TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Svokra [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk II. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 O 10 rokov mladší [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Dva a pol chlapa IX. [i] 00:45 Stúpenci II. 10/15 [i] 01:45 Monk II. [i] 03:10 NCIS: Los Angeles III. 8/24 [i] 04:05 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Dom v Montreale [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Aj vzhľad vie zabíjať... [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta VI. 8/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Banícka oblasť - Francúzsko [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Starý domov, nový domov - 1.časť 1/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Slovensko chutí [i] 22:20 Facka: Harry 2/8 [i] 23:05 Dom podozrivých 3/4 [i] 23:55 Diagnóza: Vražda: Aj vzhľad vie zabíjať... [i] 00:40 Správna Agáta VI. 8/13 [i] 01:25 Facka: Harry 2/8 [i] 02:10 Dom podozrivých 3/4 [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Pri mori: Nech žijú perly [i] 06:25 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:35 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Praveké jaštery [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Hronský Beňadik [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri kožušín [i] 09:25 Národnostný magazín: Nemecký [i] 09:55 Traja z 9. poschodia: Marta [i] 10:50 Kedz sebe zašpivam [i] 11:30 Obedníček s Viktrom Kubalom: Panák z križovatky [i] 11:35 Blanche [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPESTÁ [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Piešťany. [i] 12:45 Duch v pohybe [i] 14:10 Teta Ľudmila [i] 14:35 VAT [i] 15:05 Maliar Ladislav Mednyánszky [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Pri mori: Morské vtáky [i] 16:30 Na rybách - Petrov zdar [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Veľká Lesná [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Z mesta do mesta [i] 18:10 Poklady Slovenska [i] 18:20 (Ne)celebrity: Martin Krajčovič [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Blanche [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Praveké jaštery [i] 18:50 Garfield III. [i] 19:00 Dráčik Tabaluga [i] 19:25 Moji zvierací priatelia [i] 19:35 O deťoch a zvieratkách [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Radosť zo života [i] 21:05 Rivali: Rubinstein verzus Arden [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom: Zanikne Európska únia ? [i] 23:50 Propeler [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:05 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše V. 4 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Spackané plastické operácie III. 2,3 [i] 00:15 Doktor Rush 9 [i] 01:15 Kosti VIII. 24/24 [i] 02:15 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Štyri svadby - Veľká Británia III. 13/13 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 1/42 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle V. 19,20 [i] 11:00 Už dosť, šéfe! XI. 19 [i] 12:15 DIVOKÉ KONE 38 [i] 13:30 Profesionáli III. 28/28 [i] 14:25 Simpsonovci XXII. 14 [i] 14:55 Ninja Factor II. 74,75 [i] 16:00 Forky, vtipky XXVI. 25,26 [i] 17:05 Vtierka Castle V. 21,22 [i] 19:00 Simpsonovci XXII. 15 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:30 Profesionáli VI. 1/16 [i] 20:35 Exodus: Bohovia a králi [i] 23:55 Fakty a fikcie II. 17 [i] 00:45 Forky, vtipky XXVI. 25,26 [i] 01:45 Liga snov V. 13/13 [i] 02:05 Profesionáli VI. 1/16 [i] 02:40 Fakty a fikcie II. 17 [i] 03:25 Zákon gangu VI. 10 [i] 04:20 Už dosť, šéfe! XI. 19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rookie Blue III. 1 [i] 08:00 Havaj 5-0 III. 10 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 11:00 Rookie Blue III. 1 [i] 12:00 Jak prosté IV. 12 [i] 13:00 Havaj 5-0 III. 10 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 16:00 Jak prosté IV. 13 [i] 17:00 Havaj 5-0 III. 11 [i] 18:00 Rookie Blue III. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince XII. 4 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 3 [i] 23:00 Výkupné I. 4 [i] 00:00 Medium I. 9 [i] 01:00 Inteligence I. 8 [i] 01:55 Výkupné I. 4 [i] 02:40 Medium I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Písty/malířské válečky/padáky/komíny 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (17. Řada): Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek 3 [i] 06:00 Aljašská železnice (2. Řada): Ledové peklo 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada): Salát/provaz/inzulin 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (20. Řada): Domorodé léčivé bubny, hrozinky, stereoskopické zobrazovače a páskové mikrofony 1 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Sloni útočí 15 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): V přímém přenosu: necenzurováno 20 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): VW Type 25 - Prvi dio 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): VW Type 25 - Drugi dio 8 [i] 12:35 Aljašská železnice (2. Řada): Příliš vzdálený most 7 [i] 13:30 V zákulisí megaletiště (1. Řada): Naprostá kontrola 2 [i] 14:25 V zákulisí megaletiště (1. Řada): Letiště nikdy nespí 3 [i] 15:20 V zákulisí megaletiště (1. Řada): Globální letiště 4 [i] 16:15 Jak se to dělá (20. Řada): Domorodé léčivé bubny, hrozinky, stereoskopické zobrazovače a páskové mikrofony 1 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - Prvi dio 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - Drugi dio 