TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:20 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:40 Jumanji [i] 09:50 Poklad na Striebornom jazere [i] 12:00 Mačacie zlato [i] 14:30 CHART SHOW [i] 16:40 Dobre vedieť! [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:10 Súboj Titanov [i] 01:20 Wanted [i] 03:30 Súboj Titanov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Červená Čiapočka [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa: Rybačka [i] 07:25 Levík Raa Raa: Nová hračka [i] 07:35 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:50 Malý Mikuláš: Bitka cez prestávku [i] 08:00 Martinka I.: Orientačný beh 16/52 [i] 08:15 Ako si vycvičiť drakov 2: Vreštikovec - 1. časť 10/20 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 MiniUni [i] 09:25 Arabela sa vracia: Trojlístok opäť spolu 19/26 [i] 10:00 Veľkonočná svätá omša a Urbi et Orbi [i] 12:25 Ježiš Nazaretský 3/4 [i] 14:00 Dedinský sen [i] 14:45 "Adela ještě nevečeřela" [i] 16:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Tri pierka [i] 17:25 Mahuliena, zlatá panna [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tajné životy II. 11/13 [i] 21:20 Kráľovná Viktória: Brocket Hall 3/8 [i] 22:05 Kráľovná Viktória: Mechanický princ 4/8 [i] 22:55 Ivanhoe [i] 00:40 Kráľovná Viktória: Brocket Hall 3/8 [i] 01:25 Kráľovná Viktória: Mechanický princ 4/8 [i] 02:10 Ježiš Nazaretský 3/4 [i] 03:55 Mahuliena, zlatá panna [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Veľká noc v Európe [i] 06:20 Skryté kráľovstvá zvierat: Tajné lesy [i] 07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Lúčky. [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slovenské kraslice [i] 09:00 Kapura [i] 09:45 Farmárska revue [i] 10:10 Halali [i] 10:35 Test magazín: Rastlinné tuky na pečenie [i] 10:45 Família: Família - Všetky sú naše [i] 11:15 Skryté kráľovstvá zvierat: Mestské džungle [i] 12:05 Z kapsy rozprávkara: Keď je bieda najväčšia [i] 12:35 Zlaté vajíčko [i] 13:05 Obri doby ľadovej: Zem jaskynného medveďa [i] 13:55 Manžel kráľovnej [i] 14:45 Orientácie [i] 15:15 Slovo: Slovo o. Jozefa Haverčáka [i] 15:20 Posolstvá z kríža [i] 15:40 Století Miroslava Zikmunda [i] 17:10 Rybárik, spútaný s riekou [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga: HC ‘05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra [i] 20:35 Sviatočné slovo: Sviatočné slovo vladyku Jána Babjaka [i] 20:40 Ježiš Kristus superstar [i] 22:25 Brat Slnko sestra Luna [i] 00:20 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Sviatočné slovo: Sviatočné slovo vladyku Jána Babjaka [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:55 Káčerovo II. [i] 08:25 Cililing a veľká záchranná výprava [i] 09:55 Doba ľadová 3 [i] 11:50 Doba ľadová: Veľkonočné prekvapenie [i] 12:15 Medvede [i] 14:05 Vojna neviest [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 1890: Kabinet kuriozít 7 [i] 22:15 Zachráňte pána Banksa [i] 01:10 1890: Kabinet kuriozít 7 [i] 02:40 Bláznivá olympiáda [i] 04:10 KRIMI 04:35 NA CHALUPE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Letecké katastrofy XIII. 2 [i] 06:00 Hoď svišťom II. 1/10 [i] 06:30 Keď sa má dom páčiť 18 [i] 06:50 Štyri svadby - Veľká Británia III. 2,3 [i] 08:50 Simpsonovci XXII. 9 [i] 09:15 Hotelové SOS 2 [i] 10:35 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 11,12 [i] 11:40 Chlapi z kalendára [i] 13:25 Bláznivá olympiáda [i] 15:30 Nekonečný príbeh [i] 17:35 Mythica: Tajomná zbraň bohov [i] 19:35 Hoď svišťom II. 2 [i] 20:35 Cesta do krajiny OZ [i] 23:25 Zabijaci osamelých sŕdc [i] 01:40 Agent VII. 13/13 [i] 02:25 Zákon gangu VII. 13/13 [i] 03:40 Zákon gangu VI. 2 [i] 04:35 Liga snov V. 10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 09:00 Inteligence I. 7 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba X. 5 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba X. 6 [i] 12:00 Prozíravost II. 2 [i] 13:00 Havaj 5-0 III. 7 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 16:00 Falco Ii. 3 [i] 17:05 Rookie Blue I. 5 [i] 18:00 Rookie Blue I. 6 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 1 [i] 22:00 Od soumraku do úsvitu III. 5 [i] 23:00 Myšlenky zločince XII. 1 [i] 00:00 Jak prosté V. 9 [i] 01:00 Sherlock IV. 3 [i] 02:40 Od soumraku do úsvitu III. