TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk II. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 FARMA [i] 23:15 Kredenc [i] 23:50 Dva a pol chlapa IX. [i] 00:40 Stúpenci II. 7/15 [i] 01:40 Monk II. [i] 03:10 Dva a pol chlapa IX. [i] 04:10 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Hotel na stromoch - Švédsko [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Sestry - 2.časť 10/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Jasný prípad [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta VI. 4/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Tržnica Pajol - Paríž [i] 16:55 ŠTÚDIO ŠPORT: Hokej - Euro Hockey Challenge [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: FC Barcelona - Juventus Turín [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:35 Diagnóza: Vražda: Jasný prípad [i] 00:20 Správna Agáta VI. 4/13 [i] 01:05 Komisár Montalbano: Trpezlivosť pavúka [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Naše pralesy [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 Bola raz jedna opera: Inšpicient a pomocná réžia [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Maškrtník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Encyklopédia slovenských obcí: Rimavské Brezovo [i] 08:55 Miestopis cechov a manufaktúr: Kolári [i] 09:15 Maďarský magazín [i] 09:40 Mechanici [i] 10:50 Moje Kysuce [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:40 Ebb a Flo [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIZÁVITKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Lúčky. [i] 12:55 Bez nároku na obdiv a slávu [i] 13:20 Pokus o portrét [i] 14:00 Historická panoráma: Zápas o autonómiu [i] 14:35 Kinorama [i] 15:05 Senior klub [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:00 Pri mori: Vraky - potopené dejiny [i] 16:30 Šla maliarka krajom [i] 16:40 Farmárska revue [i] 17:05 Halali [i] 17:30 Športové nádeje [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 21:05 Divoké Francúzsko II. [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 23:00 Festivaly 2016: NU DANCE FEST [i] 23:10 Kinorama [i] 23:40 Noc v archíve: Noc v archíve s Jankom Lehotským [i] 00:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 OCHRANCOVIA [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 Stratené duše IV. 23/23 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PANELÁK XVI.: Ticho, Odchod 7,8 [i] 22:00 Dovidenia, stará mama! 37 [i] 22:45 Prison Break: Návrat 3 [i] 23:50 Spackané plastické operácie III. 1/20 [i] 00:45 Doktor Rush 6 [i] 01:45 Kosti VIII. 21 [i] 02:40 KRIMI 03:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Zákon gangu VI. 4 [i] 06:00 Štyri svadby - Veľká Británia III. 7 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia III. 8 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle V. 11,12 [i] 11:00 Už dosť, šéfe! XI. 16 [i] 12:10 DIVOKÉ KONE 34 [i] 13:30 Profesionáli III. 24 [i] 14:30 Simpsonovci XXII. 10 [i] 15:00 Ninja Factor II. 66,67 [i] 15:55 Forky, vtipky XXVI. 17,18 [i] 17:00 Vtierka Castle V. 13,14 [i] 18:55 Simpsonovci XXII. 11 [i] 19:25 Profesionáli III. 25 [i] 20:35 Loganova vojna [i] 22:25 Vikingovia IV. 10/10 [i] 23:30 Čierne vlajky II. 7 [i] 00:40 HUSTE.tv.PLAY OFF Eurovia SBL [i] 02:35 V službách KGB III. 8 [i] 03:20 Liga snov V. 11 [i] 03:40 Zákon gangu VI. 5 [i] 04:35 Už dosť, šéfe! XI. 16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Rookie Blue II. 10 [i] 08:05 Havaj 5-0 III. 6 [i] 09:05 Prozíravost II. 12 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 11:05 Rookie Blue II. 10 [i] 12:05 Jak prosté IV. 8 [i] 13:00 Havaj 5-0 III. 6 [i] 14:00 Prozíravost II. 12 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 16:00 Jak prosté IV. 9 [i] 17:00 Havaj 5-0 III. 7 [i] 18:00 Rookie Blue II. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 20:00 Prozíravost II. 13 [i] 21:00 Vražedná práva III. 15 [i] 22:00 Jak prosté V. 10 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 01:00 Vražedná práva III. 15 [i] 02:00 Jak prosté V. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (16. Řada) 12 [i] 06:00 Aljašská železnice (2. Řada): Horské nebezpečí 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada) 20 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy 10 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada) 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Posedlost Mustangy 16 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Od Bube do Buggyja - Prvi dio 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Od Bube do Buggyja - Drugi dio 12 [i] 12:35 Aljašská železnice (2. Řada): Na kolizní dráze 3 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (2. Řada): Který Klump? 