TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:20 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:40 Nikdy sa nevzdávaj [i] 10:45 Godzilla [i] 13:50 CHART SHOW [i] 15:55 Dobre vedieť! [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:15 Vražda za vraždu [i] 01:20 Likvidátor [i] 03:20 NCIS: Los Angeles III. 5/24 [i] 04:25 Smotánka [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Levík Raa Raa: Raa Raa to zvládne [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Malý Mikuláš: Vítanie pána ministra [i] 07:35 Martinka I.: Čarovný prsteň 18/52 [i] 07:50 Ako si vycvičiť drakov 2: Lietanie 12/20 [i] 08:10 Zázračný ateliér [i] 08:40 TvMiniUni [i] 09:05 Arabela sa vracia: Marienka na šibenici 20/26 [i] 09:35 Autosalón [i] 09:55 Jazdi hlavou: Električka [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme V.: Fidži [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža [i] 14:35 "Pěnička a Paraplíčko" [i] 16:20 Zlaté časy [i] 17:35 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tajné životy II. 12/13 [i] 21:25 Kráľovná Viktória: Obyčajná žena 5/8 [i] 22:10 Kráľovná Viktória: Kráľovnin manžel 6/8 [i] 23:00 Agatha Christie : Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža [i] 23:50 "Pěnička a Paraplíčko" [i] 01:25 Kráľovná Viktória: Obyčajná žena 5/8 [i] 02:10 Kráľovná Viktória: Kráľovnin manžel 6/8 [i] 03:00 Čarovné miesta Zeme V.: Nové Mexiko [i] 03:50 Občan za dverami [i] 04:15 Bež za svojím snom [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Naše ihličnany [i] 06:15 Alpy zhora: Šťavnaté pastviny [i] 07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Rajecké Teplice. [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:10 Test magazín: Proteínové tyčinky [i] 10:30 Bohoslužba: Svätá omša na sviatok Božieho milosrdenstva z Kostola vo Svinej [i] 12:25 Orientácie [i] 13:00 Tenis - Fed Cup: Slovensko - Holandsko [i] 15:00 Cyklistika - cyklistické preteky [i] 17:00 Mednyánszky [i] 17:45 Môj otec [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Blanche [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Cukor nad zlato? [i] 18:55 Garfield III. [i] 19:05 Dráčik Tabaluga [i] 19:30 Moji zvierací priatelia [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Slovo: Slovo Igora Hanka [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Radosť zo života: Ivan Krajíček [i] 20:35 Viditeľný svet [i] 22:25 Konformista [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Slovo: Slovo Igora Hanka [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 RoboRex [i] 09:40 NAŠI [i] 10:30 Ošetrovateľ [i] 12:55 Miliónový nadhadzovač [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:55 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 1890: Hrobka 8 [i] 22:15 UTEČENEC [i] 23:25 Divoká karta [i] 01:30 1890: Hrobka 8 [i] 03:05 KRIMI 03:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:15 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Keď sa má dom páčiť 19 [i] 05:55 Štyri svadby - Veľká Británia III. 11 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia III. 12 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Simpsonovci XXII. 13 [i] 09:15 Hotelové SOS 3 [i] 10:35 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 12,13 [i] 11:50 Keď sa má dom páčiť 20,21 [i] 13:05 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i] 13:55 Kamarát do dažďa [i] 15:30 RoboRex [i] 17:25 Robin Hood [i] 19:35 Hoď svišťom II. 4 [i] 20:35 Next [i] 22:45 Chlapci neplačú [i] 01:05 Zákon gangu VI. 8,9 [i] 03:20 Hoď svišťom II. 4 [i] 03:50 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 12 [i] 04:25 Keď sa má dom páčiť 20,21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 09:05 Inteligence I. 8 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba X. 9 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i] 12:05 Prozíravost II. 4 [i] 13:05 Havaj 5-0 III. 9 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 16:00 Falco Ii. 4 [i] 17:05 Rookie Blue I. 7 [i] 18:05 Rookie Blue I. 8 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 2 [i] 22:00 Od soumraku do úsvitu III. 6 [i] 23:00 Myšlenky zločince XII. 2 [i] 23:55 Jak prosté V. 10 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 1 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 2 [i] 02:35 Tým Škorpion II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Obrovské vlaky (1. Řada): Francie - LRS (Long Rail Soudé) 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 8 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Který Klump? 6 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada) 28 [i] 08:10 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Sunbeam Alpine 14 [i] 09:05 Obrovské vlaky (1. Řada): USA - Schnabel Car 4 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): I přes mrtvoly 15 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Boj o území 14 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Hampshire 1 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Preston 2 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Odsouzen k záhubě 7 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Vydělávat není snadné 8 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 7 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Dolary a donuty 8 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Zrzci se víc baví 21 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Extrémně vzácná auta 22 [i] 15:20 Obnažená města (2. Řada): Paříž 6 [i] 16:15 Zničená minulost (1. Řada): Velká čínská zeď 6 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Chevrolet Camaro 2 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Porsche Panamera 3 [i] 18:05 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Ikony 80. let 1 [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 7 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 12 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Hra končí 11 [i] 22:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 6 [i] 23:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 2 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 1 [i] 01:00 Neobjasněné případy (1. Řada): Mimozemský déšť, dunění na pláži a Vojničův rukopis 6 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 12 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Hra končí 11 [i] 03:30 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 6 [i] 04:20 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Banánové rybičky [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Hostinec "U kamenného stolu" [i] 08:15 Úsměvy Ladislava Boháče [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Popelákovi [i] 14:10 Ty, ty, ty, Moneti! [i] 14:45 Bróďa [i] 15:45 Doktor Munory a jiní lidé [i] 16:45 Hodíme se k sobě, miláčku...? [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Ztraceni v Mnichově [i] 22:00 168 hodin [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 O mrtvých jen dobře [i] 00:00 Místo činu - Schimanski [i] 01:35 Bolkoviny [i] 02:25 Brno Open 2012 [i] 03:25 Žiješ jenom 2x [i] 03:55 13. komnata Vidy Skalské [i] 04:20 Sváteční slovo prostějovského děkana Aleše Vrzaly [i] 04:25 Hobby naší doby [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křížové cesty: O naději v beznaději [i] 05:25 Cestománie [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1144/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Pražské obecní plynárny [i] 09:35 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:40 Heydrich - konečné řešení: Libuše volá Londýn 34/44 [i] 10:10 Velká vlastenecká válka: Ržev [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:25 Sváteční slovo prostějovského děkana Aleše Vrzaly [i] 12:30 Křesťanský magazín [i] 12:55 Uchem jehly [i] 13:25 Cesty víry: Duchovní doteky Jana [i] 13:50 Na plovárně s Petrem Pálou [i] 14:20 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Krokodýli 11/12 [i] 14:50 Na cestě po Manile a okolí [i] 15:15 S gurmánem na cestách I.: Ukrajina [i] 16:00 Ferdinandovy zahrady [i] 16:25 Hledání ztracených Mayů [i] 17:20 Národní klenoty II [i] 17:50 Zázračný ostrov: Slzy ducha Kal [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Apurimac [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rio Grande [i] 21:50 Na Větrné hůrce [i] 23:35 Namibijci v Evropě aneb V zemi duchů [i] 00:30 Špion, který mě miloval [i] 02:30 Skanzeny [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:30 Z města pro mladé jiná cesta [i] 03:45 Na moll [i] 04:30 Uchem jehly [i] 04:55 Ano, Masaryk: Dokumentární trilogie o Tomáši 2/3 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Lišákoviny [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 15 [i] 06:50 Spiderman 12 [i] 07:15 Avengers: Sjednocení II 24 [i] 07:40 Looney Tunes: Úžasná Show II 19 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru 26 [i] 08:25 Víkend [i] 09:30 Robinsonův ostrov [i] 10:30 Robinsonův ostrov [i] 11:30 Z pekla štěstí 4 [i] 12:35 Zpověď americké nevěsty [i] 14:20 Policejní akademie 6: Město v obležení [i] 16:00 V podstatě jsme normální [i] 17:50 Na samotě u lesa [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 22:55 Střepiny [i] 23:25 Firewall [i] 01:20 Policejní akademie 6: Město v obležení [i] 02:40 Volejte Novu [i] 03:10 Áčko: Jsem bohém, tak sbohem! [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Wolverine: Yukio 2 [i] 07:15 Ninjago: Veřejný nepřítel číslo jedna [i] 07:40 Ninjago: Ve vězení [i] 08:10 M*A*S*H 154 [i] 08:45 M*A*S*H 155 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře II: Šafářovy laskonky 12 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:15 Vychytávky Extra 13:40 Božské dorty od Markéty [i] 14:15 Máme rádi Česko [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Šílená Molly [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta II: Klášter 3 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:35 Noc je ještě mladá [i] 01:35 Tři mušketýři II: Zatmění Slunce 6 [i] 02:40 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:15 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Šílená Molly [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Angelika, markíza anjelov [i] 08:50 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:30 Rebelka z predmestia II. 17-18/22 [i] 11:50 Druhá šanca [i] 14:00 Odložený prípad IV. 6-7/24 [i] 15:50 Tak chutí láska [i] 17:35 To sa môže stať každému [i] 20:00 Únos [i] 22:00 Sama proti vrahovi 1-2/2 [i] 01:55 Únos [i] 03:20 Neublíž mojej dcére [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 23 [i] 06:15 Velký den slečny Pettigrewové [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Ozbrojení a nebezpeční [i] 12:40 Blázni a poloblázni [i] 14:25 Špinaví, prohnilí lumpové [i] 16:20 Léto v Alabamě [i] 18:20 Obviněn [i] 20:20 Teorie chaosu [i] 22:00 Hostel [i] 23:45 Pan Pip [i] 01:50 Agent z vesmíru [i] 03:25 Vyhnání z ráje [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:45 Atletika [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:55 Zprávy