TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:25 Kung Fu Panda 2 [i] 09:10 Saxána a Lexikon kouzel [i] 11:20 Moderná popoluška 2 [i] 13:10 Ako ukradnúť nevestu [i] 15:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Podfukári 2 [i] 23:10 Wanted [i] 01:30 Resident Evil: Odveta [i] 03:10 Merkúr [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: Janko a Marienka [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Levík Raa Raa: Škrípajúce koleso [i] 07:10 Levík Raa Raa: Budenie Olíka [i] 07:20 Požiarnik Sam IX [i] 07:30 Malý Mikuláš: Múzeum [i] 07:45 Martinka I.: Záškoláctvo 15/52 [i] 08:00 Ako si vycvičiť drakov 2: Dvojhlavec a dvojčatá 9/20 [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Naša Zoo 1/6 [i] 10:45 Karolovo posolstvo [i] 12:10 Ježiš Nazaretský 2/4 [i] 13:45 Ivanhoe [i] 15:30 Najkrajšie rozprávky: Sedmokráska [i] 16:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Červená Čiapočka [i] 17:35 "Jak se budí princezny" [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Bella a Sebastián 2 [i] 22:00 Láska a vojna [i] 23:50 Bella a Sebastián 2 [i] 01:25 Ježiš Nazaretský 2/4 [i] 03:00 Naša Zoo 1/6 [i] 03:55 "Jak se budí princezny" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Kamenná baba [i] 06:15 Skryté kráľovstvá zvierat: Pod šírou oblohou [i] 07:05 Obri doby ľadovej: Zem šabľozubých [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Lúčky. [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve s Jankom Lehotským [i] 10:25 Prekonať hranice - príbeh plavca [i] 11:20 Skryté kráľovstvá zvierat: Tajné lesy [i] 12:10 Z kapsy rozprávkara: Polepšený Ďuro [i] 12:50 Highlighty Európskej ligy [i] 13:40 Magazín Ligy majstrov [i] 14:15 Futbal - Fortuna liga: AS Trenčín - FC DAC 1904 Dunajská Streda [i] 16:45 ŠTÚDIO ŠPORT: Hokej - Euro Hockey Challenge [i] 18:00 Hokej – Tipsport liga: HC ‘05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra [i] 20:30 Hokej - MS do 18 rokov: Slovensko - Kanada [i] 22:00 Muž a jeho pes [i] 23:35 Koncert Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu [i] 00:10 Prekonať hranice - príbeh plavca [i] 01:05 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 08:00 Timon a Pumbaa III. [i] 08:55 Simpsonovci XX. 3,5 [i] 09:45 NAŠI [i] 11:05 Pomsta chlpáčov [i] 13:00 Syn Boží [i] 16:05 Cesta do krajiny OZ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Veľká šestka [i] 23:00 Malý kúsok neba [i] 01:10 Výchovný tábor [i] 02:55 NOVINY TV JOJ 03:35 NAŠI [i] 04:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Komici 5 [i] 06:05 Štyri svadby - Veľká Británia II. 12,13/13 [i] 07:35 Štyri svadby - Veľká Británia III. 1/13 [i] 08:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 10:55 Keď sa má dom páčiť 18 [i] 11:25 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. - PREMIÉRA 3 [i] 12:35 NA CHALUPE [i] 13:35 PANELÁK XVI.: Zákon schválnosti, Bozk 5,6 [i] 15:00 Honba za drahokamom [i] 17:10 Vraždy v Midsomeri IX. 3 [i] 19:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 19:45 Hoď svišťom II. 1/10 [i] 20:35 Robocop [i] 23:00 Pasca v džungli [i] 01:40 HUSTE.TV EUROVIA SBL Play Off [i] 03:15 Kazateľ Kalašnikov [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Havaj 5-0 III. 6 [i] 08:00 Havaj 5-0 III. 7 [i] 08:55 Doktorka podsvětí I. 8 [i] 09:55 Doktorka podsvětí I. 9 [i] 10:55 Falco Ii. 3 [i] 12:00 Prozíravost II. 1 [i] 13:00 Rookie Blue I. 5 [i] 14:00 Rookie Blue I. 6 [i] 15:00 Inteligence I. 7 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 18:00 Kráska a zvíře IV. 13 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 6 [i] 21:00 Sherlock IV. 3 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba X. 8 [i] 00:45 Rookie Blue I. 5 [i] 01:35 Rookie Blue I. 6 [i] 02:20 Kráska a zvíře IV. