TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk II. [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 FARMA [i] 23:10 Kredenc [i] 23:50 Dva a pol chlapa VIII. [i] 00:40 Stúpenci II. 4/15 [i] 01:30 Monk II. [i] 03:00 NCIS: Los Angeles II. 22/24 [i] 04:10 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Engadin [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Pravda a lži - 1.časť 7/12 [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Vražda ako komédia [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta VI. 1/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Škótsko [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Pravda a lži - 2.časť 8/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: Bayern Mníchov – Real Madrid [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:50 Diagnóza: Vražda: Vražda ako komédia [i] 00:35 Správna Agáta VI. 1/13 [i] 01:20 Komisár Montalbano: Plnené ryžové krokety [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Keňa - ľudia a vulkány [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 Bola raz jedna opera: Zbormajster a zbor [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky- SEZAM OTVOR SA! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:40 Encyklopédia slovenských obcí: Mošovce [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Zelená krása [i] 09:20 Ukrajinský magazín [i] 09:50 Dido: Zrkadielko [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:35 Ebb a Flo [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLISMOOTHIE [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Alpy zhora: Ľadovce a pohybujúce sa kopce [i] 13:30 Rivali: Martin Luther King verzus Malcolm X [i] 14:30 Moja diagnóza: Boj s reumou je poslaním na celý život [i] 15:00 Utrpenie [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Južná Afrika - liečitelia Zulu [i] 16:25 Tam, kde život pramení [i] 16:40 Test magazín: Tablety do umývačiek riadu [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Kokava n/Rimavicou [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Z mesta do mesta [i] 18:10 Poklady Slovenska [i] 18:20 (Ne)celebrity: MUDr.Peter Krcho [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Ebb a Flo [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky- SEZAM OTVOR SA! [i] 18:45 Šmolkovia [i] 19:00 Dráčik Tabaluga [i] 19:20 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:35 O deťoch a zvieratkách [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Radosť zo života [i] 20:40 V objatí živej prírody [i] 21:10 Divoké Francúzsko I. [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Kinorama [i] 23:25 Retro noviny [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:25 Národnostné správy [i] 01:30 Správy- Hírek [i] 01:45 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 OCHRANCOVIA [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše IV. 22 [i] 13:50 OCHRANCOVIA [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PANELÁK XVI.: Zákon schválnosti, Bozk 5,6 [i] 22:00 Dovidenia, stará mama!: Noticka 36 [i] 22:45 Prison Break: Návrat 2 [i] 23:50 Spackané plastické operácie II. 18 [i] 00:50 Doktor Rush 4 [i] 01:50 Kosti VIII. 18 [i] 02:50 KRIMI 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Profesionáli III. 19 [i] 05:55 Štyri svadby - Veľká Británia II. 8 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia II. 9 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle V. 5,6 [i] 11:00 Už dosť, šéfe! XI. 15 [i] 12:10 DIVOKÉ KONE 33 [i] 13:35 Profesionáli III. 19 [i] 14:35 Simpsonovci XXII. 5 [i] 15:05 Ninja Factor II. 60,61 [i] 16:00 Forky, vtipky XXVI. 11,12 [i] 17:05 Vtierka Castle V. 7,8 [i] 19:00 Simpsonovci XXII. 6 [i] 19:30 Profesionáli III. 20 [i] 20:35 Cesta do zatratenia [i] 23:10 Vikingovia IV. 9 [i] 00:10 Čierne vlajky II. 6 [i] 01:10 V službách KGB III. 7 [i] 01:50 Agent VII. 11 [i] 02:10 Profesionáli III. 20 [i] 02:50 Vikingovia IV. 9 [i] 03:30 Ninja Factor II. 60,61 [i] 03:50 Už dosť, šéfe! XI. 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Rookie Blue II. 5 [i] 08:05 Tým Škorpion II. 25 [i] 09:05 Prozíravost II. 7 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 11:05 Rookie Blue II. 5 [i] 12:05 Jak prosté IV. 3 [i] 13:05 Tým Škorpion II. 25 [i] 14:05 Prozíravost II. 7 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 16:05 Jak prosté IV. 4 [i] 17:05 Havaj 5-0 III. 1 [i] 18:05 Rookie Blue II. 6 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 20:00 Prozíravost II. 8 [i] 21:00 Vražedná práva III. 14 [i] 22:00 Jak prosté V. 9 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 01:00 Vražedná práva III. 14 [i] 01:55 Jak prosté V. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (16. Řada) 7 [i] 06:00 Aljašská železnice (1. Řada): Bestie 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada) 15 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling 5 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Dva muži a falešné dítě 27 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záchodová tragédie 15 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Promočeni na kost 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rekonstrukce vozu Shelby, 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): MRII Mark I - Prvi dio 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): MRII Mark I - Drugi dio 2 [i] 12:35 Aljašská železnice (1. Řada): Katastrofická cesta 4 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (2. Řada) 3 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (2. Řada) 4 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (19. Řada): Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling 5 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Dva muži a falešné dítě 27 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záchodová tragédie 15 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - Prvi dio 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - Drugi dio 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (11. Řada) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada): Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky 12 [i] 20:00 Naftové bratrstvo (1. Řada): Náklaďák Norris 13 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 15 [i] 22:00 Super kamioňáci (3. Řada) 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Vládci vesmíru 8 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Sloni útočí 15 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Michael B. Jordan 7 [i] 01:50 Naftové bratrstvo (1. Řada): Náklaďák Norris 13 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (4. Řada) 15 [i] 03:30 Super kamioňáci (3. Řada) 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Pontiac GTO: Chicago 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Krakovec [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 10:05 Alibi na vodě [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:35 Reportéři ČT [i] 16:25 Polopatě [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Ach, ty vraždy! [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:40 Columbo [i] 00:00 Motiv III [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:10 Černé ovce [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračný ostrov: Čas chaosu [i] 09:55 Hitlerovy děti: Válka [i] 10:50 Co zabilo mamuty? [i] 11:40 Smysl života pana Horvátha [i] 12:10 Ta naša kapela [i] 12:35 Folklorika [i] 13:05 Poutní místa: Lomec [i] 13:25 S gurmánem na cestách I.: Kalifornská poušť [i] 14:05 Vínečko III 6/8 [i] 14:30 Evropa dnes [i] 15:00 Naše tradice: Pašijový týden [i] 15:25 Deset století architektury: Valdštejn stavebník [i] 15:45 Klíč [i] 16:10 Relikvie - tajemství svatých [i] 17:05 S kuchařem kolem světa: Komorské ostrovy [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři, synové Karla IV. [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Jihoafrická republika, země nevšedních kontrastů [i] 21:00 Na cestě po Severním Irsku [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 22:00 Provedu! Přijímač: Čelem vzad 1/7 [i] 22:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:40 Batesův motel IV: Navždy 9/10 [i] 00:25 Wolf Hall: Trik se třemi kartami 1/6 [i] 01:30 Uchem jehly [i] 01:55 Cikánská misie [i] 02:25 Těžký život českého celiaka [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:30 Babylon [i] 03:55 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:15 Schindlerova stodola [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3227 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Plné doznání 727 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 4 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Šuškanda 133 [i] 14:00 Odložené případy II: Divné ovoce 19 [i] 15:00 Odložené případy II: Kensington 20 [i] 15:55 Kriminálka Miami V: Motorky a zbraně 2 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3228 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Robinsonův ostrov [i] 22:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 13 [i] 23:30 Vražedná čísla II: První pohled klame 8 [i] 00:20 Odložené případy II: Divné ovoce 19 [i] 01:10 Odložené případy II: Kensington 20 [i] 01:55 Kriminálka Miami V 1 [i] 02:35 Dva a půl chlapa II 4 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Šuškanda 133 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Iron Man: Kdo sklízí bouři 3 [i] 06:40 Ninjago: Změna větru [i] 07:10 Ninjago: Příběh o duchovi [i] 07:50 M*A*S*H 143 [i] 08:45 M*A*S*H 144 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Čínská čtvrť, moje čínská čtvrť 26 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Divoký tymián [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch IV: Bůh žehnej dítěti 1 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Smrtící zápas 11 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Výjimečný stav 11 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Sebevrah [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Nové drogy 8 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Castle na zabití IV: Spouštěcí moment 16 [i] 23:45 Soudní síň: Sebevrah [i] 00:40 Rosamunde Pilcher: Divoký tymián [i] 02:40 Návrat komisaře Rexe X: Smrtící zápas 11 [i] 04:05 Policie Hamburk II: Výjimečný stav 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 10/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Vymenené životy 259 [i] 12:15 Nekonečná láska 11-12 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Skrytá vášeň 115-116/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 260 [i]