TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk I. [i] 13:00 Monk II. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 O 10 rokov mladší [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 00:00 Dva a pol chlapa VIII. [i] 01:00 Stúpenci II. 3/15 [i] 02:00 Monk I. [i] 02:45 Monk II. [i] 03:55 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Cornwall [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda vydatej vdovy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta V. 13/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Engadin [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Pravda a lži - 1.časť 7/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:45 Slovensko chutí [i] 22:20 Nočný recepčný 6/6 [i] 23:20 Dom podozrivých 1/4 [i] 00:10 Správna Agáta V. 13/13 [i] 00:55 Nočný recepčný 6/6 [i] 01:55 Dom podozrivých 1/4 [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Tradičná medicína vo svete I.: Uganda [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 Bola raz jedna opera: Sólisti-mužské hlasy [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SEMIENKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Cerovo [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Slovenskí bryndziari [i] 09:25 Národnostný magazín: Ruský [i] 09:55 Dido: Znaky na múre [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:35 Ebb a Flo [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHUŤOVKA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Trenčianske Teplice. [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 12:45 Kráľovstvo surikát: príbeh začína [i] 14:00 Ambulancia: Parkinsonova choroba je zlý sochár [i] 14:35 VAT [i] 15:05 Zvonárik ... [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Keňa - ľudia a vulkány [i] 16:30 Na rybách - Petrov zdar [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Mičiná [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Z mesta do mesta [i] 18:10 Poklady Slovenska: Jaskyne Slovenska [i] 18:20 (Ne)celebrity: Tina van der Holland [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Ebb a Flo [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SEMIENKA [i] 18:45 Šmolkovia [i] 18:55 Dráčik Tabaluga [i] 19:20 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:35 O deťoch a zvieratkách [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Radosť zo života [i] 21:05 Rivali: Martin Luther King verzus Malcolm X [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom: Terorizmus vs. sloboda [i] 23:35 66 sezón [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:10 Správy- Hírek [i] 02:25 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše IV. 21 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Spackané plastické operácie II. 16,17 [i] 00:15 Doktor Rush 3 [i] 01:15 Kosti VIII. 17 [i] 02:10 KRIMI 02:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Štyri svadby - Veľká Británia II. 7 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia II. 8 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle V. 3,4 [i] 11:00 Už dosť, šéfe! XI. 14 [i] 12:10 DIVOKÉ KONE 32 [i] 13:30 Profesionáli III. 18 [i] 14:25 Simpsonovci XXII. 4 [i] 14:55 Ninja Factor II. 58,59 [i] 15:55 Forky, vtipky XXVI. 9,10 [i] 16:55 Vtierka Castle V. 5,6 [i] 18:50 Simpsonovci XXII. 5 [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:30 Profesionáli III. 19 [i] 20:35 Pravdivé lži [i] 23:35 Fakty a fikcie II. 13,14 [i] 01:35 HUSTE.TV EUROVIA SBL Play Off [i] 03:20 Agent VII. 10 [i] 04:00 Liga snov V. 8 [i] 04:20 Zákon gangu VI. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Rookie Blue II. 4 [i] 08:25 Tým Škorpion II. 24 [i] 09:15 Prozíravost II. 6 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 11:10 Rookie Blue II. 4 [i] 12:10 Jak prosté IV. 2 [i] 13:10 Tým Škorpion II. 24 [i] 14:05 Prozíravost II. 6 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 16:00 Jak prosté IV. 3 [i] 17:00 Tým Škorpion II. 25 [i] 18:00 Rookie Blue II. 5 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 20:00 Prozíravost II. 7 [i] 21:00 Myšlenky zločince XII. 1 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 1 [i] 22:55 Výkupné I. 1 [i] 23:55 Výkupné I. 2 [i] 00:50 Medium I. 1 [i] 01:45 Profil zločinu VI. 10 [i] 02:45 Inteligence I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (16. Řada) 6 [i] 06:00 Aljašská železnice (1. Řada): Smrtící led 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada) 14 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa 4 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mezi dvěma ohni 26 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záhadný přídavek 14 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Ztraceni v bažinách 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rekonstrukce vozu Shelby, 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Capri - Prvi dio 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Capri - Drugi dio 12 [i] 12:35 Aljašská železnice (1. Řada): Bestie 3 [i] 13:30 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? vlak s cukrovou třtinou 2 [i] 14:25 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? transkontinentální vlak 3 [i] 15:20 Obrovské vlaky (1. Řada): USA - Schnabel Car 4 [i] 16:15 Jak se to dělá (19. Řada): Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa 4 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mezi dvěma ohni 26 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záhadný