9 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 10 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Alfa Romeo Alfasud 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 10:05 Kufr [i] 10:45 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Žhářka [i] 15:00 Televarieté [i] 16:20 Kojak III [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hrobník [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Gejzír [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Na stopě [i] 23:25 Taggart [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 02:05 Toulavá kamera [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Apurimac [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dejte nám křídla 2/5 [i] 09:55 Cestománie [i] 10:20 Vzestup a pád NSDAP: U moci 4/10 [i] 11:10 Slavné a krásné vily [i] 11:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:05 Na pomoc životu - operace kavernomu v mozkovém kmenu [i] 13:25 Chcete je? [i] 13:30 Život Muhammada 1/3 [i] 14:30 Letecká esa: Stíhači z Tuskegee [i] 15:20 Zapomenuté výpravy: Poslední pouť vltavských vorů [i] 15:45 Hledání ztracených Mayů [i] 16:40 Velké stroje zblízka: Obří nákladní vůz [i] 17:25 Do neznáma: Profesní den 32/39 [i] 17:50 Do neznáma: Osmnáctiny 33/39 [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Pevnosti: Tábor [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Argentina [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Ano, Masaryk: Dokumentární trilogie o Tomáši 3/3 [i] 22:30 Kousek nebe [i] 23:55 Queer: Telenovela [i] 00:25 Sestřička Jackie V: Poučné okamžiky 7/10 [i] 00:50 Provedu! Přijímač: Přísaha 3/7 [i] 01:35 Náš venkov: Barvy a fantazie [i] 02:00 Sportem ke štěstí [i] 02:20 Dobrý sponzor ještě žije... [i] 02:50 Babylon [i] 03:15 V zajetí železné opony [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:15 Búrajú starú pec [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3238 [i] 09:40 Výměna manželek VII [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 13 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Ředitelské tango 142 [i] 14:05 Odložené případy III: Odpoledne pod psa 14 [i] 15:00 Odložené případy III: Azyl 15 [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Nečekané napadení 11 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3239 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Místo pro neklidnou duši 732 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Sniper 3 [i] 23:50 Odložené případy III: Odpoledne pod psa 14 [i] 00:40 Odložené případy III: Azyl 15 [i] 01:20 Kriminálka Miami V: Ve službě vlasti 10 [i] 02:00 Robinsonův ostrov [i] 02:45 Dva a půl chlapa II 12 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Ředitelské tango 142 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Wolverine: Min 6 [i] 06:35 Ninjago: Večeře s Nadakhanem [i] 07:05 Ninjago: Mistři přání [i] 07:50 M*A*S*H 158 [i] 08:40 M*A*S*H 159 [i] 09:10 Jake a tlusťoch IV: Sbohem 1/2 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Volání minulosti [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Jake a tlusťoch IV: Sbohem 2/2 [i] 13:20 Komisař Rex II: Stopy po krvi 2 [i] 14:20 Komisař Rex II: Smrtící svádění 3 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Starost o Oleho 20 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Nedopřeje vlastnímu dítěti [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Spousta práce 14 [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Castle na zabití V: Oblačno, místy vraždy 2 [i] 23:20 Soudní síň: Nedopřeje vlastnímu dítěti [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Volání minulosti [i] 02:15 Komisař Rex II: Stopy po krvi 2 [i] 03:00 Komisař Rex II: Smrtící svádění 3 [i] 03:50 Policie Hamburk II: Starost o Oleho 20 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 19/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:15 Priatelia [i] 11:10 Vymenené životy 268 [i] 12:30 Nekonečná láska 29-30 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:55 Skrytá vášeň 133-134/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 269 [i] 21:30 Nekonečná láska 31-32 [i] 23:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 20/22 [i] 00:15 Stratená duša V. 6/16 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:45 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:55 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:00 Panenská královna 1 1 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 22 [i] 11:20 Peggy Sue se vdává [i] 13:15 Družička v utajení [i] 14:55 Nejsem blázen [i] 17:00 Okruh [i] 18:45 Po přečtení spalte