Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 O 10 rokov mladší [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk II. [i] 14:00 FARMA [i] 14:50 Policajné prípady [i] 15:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Top aplikácie [i] 00:00 Dva a pol chlapa IX. [i] 01:00 Stúpenci II. 5/15 [i] 02:00 Monk II. [i] 04:05 O 10 rokov mladší [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Škótsko [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Pravda a lži - 2.časť 8/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda Marka Sloana [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Správna Agáta VI. 2/13 [i] 14:40 Test magazín: Tablety do umývačiek riadu [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Gaskonsko [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Sestry - 1.časť 9/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:40 Mafiáni: Eduard a Róbert Diničovci – privatizéri mafiánskou cestou [i] 22:05 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Smrť v plameňoch [i] 22:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Nemilosť Ameriky 2/23 [i] 23:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Producentov koniec 3/23 [i] 23:55 HUDBA MADE IN SLOVAKIA - Radio_Head Awards 2016 [i] 00:20 Diagnóza: Vražda: Vražda Marka Sloana [i] 01:05 Správna Agáta VI. 2/13 [i] 01:50 Mafiáni: Eduard a Róbert Diničovci – privatizéri mafiánskou cestou [i] 02:15 Dámsky klub [i] 03:50 Správy RTVS "N" [i] 04:40 Duel [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Južná Afrika - liečitelia Zulu [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 Bola raz jedna opera: Šepkár a korepetítor [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - A WONDER [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Symbolika trojdnia [i] 08:45 Kolíska a kríž II. [i] 09:25 Ikony - znamenia zmierenia [i] 09:55 Dido: Pochopenie [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:35 Ebb a Flo [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:10 Alpy zhora: Závratné výšky [i] 13:00 Divoké Francúzsko I. [i] 13:55 Niki de Saint-Phalle - architektov sen [i] 14:45 Prílivy zmien v živote rybára [i] 16:45 Hokej - Euro Hockey Challenge: Slovensko - Švajčiarsko [i] 19:25 Hokej - MS do 18 rokov [i] 21:00 Futbal - Európska liga: Ajax Amsterdam – Schalke 04 [i] 23:00 Polícia [i] 23:15 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Semafóry [i] 23:20 Slovensko 2.0 [i] 01:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 OCHRANCOVIA [i] 08:45 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:40 Pomsta chlpáčov [i] 14:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Vojna neviest [i] 01:00 Zbohom, Prada [i] 02:50 KRIMI 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Forky, vtipky XXVI. 11,12 [i] 05:50 Štyri svadby - Veľká Británia II. 9 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia II. 10 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Ultimate Avengers: Konečná pomsta [i] 10:40 Ultimate Avengers: Konečná pomsta 2 [i] 12:35 Profesionáli III. 20 [i] 13:35 Hoď svišťom 5 [i] 14:25 Simpsonovci XXII. 6 [i] 14:50 Ninja Factor II. 62,63 [i] 16:10 Forky, vtipky XXVI. 13,14 [i] 17:05 Vtierka Castle V. 9,10 [i] 19:00 Simpsonovci XXII. 7 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:30 Profesionáli III. 21 [i] 20:35 Syn Boží [i] 23:35 Po stopách UFO 3,4 [i] 01:30 HUSTE.TV EUROVIA SBL Play Off [i] 03:20 Agent VII. 12 [i] 04:05 Liga snov V. 9 [i] 04:25 Zákon gangu VI. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 7 [i] 07:15 Rookie Blue II. 6 [i] 08:15 Havaj 5-0 III. 1 [i] 09:15 Prozíravost II. 8 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 11:10 Rookie Blue II. 6 [i] 12:10 Jak prosté IV. 4 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 1 [i] 14:10 Prozíravost II. 8 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 16:05 Jak prosté IV. 5 [i] 17:00 Havaj 5-0 III. 2 [i] 18:00 Rookie Blue II. 7 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 20:00 Prozíravost II. 9 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 2 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 23:00 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 00:00 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 2 [i] 01:55 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 02:40 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (16. Řada) 8 [i] 06:00 Aljašská železnice (1. Řada): Katastrofická cesta 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada) 16 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada) 6 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ptáci, včely a býci 28 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nákupčí pozor 16 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Po bouři 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Gas Monkey a vůz pro banditu - 1. část 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - Prvi dio 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - Drugi dio 4 [i] 12:35 Aljašská železnice (1. Řada): Ledová dýka 5 [i] 13:30 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): James Marsden 6 [i] 14:25 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Michelle Rodriguezová 5 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Michael B. Jordan 7 [i] 16:15 Jak se to dělá (19. Řada) 6 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ptáci, včely a býci 28 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nákupčí pozor 16 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - Prvi dio 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - Drugi dio 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (11. Řada) 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada): Podvozky pro jachty/Lemované koberce 13 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Christinin svět 21 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Na úrovni 3 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Velký obchod 4 [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 5 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Hříčky přírody 9 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada) 