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Obrovské vlaky (1. Řada): USA - Schnabel Car 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 6 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Vytuněná Riviera 1969 27 [i] 08:10 Rození obchodníci (13. Řada): 1973 Chevrolet Camaro 13 [i] 09:05 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? transkontinentální vlak 3 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Hora za milion dolarů 14 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Týmová práce 13 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 10 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Peníze za příšery 5 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Chamtivost 6 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Králičí sázky 5 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 6 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Na čičiči... 19 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Nálezy v New Jersey 20 [i] 15:20 Obnažená města (2. Řada): New Orleans, město hurikánů 5 [i] 16:15 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství pyramidy 5 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Rolls-Royce Dawn 11 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Bentley Mulsanne 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): Nejlepší ze dvou 18 [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 6 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Smečka se rozšiřuje 11 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Nevzdám se bez boje 10 [i] 22:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Přichází pomoc 5 [i] 23:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 1 [i] 00:00 Vražedná pole (1. Řada) 14 [i] 01:00 Neobjasněné případy (1. Řada): UFO, můří muž a Morgellonova nemoc 5 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Smečka se rozšiřuje 11 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Nevzdám se bez boje 10 [i] 03:30 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Přichází pomoc 5 [i] 04:20 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Podzámecká zahrada v Kroměříži [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Pozdní léto [i] 08:15 Úsměvy Stelly Zázvorkové [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 11:55 Kouzelník ještě nepřišel [i] 13:00 O nejchytřejší princezně [i] 14:20 Jaké vlasy má Zlatovláska je záhada na jednu pohádku . [i] 14:55 Babička: Jarmila Kurandová a Libuše 1/2 [i] 16:20 Neobyčejné životy [i] 17:15 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Rodinný film [i] 21:50 Andělé všedního dne [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:25 Místo činu - Schimanski [i] 00:55 Manéž Bolka Polívky [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:50 Legendy záchranářství: Autobusy a tramvaje [i] 03:20 13. komnata Elišky Bučkové [i] 03:45 Sváteční slovo Františka Brücknera [i] 03:50 Žiješ jenom 2x [i] 04:20 Hobby naší doby [i] 04:45 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 05:20 Divnopis [i] 05:30 Cestománie [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1143/2379 [i] 09:15 Světci a svědci: Marie Magdalena [i] 09:30 Velikonoční bohoslužba [i] 10:35 Světci a svědci: Svatý Augustin [i] 10:50 Křížové cesty: O naději v beznaději [i] 11:15 Sváteční slovo Františka