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Podvozky pro jachty/Lemované koberce 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (16. Řada) 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 5 [i] 06:25 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Duchové z dob minulých 3 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Obrana a útok 1 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (4. Řada): Lov nad mraky 11 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Babiččina Galaxie 13 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Kabriolet a cruiser 14 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Záhadný nález 13 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Co si Wayne přeje 14 [i] 11:40 Lovci odpadu (1. Řada) 5 [i] 12:35 Říční monstra (8. Řada): Vnitřní příšery 7 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Těžký úkol 11 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada): Do nebezpečného neznáma 1 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Godzillí zlato 13 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Bod zlomu 12 [i] 17:10 Nazí a vystrašení (1. Řada): Trest v Panamě 2 [i] 18:05 Z chlapce mužem (2. Řada) 3 [i] 19:00 Obrovské vlaky (1. Řada): USA - Schnabel Car 4 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 10 [i] 21:00 Zápasník (1. Řada): Bolest a strach 1 [i] 22:00 Idris Elba: bez omezení (1. Řada): Letecká akrobacie 2 [i] 23:00 Souboje robotů (2. Řada): 16 rváčů - 1. část 7 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Tamron Hallová 5 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Deion Sanders 6 [i] 01:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 10 [i] 02:40 Zápasník (1. Řada): Bolest a strach 1 [i] 03:30 Idris Elba: bez omezení (1. Řada): Letecká akrobacie 2 [i] 04:20 Souboje robotů (2. Řada): 16 rváčů - 1. část 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Na forbíně TM [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 O šesti ošklivých princeznách [i] 07:55 Úsměvy Milana Šteindlera [i] 08:30 Columbo [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hobby naší doby [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Křesadlo [i] 14:00 O líném Honzovi [i] 14:40 Život je krásný [i] 16:20 Rozdělení konta Adventních koncertů 2016 [i] 16:40 Sen o krásné panně [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vesničko má středisková [i] 21:40 Pomozte dětem [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:55 Mladý Montalbano II [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:55 Bydlení je hra [i] 02:20 Chalupa je hra [i] 03:00 Pod pokličkou [i] 03:25 Kuchařská pohotovost: V hlavní roli vejce [i] 03:45 Žiješ jenom 2x [i] 04:15 Zpráva o sešlosti [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Do neznáma: Pravda bolí 28/39 [i] 05:25 Do neznáma: Potírání zločinu 29/39 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: S kraslicí ve znaku [i] 09:15 Ta naša kapela [i] 09:45 Folklorika [i] 10:15 Když maškary mohou do chrámu [i] 11:15 Letecké katastrofy: Niki Lauda - Kam až lze zajít [i] 12:00 Postřehy odjinud [i] 12:05 Babylon [i] 12:35 Misie - Až na kraj světa s jezuity [i] 13:25 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Krajané v cizině 5/13 [i] 13:55 Poirot řídí Orient expres [i] 14:45 Skrytá království přírody: Městské džungle [i] 15:35 Pandí mláďata [i] 16:25 Kamera na cestách: Jihoafrická republika, země nevšedních kontrastů [i] 17:20 Karel IV. očima Jiřího Fajta [i] 18:15 Vínečko III 7/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Podzemní Čechy: Podzemní inženýrské stavby 9/10 [i] 19:20 Na cestě po Severním Irsku [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Muž se zlatou zbraní [i] 22:10 Nepřítel státu [i] 00:15 Hamilton: V zájmu státu [i] 02:05 Batesův motel IV: Norman 10/10 [i] 02:50 Provedu! Přijímač: Čelem vzad 1/7 [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Folklorní výlety [i] 04:25 Folklorika [i] 04:50 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Jake a piráti ze Země Nezemě 12 [i] 06:35 Spiderman 9 [i] 06:55 Avengers: Sjednocení II 21 [i] 07:20 Looney Tunes: Úžasná Show II 16 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru 23 [i] 08:10 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 10:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:45 Volejte Novu [i] 12:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:35 Výměna manželek III [i] 15:00 Morganovi [i] 17:10 Bláznovo zlato [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Zloba - Královna černé magie [i] 22:05 Americký sniper [i] 00:35 Kdo je Clark Rockefeller? [i] 02:15 Kriminálka Miami V: Sázka na smrt 3 [i] 02:55 Prásk [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:10 Výměna manželek III [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Iron Man: Technické problémy 6 [i] 06:55 Ninjago: Chrám na strašidelném vrchu [i] 07:25 Ninjago: Cyklondo [i] 07:55 M*A*S*H 146 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:30 Autosalon Extra 09:55 Ohnivý kuře II: Leoš velkostatkářem 9 [i] 11:15 Přístav II: Máte problém? 15 [i] 12:30 davinci [i] 13:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:10 Láska z pasáže [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Guillaumův meč [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jak básníci čekají na zázrak [i] 22:45 Rychle a zběsile 5 [i] 01:25 Ďábelský dům [i] 03:15 Vraždy v Midsomeru XIII: Guillaumův meč [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Anna zo Zeleného domu I. 3-4/4 [i] 08:25 Zmena chutí s Anetou a Janicou [i] 09:25 Rebelka z predmestia II. 9-10/22 [i] 10:40 Odviate vetrom 1/2 [i] 13:10 Vtáky v tŕní I. 5-6/10 [i] 15:10 Anna zo Zeleného domu II. 1-2/4 [i] 17:40 Sissi - Mladá cisárovná [i] 20:00 Labutia pieseň [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub [i] 00:05 Úsmev ženy [i] 02:05 Labutia pieseň [i] 03:35 Na streche [i] 04:25 Vtáky v tŕní I. 5-6/10 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 05:45 Big Screen 2 26 [i] 06:00 Dobrodružství Hucka Finna [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Vyletět z hnízda [i] 12:30 Hladina adrenalinu [i] 14:20 Agent Cody Banks [i] 16:15 Kšefty s tátou [i] 18:10 Rivalové [i] 20:15 Arthur Newman [i] 22:00 Kolonie [i] 23:45 Dokonalý únik [i] 01:35 Vítejte ve Wellville [i] 03:35 Richard III [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:30 Fotbal [i] 08:00 Alpské lyžování [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Watts [i] 04:15 Fotbal [i] 04:45 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Příběh obrovského stromu [i] 06:00 Americká významná místa bez tajemství 1: Nádraží Grand Central v New Yorku 3 [i] 07:00 Brutální chemie 1 1 [i] 08:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě USA 1 2 [i] 09:00 Zázraky v říši zvířat 1: Schopnost přežít 5 [i] 10:00 Jak se točila Afrika [i] 11:00 Tajemství Číny 1 3 [i] 12:00 Dalajláma a budoucnost Tibetu [i] 13:00 Lov 1: V zajetí ročních období 2 [i] 14:00 Přírodní síly 1 1 [i] 15:00 Zrození Severní Ameriky 1: Lidé 3 [i] 16:00 Tajemství Velikonočního ostrova [i] 17:00 Tváří v tvář 1 5 [i] 18:05 Ledové kamiony 5 1 [i] 19:00 Ledové kamiony 5 2 [i] 20:00 Až nastane soudný den [i] 21:00 Beatles vs Stones [i] 22:00 Einsatzgruppen: Nacistická smrtící komanda 1: Jámy 1 [i] 23:00 Biblické rány 1 1 [i] 00:05 Elitní jednotky 1 5 [i] 01:05 Vrahova zpověď 1 5 [i] 02:00 Einsatzgruppen: Nacistická smrtící komanda 1: Jámy 1 [i] 02:50 Biblické rány 1 1 [i] 03:45 John Lennon [i] 04:35 Příběh sýra 1 2