Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk II. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 FARMA [i] 23:10 Kredenc [i] 23:45 Dva a pol chlapa IX. [i] 00:40 Stúpenci II. 11/15 [i] 01:40 Monk II. [i] 03:15 NCIS: Los Angeles III. 10/24 [i] 04:05 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Banícka oblasť - Francúzsko [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Starý domov, nový domov - 1.časť 1/14 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Tvrdé pristátie 1.časť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta VI. 9/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Pasívne domy - Le Havre [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Starý domov, nový domov - 2.časť 2/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Firma [i] 22:50 Vraždy v La Rochelle [i] 00:25 Diagnóza: Vražda: Tvrdé pristátie 1.časť [i] 01:10 Správna Agáta VI. 9/13 [i] 01:55 Občan za dverami [i] 02:15 Dámsky klub [i] 03:45 Cestou necestou: Madagaskar [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Pri mori: Morské vtáky [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "B" [i] 06:40 Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "B" Balón, bum [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:30 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Dinosaury [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Lišov [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: História písaná medom [i] 09:25 Ukrajinský magazín [i] 09:50 Traja z 9. poschodia: Emil [i] 10:30 Pohronie [i] 11:30 Obedníček s Viktrom Kubalom: Panák z križovatky [i] 11:35 Blanche [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKOKTEJL [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Rivali: Rubinstein verzus Arden [i] 13:30 Mária Medvecká [i] 13:55 Telo ako prostriedok [i] 14:40 Moja diagnóza: Karcinóm prsníka [i] 15:05 Memento Černobyľ [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:00 Pri mori: Zachráňte naše korytnačky [i] 16:30 Sokol rároh, klenot našich nížin [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Lomnička [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Z mesta do mesta [i] 18:10 Poklady Slovenska [i] 18:15 (Ne)celebrity: Božena Fresserová [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Blanche [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Dinosaury [i] 18:50 Garfield III. [i] 19:00 Dráčik Tabaluga [i] 19:25 Moji zvierací priatelia [i] 19:35 O deťoch a zvieratkách [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Radosť zo života [i] 21:00 Divoké Francúzsko II. [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Kinorama [i] 23:25 Retro noviny [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:15 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA [i] 09:40 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše V. 5 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PANELÁK XVI.: Päť Té, Pravda 9,10 [i] 22:00 Dovidenia, stará mama! [i] 22:45 Prison Break: Návrat 4 [i] 23:45 Doktor Rush 10/10 [i] 00:45 Nezvestní 1/25 [i] 01:45 KRIMI 02:10 NOVINY TV JOJ 03:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 DIVOKÉ KONE 38 [i] 05:55 Štyri svadby IV. 1/42 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 2 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle V. 21,22 [i] 11:00 Už dosť, šéfe! XI. 20 [i] 12:15 DIVOKÉ KONE 39 [i] 13:30 Profesionáli VI. 1/16 [i] 14:20 Simpsonovci XXII. 15 [i] 14:50 Ninja Factor II. 76,77,78 [i] 16:05 Forky, vtipky XXVI. 27,28 [i] 17:05 Vtierka Castle V. 23,24/24 [i] 19:00 Simpsonovci XXII. 16 [i] 19:30 Profesionáli VI. 2 [i] 20:35 Krvavé diamanty [i] 22:35 Letecké katastrofy XIII. 4 [i] 23:35 Čierne vlajky II. 8 [i] 00:40 HUSTE.tv PLAY OFF Eurovia SBL [i] 02:40 Forky, vtipky XXVI. 27,28 [i] 03:25 Profesionáli VI. 2 [i] 04:05 Zákon gangu VI. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue III. 2 [i] 08:00 Havaj 5-0 III. 11 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 11:00 Rookie Blue III. 2 [i] 12:00 Jak prosté IV. 13 [i] 13:00 Havaj 5-0 III. 11 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 16:00 Jak prosté IV. 14 [i] 17:00 Havaj 5-0 III. 12 [i] 18:00 Rookie Blue III. 3 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 21:00 Medium I. 9 [i] 22:00 Jak prosté V. 11 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 00:55 Medium I. 9 [i] 01:50 Jak prosté V. 11 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (17. Řada): Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol 4 [i] 06:00 Aljašská železnice (2. Řada): Příliš vzdálený most 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada): Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (20. Řada): Koňské uzdy, ovesné cereálie, šperky s tyrkysem a elektrické skútry 2 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Totální válka 13 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Za dveřmi 1 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Ztroskotání 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Vůbec první vozy Firebird 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - Prvi dio 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - Drugi dio 10 [i] 12:35 Aljašská železnice (2. Řada): Zemětřesení 8 [i] 13:30 Divoká jízda (1. Řada): Britské tahače traktorů 3 [i] 14:25 Divoká jízda (1. Řada): Švédské národní závodní vozy 4 [i] 15:20 