Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 06:20 Labakan [i] 07:40 Šest medvědů s Cibulkou [i] 09:30 Hop [i] 11:45 Prázdniny Mr. Beana [i] 13:30 Ali Baba a štyridsať zbojníkov 1-2/2 [i] 17:40 Princezna se zlatou hvězdou [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Merkúr [i] 01:45 Odplata [i] 03:20 Bez dychu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Sestry - 1.časť 9/12 [i] 06:50 Úžasné krajiny: Gaskonsko [i] 07:20 Najlepší kamaráti [i] 08:35 Sammyho dobrodružstvá [i] 10:00 Pašiové služby Božie z Badína [i] 11:40 Fedor Fridrich Ruppeldt - Hlas nepotlačeného svedomia [i] 12:15 Ježiš Nazaretský 1/4 [i] 13:50 Quo vadis [i] 16:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Janko a Marienka [i] 17:40 Princ Bajaja [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mojžiš 1/2 [i] 21:50 Mojžiš 2/2 [i] 23:25 Quo vadis [i] 02:05 Ježiš Nazaretský 1/4 [i] 03:40 Princ Bajaja [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Alpy zhora: Závratné výšky [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:05 Veľká noc najmenšieho anjelika [i] 07:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ZÁHADA ČAROVNÉHO VAJÍČKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Podoby vzkriesenia [i] 09:00 Kamenné pastorále [i] 09:30 Cenacolo [i] 10:30 Divoký muž - príbeh Philippa Ribiéra [i] 11:20 Skryté kráľovstvá zvierat: Pod šírou oblohou [i] 12:10 Z kapsy rozprávkara: Kto čím zachádza... [i] 12:35 Záplata na záplate [i] 13:00 Obri doby ľadovej: Zem šabľozubých [i] 13:55 Svätá Jeanne de Lestonnac [i] 14:45 Bože môj, prečo si ma opustil? [i] 15:00 Tri gaštanové kone [i] 16:10 Universum: Tajomstvá čmeliakov [i] 17:00 Dies irae [i] 18:15 Veľká noc [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Kač,kač,kač: Prišla jar [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ZÁHADA ČAROVNÉHO VAJÍČKA [i] 18:50 V chalúpke a za chalúpkou: Jarné nedorozumenie [i] 18:55 Veselé vtáčie rozprávky: Ako škovránok prebudil jar [i] 19:05 Pestrík a ja: Poslovia jari [i] 19:10 O deťoch a zvieratkách [i] 19:20 Veľká noc najmenšieho anjelika [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:55 Sviatočné slovo [i] 20:00 Família: Família - Všetky sú naše [i] 20:30 Sľub z katakomb [i] 21:15 Krížová cesta z rímskeho Kolosea. [i] 22:35 Koncert Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu [i] 23:15 Svätá Jeanne de Lestonnac [i] 00:05 Svetoslav Veigl: Svetlo kríža [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:00 Garfield šokuje [i] 08:35 Psy vo vesmíre [i] 10:15 MravecZ [i] 12:00 Nekonečný príbeh [i] 14:00 Percy Jackson: Zlodej blesku [i] 16:35 Doba ľadová 3 [i] 18:30 Doba ľadová: Veľkonočné prekvapenie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Na vine sú hviezdy [i] 23:40 Robocop [i] 02:10 Kazateľ Kalašnikov [i] 04:10 NOVINY TV JOJ 04:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Forky, vtipky XXVI. 13,14 [i] 06:15 Štyri svadby - Veľká Británia II. 10,11,12 [i] 08:50 Honba za drahokamom [i] 11:15 Vtierka Castle V. 9,10 [i] 13:30 Profesionáli III. 21 [i] 14:25 Simpsonovci XXII. 7 [i] 14:55 Zbohom, Prada [i] 17:15 Chlapi z kalendára [i] 19:00 Simpsonovci XXII. 9 [i] 19:30 Profesionáli III. 22 [i] 20:35 1890 [i] 22:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:35 Láska z pasáže [i] 01:10 Komici 5,6 [i] 02:05 Agent VII. 13/13 [i] 02:50 Profesionáli III. 22 [i] 03:30 Zákon gangu VI. 13/13 [i] 04:50 Zákon gangu VI. 