Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 O 10 rokov mladší [i] 10:10 Rodinné prípady [i] 12:15 Monk II. [i] 14:15 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Top aplikácie [i] 00:05 Dva a pol chlapa IX. [i] 01:00 Stúpenci II. 8/15 [i] 01:55 Monk II. [i] 03:20 Dva a pol chlapa IX. [i] 04:00 O 10 rokov mladší [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Svet v obrazoch [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Tržnica Pajol - Paríž [i] 09:10 Zlatý kolovrátok [i] 10:40 Diagnóza: Vražda: Požiar v Malibu [i] 11:30 Postav dom , zasaď strom [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta VI. 5/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Štvrť Wilhelmsburg - Hamburg [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Samota - 1.časť 11/12 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:30 Mafiáni: Peter Steinhübel – banditmanažér [i] 22:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Krvavé meniny [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Holdenov manifest 4/23 [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Rekviem pre pornohviezdu 5/23 [i] 23:50 Diagnóza: Vražda: Požiar v Malibu [i] 00:35 Správna Agáta VI. 5/13 [i] 01:20 Slovensko chutí [i] 01:55 Mafiáni: Peter Steinhübel – banditmanažér [i] 02:20 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Krvavé meniny [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Pri mori: Vraky - potopené dejiny [i] 06:25 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 Bola raz jedna opera: Pred priemérou [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:05 Dráčik Tabaluga [i] 07:30 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Sweets [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Miestopis cechov a manufaktúr: Stredovekí kníhtlačiari [i] 08:55 Ignác Bizmayer [i] 09:20 Maďarský magazín [i] 09:50 Vyhnanci [i] 11:15 Na ľudovú nôtu [i] 11:30 Obedníček s Viktorom Kubalom: Panák z križovatky [i] 11:35 Blanche [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMEL [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Divoké Francúzsko II. [i] 13:35 Stopy v snehu [i] 14:35 Kinorama [i] 15:05 Trezor: Z ľúbostných listov našich spisovateľov [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Pri mori: Kuriozity Kaledónie [i] 16:25 Test magazín: Rastlinné tuky na pečenie [i] 16:35 Energetika [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Hokej - MS do 18 rokov [i] 18:00 Hokej – Tipsport liga: HK Nitra - HC ‘05 iClinic Banská Bystrica [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Manchester United – Anderlecht Brusel [i] 23:10 VAT [i] 23:40 Polícia [i] 23:50 Jazdi hlavou: Deti vidia inak [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:50 Národnostné správy [i] 00:55 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 Stratené duše V. 1/22 [i] 13:40 OCHRANCOVIA [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Spackané plastické operácie III. 2 [i] 00:00 Doktor Rush 7 [i] 01:00 Kosti VIII. 22 [i] 02:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ninja Factor II. 66,67 [i] 05:55 Štyri svadby - Veľká Británia III. 8 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia III. 9 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle V. 13,14 [i] 10:55 Už dosť, šéfe! XI. 17 [i] 12:05 DIVOKÉ KONE 35 [i] 13:25 Profesionáli III. 25 [i] 14:25 Simpsonovci XXII. 11 [i] 14:55 Ninja Factor II. 68,69 [i] 15:55 Forky, vtipky XXVI. 19,20 [i] 16:55 Vtierka Castle V. 15,16 [i] 18:50 Simpsonovci XXII. 12 [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli III. 26 [i] 20:35 Falošní poliši [i] 22:55 Po stopách UFO 5,6 [i] 01:00 Forky, vtipky XXVI. 19,20 [i] 02:00 Liga snov V. 12 [i] 02:20 Profesionáli III. 26 [i] 03:05 Po stopách UFO 5,6 [i] 04:35 Zákon gangu VI. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Rookie Blue II. 11 [i] 08:05 Havaj 5-0 III. 7 [i] 09:05 Prozíravost II. 13 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 11:05 Rookie Blue II. 11 [i] 12:05 Jak prosté IV. 9 [i] 13:05 Havaj 5-0 III. 7 [i] 14:05 Prozíravost II. 13 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 16:05 Jak prosté IV. 10 [i] 17:05 Havaj 5-0 III. 8 [i] 18:05 Rookie Blue II. 12 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 20:05 Prozíravost II. 14 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 3 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 23:00 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 23:55 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 3 [i] 01:50 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 02:30 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (16. Řada) 13 [i] 06:00 Aljašská železnice (2. Řada): Na kolizní dráze 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada): Opály/kaskadérská letadla/nugát 21 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna 11 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Christinin svět 21 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada) 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zvýšený Jeep 17 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX-5 - Prvi dio 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX-5 - Drugi dio 2 [i] 12:35 Aljašská železnice (2. Řada): Lavinová zóna 4 [i] 13:30 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Jesse Tyler Ferguson 2 [i] 14:25 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Drew Brees 1 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Zac Efron 1 [i] 16:15 Jak se to dělá (19. Řada): Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna 11 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Christinin svět 21 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - Prvi dio 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - Drugi dio 