22 [i] 00:55 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Americké ikony 2 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (1. Řada): Christinin svět 21 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Na úrovni 3 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Velký obchod 4 [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 5 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Ford F100 - Seattle 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Silvestrovský koktejl [i] 09:55 Čertova nevěsta [i] 11:15 O brokátové růži a slavíku z perleti [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Dick Whittington [i] 13:45 Čarovné prstýnky [i] 14:50 O Všudybylovi [i] 15:45 Kouzelná tetička Valentýna [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Všichni musí zemřít [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Gejzír [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 Taggart [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:35 Toulavá kamera [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Vítkovice kolem světa [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Cestománie [i] 09:30 Kolik šancí tolik životů [i] 10:25 S Arthurem za slony [i] 10:50 Coimbra [i] 11:10 Vzestup a pád NSDAP: Nástup k moci 3/10 [i] 12:00 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:25 Příběhy moderní medicíny - [i] 13:40 Chcete je? [i] 13:45 Zatajené dopisy [i] 14:40 Letecká esa: Beznohý stíhač [i] 15:30 Zapomenuté výpravy: Do Grónska na zapřenou [i] 15:55 Islandská peříčka [i] 16:20 Bonbónky světa [i] 16:40 Velké stroje zblízka: Obří rypadlo [i] 17:25 Do neznáma: Pravda bolí 28/39 [i] 17:50 Do neznáma: Potírání zločinu 29/39 [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Austrálie [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Ano, Masaryk: Dokumentární trilogie o Tomáši 1/3 [i] 22:35 Případ mrtvého muže [i] 00:10 Queer: Shibari Kinbaku [i] 00:35 Sestřička Jackie V: Dobrá věc 5/10 [i] 01:00 Provedu! Přijímač: Čelem vzad 1/7 [i] 01:45 Smysl života pana Horvátha [i] 02:10 Šlechtici bez titulů [i] 02:35 V zajetí železné opony [i] 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:15 Babylon [i] 03:40 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:00 Život na zámku [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Zahrada blízká přírodě [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3228 [i] 09:40 Výměna manželek [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 5 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Kdykoli cokoli 134 [i] 14:00 Odložené případy II: Noční nestvůry 21 [i] 15:00 Odložené případy II: Nejlepší přátelé 22 [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Sázka na smrt 3 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3229 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejlepší táta na světě 728 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Země krvavého slunce [i] 00:05 Odložené případy II: Noční nestvůry 21 [i] 00:55 Odložené případy II: Nejlepší přátelé 22 [i] 01:35 Dva a půl chlapa II 5 [i] 02:00 Robinsonův ostrov [i] 02:40 Áčko [i] 03:45 Co na to Češi [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě: Kdykoli cokoli 134 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Iron Man: Vzpomínky a zmoudření 4 [i] 06:40 Ninjago: Příběh o duchovi [i] 07:10 Ninjago: Souboj ve Stiixu [i] 07:55 M*A*S*H 144 [i] 08:45 M*A*S*H 145 [i] 09:20 Jake a tlusťoch IV: Bůh žehnej dítěti 1 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Milostná rošáda [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch IV: Něžná past 2 [i] 13:25 Komisař Rex I: Konečná stanice Vídeň 1 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Jednou vyhrát 12 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Hulí jako fabrika [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Katastr lží 10 [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Castle na zabití IV: Vraždy podle pohádky 17 [i] 23:20 Soudní síň: Hulí jako fabrika [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Milostná rošáda [i] 02:15 Komisař Rex I: Konečná stanice Vídeň 1 [i] 03:45 Policie Hamburk II: Jednou vyhrát 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 11/22 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Vymenené životy 260 [i] 12:05 Nekonečná láska 13-14 [i] 14:25 Vtáky v tŕní I. 1-2/10 [i] 16:35 Anna zo Zeleného domu I. 1-2/4 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 261 [i] 21:40 Nekonečná láska 15-16 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 12/22 [i] 00:20 Stratená duša IV. 11/13 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:55 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:40 Vtáky v tŕní I. 1-2/10 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 05:45 Big Screen 2 22 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:30 McBride: Vždy věrný [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Vánoce u Cartwrightů [i] 12:35 Špinavej Joe [i] 14:10 Krása divokých koní [i] 16:10 Bílá hraběnka [i] 18:30 Dračí dvojčata [i] 20:30 Hladina adrenalinu [i] 22:20 Adrenalin: Předběhni smrt [i] 00:10 Hatfieldovi a McCoyovi 1 2 [i] 02:00 Pytel kostí 1 1 [i] 03:25 Pytel kostí 1 2 [i] 04:45 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 05:30 Watts [i] 06:00 Cestovní vozy [i] 06:30 Cyklistika [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:00 Watts [i] 11:30 Snooker [i] 13:00 Cyklistika [i] 16:00 Cestovní vozy [i] 16:30 Alpské lyžování [i] 17:00 Fotbal [i] 17:30 Watts [i] 18:00 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Olympijské hry [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Cestovní vozy [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Snooker [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Cestovní vozy [i] 02:00 Watts [i] 02:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i] 04:30 Cestovní vozy [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Top 10 - Architekti 1 6 [i] 05:30 Současná architektura v Budapešti 1 10 [i] 06:00 Jeden den z životě 1 5 [i] 06:30 Šlápni na to! 1 4 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 5