TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk II. [i] 13:00 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 23:55 Mama I. 21-22/22 [i] 00:50 Stúpenci II. 9/15 [i] 01:35 Monk II. [i] 02:20 NCIS: Los Angeles III. 6/24 [i] 03:00 Mama I. 21-22/22 [i] 03:55 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: "Univesity" - Vancouver [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Samota - 2.časť 12/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Smrť podkošového hráča [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta VI. 7/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Dom v Montreale [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol [i] 22:10 Reportéri [i] 22:45 Kruté radosti [i] 00:25 Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol [i] 02:10 Reportéri [i] 02:40 Autosalón [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Perla Zamaguria [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "A" [i] 06:40 Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "A" Aladín [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:35 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Princezná z praveku [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Energetika [i] 08:45 Devín spolupútnik histórie Bratislavy [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Sokoliari [i] 09:20 Tvárou v tvár [i] 09:50 Polícia [i] 10:00 Jazdi hlavou: Električka [i] 10:10 Roman Rjachovský jubiluje: Romulus Veľký [i] 11:30 Obedníček s Viktrom Kubalom: Panák z križovatky [i] 11:35 Blanche [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK ŠOŠOVICOVÝ [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 V šere horských smrečín [i] 12:50 Cyklopotulky [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Generácia [i] 13:55 Cesta [i] 14:30 Park [i] 15:00 ZvedaVEC: Energetická efektívnosť a inteligentné siete [i] 15:05 Radosť zo života [i] 15:30 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:00 Pri mori: Nech žijú perly [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Čičava [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Z mesta do mesta [i] 18:10 Poklady Slovenska [i] 18:20 (Ne)celebrity: Eva Ľuptáková [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Blanche [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Princezná z praveku [i] 18:50 Garfield III. [i] 19:00 Dráčik Tabaluga [i] 19:25 Moji zvierací priatelia [i] 19:35 O deťoch a zvieratkách [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Radosť zo života [i] 20:40 Duch v pohybe [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Le Havre [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:15 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 OCHRANCOVIA [i] 08:35 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše V. 3 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:30 SEDEM [i] 00:35 Doktor Rush 8 [i] 01:35 Kosti VIII. 23 [i] 02:35 KRIMI 03:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Hotelové SOS 3 [i] 05:55 Štyri svadby - Veľká Británia III. 12 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia III. 13/13 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vzdušné bojové súboje 5 [i] 10:15 Vraždy v Midsomeri IX. 4 [i] 12:30 DIVOKÉ KONE 37 [i] 13:35 Profesionáli III. 27 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXIII. [i] 15:05 Ninja Factor II. 72,73 [i] 16:00 Forky, vtipky XXVI. 23,24 [i] 17:05 Vtierka Castle V. 19,20 [i] 19:00 Simpsonovci XXII. 14 [i] 19:30 Profesionáli III. 28/28 [i] 20:35 Útok na Spojené štáty [i] 22:40 OKTAGON MMA [i] 23:15 Dcéra najlepšieho kamaráta [i] 01:15 Forky, vtipky XXVI. 23,24 [i] 02:05 Profesionáli III. 28/28 [i] 02:45 Ninja Factor II. 72,73 [i] 03:25 Fórky, vtipky XXIII. [i] 04:00 DIVOKÉ KONE 37 [i] 04:50 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:10 Rookie Blue II. 13 [i] 08:10 Havaj 5-0 III. 9 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 11:05 Rookie Blue II. 13 [i] 12:05 Jak prosté IV. 11 [i] 13:05 Havaj 5-0 III. 9 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 16:00 Jak prosté IV. 12 [i] 17:00 Havaj 5-0 III. 10 [i] 18:00 Rookie Blue III. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 21:00 Jak prosté V. 11 [i] 22:00 Myšlenky zločince XII. 3 [i] 22:55 Inteligence I. 8 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 01:50 Jak prosté V. 11 [i] 02:35 Inteligence I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 7 [i] 06:00 Aljašská železnice (2. Řada): Velký mráz 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada): Toaletní papír/absint/kriketové míčky 3 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve 13 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Válka skladů: extrémní vydání!!! 35 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Překvapení ve sklepě 23 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada) 14 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Vůbec první vozy Firebird 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - Prvi dio 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - Drugi dio 6 [i] 12:35 Aljašská železnice (2. Řada): Ledové peklo 6 [i] 13:30 Záhadná Země (1. Řada): Severní Korea hoří 4 [i] 14:25 Záhadná Země (1. Řada): Hledání Sodomy 5 [i] 15:20 Záhadná Země (1. Řada): Nacistická ledová pevnost 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (19. Řada): Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve 13 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Válka skladů: extrémní vydání!!! 