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (14. Řada): Přilby, čaj, dálkové vytápění 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Čaj, střešní ornamenty, umělé květiny, slitinová kola 5 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Překvapení ve sklepě 23 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Králičí sázky 5 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 6 [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 7 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 8 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Nejlepší hity II 14 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada) 24 [i] 00:55 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Malá auta 3 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (1. Řada): Překvapení ve sklepě 23 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (1. Řada): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Králičí sázky 5 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 6 [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 7 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Volkswagen 181 Thing 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 09:50 Růžová sobota [i] 10:25 Robinsonka [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Televarieté [i] 16:25 Kojak III [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Škodná [i] 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Gejzír [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:05 Taggart [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:50 Toulavá kamera [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Do Grónska na zapřenou [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dejte nám křídla 1/5 [i] 09:55 Cestománie [i] 10:25 Krásy evropského pobřeží: Útěk do [i] 10:30 Vláda: Volby 30/30 [i] 11:30 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:30 Křesťanský magazín [i] 12:55 Příběhy moderní medicíny - Leukémie v 21. století [i] 13:15 Chcete je? [i] 13:20 Svatý otec František 2/2 [i] 14:25 Timošenko [i] 15:20 Letecká esa: Na křídlech [i] 16:10 Zapomenuté výpravy: Apurimac [i] 16:35 Panenská královna Alžběta I. [i] 17:25 Do neznáma: Rvačka sobotní noci 30/39 [i] 17:50 Do neznáma: Gay Pride 31/39 [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Rozluštěné poklady: Turínské plátno [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Kamerun [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Ano, Masaryk: Dokumentární trilogie o Tomáši 2/3 [i] 22:35 Případ mrtvých spolužáků [i] 00:00 Queer: Není jeden feminismus [i] 00:30 Sestřička Jackie V: Chodník hanby 6/10 [i] 00:55 Provedu! Přijímač: Překážková dráha 2/7 [i] 01:40 Modlitby ze skla a betonu [i] 02:00 Lovili rybáři [i] 02:25 Starý, dobrý... cool venkov [i] 02:45 Z očí do očí [i] 03:15 Ochránce [i] 03:40 Uchem jehly [i] 04:10 Jak se vyhrává bitva [i] 04:30 Pozemšťané, koho budete volit? [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3233 [i] 09:45 Výměna manželek [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa II 8 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Nelíbat! 137 [i] 14:05 Odložené případy III: Barvy 4 [i] 15:00 Odložené případy III: Uvězněná 5 [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Prokletá rakev 6 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3234 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Občanská válka v Kamenici 730 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Sniper 2 [i] 00:00 Odložené případy III: Barvy 4 [i] 00:45 Odložené případy III: Uvězněná 5 [i] 01:25 Kriminálka Miami V: Smrt ve veřejném zájmu 5 [i] 02:05 Dva a půl chlapa II 8 [i] 02:30 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Nelíbat! 137 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Iron Man: Začátek konce 11 [i] 06:40 Ninjago: Prokletý svět 1/2 [i] 07:10 Ninjago: Prokletý svět 2/2 [i] 07:50 M*A*S*H 151 [i] 08:45 M*A*S*H 152 [i] 09:15 Jake a tlusťoch IV: Kolem půlnoci 4 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Růže v bouři [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch IV: Jenom ty 5 [i] 13:20 Komisař Rex I: Mrtvá ze Schönbrunnu 6 [i] 14:25 Komisař Rex I: Diagnóza vražda 7 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Opilost 15 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Tomu chlapci jde o život [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Šafářovy laskonky 12 [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Castle na zabití IV: Lovci hlav 21 [i] 23:20 Soudní síň: Tomu chlapci jde o život [i] 00:10 Rosamunde Pilcher: Růže v bouři [i] 02:05 Komisař Rex I: Mrtvá ze Schönbrunnu 6 [i] 02:55 Komisař Rex I: Diagnóza vražda 7 [i] 03:45 Policie Hamburk II: Opilost 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Vtáky v tŕní - Stratené roky 2/4 [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 15/22 [i] 08:35 Priatelia [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Priatelia [i] 11:05 Vymenené životy 264 [i] 12:25 Nekonečná láska 21-22 [i] 14:45 Vtáky v tŕní - Stratené roky 3/4 [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 123-124/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 265 [i] 21:30 Nekonečná láska 23-24 [i] 23:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 16/22 [i] 00:15 Stratená duša V. 2/16 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 06:30 McBride: Rekviem [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Vlasy [i] 13:20 Love Lasts Three Years [i] 15:05 Opuštěný kaňon [i] 16:35 Jako za starých časů [i] 18:30 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i] 20:30 Co horšího se může stát [i] 22:20 Screamers: Hon na člověka [i] 00:10 Hatfieldovi a McCoyovi 1 3 [i] 01:55 Rock ze střední [i] 03:40 Barneyho ženy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i]