TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 06:20 Tom a Jerry: Stratený dráčik [i] 07:20 Čertova nevěsta [i] 09:25 Madagaskar [i] 11:10 Sebechlebskí hudci [i] 12:50 Znova 17 [i] 14:55 Múmia: Hrob dračieho cisára [i] 17:15 Shrek [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Vylomeniny - Veľkonočný špeciál [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Kredenc [i] 23:45 Podfukári 2 [i] 02:20 Mačacie zlato [i] 04:30 Smotánka [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Tom Sawyer [i] 07:50 Asterix a Vikingovia [i] 09:05 Alfa a Omega: Rodinná dovolenka [i] 09:55 Zlatý kolovrátok [i] 11:10 Ježiš Nazaretský 4/4 [i] 13:00 Zem spieva [i] 16:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách [i] 17:35 "Šíleně smutná princezná" [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 22:00 Otec alebo milenec [i] 23:40 "Adela ještě nevečeřela" [i] 01:20 Otec alebo milenec [i] 03:00 Ježiš Nazaretský 4/4 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Veľkonočná pascha v Jakubanoch [i] 06:20 Skryté kráľovstvá zvierat: Mestské džungle [i] 07:10 Obri doby ľadovej: Zem jaskynného medveďa [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zem ešte stále spieva [i] 08:55 Kalendár zvykov: Keď sa lámal rok [i] 09:45 Šibi-ryby, mastné ryby [i] 10:25 KANDRÁČOVCI - 10 ROKOV S VAMI [i] 11:25 Parfum - vôňa Francúzska [i] 12:20 Na vysokej skale: Spišský rebel [i] 13:15 Obri doby ľadovej: Poslední z obrov [i] 14:10 Carole Kingová: "Natural Woman" [i] 15:05 Gala Borisa Filana;Marián Zednikovič [i] 16:05 Pomsta [i] 17:15 Hľadanie stratených svetov: Koniec muránskych lúpežníkov [i] 17:45 Marcelka [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Ako Maťo s Klinčekom prežili šibačku [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Trpasličie srdiečka [i] 18:50 Jurošík a šibačka [i] 18:55 Bolo raz jedno teliatko: Veľkonočné vajíčko [i] 19:00 Príbehy s Bublinkou: Bublinka a kraslice [i] 19:15 Hokej - MS do 18 rokov: Slovensko - Lotyšsko [i] 22:25 Medvedík [i] 00:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Slovo: Slovo o. Jozefa Haverčáka [i] 01:05 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 Káčerovo III. [i] 08:35 MravecZ [i] 10:15 Veľká šestka [i] 12:35 Percy Jackson: Zlodej blesku [i] 15:15 Snehulienka a sedem trpaslíkov [i] 16:55 Paddington [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Falošní poliši [i] 23:10 Päťdesiat odtieňov čiernej [i] 01:10 Kosti VIII. 19 [i] 02:10 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Hotelové SOS 2 [i] 06:05 Štyri svadby - Veľká Británia III. 3 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia III. 4,5 [i] 08:35 Medvede [i] 10:30 Zachráňte pána Banksa [i] 13:25 Malý kúsok neba [i] 15:40 Láska z pasáže [i] 17:15 Cez palubu [i] 19:30 Profesionáli III. 23 [i] 20:35 Na vine sú hviezdy [i] 23:30 OKTAGON MMA [i] 00:00 Dole hlavou [i] 03:05 Zákon gangu VI. 2,3 [i] 04:45 Fórky, vtipky XXIII. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:15 Rookie Blue II. 8 [i] 08:15 Havaj 5-0 III. 3 [i] 09:10 Prozíravost II. 10 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 11:10 Rookie Blue II. 8 [i] 12:10 Jak prosté IV. 6 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 3 [i] 14:05 Prozíravost II. 10 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 16:05 Jak prosté IV. 7 [i] 17:05 Havaj 5-0 III. 4 [i] 18:00 Rookie Blue II. 9 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 20:00 Prozíravost II. 11 [i] 21:00 Jak prosté V. 10 [i] 22:00 Myšlenky zločince XII. 1 [i] 23:00 Inteligence I. 7 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba X. 8 [i] 01:50 Jak prosté V. 10 [i] 02:35 Inteligence I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 6 [i] 06:00 Aljašská železnice (1. Řada): Jaro útočí 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada) 18 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Meče, pontony, skříňové pendlovky 8 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Večírek jednoho muže 30 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada) 18 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Nezvyklý Rolls Royce 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - Prvi dio 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - Drugi dio 8 [i] 12:35 Aljašská železnice (2. Řada): Napadeni medvědem 1 [i] 13:30 Záhadná Země (1. Řada): Krvavé jezero 1 [i] 14:25 Záhadná Země (1. Řada): Ztracené zlaté město 2 [i] 15:20 Záhadná Země (1. Řada): Tajemství Sahary 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (19. Řada): Meče, pontony, skříňové pendlovky 8 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Večírek jednoho muže 30 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada) 18 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - Prvi dio 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - Drugi dio 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (14. Řada): Hliníkové plechovky, kukačkové hodiny, záchranné plováky 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Zásobníky na střelný prach z kravského rohu, formy, pirohy, vnitřní trubky 2 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Lindsey Vonn 4 [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 24 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Hra končí 11 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Vědci z dvorků 11 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 6 