TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 O 10 rokov mladší [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Monk I. [i] 13:50 Susedské prípady [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:55 Top aplikácie [i] 00:10 Dva a pol chlapa VIII. [i] 01:10 Stúpenci II. 1/15 [i] 02:00 Monk I. [i] 04:00 O 10 rokov mladší [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:20 Test magazín [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Korint [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Zodpovednosť - 2.časť 4/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Pokrvní bratia [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Správna Agáta V. 10/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Alentejo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Bez budúcnosti - 1.časť 5/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:30 Mafiáni: Tuti a Papas Danišovci – pionieri organizovaného zločinu [i] 22:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Leopoldovská vzbura [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Jarné prebudenie 24/24 [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Nezvestné dievčatá 1/23 [i] 23:50 Diagnóza: Vražda: Pokrvní bratia [i] 00:40 Správna Agáta V. 10/13 [i] 01:20 Slovensko v obrazoch [i] 01:40 Svet v obrazoch [i] 02:05 Mafiáni: Tuti a Papas Danišovci – pionieri organizovaného zločinu [i] 02:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Leopoldovská vzbura [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Nepál [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 Bola raz jedna opera: Choreograf a tanec [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:10 Dráčik Tabaluga [i] 07:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - TO ERR IS HUMAN [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Halič [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Krása v kove zaliata [i] 09:25 Maďarský magazín [i] 09:50 Najatý klaun [i] 11:15 Podpoľanie [i] 11:30 Obedníček: Dada a Dodo [i] 11:35 Ebb a Flo [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKALENDÁR [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Návraty koní [i] 12:50 Divoké Francúzsko I. [i] 13:40 Biela karta [i] 14:30 Umenie: Hudba - Bartók sa vracia do Prešporku, Big Cigars, Longital, Balkansambel [i] 15:00 Mojich sedem divov: Ľubomír Vajdička [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Španielsko [i] 16:25 Poklady.sk: Ostrovčeky nádeje pre diabetikov [i] 16:40 Test magazín: Gramofóny [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Prenčov [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:30 Hokej - Euro Hockey Challenge [i] 22:15 VAT [i] 22:40 Polícia [i] 22:55 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazda v krajnej núdzi [i] 23:00 Čakáreň - Týždeň slovenského filmu [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Národnostné správy [i] 01:05 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše IV. 18 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Spackané plastické operácie II. 15 [i] 00:05 Doktor Rush 1/10 [i] 01:05 Kosti VIII. 15 [i] 02:05 KRIMI 02:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Štyri svadby - Veľká Británia II. 2 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia II. 3 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle II. 23,24/24 [i] 11:00 Už dosť, šéfe! XI. 12 [i] 12:10 DIVOKÉ KONE 29 [i] 13:30 Profesionáli III. 15 [i] 14:30 Simpsonovci XXII. 1/22 [i] 15:00 Ninja Factor II. 52,53 [i] 16:00 Forky, vtipky XXVI. 3,4 [i] 17:00 Vtierka Castle V. 1,2/24 [i] 18:55 Simpsonovci XXII. 2 [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli III. 16 [i] 20:35 Ja, robot [i] 23:00 Po stopách UFO 1,2/8 [i] 01:00 DIVOKÉ KONE 29 [i] 02:10 Agent VII. 9 [i] 02:50 Liga snov V. 7 [i] 03:10 Forky, vtipky XXVI. 4 [i] 03:35 Po stopách UFO 1,2/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 5 [i] 07:15 Medium V. 18 [i] 08:10 Tým Škorpion II. 21 [i] 09:05 Prozíravost II. 3 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 11:05 Rookie Blue II. 1 [i] 12:05 Medium V. 18 [i] 13:05 Tým Škorpion II. 21 [i] 14:00 Prozíravost II. 3 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 16:00 Medium V. 19 [i] 17:00 Tým Škorpion II. 22 [i] 18:00 Rookie Blue II. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 20:00 Prozíravost II. 4 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 1 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 23:00 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 00:00 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 1 [i] 01:55 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 02:40 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (16. Řada) 3 [i] 06:00 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada) 11 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Vidle/karamely/formy na bábovky 1 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Podivíni a Řekové 23 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nezvaní škůdci 11 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Nedostatek vzduchu 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Golf - Prvi dio 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Golf - Drugi dio 6 [i] 12:35 Australská železnice (1. Řada) 8 [i] 13:30 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Winsletová 4 [i] 14:25 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Ed Helms 8 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Hudsonová 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (19. Řada): Vidle/karamely/formy na bábovky 1 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Podivíni a Řekové 23 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nezvaní škůdci 