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (14. Řada): Železná ruda, bazény s vlnami, lustry 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Aluminiové kánoe, dřevené misky, auta s přístupem pro kolečkové křeslo, marimby 8 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Opuštění 12 [i] 21:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 6 [i] 22:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 3 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Opravdoví mistři 4 [i] 00:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Návrat marnotratné dcery 8 [i] 00:55 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 10 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Opuštění 12 [i] 02:40 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 6 [i] 03:30 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Rover P5 B 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 10:10 Kufr [i] 10:45 Silvestrovský koktejl [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Šípková Růženka [i] 15:00 Televarieté [i] 16:20 Kojak III [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského [i] 21:10 Hercule Poirot XI [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:45 Motiv III [i] 23:30 Kriminalista [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Hobby naší doby [i] 02:15 Postřehy odjinud [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Ferdinandovy zahrady [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Král železa a smíchu Franta [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: 24 hodin na planetě Zemi: Den 1/2 [i] 09:50 Krajiny sezónních zázraků: Nová [i] 10:45 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Krokodýli 11/12 [i] 11:15 Čmelák [i] 11:25 Nedej se [i] 12:20 Chcete je? [i] 12:25 Dejte nám křídla 1/5 [i] 13:20 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Mezi dvěma cestami 6/13 [i] 13:45 proStory: Most nad Ústím nad Labem [i] 14:10 Vzestup a pád NSDAP: U moci 4/10 [i] 15:00 Letecká esa: Stíhači z Tuskegee [i] 15:50 Heydrich - konečné řešení: Libuše volá Londýn 34/44 [i] 16:20 Ano, Masaryk: Dokumentární trilogie o Tomáši 2/3 [i] 17:20 Od vyhynutí ke znovuzrození [i] 18:15 Na cestě po Manile a okolí [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vínečko III 8/8 [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Stalingrad [i] 21:00 Za svobodné Brno [i] 21:55 Dům z karet III 1/13 [i] 22:50 Letecké katastrofy: Beze stopy [i] 23:35 Sestřička Jackie V: Poučné okamžiky 7/10 [i] 00:05 Namibijci v Evropě aneb V zemi duchů [i] 01:00 Provedu! Přijímač: Překážková dráha 2/7 [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:10 A co na to piskoři? [i] 02:25 Babička by zaplakala [i] 02:50 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:05 V zajetí železné opony [i] 03:20 Babylon [i] 03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Světští [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3236 [i] 09:45 Policie Modrava: Kovbojův návrat 7 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 11 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Smuteční piknik 140 [i] 14:05 Odložené případy III: Frankovy lahůdky 10 [i] 15:00 Odložené případy III: Osm let 11 [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Poprvé, podruhé, potřetí 9 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3237 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Bezmocný chudák 731 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 18 [i] 23:25 Vražedná čísla II: Dva dole 13 [i] 00:20 Odložené případy III: Frankovy lahůdky 10 [i] 01:10 Odložené případy III: Osm let 11 [i] 01:50 Robinsonův ostrov [i] 02:35 Dva a půl chlapa II 10 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Smuteční piknik 140 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Wolverine: Omega Red 4 [i] 06:35 Ninjago: Smolná tvrz stoupá [i] 07:05 Ninjago: Zbožné přání [i] 07:50 M*A*S*H 156 [i] 08:40 M*A*S*H 157 [i] 09:10 Jake a tlusťoch IV: Víc než víš 7 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Trny v údolí květin [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch IV: Noc a den 8 [i] 13:20 Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 12 [i] 14:20 Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 13 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Výpadek paměti 18 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Na pokraji zhroucení [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Prolhaný hoteliér 13 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:30 Castle na zabití IV: Navždy 23 [i] 23:20 Soudní síň: Na pokraji zhroucení [i] 00:20 Rosamunde Pilcher: Trny v údolí květin [i] 02:20 Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 12 [i] 03:05 Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 13 [i] 03:55 Policie Hamburk II: Výpadek paměti 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 17/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:15 Priatelia [i] 11:10 Vymenené životy 266 [i] 12:35 Nekonečná láska 25-26 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:55 Chlapi neplačú [i] 17:00 Skrytá vášeň 129-130/188 [i] 18:45 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 267 [i] 21:30 Nekonečná láska 27-28 [i] 23:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 18/22 [i] 00:20 Stratená duša V. 4/16 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:55 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 05:45 Big Screen 2 26 [i] 06:00 Špinaví, prohnilí lumpové [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Lucky Luke na Divokém západě