přídavek 14 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): MRII Mark I - Prvi dio 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): MRII Mark I - Drugi dio 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (11. Řada) 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada): Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ 11 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Nevzdám se bez boje 10 [i] 21:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Hry o život 4 [i] 22:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Nejoblíbenější divácké klipy 7 [i] 00:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Málo rukou 6 [i] 00:55 Záchrana statku (1. Řada): Hrůza z medvědů 6 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Nevzdám se bez boje 10 [i] 02:40 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Hry o život 4 [i] 03:30 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Archivní záběry 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 09:55 Kufr [i] 10:35 Volání rodu [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Výhra [i] 15:00 Abeceda hvězd [i] 15:55 Kojak III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského [i] 21:05 Hercule Poirot X [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:40 Motiv III [i] 23:25 Kriminalista [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Legendy záchranářství: Autobusy a tramvaje [i] 01:25 Hobby naší doby [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Ferdinandovy zahrady [i] 04:50 Vlašim [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Láska a partnerství v říši zvířat [i] 09:55 Skrytá království přírody: Tajemné lesy [i] 10:45 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Mravenci 9/12 [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Chcete je? [i] 12:15 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Ženy na cestách 4/13 [i] 12:40 proStory: Přidaná paměť domu [i] 13:10 Soukromé století: Nízký let [i] 14:00 Bonbónky světa [i] 14:20 Vzestup a pád NSDAP: Nástup k moci 3/10 [i] 15:10 Letecká esa: Beznohý stíhač [i] 16:00 Heydrich - konečné řešení: Na zámku a v podzámčí 32/44 [i] 16:30 Bratři, synové Karla IV. [i] 17:20 Sněhová koule [i] 18:15 Na cestě po jižní Namibii [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vínečko III 6/8 [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Obrana [i] 21:00 Relikvie - tajemství svatých [i] 21:55 Vláda: Rozum a cit 29/30 [i] 22:55 Letecké katastrofy: Tragický omyl [i] 23:40 Sestřička Jackie V: Dobrá věc 5/10 [i] 00:05 Ti, kteří řekli ne [i] 01:05 České himálajské dobrodružství [i] 01:55 Hrozen [i] 02:25 Třígrošové podnikání [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:00 Babylon [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:10 Svobodné Heřmanice [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3226 [i] 09:50 Policie Modrava: Pretty Woman z dlouhé vsi 5 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 3 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Manželky a milenky 132 [i] 14:00 Odložené případy II: Škodolibost 17 [i] 15:00 Odložené případy II: Spoušť 18 [i] 15:55 Kriminálka Miami V 1 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3227 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Plné doznání 727 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 12 [i] 23:30 Vražedná čísla II: Konvergence 7 [i] 00:25 Odložené případy II: Škodolibost 17 [i] 01:15 Odložené případy II: Spoušť 18 [i] 01:55 Dva a půl chlapa II 3 [i] 02:15 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Manželky a milenky 132 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Iron Man: Nukleární problémy 2 [i] 06:35 Ninjago: Koridor starších [i] 07:05 Ninjago: Změna větru [i] 07:50 M*A*S*H 142 [i] 08:40 M*A*S*H 143 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Danny 25 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Kolotoč života [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch III: Čínská čtvrť, moje čínská čtvrť 26 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe X: Vykradač hrobů 10 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Na život a na smrt 10 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Soudní síň: Milenčiny věci [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Leoš velkostatkářem 9 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití IV: Pandora 15 [i] 23:25 Soudní síň: Milenčiny věci [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Kolotoč života [i] 02:15 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i] 03:00 Návrat komisaře Rexe X: Vykradač hrobů 10 [i] 03:50 Policie Hamburk II: Na život a na smrt 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Chlapi neplačú [i] 06:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 9/22 [i] 08:35 Priatelia [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Priatelia [i] 11:05 Vymenené životy 258 [i] 12:30 Nekonečná láska 9-10 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 113-114/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 259 [i] 21:30 Nekonečná láska 11-12 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 10/22 [i] 00:20 Stratená duša IV. 9/13 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:00 Big Screen 2 26 [i] 06:15 Ať to stojí, co to stojí [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Dvakrát do stejné řeky [i] 12:50 Země naděje [i] 14:45 Ta záležitost s Gray