Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:00 FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 O 10 rokov mladší [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Dva a pol chlapa IX. [i] 00:45 Stúpenci II. 6/15 [i] 01:40 Múmia: Hrob dračieho cisára [i] 03:20 Dva a pol chlapa IX. [i] 04:00 Svokra [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Slovensko v obrazoch [i] 08:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražedné blues [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta VI. 3/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Hotel na stromoch - Švédsko [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Sestry - 2.časť 10/12 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Slovensko chutí [i] 22:20 Facka: Hektor 1/8 [i] 23:00 Dom podozrivých 2/4 [i] 23:55 Diagnóza: Vražda: Vražedné blues [i] 00:40 Správna Agáta VI. 3/13 [i] 01:25 Facka: Hektor 1/8 [i] 02:05 Dom podozrivých 2/4 [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Horské klenoty [i] 06:15 Fidlibum [i] 06:40 TvMiniUni [i] 07:05 Obri doby ľadovej: Poslední z obrov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Parfum - vôňa Francúzska [i] 09:25 Carole Kingová: "Natural Woman" [i] 10:20 Ježiš Kristus superstar [i] 12:05 Zlaté jabĺčko pre Johanku [i] 13:10 Universum: Svet vážok [i] 14:00 Bjork a Attenborough [i] 15:00 Gala Borisa Filana s Jozefom Bednárikom [i] 16:00 Balada o Vojtovej Maríne [i] 17:05 Slovenské hrady objektívom: Trenčiansky hrad objektívom Petra Frola [i] 17:15 Hľadanie stratených svetov [i] 17:45 Z mesta do mesta [i] 18:10 Poklady Slovenska: Vodopády Slovenska [i] 18:20 (Ne)celebrity: Monika Tančáková [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Ebb a Flo [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Zdravé sladkosti [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:15 Hokej - MS do 18 rokov: Slovensko - Švajčiarsko [i] 22:25 Ostrov v ohni [i] 00:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ [i] 10:10 Snehulienka a sedem trpaslíkov [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 Paddington [i] 14:40 OCHRANCOVIA [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Spackané plastické operácie II. 19,20 [i] 00:15 Doktor Rush 5 [i] 01:15 Kosti VIII. 20 [i] 02:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Štyri svadby - Veľká Británia III. 5,6,7 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Doktor Strange [i] 10:45 Cez palubu [i] 13:25 Iron Man [i] 15:05 Ninja Factor II. 64,65 [i] 16:05 Forky, vtipky XXVI. 15,16 [i] 17:00 Vtierka Castle V. 11,12 [i] 18:55 Simpsonovci XXII. 10 [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli III. 24 [i] 20:35 Železná päsť [i] 23:00 Fakty a fikcie II. 15,16 [i] 00:55 Železná päsť [i] 02:55 Profesionáli III. 24 [i] 03:35 Fakty a fikcie II. 15,16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 11 [i] 07:15 Rookie Blue II. 9 [i] 08:15 Havaj 5-0 III. 4 [i] 09:10 Prozíravost II. 11 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 11:10 Rookie Blue II. 9 [i] 12:10 Jak prosté IV. 7 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 4 [i] 14:05 Prozíravost II. 11 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 16:05 Jak prosté IV. 8 [i] 17:00 Havaj 5-0 III. 6 [i] 18:00 Rookie Blue II. 10 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 20:00 Prozíravost II. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince XII. 3 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 2 [i] 22:50 Výkupné I. 3 [i] 23:50 Medium I. 2 [i] 00:45 Inteligence I. 7 [i] 01:40 Výkupné I. 3 [i] 02:25 Medium I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (16. Řada) 11 [i] 06:00 Aljašská železnice (2. Řada): Napadeni medvědem 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada) 19 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie 9 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Ve městě je nová holka 19 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Aaronův závoďák Falcon 15 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - Prvi dio 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - Drugi dio 10 [i] 12:35 Aljašská železnice (2. Řada): Horské nebezpečí 2 [i] 13:30 Obrovské vlaky (1. Řada): Francie - LRS (Long Rail Soudé) 5 [i] 14:25 Obrovské vlaky (1. Řada): Kanada - The Aqua Train 6 [i] 15:20 V zákulisí megaletiště (1. Řada): Závod s časem 1 [i] 16:15 Jak se to dělá (19. Řada): Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie 9 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Ve městě je nová holka 19 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Od Bube do Buggyja - Prvi dio 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Od Bube do Buggyja - Drugi dio 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (14. Řada): Lis na auta, sárí, Worcesterová omáčka 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Krajky, repliky starožitných rámů, hlavy kol, jak se pěstují orchideje 3 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Hra končí 11 [i] 21:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Přichází pomoc 5 [i] 22:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Svět hackerů 12 [i] 00:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Kilcherovi a Díkůvzdání 7 [i] 00:55 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 9 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Hra končí 11 [i] 02:40 