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Rookie Blue II. 7 [i] 08:10 Havaj 5-0 III. 2 [i] 09:10 Prozíravost II. 9 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 11:10 Rookie Blue II. 7 [i] 12:10 Jak prosté IV. 5 [i] 13:05 Havaj 5-0 III. 2 [i] 14:05 Prozíravost II. 9 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 16:05 Jak prosté IV. 6 [i] 17:05 Havaj 5-0 III. 3 [i] 18:00 Rookie Blue II. 8 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 20:00 Prozíravost II. 10 [i] 21:00 Inteligence I. 7 [i] 21:55 Výkupné I. 3 [i] 22:55 Tajnosti a lži II. 7 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu III. 4 [i] 00:55 Inteligence I. 7 [i] 01:50 Tajnosti a lži II. 7 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (16. Řada) 9 [i] 06:00 Aljašská železnice (1. Řada): Ledová dýka 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada) 17 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Dřezy/kůže/pedálové steel kytary 7 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ursula se zbláznila 29 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada) 17 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): V nesnázích 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Gas Monkey a vůz pro banditu - 2. část 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - Prvi dio 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - Drugi dio 6 [i] 12:35 Aljašská železnice (1. Řada): Jaro útočí 6 [i] 13:30 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dní Had v trávě 3 [i] 14:25 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dní Bohatství džungle 4 [i] 15:20 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dní Pochod smrti 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (19. Řada): Dřezy/kůže/pedálové steel kytary 7 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ursula se zbláznila 29 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada) 17 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - Prvi dio 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - Drugi dio 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (11. Řada) 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Gumové rukavice, sošky z mýdla, skříňky v letadlech, brzdové zámky na motorky 1 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada): Hrůza z medvědů 6 [i] 21:00 Vražedná pole (1. Řada) 14 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Zlatá horečka 15 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Nespočetné vynálezy 10 [i] 00:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada): Poslední pokus 6 [i] 00:55 Australská železnice (1. Řada) 1 [i] 01:50 Záchrana statku (1. Řada): Hrůza z medvědů 6 [i] 02:40 Vražedná pole (1. Řada) 14 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Zlatá horečka 15 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): MGA - Kalifornie 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Neřízená střela Stella [i] 06:50 O Všudybylovi [i] 07:50 Předeme, předeme zlatou nitku [i] 09:00 Jak přišli kováři k měchu [i] 10:00 Robinsonka [i] 11:15 Poklad na Sovím hrádku [i] 12:25 Restaurace U prince [i] 13:25 Pozdní léto [i] 14:55 Hercule Poirot X [i] 16:35 O uloupené divožence [i] 17:35 O perlové panně [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Kouzla králů [i] 21:35 13. komnata Elišky Bučkové [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:05 Všechnopárty [i] 23:00 Silvestrovský koktejl [i] 23:50 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:35 Bolkoviny [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Objektiv [i] 02:15 Bydlení je hra [i] 02:40 Kuchařská pohotovost: Veselé [i] 03:05 Hobby naší doby [i] 03:30 Dobrovolný dárce hlasu [i] 04:25 Žiješ jenom 2x [i] 04:55 Žleby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 proStory: Přidaná paměť domu [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Letecká esa: Beznohý stíhač [i] 06:50 Velká vlastenecká válka: Obrana [i] 07:40 GEN - Galerie elity národa [i] 07:55 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Mravenci 9/12 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Skrytá království přírody: Tajemné lesy [i] 09:50 Sněhová koule [i] 10:45 S kuchařem kolem světa: Austrálie [i] 11:40 Postřehy odjinud [i] 11:45 Podzemní Čechy: Podzemní inženýrské stavby 9/10 [i] 12:10 Chcete mě? [i] 12:40 Světci a svědci: Jan Křtitel [i] 12:50 Pilát Pontský onoho dne [i] 14:00 Velkopáteční bohoslužba [i] 15:10 Velikonoce u Lužických Srbů [i] 15:30 Nic než národopis [i] 16:15 S gurmánem na cestách I.: Kalifornská poušť [i] 16:55 Zázračný ostrov: Čas chaosu [i] 17:50 Na cestě po La Rioja [i] 18:15 Pražská korunovace Karla IV. