TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:10 Rodinné prípady [i] 12:10 Monk I. [i] 13:00 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 23:20 Mama I. 19-20/22 [i] 00:15 Stúpenci II. 2/15 [i] 01:15 Monk I. [i] 01:55 NCIS: Los Angeles II. 18/24 [i] 02:35 Mama I. 19-20/22 [i] 03:15 Kredenc [i] 03:55 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Duel [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Ostrov Syros [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Bez budúcnosti - 2.časť 6/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda vo vzduchu [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Slovensko chutí [i] 14:25 Test magazín: Tablety do umývačiek riadu [i] 14:35 Správna Agáta V. 12/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Cornwall [i] 16:50 Lehotský 70: Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Bohovia [i] 22:15 Reportéri [i] 22:50 Cigán [i] 00:35 Správna Agáta V. 12/13 [i] 01:20 Bohovia [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Universum: Planéta vrabcov [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZÁZRAK ŽIVOTA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Encyklopédia slovenských obcí: Rimavské Janovce [i] 08:55 Miestopis cechov a manufaktúr: Hrebenári z Radvane [i] 09:15 Tvárou v tvár [i] 09:45 Polícia [i] 09:55 Jazdi hlavou: Deti vidia inak [i] 10:00 Spomíname na Miroslava Košického: Ľahučký dych [i] 10:30 Lúčnica-radostná mladosť [i] 11:20 (Ne)celebrity: Štefan Kocák [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:35 Ebb a Flo [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Bardejov. [i] 12:45 Televízny posol [i] 13:10 Generácia [i] 13:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:10 Park [i] 14:55 ZvedaVEC: Konštrukčná keramika [i] 15:00 Krehká krása [i] 15:35 Národnostný magazín: Ruský [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Uganda [i] 16:30 Život s kameňom [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Poniky [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Z mesta do mesta [i] 18:10 Poklady Slovenska [i] 18:20 (Ne)celebrity: Ružena Anďalová [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Ebb a Flo [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZÁZRAK ŽIVOTA [i] 18:45 Šmolkovia [i] 18:55 Dráčik Tabaluga [i] 19:20 O deťoch a zvieratkách [i] 19:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Radosť zo života [i] 20:40 Kráľovstvo surikát: príbeh začína [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Svetlá v súmraku [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Správy a komentáre [i] 01:00 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 OCHRANCOVIA [i] 08:45 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše IV. 20 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:30 SEDEM [i] 00:30 Doktor Rush 2 [i] 01:25 Kosti VIII. 16 [i] 02:15 KRIMI 02:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Hoď svišťom 16/16 [i] 06:00 Štyri svadby - Veľká Británia II. 6 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia II. 7 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vzdušné bojové súboje 4 [i] 10:15 Vraždy v Midsomeri IX. 2 [i] 12:30 DIVOKÉ KONE 31 [i] 13:40 Profesionáli III. 17 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 15:10 Ninja Factor II. 56,57 [i] 16:05 Forky, vtipky XXVI. 7,8 [i] 17:05 Vtierka Castle V. 3,4 [i] 19:00 Simpsonovci XXII. 4 [i] 19:30 Profesionáli III. 18 [i] 20:35 Vyjednávač [i] 23:35 OKTAGON MMA [i] 00:10 Mimo zákona [i] 02:10 Forky, vtipky XXVI. 7,8 [i] 02:55 Profesionáli III. 18 [i] 03:35 Ninja Factor II. 56 [i] 03:55 Zákon gangu VI. 9 [i] 04:55 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Rookie Blue II. 3 [i] 08:10 Tým Škorpion II. 23 [i] 09:10 Prozíravost II. 5 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 11:10 Rookie Blue II. 3 [i] 12:10 Jak prosté IV. 1 [i] 13:10 Tým Škorpion II. 23 [i] 14:10 Prozíravost II. 5 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 16:10 Jak prosté IV. 2 [i] 17:10 Tým Škorpion II. 24 [i] 18:05 Rookie Blue II. 4 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 20:05 Prozíravost II. 6 [i] 21:00 Jak prosté V. 9 [i] 22:00 Profil zločinu VI. 10 [i] 23:20 Inteligence I. 6 [i] 00:15 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba X. 4 [i] 02:10 Jak prosté V. 9 [i] 02:55 Profil zločinu VI. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 5 [i] 06:00 Aljašská železnice (1. Řada): Mrazivé nebezpečí 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada) 13 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony 3 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Obejmi život 25 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Totální porážka 13 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Každý sám 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes - Prvi dio 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes - Drugi dio 10 [i] 12:35 Aljašská železnice (1. Řada): Smrtící led 2 [i] 13:30 Berte to jako varování (3. Řada): Kovbojové chaosu 7 [i] 14:25 Berte to jako varování (3. Řada): Impozantní selhání 9 [i] 15:20 Berte to jako varování (3. Řada): Neuvěřitelné historky 10 [i] 16:15 Jak se to dělá (19. Řada): Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony 3 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Obejmi život 25 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Totální porážka 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Capri - Prvi dio 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Capri - Drugi dio 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 20 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada): Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice 10 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julianne Hough 3 [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 23 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Nevzdám se bez boje 10 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Lidští pokusní králíci 6 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 5 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? vlak s cukrovou třtinou 2 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julianne Hough 3 [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 23 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Nevzdám se bez boje 10 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Lincoln Continental 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 09:50 168 hodin [i] 10:20 Tajemství hradu v Karpatech [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 V porodnici [i] 15:00 Abeceda hvězd [i] 15:55 Kojak III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint II.: Jiří Langmajer, Tatiana 5/7 [i] 21:00 Čtvrtá hvězda: Vyhazov 8/12 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Legendy záchranářství: Autobusy a tramvaje [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 01:55 Zpráva o sešlosti [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Bratři, synové Karla IV. [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Havana, Paříž [i] 09:55 Velké stroje zblízka: Těžká nákladní loď [i] 10:40 Podzemní Čechy: Podzemní inženýrské stavby 9/10 [i] 11:05 Bonbónky světa [i] 11:25 Kde pramení Amazonka [i] 11:55 Babylon [i] 12:25 Příběhy moderní medicíny: Imunoterapie - léčba budoucnosti [i] 12:40 Křížové cesty: Život jako cesta [i] 13:10 Televizní klub neslyšících [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1967 1142/2379 [i] 13:50 Zapomenuté výpravy: Vítkovice kolem světa [i] 14:15 Zaměstnaní (s) autismem [i] 14:45 Ženy v poli [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Tajemství bouřlivé minulosti [i] 16:40 Letecké katastrofy: Tragický omyl [i] 17:25 Vzestup a pád NSDAP: Nástup k moci 3/10 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 proStory: Postavy domů [i] 19:20 Poutní místa: Králíky a Krnov [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerovy děti: Válka [i] 21:00 Velké stroje zblízka: Obří rypadlo [i] 21:50 Legenda 17 [i] 00:00 Nevěsta pro Zandyho [i] 01:35 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 01:55 Queer: Jaroslav v Pravdě [i] 02:20 Děti emigrantů [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:30 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:45 Ta kobylka vychrtlá [i] 04:05 U Hofmanů na Soláni [i] 04:20 Češi proti Čechům [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Ulice 3225 [i] 10:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa II 2 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Bouřky 131 [i] 14:00 Odložené případy II: Přání 15 [i] 15:00 Odložené případy II: Pomsta 16 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Jeden z nás 25 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3226 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Pretty Woman z dlouhé vsi 5 [i] 21:30 Robinsonův ostrov [i] 22:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 11 [i] 23:25 Vražedná čísla II: Jednoduchý cíl 6 [i] 00:15 Odložené případy II: Přání 15 [i] 01:05 Odložené případy II: Pomsta 16 [i] 01:50 Dva a půl chlapa II 2 [i] 02:10 Střepiny [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Bouřky 131 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Iron Man 1 [i] 06:45 Ninjago: Největší obavy [i] 07:10 Ninjago: Koridor starších [i] 07:55 M*A*S*H 141 [i] 08:50 M*A*S*H 142 [i] 09:20 Jake a tlusťoch III: Moje srdce patří tátovi 24 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Čekání na duhu [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch III: Danny 25 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Poslední sázka 7 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe X: Osamělý muž 8 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Luckyho labutí píseň 9 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Soudní síň: Kapesné [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Velká láska 7 [i] 21:30 Jste to, co jíte [i] 22:45 Castle na zabití IV: Případ lovce pokladů 14 [i] 23:40 Soudní síň: Kapesné [i] 00:30 Rosamunde Pilcher: Čekání na duhu [i] 02:30 Návrat komisaře Rexe X: Poslední sázka 7 [i] 03:15 Návrat komisaře Rexe X: Osamělý muž 8 [i] 04:00 Policie Hamburk II: Luckyho labutí píseň 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Chlapi neplačú [i] 06:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:15 Doktorka Zoe III. 1/22 [i] 08:35 Priatelia [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Priatelia [i] 11:05 Zakázaná láska 154/158 [i] 12:25 Portrét lásky [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Skrytá vášeň 111-112/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 258 [i] 21:40 Nekonečná láska 9-10 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 9/22 [i] 00:20 Stratená duša IV. 8/13 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 24 [i] 06:15 Ta záležitost s Gray [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 25 [i] 11:20 Angelika