Divoká jízda (1. Řada): Kubánští dragsteři 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (20. Řada): Koňské uzdy, ovesné cereálie, šperky s tyrkysem a elektrické skútry 2 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Totální válka 13 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Za dveřmi 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - Prvi dio 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - Drugi dio 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (14. Řada): Nože na ústřice, osvětlení stadionů, diamanty 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Dětské autosedačky,papírové květiny generátory 9 [i] 20:00 Naftové bratrstvo (1. Řada) 15 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: horká kola Hot Wheels (4. Řada): Horká kola Hot Wheels 2 [i] 22:00 Super kamioňáci (3. Řada) 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Zkoušeno na lidech 5 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 10 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i] 01:50 Naftové bratrstvo (1. Řada) 15 [i] 02:40 Rychle a hlasitě: horká kola Hot Wheels (4. Řada): Horká kola Hot Wheels 2 [i] 03:30 Super kamioňáci (3. Řada) 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Fiat Panda 4x4 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo prostějovského děkana Aleše Vrzaly [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 09:50 Dveře [i] 10:20 O mrtvých jen dobře [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Televarieté [i] 16:20 Kojak III [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Ach, ty vraždy! [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Columbo [i] 23:50 Motiv III [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračný ostrov: Slzy ducha Kal [i] 09:55 Hitlerovy děti: Obětování [i] 10:45 Hledání ztracených Mayů [i] 11:40 Náš venkov: Barvy a fantazie [i] 12:10 Ta naša kapela [i] 12:35 Folklorika [i] 13:05 Poutní místa: Wambierzyce [i] 13:20 Příběh ztraceného kláštera [i] 13:50 Vínečko III 8/8 [i] 14:15 Evropa dnes [i] 14:45 Život Muhammada 1/3 [i] 15:40 Klíč [i] 16:10 Za svobodné Brno [i] 17:05 S kuchařem kolem světa: Kamerun [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 19:00 S gurmánem na cestách I.: Ukrajina [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Barma, země tisíce pagod [i] 21:00 Na cestě po Abú Dhabí [i] 21:25 Národní klenoty II [i] 21:55 Provedu! Přijímač: Přísaha 3/7 [i] 22:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:35 Stíny nad jezerem 1/7 [i] 00:25 Dům z karet III 1/13 [i] 01:25 Wolf Hall: Anna Regina 3/6 [i] 02:25 Řekni mi, co jíš... [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:30 Babylon [i] 03:55 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:15 Pasekáři [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3237 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Bezmocný chudák 731 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 12 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Neuleť mi 141 [i] 14:05 Odložené případy III: Po škole 12 [i] 15:00 Odložené případy III: Debut 13 [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Ve službě vlasti 10 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3238 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VII [i] 21:35 Robinsonův ostrov [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Ďábel a D. B. Russell 1 [i] 23:35 Vražedná čísla II: Úlovek 14 [i] 00:30 Odložené případy III: Po škole 12 [i] 01:15 Odložené případy III: Debut 13 [i] 01:55 Kriminálka Miami V: Poprvé, podruhé, potřetí 9 [i] 02:35 Dva a půl chlapa II 11 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Neuleť mi 141 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Wolverine: Asano 5 [i] 06:40 Ninjago: Zbožné přání [i] 07:05 Ninjago: Večeře s Nadakhanem [i] 07:50 M*A*S*H 157 [i] 08:45 M*A*S*H 158 [i] 09:15 Jake a tlusťoch IV: Noc a den 8 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Dlouhá cesta ke štěstí [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch IV: Sbohem 1/2 [i] 13:20 Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14 [i] 14:20 Komisař Rex II: Němé výkřiky 1 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Franzi v nesnázích 19 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Láska a nenávist [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Tři v tom 12 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Castle na zabití V: Po bouři 1 [i] 23:45 Soudní síň: Láska a nenávist [i] 00:40 Rosamunde Pilcher: Dlouhá cesta ke štěstí [i] 02:35 Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14 [i] 03:25 Komisař Rex II: Němé výkřiky 1 [i] 04:15 Policie Hamburk II: Franzi v nesnázích 19 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 18/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Vymenené životy 267 [i] 12:15 Nekonečná láska 27-28 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 131-132/188 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 268 [i] 21:30 Nekonečná láska 29-30 [i] 23:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 19/22 [i] 00:20 Stratená duša V. 5/16 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:55 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Mr. Jones [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Future Sport [i] 12:45 Okruh [i] 14:20 Panenská královna 1 1 [i] 16:15 Panenská královna 1 2