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Mini - Prvi dio 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Mini - Drugi dio 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 18 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada): Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken 8 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Ve městě je nová holka 19 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Plav, nebo se utop 1 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Král šrotu 2 [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 3 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Z nuly hrdinou 4 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada) 21 [i] 00:55 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Ikony 80. let 1 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (1. Řada): Ve městě je nová holka 19 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (1. Řada): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Plav, nebo se utop 1 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Král šrotu 2 [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 3 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): BMW Z1 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 09:55 Silvestrovský koktejl [i] 10:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Bloček [i] 15:05 Abeceda hvězd [i] 15:55 Kojak III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vražda kočky domácí [i] 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Gejzír [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 Taggart [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:55 Legendy záchranářství: Srdeční zástava [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Na Elgon s [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 České himálajské dobrodružství II.: Poutníci [i] 09:55 Cestománie [i] 10:25 Kde pramení Amazonka [i] 10:55 Konec červené a zlaté růže [i] 11:25 Vzestup a pád NSDAP: Cesta k uznání 2/10 [i] 12:15 Souvislosti Jana Pokorného [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:40 Příběhy moderní medicíny: Imunoterapie - léčba budoucnosti [i] 14:00 Chcete je? [i] 14:05 Zaměstnaní (s) autismem [i] 14:35 Letecká esa: George Beurling [i] 15:25 Zapomenuté výpravy: Vítkovice kolem světa [i] 15:50 Soukromé století: Nízký let [i] 16:40 Velké stroje zblízka: Těžká nákladní loď [i] 17:30 Do neznáma: Slavný holky 26/39 [i] 17:50 Do neznáma: Spencer má novou holku 27/39 [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Komorské ostrovy [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Bratři, synové Karla IV. [i] 22:25 Vrať se do hrobu [i] 00:05 Queer: Jaroslav v Pravdě [i] 00:30 Sestřička Jackie V: Ztracená děvčata 4/10 [i] 01:00 Doktoři 8/8 [i] 01:45 Náš venkov: Melodie Ostružné [i] 02:10 Folklor v "dobrém světle" [i] 02:35 Hraje vám... Mistříňanka [i] 03:10 Růžemi navštívený [i] 03:40 Zahrada světových náboženství [i] 04:00 Uchem jehly [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3223 [i] 09:45 Výměna manželek [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa 24 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Vím, co chci 129 [i] 14:05 Odložené případy II: Ztracená generace 11 [i] 15:00 Odložené případy II: Ahoj Adrian 12 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Elektrický šok [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3224 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Vzhůru mezi elitu 726 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 8 mm [i] 00:30 Odložené případy II: Ztracená generace 11 [i] 01:20 Odložené případy II: Ahoj Adrian 12 [i] 02:00 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Vím, co chci 129 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Boj o Robotonii 22 [i] 06:35 Ninjago: Špioni [i] 07:05 Ninjago: Očarovaní [i] 07:50 M*A*S*H 137 [i] 08:40 M*A*S*H 138 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Z tebe se zblázním 22 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Nečekaná láska [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Podvedla jsi mne 23 [i] 13:20 Návrat komisaře Rexe X: Škola strachu 3 [i] 14:20 Návrat komisaře Rexe X: Rodinné záležitosti 4 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Není cesty zpátky 7 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Umělkyně [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Atentát na jídlo 8 [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Castle na zabití IV: Pes, přítel člověka 13 [i] 23:20 Soudní síň: Umělkyně [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Nečekaná láska [i] 02:15 Návrat komisaře Rexe X: Škola strachu 3 [i] 03:00 Návrat komisaře Rexe X: Rodinné záležitosti 4 [i] 03:50 Policie Hamburk II: Není cesty zpátky 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 7/22 [i] 08:35 Priatelia [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Priatelia [i] 11:05 Vymenené životy 256 [i] 12:40 Nekonečná láska 5-6 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:55 Chlapi neplačú [i] 17:00 Skrytá vášeň 107-108/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 257 [i] 21:40 Nekonečná láska 7-8 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 8/22 [i] 00:25 Stratená duša IV. 7/13 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:55 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 06:30 McBride: Jako buldok [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Císař Augustus 1 6 [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 12:35 Vzpomínky na válku [i] 14:40 Smrtící andílci [i] 16:40 Temné vzpomínky [i] 18:40 Velké dobrodružství [i] 20:30 Vzpoura v Seattlu [i] 22:20 Sbal prachy a vypadni [i] 00:20 Hatfieldovi a McCoyovi 1 1 [i] 02:15 Pianistka [i] 04:20 Neposlušné tenisáky