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? transkontinentální vlak 3 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Lindsey Vonn 4 [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 24 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Hra končí 11 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): BMW 2002tii ? Kalifornie 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Čertova nevěsta [i] 07:15 Život je krásný [i] 08:55 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 10:30 Boháč a chudák [i] 11:45 O podezíravém králi [i] 13:10 Koloběžka první [i] 14:25 Babička: Jarmila Kurandová a Libuše 2/2 [i] 15:45 Vesničko má středisková [i] 17:25 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint II. 6/7 [i] 20:55 Želary [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:20 Kriminalista [i] 00:20 Mister Jazz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Kalendárium [i] 02:05 GEN - Galerie elity národa [i] 02:20 Bydlení je hra [i] 02:45 Žiješ jenom 2x [i] 03:15 Sváteční slovo Františka Brücknera [i] 03:20 Kolem Pražského hradu [i] 03:40 Banánové rybičky [i] 04:20 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Hitlerovy děti: Válka [i] 06:55 Letecké katastrofy: Niki Lauda - Kam až lze zajít [i] 07:40 Hledání ztraceného času: Filmaři o [i] 08:00 Klíč [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Mojžíš 1/2 [i] 10:25 Mojžíš 2/2 [i] 12:00 Křesťanský magazín [i] 12:25 Československý filmový týdeník 1967 1143/2379 [i] 12:40 Chcete mě? [i] 13:05 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Letouni 10/12 [i] 13:35 Svatý otec František 2/2 [i] 14:40 Pražská korunovace Karla IV. [i] 15:10 Křížové cesty: O naději v beznaději [i] 15:35 Kruté Velikonoce [i] 16:05 Na cestě po Severním Irsku [i] 16:30 Poirot řídí Orient expres [i] 17:20 Kamera na cestách: Jihoafrická republika, země nevšedních kontrastů [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 proStory: Přidaná paměť domu [i] 19:25 Poutní místa: Lomec [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Quo vadis [i] 22:20 Sicilská spojka [i] 00:15 Albert Nobbs [i] 02:05 Queer: Shibari Kinbaku [i] 02:35 Zapomenuté výpravy: Do Grónska na zapřenou [i] 02:55 Setkání v Římě [i] 03:15 Velikonoce v Míkovicích [i] 03:40 Z očí do očí [i] 04:05 Valery na 1/2 cesty do Evropy [i] 04:30 Boleradice [i] 04:55 Relikvie - tajemství svatých [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Máma mezi Marťany [i] 07:20 O zpívajícím stromku [i] 08:30 Sněženky a machři [i] 10:00 O zatoulané princezně [i] 11:50 S čerty nejsou žerty [i] 13:40 Anděl na horách [i] 15:05 Legenda o Zorrovi [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3231 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Mrtvý v řece 6 [i] 21:30 Robinsonův ostrov [i] 22:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 14 [i] 23:25 Vražedná čísla II: Jed 9 [i] 00:20 Americký sniper [i] 02:30 Anděl na horách [i] 04:20 Co na to Češi [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Iron Man: Dcera Zvěrokruhu 8 [i] 07:25 Ninjago: Království přichází [i] 07:55 Ninjago: Podraz [i] 08:20 Stvoření světa [i] 10:10 Dívka v modrém [i] 11:50 Pravá blondýnka 2 [i] 13:50 Poslušně hlásím [i] 15:35 Honza málem králem [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Bíba 9 [i] 21:30 Jste to, co jíte [i] 22:45 Castle na zabití IV: Smrt tanečnice 18 [i] 23:40 Pravá blondýnka 2 [i] 01:35 Poslušně hlásím [i] 03:10 Dívka v modrém [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Anna zo Zeleného domu II. 3-4/4 [i] 08:25 Zmena chutí s Anetou a Janicou [i] 09:20 Rebelka z predmestia II. 13-14/22 [i] 10:30 Nečakaná láska [i] 12:55 Vtáky v tŕní I. 9-10/10 [i] 14:50 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 1/2 [i] 16:40 Skrytá vášeň 117-118/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 262 [i] 21:30 Nekonečná láska 17-18 [i] 23:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 13/22 [i] 00:15 Stratená duša IV. 12/13 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 04:50 Vtáky v tŕní I. 9-10/10 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Agent Cody Banks [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 22 [i] 11:20 Červený stan 1 1 [i] 13:00 Červený stan 1 2 [i] 14:40 Síť 2.0 [i] 16:25 Podvodníci [i] 18:15 Kluci v mém životě [i] 20:35 Mafiánovi [i] 22:35 Grázlové z vidlákova [i] 00:25 Kolonie [i] 02:05 Homeboy [i] 04:00 Šťastné a Veselé [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Běžecké lyžování [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Top 10 - Architekti 1 8 [i] 05:30 Současná architektura v Budapešti 1 12 [i] 06:00 Jeden den z životě 1 7 [i] 06:30 Motorshow 1 1 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 7 [i] 08:05 Biozóna 1 1 [i] 08:35 Biozóna 1 2 [i] 09:05 Divoké zločiny 1 3 [i] 09:20 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 9 [i] 09:50 Zázračné lesy [i] 10:55 Asijské příběhy 1 11 [i] 11:25 Asijské příběhy 1 12 [i] 12:00 Pohledy Z Kosmu 5 5 [i] 12:30 Pohledy Z Kosmu 5 6 [i] 13:00 Utajený šéf - USA 5 12 [i] 14:00 Utajený šéf - USA 5 13 [i] 14:55 Nejnebezpečnější cesty do školy 2: Etiopie 1 [i] 15:55 Zázraky v říši zvířat 1: Schopnost přežít 5 [i] 17:00 Zázraky v říši zvířat 1: Divy zvířat 6 [i] 18:05 Kód Krista 1 5 [i] 19:00 Brutální biologie – 2. řada 2 1 [i] 19:55 Hvězdy hvězdičky 1 6 [i] 20:00 Sluneční superbouře [i] 21:00 Papež František a Vatikán [i] 22:00 Druhá světová válka barevně a v HD 1 7