TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:10 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:40 Olsen Twins: Prázdniny v Paríži [i] 09:20 Kredenc [i] 09:50 Teória veľkého tresku I. [i] 10:50 Honba za slobodou [i] 13:00 Ako uloviť družičku [i] 15:20 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Londýn v plameňoch [i] 22:35 Nezastaviteľní [i] 01:00 Zabijak [i] 02:45 Smrtonosná zbraň 4 [i] 04:45 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa: Hľadanie zvučných vecí [i] 07:25 Požiarnik Sam IX [i] 07:35 Malý Mikuláš: Návšteva starkej [i] 07:50 Martinka I.: Martinka opatrovateľkou 13/52 [i] 08:05 Ako si vycvičiť drakov 2: Súťaž 7/20 [i] 08:25 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:55 Robin Hood III: Niečo za čo sa oplatí bojovať - 2.časť 13/13 [i] 10:45 Park [i] 11:35 On air [i] 12:05 Zem spieva [i] 14:15 Na krok od neba III.: Predátor 5/20 [i] 15:15 Na krok od neba III.: Zaslúžený odpočinok stromov 6/20 [i] 16:15 Bažanti idú do boja [i] 17:50 Cestou necestou: Remeš [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zem spieva [i] 22:25 Neskoro večer [i] 23:20 Bažanti idú do boja [i] 00:45 Na krok od neba III.: Predátor 5/20 [i] 01:40 Na krok od neba III.: Zaslúžený odpočinok stromov 6/20 [i] 02:35 Zem spieva [i] 04:35 Robin Hood III: Niečo za čo sa oplatí bojovať - 2.časť 13/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Netopiere [i] 06:55 Gombasecká, Jasovská a Ochtinská aragonitová jaskyňa [i] 07:15 Autosalón [i] 07:40 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Rekonštrukcia nehody [i] 07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Bardejov. [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Generácia [i] 10:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:05 Pieseň nad vetrom [i] 11:45 Rómovia, vzdor bezbranných [i] 12:10 Gypsy Festival [i] 13:00 Kapura [i] 13:45 Farmárska revue [i] 14:20 Magazín Európskej ligy [i] 14:45 Magazín Ligy majstrov [i] 15:15 Futbal - Fortuna liga [i] 17:20 Hokej - Euro Hockey Challenge [i] 18:15 Hokej – Tipsport liga [i] 21:00 O čo ide Idě [i] 22:10 Most II. [i] 23:05 Zvonky šťastia - Týždeň slovenského filmu [i] 00:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 SÚDNA SIEŇ [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 08:10 Zabi nudu! [i] 08:20 Timon a Pumbaa III. [i] 09:45 Simpsonovci XX. 1,2/21 [i] 10:40 NAŠI [i] 11:15 SVET PODĽA EVELYN [i] 11:50 Ja, robot [i] 14:25 Zase ona! [i] 16:40 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 17:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Ako vycvičiť draka 2 [i] 23:00 Mimo zákona [i] 01:05 Zhúlená dvojka Cheech a Chong [i] 02:30 NOVINY TV JOJ 03:10 NAŠI [i] 04:10 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 TOP STAR [i] 05:50 Štyri svadby - Veľká Británia II. 4 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia II. 5 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:50 Keď sa má dom páčiť 14,15 [i] 11:50 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. - PREMIÉRA 2 [i] 13:00 NA CHALUPE [i] 14:00 PANELÁK XVI.: Sen, Víťaz a porazený 3,4 [i] 15:20 Istá obeť [i] 17:15 Vraždy v Midsomeri IX. 2 [i] 19:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 19:50 Hoď svišťom 15 [i] 20:35 Američan [i] 22:45 Letecké katastrofy XIII. 1/10 [i] 23:45 Vzdušné bojové súboje 4 [i] 00:50 HUSTE.TV EUROVIA SBL Play Off: Televízia PLUS a Huste.tv prinášajú kompletne všetky zápasy z play off najvyššej slovenskej basketbalovej ligy, v tomto roku pod názvom Huste.tv Eurovia SBL Play Off. [i] 02:05 Bez šance [i] 03:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:15 Keď sa má dom páčiť 14 [i] 04:30 Letecké katastrofy XIII. 1/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 6 [i] 07:10 Havaj 5-0 III. 3 [i] 08:05 Havaj 5-0 III. 4 [i] 09:00 Doktorka podsvětí I. 6 [i] 10:00 Doktorka podsvětí I. 7 [i] 11:00 Falco Ii. 2 [i] 12:10 Medium V. 17 [i] 13:10 Medium V. 18 [i] 14:10 Rookie Blue I. 4 [i] 15:05 Inteligence I. 6 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 18:05 Kráska a zvíře IV. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba X. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba X. 2 [i] 21:00 Sherlock IV. 2 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba X. 4 [i] 00:45 Medium V. 17 [i] 01:40 Medium V. 18 [i] 02:25 Kráska a zvíře IV. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (16. Řada) 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 3 [i] 06:25 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Mimozemšťané na Terrarose 2 [i] 07:15 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Matt 8 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (4. Řada): Výprava na ostrov Perl 10 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Ve městě je nový žralok 11 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Fanouškové Mustangů 12 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Mokrý, divoký a džíp Willys 11 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Přehřátí v Oregonu 12 [i] 11:40 Lovci odpadu (1. Řada) 4 [i] 12:35 Říční monstra (8. Řada): Zděšení v ráji 2 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Zkouška pevných nervů 10 [i] 14:25 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Zambie 