Brücknera [i] 11:25 Velikonoční dary [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:20 Svatý otec František 1/2 [i] 13:25 Rozluštěné poklady: Turínské plátno [i] 14:10 Heydrich - konečné řešení: Věrnost Říši 33/44 [i] 14:40 Panenská královna Alžběta I. [i] 15:30 Naše tradice: Boží hod velikonoční [i] 16:00 Národní klenoty II [i] 16:25 Kumbhaméla aneb Mraveniště boží [i] 17:20 Ferdinandovy zahrady [i] 17:50 Příběhy zahrad [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Do Grónska na zapřenou [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Veselé Velikonoce [i] 21:40 Big Lebowski [i] 23:35 Výlet na Západ [i] 00:35 Muž se zlatou zbraní [i] 02:35 Když jde Bible do světa [i] 03:00 Folklorika [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Babylon [i] 04:10 Velké stroje zblízka: Obří rypadlo [i] 04:55 Ano, Masaryk: Dokumentární trilogie o Tomáši 1/3 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě 13 [i] 06:40 Spiderman 10 [i] 07:05 Avengers: Sjednocení II 22 [i] 07:30 Looney Tunes: Úžasná Show II 17 [i] 07:55 Tučňáci z Madagaskaru 24 [i] 08:20 Víkend [i] 09:20 Robinsonův ostrov [i] 10:20 Robinsonův ostrov [i] 11:15 Z pekla štěstí 3 [i] 12:25 Bláznivá školka [i] 14:10 Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach [i] 15:55 Pátek není svátek [i] 17:35 Sněženky a machři [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 22:55 Policajt ze San Franciska [i] 01:05 Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach [i] 02:30 Volejte Novu [i] 03:00 Áčko: Milenka a manželka? Kamarádky! [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Iron Man: Přátelé pomáhají 7 [i] 07:15 Ninjago: Cyklondo [i] 07:40 Ninjago: Království přichází [i] 08:10 M*A*S*H 147 [i] 08:40 M*A*S*H 148 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře II: Katastr lží 10 [i] 10:55 Jak se staví sen [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:45 Dívka s perlou [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Krvavé sedlo [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta II: Lom 2 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:35 Don´t Stop [i] 01:40 Tři mušketýři II: Návrat 5 [i] 02:50 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:20 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru XIII: Krvavé sedlo [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Anna zo Zeleného domu II. 1-2/4 [i] 08:25 Zmena chutí s Anetou a Janicou [i] 09:20 Rebelka z predmestia II. 11-12/22 [i] 10:25 Odviate vetrom 2/2 [i] 13:15 Vtáky v tŕní I. 7-8/10 [i] 15:15 Anna zo Zeleného domu II. 3-4/4 [i] 17:25 Sissi - Osudové roky cisárovnej [i] 20:00 Ako pavúk [i] 22:10 Zberateľ kostí [i] 00:30 Ako pavúk [i] 02:25 Zberateľ kostí [i] 04:35 Vtáky v tŕní I. 7-8/10 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 05:45 Big Screen 2 24 [i] 06:00 Kšefty s tátou [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Kluci v mém životě [i] 13:20 Vyletět z hnízda [i] 14:50 Agent Cody Banks 2 [i] 16:45 Dračí dvojčata [i] 18:45 Síť 2.0 [i] 20:30 Temný bojovník [i] 22:15 Gangy New Yorku [i] 01:05 Mafiánovi [i] 03:05 Stínu neutečeš [i] 04:45 Agáta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Fotbal [i] 05:45 Watts [i] 06:00 Snooker [i] 08:00 Cyklistika [i] 11:00 Snooker [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:00 Vytrvalostní závody [i] 19:15 Cyklistika [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:10 Zprávy [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Vliv přírody v maďarských vynálezech [i] 06:00 Americká významná místa bez tajemství 1: Socha svobody 4 [i] 07:00 Brutální chemie 1 2 [i] 08:00 Ryba za miliardu dolarů [i] 09:00 Zázraky v říši zvířat 1: Divy zvířat 6 [i] 10:00 David Attenborough: Afrika 1 1 [i] 11:00 Super příroda [i] 12:00 Život ve vzduchu 1: Překonávání gravitace 1