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Příběhy moderní medicíny - Tajemství krve [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mojžíš 1/2 [i] 21:30 Mojžíš 2/2 [i] 23:05 Okno z ložnice [i] 00:55 A co dál, doktoři? [i] 01:20 Vesnicopis [i] 01:40 Chcete je? [i] 01:45 Folklorika [i] 02:15 S Arthurem za slony [i] 02:40 Meandry řeky Moravy [i] 02:55 V zajetí železné opony [i] 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 Babylon [i] 03:55 Na hranici tradic [i] 04:25 Pekařovský kostelíček [i] 04:40 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:55 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejlepší táta na světě 728 [i] 07:30 Scoobyho dobrodružství: Tajemná mapa [i] 08:15 Princ Modřej a víla Lupinka [i] 09:25 Šmankote, babičko, čaruj! [i] 10:45 Inkoustové srdce [i] 12:45 O medvědu Ondřejovi [i] 13:35 Dovolená s Andělem [i] 14:50 Zorro: Tajemná tvář [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3230 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 S čerty nejsou žerty [i] 22:10 Jack Reacher: Poslední výstřel [i] 00:40 Dovolená s Andělem [i] 02:00 Kriminálka Miami V: Motorky a zbraně 2 [i] 02:40 Áčko: Policajti! Proč mi nepomůžete? [i] 03:45 Co na to Češi [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Iron Man: Epidemie 5 [i] 06:55 Ninjago: Souboj ve Stiixu [i] 07:25 Ninjago: Chrám na strašidelném vrchu [i] 07:50 Velikonoční superzajda [i] 09:55 Ať žije nebožtík [i] 11:30 Pravá blondýnka [i] 13:30 Dobrý voják Švejk [i] 15:30 Tři veteráni [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Máte problém? 15 [i] 21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:10 Krycí jméno Donnie Brasco [i] 01:50 Pravá blondýnka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Anna zo Zeleného domu I. 1-2/4 [i] 08:35 Zmena chutí s Anetou a Janicou [i] 09:30 Vymenené životy 261 [i] 10:55 Nekonečná láska 15-16 [i] 13:10 Vtáky v tŕní I. 3-4/10 [i] 15:10 Anna zo Zeleného domu I. 3-4/4 [i] 17:45 Sissi [i] 20:00 Apoštol Peter [i] 22:00 Nečakaná láska [i] 00:00 Boží odkaz [i] 02:05 Apoštol Peter [i] 03:30 Na streche [i] 04:15 Vtáky v tŕní I. 3-4/10 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 05:45 Big Screen 2 23 [i] 06:00 Big Screen 2 24 [i] 06:15 Špinavej Joe [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 25 [i] 11:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 11:50 Dobrodružství Hucka Finna [i] 13:45 Bílá hraběnka [i] 16:05 Dvakrát do stejné řeky [i] 17:55 Spiknutí: Echelon [i] 19:50 Rivalové [i] 22:00 Dokonalý únik [i] 23:50 Volavka 2 [i] 02:05 Arthur Newman [i] 03:35 Hatfieldovi a McCoyovi 1 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:30 Cyklistika [i] 08:30 Fotbal [i] 09:00 Watts [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Snooker [i] 13:00 Cyklistika [i] 16:15 Watts [i] 16:30 Snooker [i] 18:00 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:30 Watts [i] 22:25 Zprávy [i] 22:30 Snooker [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Fotbal [i] 02:00 Fotbal [i] 02:30 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Top 10 - Architekti 1 7 [i] 05:30 Současná architektura v Budapešti 1 11 [i] 06:00 Jeden den z životě 1 6 [i] 06:30 Šlápni na to! 1 5 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 6 [i] 08:05 HungaRock z prvni ruky 1 46 [i] 09:15 Hvězdy hvězdičky 1 1 [i] 09:20 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 8 [i] 09:50 Zrozen k létání [i] 10:55 Asijské příběhy 1 9 [i] 11:25 Asijské příběhy 1 10 [i] 12:00 Pohledy Z Kosmu 5 3 [i] 12:30 Pohledy Z Kosmu 5 4 [i] 13:00 Utajený šéf - USA 5 10 [i] 14:00 Utajený šéf - USA 5 11 [i] 15:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 1 5 [i] 16:00 Tajemství Země II 2 1 [i] 16:55 Tajemství Země II 2 2