35 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Překvapení ve sklepě 23 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): VW Type 25 - Prvi dio 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): VW Type 25 - Drugi dio 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (14. Řada): Nárazové testy, delfská keramika, deštníky 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Papírové deštníky, uhlí, sedadla do letadel urny 7 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Shaquille O'Neal 5 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Neočekávaná proměna (1. část ze 100) 1 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Opuštění 12 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 7 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): USA - Schnabel Car 4 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Shaquille O'Neal 5 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Neočekávaná proměna (1. část ze 100) 1 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Opuštění 12 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): To nejlepší z USA 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 09:45 168 hodin [i] 10:20 Hodíme se k sobě, miláčku...? [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Pokušení [i] 15:05 Televarieté [i] 16:20 Kojak III [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint II. 7/7 [i] 21:00 Čtvrtá hvězda: Zázrak 9/12 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Legendy záchranářství: Horská služba [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 GEN - Galerie elity národa [i] 01:05 Raduň [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Sváteční slovo prostějovského děkana Aleše Vrzaly [i] 02:00 Široká duše [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Buenos Aires v rytmu tanga [i] 09:55 Na Větrné hůrce [i] 11:35 Tajný život skal: Pohádkový kraj [i] 12:05 Babylon [i] 12:30 Příběhy moderní medicíny - Leukémie v 21. století [i] 12:50 Cesty víry: Duchovní doteky Jana [i] 13:15 Televizní klub neslyšících [i] 13:45 Československý filmový týdeník 1967 1144/2379 [i] 13:55 Zapomenuté výpravy: Apurimac [i] 14:20 Timošenko [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Cesta na souš [i] 16:40 Letecké katastrofy: Beze stopy [i] 17:25 Vzestup a pád NSDAP: U moci 4/10 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 proStory: Sedlácká metoda [i] 19:25 Poutní místa: Šaštín [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerovy děti: Obětování [i] 21:00 Velké stroje zblízka: Obří nákladní vůz [i] 21:50 Prácička v Itálii [i] 23:25 Souboj s Antikristem [i] 00:50 Pevnosti: Tábor [i] 01:10 Queer: Není jeden feminismus [i] 01:35 Charlie Chaplin [i] 02:20 Smutný život posmrtný [i] 02:45 V zajetí železné opony [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:30 Babylon [i] 03:55 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:15 Na konci světa [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Ulice 3235 [i] 10:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 10 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Jde o život 139 [i] 14:05 Odložené případy III: Čest 8 [i] 15:00 Odložené případy III: Perfektní den 9 [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Temná komora 8 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3236 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Kovbojův návrat 7 [i] 21:30 Robinsonův ostrov [i] 22:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 17 [i] 23:25 Vražedná čísla II: Řetězová reakce 12 [i] 00:20 Odložené případy III: Čest 8 [i] 01:10 Odložené případy III: Perfektní den 9 [i] 01:55 Kriminálka Miami V: Temná komora 8 [i] 02:35 Střepiny [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Jde o život 139 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Wolverine: Kikyo 3 [i] 06:35 Ninjago: Ve vězení [i] 07:05 Ninjago: Smolná tvrz stoupá [i] 07:50 M*A*S*H 155 [i] 08:40 M*A*S*H 156 [i] 09:10 Jake a tlusťoch IV: Můj malý Bill 6 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Kouzlo lásky [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Jake a tlusťoch IV: Víc než víš 7 [i] 13:20 Komisař Rex I: První cena 10 [i] 14:20 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Strach 17 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Manželské smetí [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Dítě jako boží dar 11 [i] 21:30 Jste to, co jíte [i] 22:45 Castle na zabití IV: Živí mrtví 22 [i] 23:40 Soudní síň: Manželské smetí [i] 00:35 Rosamunde Pilcher: Kouzlo lásky [i] 02:35 Komisař Rex I: První cena 10 [i] 03:25 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11 [i] 04:10 Policie Hamburk II: Strach 17 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:20 Vtáky v tŕní - Stratené roky 4/4 [i] 07:10 Doktorka Zoe III. 3/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:55 Zakázaná láska 155/158 [i] 12:25 Svadba s prekážkami [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 127-128/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 266 [i] 21:30 Nekonečná láska 25-26 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 17/22 [i] 00:20 Stratená duša V. 3/16 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 06:00 Big Screen 2 24 [i] 06:15 Blázni a poloblázni [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 25 [i] 11:20 Velký den slečny Pettigrewové [i] 13:00 Mr. Jones [i] 15:05 Ozbrojení a nebezpeční [i] 16:45 Pan Pip