Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk II. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Likvidátor [i] 02:00 Monk II. [i] 03:20 NCIS: Los Angeles III. 3/24 [i] 04:15 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Štvrť Wilhelmsburg - Hamburg [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Samota - 1.časť 11/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Smrteľné hry [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Správna Agáta VI. 6/13 [i] 14:40 Test magazín: Rastlinné tuky na pečenie [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: "Univesity" - Vancouver [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Samota - 2.časť 12/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Cestou necestou: Madagaskar [i] 22:30 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Borsalino [i] 00:40 Neskoro večer [i] 01:30 Správna Agáta VI. 6/13 [i] 02:15 Borsalino [i] 04:15 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Pri mori: Kuriozity Kaledónie [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 Bola raz jedna opera: Premiéra [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Dráčik Tabaluga [i] 07:20 Otecko sa mi nepáči [i] 07:30 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - O medovníkovom domčeku [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Encyklopédia slovenských obcí: Banská Hodruša [i] 08:55 Miestopis cechov a manufaktúr: Čižmári [i] 09:15 Rómsky magazín [i] 09:45 Spomíname na Naďu Kotršovú: Klietka [i] 11:10 Pesničky do každého počasia [i] 11:30 Obedníček s Viktorom Kubalom: Panák z križovatky [i] 11:35 Blanche [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Turčianske Teplice. [i] 12:45 Alpy zhora: Po kráľovských chodníkoch [i] 13:35 Alpy zhora: Šťavnaté pastviny [i] 14:40 Highlighty Európskej ligy [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 (Ne)celebrity: Róbert Kováč [i] 16:05 (Ne)celebrity: Miroslav Kasprzyk [i] 16:15 Slovenský raj [i] 16:45 Hokej - Euro Hockey Challenge: Slovensko - Fínsko [i] 19:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 19:40 Zázračný pes [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - O medovníkovom domčeku [i] 19:50 Pán zametač Silvester [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Família: Família - Príbeh Allanovho mydla [i] 20:40 Tábor padlých žien [i] 22:20 Smutný príbeh [i] 00:15 BJD 2016: Ondrej Juraši Quinteto(Slovensko) [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 Stratené duše V. 2 [i] 13:40 OCHRANCOVIA [i] 14:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Miliónový nadhadzovač [i] 23:40 Next [i] 01:40 Piraňa 3DD [i] 03:20 KRIMI 03:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Ninja Factor II. 68 [i] 05:55 Štyri svadby - Veľká Británia III. 9 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia III. 10 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle V. 15,16 [i] 11:00 Už dosť, šéfe! XI. 18 [i] 12:10 DIVOKÉ KONE 36 [i] 13:30 Profesionáli III. 26 [i] 14:30 Simpsonovci XXII. 12 [i] 15:00 Ninja Factor II. 70,71 [i] 16:00 Forky, vtipky XXVI. 21,22 [i] 17:00 Vtierka Castle V. 17,18 [i] 18:55 Simpsonovci XXII. 13 [i] 19:25 Profesionáli III. 27 [i] 20:35 1890 7 [i] 22:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:40 Kamarát do dažďa [i] 01:15 Forky, vtipky XXVI. 21,22 [i] 02:15 Komici 7,8 [i] 03:00 Profesionáli III. 27 [i] 03:40 Ninja Factor II. 70,71 [i] 04:20 Komici 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:15 Rookie Blue II. 12 [i] 08:15 Havaj 5-0 III. 8 [i] 09:15 Prozíravost II. 14 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 11:10 Rookie Blue II. 12 [i] 12:10 Jak prosté IV. 10 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 8 [i] 14:10 Prozíravost II. 14 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 16:05 Jak prosté IV. 11 [i] 17:05 Havaj 5-0 III. 9 [i] 18:05 Rookie Blue II. 13 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 21:00 Inteligence I. 8 [i] 22:00 Výkupné I. 4 [i] 23:00 Tajnosti a lži II. 8 [i] 00:00 Od soumraku do úsvitu III. 5 [i] 01:00 Inteligence I. 8 [i] 02:00 Tajnosti a lži II. 8 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Baterie/plechovky/ optické čočky 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (17. Řada): Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky 1 [i] 06:00 Aljašská železnice (2. Řada): Lavinová zóna 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada): Šafrán/ledové silnice/Shelby 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy 12 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada) 13 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rychlý prodej 18 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - Prvi dio 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - Drugi dio 4 [i] 12:35 Aljašská železnice (2. Řada): Velký mráz 5 [i] 13:30 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dnů - Oběť 6 [i] 14:25 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dnů - Kolaps 7 [i] 15:20 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dnů - Hnus a běs 8 [i] 16:15 Jak se to dělá (19. Řada): Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy 12 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - Prvi dio 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - Drugi dio 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (14. Řada): Royal Enfield, padělky uměleckých děl, mléko 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Želatinové kapsle, pružinové houpačky, mražené palačinky, přírodní guma 6 [i] 20:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 1 [i] 21:00 Spravedlnost v temném lese (1. Řada): Pozor 1 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Lovecká sezona 16 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Mistři tvořivosti 2 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 1 [i] 00:55 Australská železnice (1. Řada) 2 [i] 01:50 Z chlapce mužem (2. Řada) 1 [i] 02:40 Spravedlnost v temném lese (1. Řada): Pozor 1 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Lovecká sezona 16 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Desoto Firedome 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 09:50 Pošta pro tebe [i] 10:50 Neobyčejné životy [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Soudkyně Amy V [i] 15:25 Dveře [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Královský slib [i] 21:35 13. komnata Vidy Skalské [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Všechnopárty [i] 22:55 Silvestrovský koktejl [i] 23:50 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Objektiv [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 01:55 Dobré ráno 04:30 Žiješ jenom 2x [i] 04:55 Sváteční slovo Františka Brücknera [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 proStory: Sedlácká metoda [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Cesta na souš [i] 09:55 Pandí mláďata [i] 10:45 S kuchařem kolem světa: Kamerun [i] 11:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:10 Vydry v Beskydech [i] 12:20 Skrytá království přírody: Městské džungle [i] 13:15 Chcete mě? [i] 13:40 Pevnosti: Tábor [i] 14:00 Dejte nám křídla 1/5 [i] 14:55 GEN - Galerie elity národa [i] 15:10 Letecká esa: Na křídlech [i] 16:00 Velká vlastenecká válka: Ržev [i] 16:55 Podzemní Čechy: Nový urbanistický rozměr 10/10 [i] 17:20 Kumbhaméla aneb Mraveniště boží [i] 18:10 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Letouni 10/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:25 Příběhy moderní medicíny - Leukémie v 21. století [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: 24 hodin na planetě Zemi: Den 1/2 [i] 21:00 Panství Downton VI 1/10 [i] 22:10 Střílejte na pianistu [i] 23:30 Splašený vlak [i] 01:15 Vesnicopis [i] 01:35 Chcete je? [i] 01:40 Folklorika [i] 02:10 Valašská folklorní opera: "Osloboděná slibka" [i] 02:35 Jan Graubner [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:25 Škola základ vesnice [i] 03:45 Na moll... [i] 04:20 Josef Sekyra, geolog [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3234 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Občanská válka v Kamenici 730 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa II 9 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Vabank 138 [i] 14:10 Odložené případy III: Zachraňte Patricka Bubleyho 6 [i] 15:05 Odložené případy III: Rozjezd 7 [i] 16:00 Kriminálka Miami V: Spanilá jízda 7 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3235 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Šifra mistra Leonarda [i] 23:10 Glimmer Man [i] 00:55 Odložené případy III: Zachraňte Patricka Bubleyho 6 [i] 01:40 Odložené případy III: Rozjezd 7 [i] 02:20 Kriminálka Miami V: Prokletá rakev 6 [i] 03:05 Dva a půl chlapa II 9 [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě: Vabank 138 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Iron Man: Konec hry 12 [i] 06:35 Ninjago: Prokletý svět 2/2 [i] 07:05 Ninjago: Neblaze proslulí [i] 07:45 M*A*S*H 152 [i] 08:40 M*A*S*H 153 [i] 09:10 Jake a tlusťoch IV: Jenom ty 5 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Hudba v srdcích [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch IV: Můj malý Bill 6 [i] 13:20 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i] 14:20 Komisař Rex I: Amok 9 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Na ostří nože 16 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Podvedená láska [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Noc se spisovatelkou 16 [i] 21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:45 Moje letní prázdniny [i] 01:45 Soudní síň: Podvedená láska [i] 02:35 Rosamunde Pilcher: Hudba v srdcích [i] 04:35 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:30 Vtáky v tŕní - Stratené roky 3/4 [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 16/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Vymenené životy 265 [i] 12:15 Nekonečná láska 23-24 [i] 14:35 Vtáky v tŕní - Stratené roky 4/4 [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 125-126/188 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Tak chutí láska [i] 22:15 Bostonské vraždy VI. - NOVÁ SÉRIA 1-2/18 [i] 00:10 Neublíž mojej dcére [i] 02:00 Priatelia [i] 02:45 Stratená duša V. 2/16 [i] 03:25 Bostonské vraždy VI. 1-2/18 [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 25 [i] 06:00 Rock ze střední [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:05 Co žere Gilberta Grapea [i] 14:10 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i] 16:15 Philomena [i] 18:05 D'Artagnanova dcera [i] 20:30 Tajemné okno [i] 22:15 Dom Hemingway [i] 00:00 Volavka 3 [i] 02:15 Screamers: Hon na člověka [i] 03:45 Hatfieldovi a McCoyovi 1 3 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:15 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Fotbal [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto - Odklepnuto 1 2 [i] 05:30 Současná architektura v Budapešti 1 16 [i] 06:00 New York Město Jídla 1: New York město jídla 1 [i] 06:30 Motorshow 1 5 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 11 [i] 08:05 Biozóna 1 9