TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:25 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:45 Scooby-Doo a Frankenmonštrum [i] 09:15 Kredenc [i] 09:50 Teória veľkého tresku I. [i] 10:40 To sa môže stať každému [i] 12:50 Svadobné katastrofy [i] 15:20 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Jupiter na vzostupe [i] 23:10 Expresná zásielka [i] 01:00 V pasci [i] 02:35 Expresná zásielka [i] 04:00 NCIS: Los Angeles III. 4/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Postav dom , zasaď strom [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Levík Raa Raa: Nová hra [i] 07:35 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:45 Malý Mikuláš: Krieda [i] 08:00 Martinka I.: Záhadná kosť 17/52 [i] 08:15 Ako si vycvičiť drakov 2: Vreštikovec - 2. časť 11/20 [i] 08:35 Fidlibumove rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:05 Naša Zoo 2/6 [i] 11:00 Park [i] 11:35 On air [i] 11:55 Slovensko chutí [i] 12:40 Na krok od neba III.: Predátor 5/20 [i] 13:35 Na krok od neba III.: Zaslúžený odpočinok stromov 6/20 [i] 14:35 Som nesmelý, ale liečim sa [i] 16:10 Čo ja viem [i] 17:55 Cestou necestou: Madagaskar [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:15 Neskoro večer [i] 22:10 Starfighter - Chceli dobyť nebo [i] 00:15 Na krok od neba III.: Predátor 5/20 [i] 01:10 Na krok od neba III.: Zaslúžený odpočinok stromov 6/20 [i] 02:10 Som nesmelý, ale liečim sa [i] 03:35 Starfighter - Chceli dobyť nebo [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Jarné prívaly [i] 06:20 Zem v dlani [i] 06:30 Alpy zhora: Po kráľovských chodníkoch [i] 07:25 Polícia [i] 07:40 Jazdi hlavou: Pravidlo pravej ruky [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Rajecké Teplice. [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Generácia [i] 10:30 Cesta [i] 10:55 Paralympijský magazín [i] 11:20 VAT [i] 11:50 Spektrum vedy: Prvá sci-fi obývačka na Slovensku [i] 12:15 ZvedaVEC: Energetická efektívnosť a inteligentné siete [i] 12:30 Magazín Ligy majstrov [i] 13:00 Tenis - Fed Cup: Slovensko - Holandsko [i] 15:15 Futbal - Fortuna liga [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Rozprávky z praveku [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Quinoa na sladko [i] 18:50 Drak neborák [i] 18:55 Príbehy malých cestovateľov [i] 19:05 Drak neborák [i] 19:10 O deťoch a zvieratkách [i] 19:20 Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 19:30 Otecko sa mi nepáči [i] 19:40 Príbehy koníka Mateja [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Anjeli strážni: Anjeli strážni Magdy Pavelekovej [i] 20:35 Bílá nemoc [i] 22:20 Most II. [i] 23:15 Až do mesta Aš [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:15 Timon a Pumbaa III. [i] 09:35 Simpsonovci XX. 6,7 [i] 10:25 NAŠI [i] 11:05 SVET PODĽA EVELYN: Buď - alebo [i] 11:40 Robin Hood [i] 14:10 12 podmienok dedičstva [i] 16:40 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 17:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Exodus: Bohovia a králi [i] 00:10 Dcéra najlepšieho kamaráta [i] 02:10 Osudové zlyhanie [i] 04:05 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Zákon gangu VI. 7 [i] 05:50 Štyri svadby - Veľká Británia III. 10 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia III. 11 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:50 Keď sa má dom páčiť 19 [i] 11:20 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. - PREMIÉRA 4 [i] 12:35 NA CHALUPE [i] 13:40 PANELÁK XVI.: Ticho, Odchod 7,8 [i] 15:10 Honba za Klenotom Nílu [i] 17:25 Vraždy v Midsomeri IX. 4 [i] 19:30 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i] 20:35 Ošetrovateľ [i] 22:50 Divoká karta [i] 00:50 HUSTE.tv.PLAY OFF Eurovia SBL [i] 02:45 Letecké katastrofy XIII. 3 [i] 03:30 Vzdušné bojové súboje 5 [i] 04:15 Piraňa 3DD [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Havaj 5-0 III. 8 [i] 08:00 Havaj 5-0 III. 9 [i] 09:00 Doktorka podsvětí I. 10 [i] 10:00 Doktorka podsvětí I. 11 [i] 11:00 Falco Ii. 4 [i] 12:05 Prozíravost II. 3 [i] 13:05 Rookie Blue I. 7 [i] 14:05 Rookie Blue I. 8 [i] 15:05 Inteligence I. 8 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 18:00 Tým Škorpion II. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 1 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 2 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 00:55 Rookie Blue I. 7 [i] 01:50 Rookie Blue I. 8 [i] 02:35 Prozíravost II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (17. Řada): Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 7 [i] 06:25 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Přečkání bouřky 4 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Střelba 2 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (4. Řada): Díkůvzdání v osadě 12 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Osina v ... 