TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Scooby-Doo: Záhada modrého sokola [i] 08:40 Transformers 3 [i] 11:50 Môj sused zabijak 2 [i] 13:50 CHART SHOW [i] 15:50 Dobre vedieť! [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:10 Zlo nikdy nespí [i] 01:15 Londýn v plameňoch [i] 03:00 Nezastaviteľní [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Postav dom , zasaď strom [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Levík Raa Raa: Chytanie stránky [i] 07:20 Požiarnik Sam IX [i] 07:35 Malý Mikuláš: Baterka [i] 07:45 Martinka I.: Martinka na olympiáde 14/52 [i] 08:00 Ako si vycvičiť drakov 2: Skaza 8/20 [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 09:00 Arabela sa vracia: Rumburak č.2 17/26 [i] 09:30 Svätá omša s palmovou procesiou [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Tmavý Cyprus [i] 15:05 "Dívka v modrém" [i] 16:30 Zlaté časy [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tajné životy II. 10/13 [i] 21:20 Kráľovná Viktória 1/8 [i] 22:30 Kráľovná Viktória 2/8 [i] 23:15 Agatha Christie : Poirot: Tmavý Cyprus [i] 00:50 "Dívka v modrém" [i] 02:15 Kráľovná Viktória 1/8 [i] 03:25 Kráľovná Viktória 2/8 [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Krásy našej prírody: Jar [i] 07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Bardejov. [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:05 Test magazín: Tablety do umývačiek riadu [i] 10:15 Universum: Planéta vrabcov [i] 11:10 Tristotridsaťtri strieborných prepelíc [i] 12:05 Família: Família - Pod krídlami Dominiky [i] 12:35 Amonina pomsta [i] 13:20 Televízny posol [i] 14:00 ŠTÚDIO ŠPORT: Cyklistika - cyklistické preteky [i] 17:20 Dvojičky [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:35 Sviatočné slovo [i] 20:40 Biblia pokračuje [i] 21:20 Omar [i] 22:55 Čistič - Týždeň slovenského filmu [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Sviatočné slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:35 Marley a ja: Keď bol ešte šteňa [i] 09:20 NAŠI [i] 10:50 Ako vycvičiť draka 2 [i] 13:20 Ako básnici čakajú na zázrak [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 1890: Vabank 6 [i] 22:15 PREFÍKANÁ BABIČKA [i] 23:20 Mordparta: Obeť, Korisť 7,8 [i] 02:05 Terapia [i] 03:45 Zločin IV: . 6/6 [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 05:35 Simpsonovci XX. 2 [i] 05:55 Štyri svadby - Veľká Británia II. 5 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia II. 6 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Simpsonovci XXII. 3 [i] 09:15 Hotelové SOS 1/6 [i] 10:35 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 9,10 [i] 11:50 Keď sa má dom páčiť 16,17 [i] 13:10 Hoď svišťom 15 [i] 13:55 Marley a ja: Keď bol ešte šteňa [i] 15:50 "Vítr v kapse" [i] 17:30 Mythica: Železná koruna [i] 19:35 Hoď svišťom 16/16 [i] 20:35 Zase ona! [i] 22:50 Návrat z doby ľadovej [i] 00:40 Agent VII. 11,12 [i] 02:20 Zákon gangu VII. 11,12 [i] 04:50 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 09:05 Inteligence I. 6 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba X. 1 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba X. 2 [i] 12:05 Medium V. 19 [i] 13:05 Havaj 5-0 III. 4 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 16:00 Falco Ii. 2 [i] 17:10 Rookie Blue I. 4 [i] 18:05 Kráska a zvíře IV. 12 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba X. 4 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 22 [i] 22:00 Od soumraku do úsvitu III. 4 [i] 23:00 Jak prosté V. 8 [i] 00:00 Sherlock IV. 2 [i] 01:45 Falco Ii. 2 [i] 02:40 Od soumraku do úsvitu III. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? transkontinentální vlak 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 4 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada) 4 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Závody motocyklů/vytuněný Packard na závody v Pebble - 2. část 26 [i] 08:10 Rození obchodníci (13. Řada): 1976 Porsche 912E 12 [i] 09:05 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? vlak s cukrovou třtinou 2 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Godzillí zlato 13 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Bod zlomu 12 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 7 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 8 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nesmírné zisky 3 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Buben za hubičku 4 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Na úrovni 3 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Velký obchod 4 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Stroj času Studebaker! 