6 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Posádka válčí 12 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Úplné dno 11 [i] 17:10 Nazí a vystrašení (1. Řada): Hrůza v Tanzanii 1 [i] 18:05 Z chlapce mužem (2. Řada) 2 [i] 19:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? transkontinentální vlak 3 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 9 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): Nejlepší ze dvou 18 [i] 22:00 Idris Elba: bez omezení (1. Řada): Závody rallye 1 [i] 23:00 Souboje robotů (2. Řada): Hodný, robot a ošklivý 6 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Channing Tatum 3 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Tom Arnold 4 [i] 01:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 9 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): Nejlepší ze dvou 18 [i] 03:30 Idris Elba: bez omezení (1. Řada): Závody rallye 1 [i] 04:20 Souboje robotů (2. Řada): Hodný, robot a ošklivý 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:35 Polopatě [i] 07:25 O Honzovi a princezně Félince [i] 08:00 Ivanka a Marijka [i] 08:30 Columbo [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O chytrém Honzovi [i] 14:20 Dobro a zlo [i] 14:50 Hrdinný kapitán Korkoran [i] 16:20 Hercule Poirot X [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Nebe peklo Lucie [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:35 Pošetilost mocných [i] 00:20 Banánové rybičky [i] 00:50 DoktorKA [i] 01:45 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Sama doma [i] 03:45 Žleby [i] 04:05 Dance World 2009 [i] 04:45 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Do neznáma: Slavný holky 26/39 [i] 05:25 Do neznáma: Spencer má novou holku 27/39 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Smysl života pana Horvátha [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 10:35 Letecké katastrofy: Tragický omyl [i] 11:20 Hitlerovy děti: Výchova [i] 12:15 Vláda: Vlastní postoj 28/30 [i] 13:15 Babylon [i] 13:40 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Ženy na cestách 4/13 [i] 14:10 Clara Immerwahrová [i] 15:40 Skrytá království přírody: Tajemné lesy [i] 16:30 Kamera na cestách: Havana, Paříž [i] 17:25 Zázračná planeta: Láska a partnerství v říši zvířat [i] 18:15 Vínečko III 6/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Podzemní Čechy: Současné pražské podzemí 8/10 [i] 19:20 Na cestě po jižní Namibii [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Žít a nechat zemřít [i] 22:05 Válka policajtů [i] 23:50 Obvyklí podezřelí [i] 01:35 Batesův motel IV: Navždy 9/10 [i] 02:20 Doktoři 8/8 [i] 03:55 Uchem jehly [i] 04:20 Případ pro ombudsmana [i] 04:35 Spirituálové [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Lišákoviny [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě 10 [i] 07:00 Spiderman 7 [i] 07:20 Avengers: Sjednocení II 19 [i] 07:50 Looney Tunes: Úžasná Show II 14 [i] 08:15 Tučňáci z Madagaskaru 21 [i] 08:35 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 11:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:10 Volejte Novu [i] 12:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:55 Výměna manželek III [i] 15:20 Šaman [i] 17:20 Sestra v akci 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 22:30 Bourneovo ultimátum [i] 00:45 Gangsteři z Miami [i] 02:25 Dva a půl chlapa II 1 [i] 02:45 Prásk [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Výměna manželek III [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Astro Boy II: Znovuzrozený 24 [i] 06:50 Ninjago: Zapomenutý živel [i] 07:20 Ninjago: Den draka [i] 07:50 M*A*S*H 139 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:25 Autosalon Extra 09:50 Ohnivý kuře II: Čerstvý maso 7 [i] 11:15 Přístav II: Všechno dobrý 14 [i] 12:25 davinci [i] 13:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 Discopříběh [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru XII: Náměsíčná [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Decibely lásky [i] 22:15 Mise Condor [i] 00:10 Poltergeist 3 [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru XII: Náměsíčná [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smotánka [i] 06:05 Leto v Alsasku [i] 08:25 Smotánka [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:45 Rebelka z predmestia II. 5-6/22 [i] 12:00 Doktorka Zoe III. 1-2/22 [i] 14:15 Odložený prípad IV. 2/24 [i] 15:15 Rosamunde Pilcherová: Nebo nad Cornwallom [i] 17:15 Druhá alebo prvá [i] 20:00 Portrét lásky [i] 21:40 Inga Lindströmová: Iskra lásky [i] 23:45 Barbara Woodová: Čas snov 1-2/2 [i] 03:10 Leto v Alsasku [i] 04:40 Odložený prípad IV. 2/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 06:00 Temné vzpomínky [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 21 [i] 11:20 Bratři Warnerové [i] 12:20 Lháři [i] 14:05 Můj nejlepší přítel [i] 15:50 Vzpoura v Seattlu [i] 17:35 Králova přízeň [i] 19:40 Hodný, zlý a divný [i] 22:00 Ďáblova ruka [i] 23:50 Nadaný žák [i] 01:50 Perfektní servis [i] 03:20 Amorův úlet [i] 04:45 Agáta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Vzpírání [i] 07:30 Vzpírání [i] 08:30 Watts [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Cestovní vozy [i] 11:00 Vzpírání [i] 13:00 Vzpírání [i] 14:30 Cyklistika