TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk I. [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:35 Smrtonosná zbraň 4 [i] 02:15 Monk I. [i] 04:05 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Alentejo [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Bez budúcnosti - 1.časť 5/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda na operačke [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Správna Agáta V. 11/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ostrov Syros [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Bez budúcnosti - 2.časť 6/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Slnko v sieti [i] 22:05 Agáva - Týždeň slovenského filmu [i] 23:40 Deti - Týždeň slovenského filmu [i] 01:25 Neskoro večer [i] 02:15 Správna Agáta V. 11/13 [i] 03:00 Agáva - Týždeň slovenského filmu [i] 04:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Tradičná medicína vo svete I.: Španielsko [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:40 Bola raz jedna opera: Sólisti-ženské hlasy [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Dráčik Tabaluga [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Hrnčiarska Ves [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Kamenný odkaz [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Mefisto a Faust v Paríži [i] 10:45 Náladová láska [i] 11:30 Obedníček: Dada,Dodo a televízor [i] 11:35 Ebb a Flo [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKOKTEILY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Dudince. [i] 12:35 Alpy zhora: Národné parky a kultúrne dedičstvo [i] 13:25 Alpy zhora: Svahy a údolie [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Mojich sedem divov: Ladislav Ballek [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 15:55 Hory, batoh, kamera [i] 16:15 (Ne)celebrity: Igor Vlček [i] 16:25 (Ne)celebrity: Juraj Červenák [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Kráľovce - Krnišov [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:40 Adam Šangala 3/3 [i] 21:50 Mafia vraždí len v lete [i] 23:15 BJD 2016: Miroslav Vitouš & Jiří Stivín (Česko,USA) [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy RTVS z regiónov [i] 01:05 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše IV. 19 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Ako básnici čakajú na zázrak [i] 23:15 Vyjednávač [i] 02:15 Bez šance [i] 03:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Zákon gangu VI. 8 [i] 05:55 Štyri svadby - Veľká Británia II. 3 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia II. 4 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle V. 1,2/24 [i] 11:00 Už dosť, šéfe! XI. 13 [i] 12:10 DIVOKÉ KONE 30 [i] 13:30 Profesionáli III. 16 [i] 14:20 Simpsonovci XXII. 2 [i] 14:50 Ninja Factor II. 54,55 [i] 15:45 Forky, vtipky XXVI. 5,6 [i] 16:45 Hawaii 5.0 VI. 5,6 [i] 18:40 Simpsonovci XXII. 3 [i] 19:10 Profesionáli III. 17 [i] 20:05 OKTAGON 2 [i] 23:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 00:35 "Vítr v kapse" [i] 02:15 Komici 3,4 [i] 02:55 Profesionáli III. 17 [i] 03:40 Forky, vtipky XXVI. 5 [i] 04:10 Komici 3,4 [i] 04:50 Zákon gangu VI. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Medium V. 19 [i] 08:00 Tým Škorpion II. 22 [i] 09:00 Prozíravost II. 4 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 11:00 Rookie Blue II. 2 [i] 12:00 Medium V. 19 [i] 13:00 Tým Škorpion II. 22 [i] 14:00 Prozíravost II. 4 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 16:00 Jak prosté IV. 1 [i] 17:00 Tým Škorpion II. 23 [i] 18:00 Rookie Blue II. 3 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 20:00 Prozíravost II. 5 [i] 21:00 Inteligence I. 6 [i] 22:00 Výkupné I. 2 [i] 22:55 Tajnosti a lži II. 6 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu III. 3 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 01:50 Výkupné I. 2 [i] 02:30 Tajnosti a lži II. 6 [i] 03:15 Od soumraku do úsvitu III. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (16. Řada) 4 [i] 06:00 Australská železnice (1. Řada) 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada) 12 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články 2 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hlavní město romantiků 24 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Přichází změna 12 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Porucha v poušti 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Mini - Prvi dio 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Mini - Drugi dio 8 [i] 12:35 Aljašská železnice (1. Řada): Mrazivé nebezpečí 1 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (2. Řada): Nejtemnější hodina 16 [i] 14:25 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dní a 40 nocí 1 [i] 15:20 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dní Uvězněni 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (19. Řada): Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články 2 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hlavní město romantiků 24 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Přichází změna 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes - Prvi dio 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes - Drugi dio 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada): Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX 9 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada): Nevadská touha 5 [i] 21:00 Vražedná pole (1. Řada) 13 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Přichází zima 14 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Když příroda volá 5 [i] 00:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada): Do hlubiny 5 [i] 00:55 Lovci jedů (1. Řada): Teď nebo nikdy 6 [i] 01:50 Záchrana statku (1. Řada): Nevadská touha 5 [i] 02:40 Vražedná pole (1. Řada) 13 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Přichází zima 14 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Veterán 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 09:50 Pošta pro tebe [i] 10:45 Diagnóza: Smrt nenávistí [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:40 Soudkyně Amy V [i] 15:25 Košile [i] 15:50 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Korunní princ [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:30 Silvestrovský koktejl [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:25 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Objektiv [i] 01:05 Toulavá kamera [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 proStory: Postavy domů [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemství bouřlivé minulosti [i] 09:55 S gurmánem na cestách I.: Costa [i] 10:35 Postřehy odjinud [i] 10:40 S kuchařem kolem světa: Komorské ostrovy [i] 11:35 Islandská peříčka [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:30 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 12:50 České himálajské dobrodružství II.: Poutníci [i] 13:40 GEN - Galerie elity národa [i] 14:00 Letecká esa: George Beurling [i] 14:50 Velká vlastenecká válka: Partyzáni [i] 15:40 Ženy v poli [i] 16:10 Cikánská misie [i] 16:40 Zatajené dopisy [i] 17:35 Elba stopami císaře [i] 18:15 O syslech a lidech [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Příběhy moderní medicíny: Imunoterapie - léčba budoucnosti [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Láska a partnerství v říši zvířat [i] 21:00 Co zabilo mamuty? [i] 21:55 Špion, který přišel z chladu [i] 23:45 Král ze Soho [i] 01:20 Vesnicopis [i] 01:40 Chcete je? [i] 01:50 Folklorika [i] 02:15 Tradice a výroba [i] 02:40 Náš venkov [i] 03:00 Portrét Miloše Boka [i] 03:20 Uchem jehly [i] 03:50 Jenom kosti? [i] 04:15 Ochránce [i] 04:40 Univerzita padesátiletá [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3224 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Vzhůru mezi elitu 726 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa II 1 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Zůstáváme na ocet 130 [i] 14:05 Odložené případy II: Čas zabíjet 13 [i] 15:00 Odložené případy II: Revoluce 14 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Běsnění [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3225 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na hraně zítřka [i] 22:25 Spojenec [i] 00:55 Odložené případy II: Čas zabíjet 13 [i] 01:40 Odložené případy II: Revoluce 14 [i] 02:25 Dva a půl chlapa 24 [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:45 Co na to Češi [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě: Zůstáváme na ocet 130 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Cesta do nové budoucnosti 23 [i] 06:35 Ninjago: Očarovaní [i] 07:05 Ninjago: Zapomenutý živel [i] 07:45 M*A*S*H 138 [i] 08:45 M*A*S*H 139 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Podvedla jsi mne 23 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Moje srdce patří tátovi 24 [i] 13:20 Návrat komisaře Rexe X: Máma je prostě máma 5 [i] 14:20 Návrat komisaře Rexe X: Přetvářka 6 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Turecká nevěsta 8 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Nebudu žít na staveništi [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Všechno dobrý 14 [i] 21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:55 Hřiště snů [i] 01:15 Soudní síň: Nebudu žít na staveništi [i] 02:05 Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku [i] 04:05 Návrat komisaře Rexe X: Máma je prostě máma 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 8/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Vymenené životy 257 [i] 12:20 Nekonečná láska 7-8 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 109-110/188 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 5 žien [i] 22:15 Druhá alebo prvá [i] 00:55 5 žien [i] 02:35 Druhá alebo prvá [i] 04:30 Priatelia [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 25 [i] 06:00 Big Screen 2 26 [i] 06:15 Nezvaný host [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:35 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 12:05 Velké dobrodružství [i] 13:55 Císař Augustus 1 6 [i] 14:55 Králova přízeň [i] 17:00 Samotář [i] 18:45 Lháři [i] 20:30 Salon krásy [i] 22:25 Perfektní servis [i] 00:00 Volavka [i] 02:00 Sbal prachy a vypadni [i] 03:45 Hatfieldovi a McCoyovi 1 1 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Vzpírání [i] 07:30 Vzpírání [i] 08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Rally