17 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Nález za milion dolarů 18 [i] 15:20 Obnažená města (2. Řada): Tokio 4 [i] 16:15 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Westminsterského paláce 4 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Jaguar Xf 9 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): BMW M6 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): 1916 Cadillac V8 17 [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 5 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zimní hlídka 10 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Rekordní zlatý úlovek 9 [i] 22:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Hry o život 4 [i] 23:00 Americký Tarzan (1. Řada) 4 [i] 00:00 Vražedná pole (1. Řada) 13 [i] 01:00 Neobjasněné případy (1. Řada): Lidské samovznícení a Carlos de los Santos 4 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zimní hlídka 10 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Rekordní zlatý úlovek 9 [i] 03:30 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Hry o život 4 [i] 04:20 Americký Tarzan (1. Řada) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Hrdinný kapitán Korkoran [i] 08:15 Úsměvy Jiřiny Štěpničkové [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O malíři Adamovi [i] 14:05 O třech stříbrných hřebenech [i] 14:45 Neřízená střela Stella [i] 15:40 Volání rodu [i] 16:50 Tajemství hradu v Karpatech [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Zádušní oběť [i] 21:40 168 hodin [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Alibi na vodě [i] 23:55 Místo činu - Schimanski [i] 01:25 Manéž Bolka Polívky [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:05 Legendy záchranářství: Srdeční zástava [i] 03:40 Žiješ jenom 2x [i] 04:05 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 04:15 Hobby naší doby [i] 04:40 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty víry: Vězení je jen začátek [i] 05:25 Cestománie [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1142/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Sladké hlouposti [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Na zámku a v podzámčí 32/44 [i] 10:00 Velká vlastenecká válka: Partyzáni [i] 10:55 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:15 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:50 Uchem jehly [i] 13:15 Křížové cesty: Život jako cesta [i] 13:45 Naše tradice: Pašijový týden [i] 14:10 Na plovárně s Evou Kröschlovou [i] 14:40 Krásy evropského pobřeží: Ostrovy západního Řecka [i] 14:45 Bonbónky světa [i] 15:05 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Mravenci 9/12 [i] 15:35 Na cestě po jižní Namibii [i] 16:00 Ferdinandovy zahrady [i] 16:30 Co zabilo mamuty? [i] 17:20 Národní klenoty II [i] 17:50 Zázračný ostrov: Čas chaosu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Vítkovice kolem světa [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nevěsta pro Zandyho [i] 21:40 Neslušný návrh [i] 23:35 Ti, kteří řekli ne [i] 00:30 Žít a nechat zemřít [i] 02:30 Malované vajíčko [i] 02:55 Ta naša kapela [i] 03:25 Uchem jehly [i] 03:50 Na moll [i] 04:30 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 04:35 Dokud dýchám, doufám [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě 11 [i] 06:40 Spiderman 8 [i] 07:05 Avengers: Sjednocení II 20 [i] 07:25 Looney Tunes: Úžasná Show II 15 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru 22 [i] 08:15 Víkend [i] 09:15 Robinsonův ostrov [i] 10:15 Robinsonův ostrov [i] 11:20 Z pekla štěstí 2 [i] 12:25 Modrá laguna: Procitnutí [i] 14:10 Policejní akademie 4: Občanská patrola [i] 15:45 Kopretiny pro zámeckou paní [i] 17:35 Páni kluci [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 22:50 Střepiny [i] 23:25 Parchanti [i] 01:15 Policejní akademie 4: Občanská patrola [i] 02:35 Volejte Novu [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:15 Áčko [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Astro Boy II: Poslední bitva 25 [i] 07:15 Ninjago: Den draka [i] 07:45 Ninjago: Největší obavy [i] 08:10 M*A*S*H 140 [i] 08:45 M*A*S*H 141 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře II: Atentát na jídlo 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Vychytávky Extra 13:55 Decibely lásky [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Vraždy šité na míru [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta II: Potomek 1 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:35 Vykoupení [i] 02:05 Tři mušketýři II: Emilie 4 [i] 03:10 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:45 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 04:20 Vraždy v Midsomeru XIII: Vraždy šité na míru [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Rosamunde Pilcherová: Nebo nad Cornwallom [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:25 Rebelka z predmestia II. 7-8/22 [i] 11:45 Druhá šanca II. 14-15/16 [i] 13:55 Odložený prípad IV. 3-4/24 [i] 15:45 Cecelia Ahernová: Tajomná kniha lásky [i] 17:45 Úsmev ženy [i] 20:00 Výkupné [i] 22:30 Riskantné tajomstvá [i] 00:20 Výkupné [i] 02:35 Riskantné tajomstvá [i] 03:55 Odložený prípad IV. 3-4/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 22 [i] 06:15 Můj nejlepší přítel [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 23 [i] 11:20 Ikona [i] 13:00 Ikona [i] 14:40 Angelika [i] 16:40 Salon krásy [i] 18:35 Muriel se vdává [i] 20:30 Amorův úlet [i] 22:15 Travička zelená [i] 00:20 Utrpení [i] 02:25 Piráti [i] 04:35 Mořská bestie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Vzpírání [i] 07:30 Vzpírání [i] 08:30 Atletika [i] 11:00 Cyklistika [i] 17:00 Cestovní vozy [i] 17:30 Cestovní vozy [i] 18:30 Cestovní vozy [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Cyklistika [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální chemie 1 4 [i] 06:00 Americká významná místa bez tajemství 1: Most Golden Gate 2 [i] 07:00 Brutální chemie 2 4 [i] 08:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě USA 1 1 [i] 09:00 Zázraky v říši zvířat 1: Kolonizátoři 4 [i] 10:00 Úžasný svět opic 1 3 [i] 11:00 Tajemství Číny 1 2 [i] 12:00 Globální logistika 1: Rajčatoví hrdinové - jak se z Nizozemska stal jeden z největších světových pěstitelů rajčat 4