15 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Zbraně s sebou 16 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Rudé a hlučné 15 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Životní šance 16 [i] 11:40 Lovci odpadu (1. Řada) 6 [i] 12:35 Říční monstra (8. Řada): Ďábel z hlubin 3 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Odplata 12 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada): Křest ohněm 2 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Hora za milion dolarů 14 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Týmová práce 13 [i] 17:10 Nazí a vystrašení (1. Řada): Pekelný ostrov 3 [i] 18:05 Z chlapce mužem (2. Řada) 4 [i] 19:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Francie - LRS (Long Rail Soudé) 5 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 12 [i] 21:00 Zápasník (1. Řada): Slabiny 2 [i] 22:00 Idris Elba: bez omezení (1. Řada): Závody dragsterů 3 [i] 23:00 Souboje robotů (2. Řada): 16 rváčů - 2. část 8 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Winsletová 4 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Ed Helms 8 [i] 01:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 12 [i] 02:40 Zápasník (1. Řada): Slabiny 2 [i] 03:30 Idris Elba: bez omezení (1. Řada): Závody dragsterů 3 [i] 04:20 Souboje robotů (2. Řada): 16 rváčů - 2. část 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Jak se Honza učil bát ...a vysloužil si princeznu za ženu [i] 07:40 Šahrazád [i] 08:30 Otec Brown III [i] 09:15 Gejzír [i] 09:50 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Probuzená skála [i] 14:00 Hastrmanská povídačka [i] 14:45 Hostinec "U kamenného stolu" [i] 16:25 Hercule Poirot XI [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:10 Revival [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:05 Mladý Montalbano II [i] 01:00 Mister Jazz [i] 02:05 Brno Open 2011 [i] 03:05 Sama doma [i] 04:35 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Do neznáma: Rvačka sobotní noci 30/39 [i] 05:25 Do neznáma: Gay Pride 31/39 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Barvy a fantazie [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Nic než národopis [i] 11:10 Letecké katastrofy: Beze stopy [i] 11:55 Panství Downton VI 1/10 [i] 13:00 Babylon [i] 13:30 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Mezi dvěma cestami 6/13 [i] 13:55 Tři mušketýři 1/2 [i] 15:35 Krajiny sezónních zázraků: Nová [i] 16:30 Kamera na cestách: Buenos Aires v rytmu tanga [i] 17:25 Zázračná planeta: 24 hodin na planetě Zemi: Den 1/2 [i] 18:15 Vínečko III 8/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Podzemní Čechy: Nový urbanistický rozměr 10/10 [i] 19:20 Na cestě po Manile a okolí [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Špion, který mě miloval [i] 22:10 Noční recepční 1,2/6 [i] 00:05 Hamilton: Pokud jde o vaši dceru [i] 01:30 Stíny nad jezerem 1/7 [i] 02:20 Ano před Bohem [i] 02:45 Deset století architektury: Tábor [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:35 S větrníkem v zádech [i] 03:50 Na moll [i] 04:35 Uchem jehly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Jake a piráti ze Země Nezemě 14 [i] 06:25 Spiderman 11 [i] 06:50 Avengers: Sjednocení II 23 [i] 07:15 Looney Tunes: Úžasná Show II 18 [i] 07:40 Tučňáci z Madagaskaru 25 [i] 08:05 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 10:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:40 Volejte Novu [i] 12:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:15 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:30 Výměna manželek III [i] 14:55 Záměna [i] 17:15 Krásná pokojská [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Godzilla [i] 22:45 40 dnů a 40 nocí [i] 00:30 Robocroc [i] 02:00 Kriminálka Miami V: Spanilá jízda 7 [i] 02:40 Prásk [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:15 Výměna manželek III [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Wolverine 1 [i] 06:40 Ninjago: Neblaze proslulí [i] 07:10 Ninjago: Veřejný nepřítel číslo jedna [i] 07:40 Autosalon [i] 08:45 Autosalon Extra 09:10 Ohnivý kuře II: Grand freeride 11 [i] 10:30 Přístav II: Noc se spisovatelkou 16 [i] 11:45 davinci [i] 12:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 Jak svět přichází o básníky [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Mrtvé ticho [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Zmizení [i] 01:10 Kat: Válečná zóna [i] 03:15 Vraždy v Midsomeru XIII: Mrtvé ticho [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Leto v Škótsku [i] 08:25 Smotánka [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:45 Rebelka z predmestia II. 15-16/22 [i] 12:05 Doktorka Zoe III. 3-4/22 [i] 14:20 Odložený prípad IV. 5/24 [i] 15:15 Rosamunde Pilcherová: Chmáry na obzore [i] 17:20 Angelika, markíza anjelov [i] 20:00 Svadba s prekážkami [i] 21:40 Inga Lindströmová: Pieseň pre dcérku [i] 23:45 Angelika, markíza anjelov [i] 02:15 Rosamunde Pilcherová: Chmáry na obzore [i] 03:45 Inga Lindströmová: Pieseň pre dcérku [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 05:45 Big Screen 2 26 [i] 06:00 Big Screen 2 24 [i] 06:15 Philomena [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:35 Big Screen 2 22 [i] 11:50 Jako za starých časů [i] 13:45 Co horšího se může stát [i] 15:35 D'Artagnanova dcera [i] 17:55 Černá kočka, bílý kocour [i] 20:15 Dom Hemingway [i] 22:00 Policejní divize Rampart [i] 00:10 Hostel [i] 01:55 Obviněn [i] 03:45 Kundo: Čas pomsty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Jezdectví [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Watts [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 03:30 Watts [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Ztracený svět: Rokle Vargyas [i] 06:00 Americká významná místa bez tajemství 1: Mount Rushmore 5 [i] 07:00 Brutální chemie 1 3 [i] 08:00 Svět kolibříků [i] 09:00 Jak to chodí v přírodě? 1 1 [i] 10:00 David Attenborough: Afrika 1 2 [i] 11:00 Žralok 1 1 [i] 12:00 Život ve vzduchu 1: Vládci nebes 2 [i] 13:00 Lov 1: Hlad v moři 4 [i] 14:00 Přírodní síly 1 3 [i] 15:00 Skrytá království 1 2 [i] 16:00 Attenborough: 60 let v divočině 1 2