6 [i] 14:25 Divoká jízda (1. Řada): Automobiloví fanoušci z Jižní Afriky 1 [i] 15:20 Divoká jízda (1. Řada): Mexické lowridery 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (19. Řada): Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy 10 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX-5 - Prvi dio 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX-5 - Drugi dio 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (14. Řada): Karnevalové masky na Mardi Gras, tvrdé bonbony, umělé zuby 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Externí pevné disky, mražené krevety, thajské rýžové krabičky, papírové ubrousky 4 [i] 20:00 Naftové bratrstvo (1. Řada) 14 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: horká kola Hot Wheels (4. Řada): Roztočená horká kola 1 [i] 22:00 Super kamioňáci (3. Řada) 3 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Hrdinové a šprýmaři 13 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 9 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Ed Helms 8 [i] 01:50 Naftové bratrstvo (1. Řada) 14 [i] 02:40 Rychle a hlasitě: horká kola Hot Wheels (4. Řada): Roztočená horká kola 1 [i] 03:30 Super kamioňáci (3. Řada) 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Datsun 240Z ? Kalifornie 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 09:50 Po stopách hvězd [i] 10:15 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Televarieté [i] 16:20 Kojak III [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Ach, ty vraždy! [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:40 Columbo [i] 23:55 Motiv III [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:10 Pod pokličkou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kumbhaméla aneb Mraveniště boží [i] 09:55 Na plovárně s Andrewem McKee [i] 10:20 Rozluštěné poklady: Turínské plátno [i] 11:10 Panenská královna Alžběta I. [i] 12:00 Pražská korunovace Karla IV. [i] 12:30 Ta naša kapela [i] 12:55 Folklorika [i] 13:25 Svatý otec František 1/2 [i] 14:25 Poutní místa: Šaštín [i] 14:45 Vínečko III 7/8 [i] 15:15 Kvarteto [i] 15:40 Televizní klub neslyšících [i] 16:10 Král železa a smíchu Franta [i] 17:05 S kuchařem kolem světa: Austrálie [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Poirot řídí Orient expres [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Buenos Aires v rytmu tanga [i] 21:00 Na cestě po Manile a okolí [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 22:00 Provedu! Přijímač: Překážková dráha 2/7 [i] 22:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:40 Batesův motel IV: Norman 10/10 [i] 00:25 Wolf Hall: Draze milovaný 2/6 [i] 01:25 Proměna [i] 01:50 Za lidovou gastronomií [i] 02:15 O Hroznové koze [i] 02:40 Počesku [i] 02:50 Z očí do očí [i] 03:30 Očima ekofarmáře [i] 03:50 Ochránce [i] 04:15 Zuzana Brázdová - prorektorka [i] 04:30 Uchem jehly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3231, 3232 [i] 10:30 Ordinace v růžové zahradě 2: S vámi je radost umírat ! 729 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa II 7 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Porod není divadlo 136 [i] 14:05 Odložené případy III: Slib 2 [i] 15:00 Odložené případy III: Osudová chyba 3 [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Smrt ve veřejném zájmu 5 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3233 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Robinsonův ostrov [i] 22:40 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 16 [i] 23:35 Vražedná čísla II: Spáleniště 11 [i] 00:25 Odložené případy III: Slib 2 [i] 01:15 Odložené případy III: Osudová chyba 3 [i] 01:55 Kriminálka Miami V: Smrt podle poslední módy 4 [i] 02:35 Dva a půl chlapa II 7 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Porod není divadlo 136 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Iron Man: Válečné ztráty 10 [i] 06:45 Ninjago: Nebezpečná hrobka [i] 07:10 Ninjago: Prokletý svět 1/2 [i] 07:55 M*A*S*H 150 [i] 08:50 M*A*S*H 151 [i] 09:20 Jake a tlusťoch IV: Přesně jako ty 3 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Návrat do ráje [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch IV: Kolem půlnoci 4 [i] 13:25 Komisař Rex I: Smrt starých dam 4 [i] 14:25 Komisař Rex I: Tanec na sopce 5 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Tajemství čtvrti na předměstí 14 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Motorkář [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Malé lži 10 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Castle na zabití IV: Mrtvá Angličanka 20 [i] 23:45 Soudní síň: Motorkář [i] 00:35 Rosamunde Pilcher: Návrat do ráje [i] 02:30 Komisař Rex I: Smrt starých dam 4 [i] 03:20 Komisař Rex I: Tanec na sopce 5 [i] 04:05 Policie Hamburk II: Tajemství čtvrti na předměstí 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Vtáky v tŕní - Stratené roky 1/4 [i] 06:20 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 2/2 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Vymenené životy 263 [i] 12:15 Nekonečná láska 19-20 [i] 14:30 Vtáky v tŕní - Stratené roky 2/4 [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 121-122/188 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 264 [i] 21:30 Nekonečná láska 21-22 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 15/22 [i] 00:25 Stratená duša V. 1/16 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:55 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 24 [i] 06:15 Podvodníci [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 McBride: Rekviem [i] 12:35 Bratři Warnerové [i] 13:35 Malé ženy