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Přichází pomoc 5 [i] 03:30 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): AMC Pacer ? Kalifornie 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Dobrovolný dárce hlasu [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 09:45 Pošta pro tebe [i] 10:45 Silvestrovský koktejl [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Televarieté [i] 16:20 Kojak III [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského [i] 21:00 Hercule Poirot XI [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:35 Motiv III [i] 23:20 Kriminalista [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Bolkoviny [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Ferdinandovy zahrady [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sněhová koule [i] 09:55 Vláda: Rozum a cit 29/30 [i] 10:55 Skrytá království přírody: Městské džungle [i] 11:45 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Letouni 10/12 [i] 12:15 Chcete je? [i] 12:20 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Krajané v cizině 5/13 [i] 12:45 proStory: Sedlácká metoda [i] 13:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:45 Velká vlastenecká válka: Obrana [i] 14:35 Babylon [i] 15:05 Letecká esa: Na křídlech [i] 15:55 Heydrich - konečné řešení: Věrnost Říši 33/44 [i] 16:20 Ano, Masaryk: Dokumentární trilogie o Tomáši 1/3 [i] 17:20 Cesta na souš [i] 18:15 Na cestě po Severním Irsku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vínečko III 7/8 [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Ržev [i] 21:00 Král železa a smíchu Franta [i] 21:55 Vláda: Volby 30/30 [i] 22:55 Letecké katastrofy: Niki Lauda - Kam až lze zajít [i] 23:40 Sestřička Jackie V: Chodník hanby 6/10 [i] 00:10 Výlet na Západ [i] 01:05 Když maškary mohou do chrámu [i] 02:10 Divnopis [i] 02:15 Rodina s láskou a navždy [i] 02:35 Ó, Jidáši nevěrný, cos to učinil... [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:35 Věřím a tvořím [i] 03:50 Na moll [i] 04:30 Novoměstsko [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3229, 3230 [i] 10:35 Policie Modrava: Mrtvý v řece 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa II 6 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Životabudič 135 [i] 14:05 Odložené případy II: Les 23 [i] 15:00 Odložené případy III: Rodina 1 [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Smrt podle poslední módy 4 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3232 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: S vámi je radost umírat ! 729 [i] 21:30 Víkend [i] 22:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 15 [i] 23:30 Vražedná čísla II: Spor o kosti 10 [i] 00:20 Odložené případy II: Les 23 [i] 01:10 Odložené případy III: Rodina 1 [i] 01:55 Dva a půl chlapa II 6 [i] 02:15 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Životabudič 135 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Iron Man: Souboj oceli 9 [i] 06:50 Ninjago: Nebezpečná hrobka [i] 07:30 M*A*S*H 149 [i] 08:25 Stvoření světa [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Vítr naděje [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch IV: Přesně jako ty 3 [i] 13:25 Komisař Rex I: Dokonalá vražda 2 [i] 14:25 Komisař Rex I: Útěk ke smrti 3 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Opuštěné dítě 13 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Nevěstou z donucení [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Grand freeride 11 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití IV: 47 vteřin 19 [i] 23:25 Soudní síň: Nevěstou z donucení [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Vítr naděje [i] 02:15 Komisař Rex I: Dokonalá vražda 2 [i] 03:00 Komisař Rex I: Útěk ke smrti 3 [i] 03:50 Policie Hamburk II: Opuštěné dítě 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 1/2 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:35 Vymenené životy 262 [i] 11:50 Nekonečná láska 17-18 [i] 14:00 Vtáky v tŕní - Stratené roky 1/4 [i] 14:55 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 2/2 [i] 16:55 Skrytá vášeň 119-120/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 263 [i] 21:30 Nekonečná láska 19-20 [i] 23:15 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 14/22 [i] 00:15 Stratená duša IV. 13/13 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:45 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:10 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 23 [i] 06:00 Agent Cody Banks 2 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Malé ženy [i] 13:10 Vlasy [i] 15:25 Červený stan 1 1 [i] 17:05 Červený stan 1 2 [i] 18:45 Temný bojovník [i] 20:30 Volavka 3 [i] 22:45 Solo [i] 00:30 Grázlové z vidlákova [i] 02:20 Richard III [i] 04:00 Vítejte ve Wellville [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Snooker [i] 19:30 Jezdectví [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Vytrvalostní závody [i] 23:30 Motorky [i] 00:00 Formule [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Top 10 - Architekti 1 9 [i] 05:30 Současná architektura v Budapešti 1 13 [i] 06:00 Jeden den z životě 1 8 [i] 06:30 Motorshow 1 2 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 8 [i] 08:05 Biozóna 1 3 [i] 08:35 Biozóna 1 4 [i] 09:05 Chemici na Arktidě [i] 09:30 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 10 [i] 10:00 Sedm smrtelných hříchů v říši zvířat 1 1 [i] 11:00 Asijské příběhy 1 13 [i] 11:30 Asijské příběhy 1 3