Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk I. [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:40 Dva a pol chlapa VIII. [i] 00:30 Stúpenci I. 15/15 [i] 01:30 Monk I. [i] 03:00 NCIS: Los Angeles II. 12/24 [i] 04:10 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Cyprus [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Zodpovednosť - 1.časť 3/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda zo žiarlivosti [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta V. 9/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Korint [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Zodpovednosť - 2.časť 4/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Vrtieť psom [i] 21:55 Vraždy v Burgundsku [i] 23:25 Správna Agáta V. 9/13 [i] 00:10 Vrtieť psom [i] 01:45 Občan za dverami [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:40 Slovensko v obrazoch [i] 04:00 Správy RTVS "N" [i] 04:50 Duel [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Tradičná medicína vo svete I.: India I. - Liečitelia - bojovníci [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 Bola raz jedna opera: Kostýmový výtvarník [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Dráčik Tabaluga [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLICEDA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Divín [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Súkenníci [i] 09:25 Rusínsky magazín [i] 09:55 Spomíname na Ernesta Stredňanského: Pavilón číslo 6 [i] 11:30 Obedníček: Dada a Dodo [i] 11:35 Ebb a Flo [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIŽELÉ [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Alpy zhora: Prastaré vrcholy [i] 13:25 Alpy zhora: Hrady a jazerá [i] 14:30 Moja diagnóza: Krehké deti [i] 15:00 Mojich sedem divov: Pavol Traubner [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Nepál [i] 16:30 Od ovečky po gubu [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Svätý Anton [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:40 Južná Amerika - môj sen [i] 21:05 Divoké Francúzsko I. [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Kinorama [i] 23:25 Noc v archíve [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy- Hírek [i] 01:55 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 OCHRANCOVIA [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše IV. 17 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PANELÁK XVI.: Sen, Víťaz a porazený 3,4 [i] 22:00 Prison Break: Návrat 1 [i] 23:10 Spackané plastické operácie II. 14 [i] 00:10 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 13/13 [i] 01:10 Kosti VIII. 14 [i] 02:10 KRIMI 02:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Štyri svadby - Veľká Británia II. 1/13 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia II. 2 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle II. 21,22 [i] 11:00 Už dosť, šéfe! XI. 11 [i] 12:10 DIVOKÉ KONE 28 [i] 13:30 Profesionáli III. 14 [i] 14:30 Simpsonovci XXI. 23/23 [i] 15:00 Ninja Factor II. 50,51 [i] 16:00 Forky, vtipky XXVI. 1,2/46 [i] 17:00 Vtierka Castle II. 23,24/24 [i] 18:55 Simpsonovci XXII. 1/22 [i] 19:25 Profesionáli III. 15 [i] 20:35 Ohňová búrka [i] 22:20 Vikingovia IV. 8 [i] 23:30 Čierne vlajky II. 5 [i] 00:40 HUSTE.TV EUROVIA SBL Play Off [i] 02:00 V službách KGB III. 6 [i] 02:45 Agent VII. 8 [i] 03:30 Ohňová búrka [i] 04:55 Zákon gangu VI. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:15 Medium V. 17 [i] 08:15 Tým Škorpion II. 20 [i] 09:10 Prozíravost II. 2 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 11:10 Rookie Blue I. 13 [i] 12:10 Medium V. 17 [i] 13:10 Tým Škorpion II. 20 [i] 14:05 Prozíravost II. 2 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 16:05 Medium V. 18 [i] 17:05 Tým Škorpion II. 21 [i] 18:00 Rookie Blue II. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 20:00 Prozíravost II. 3 [i] 21:00 Vražedná práva III. 13 [i] 22:00 Jak prosté V. 8 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 20 [i] 23:55 Myšlenky zločince XI. 21 [i] 00:55 Vražedná práva III. 13 [i] 01:55 Jak prosté V. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (16. Řada) 2 [i] 06:00 Australská železnice (1. Řada) 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada): Vanilka/kotvy 10 [i] 07:15 Jak se to dělá (17. Řada): Turbokompresory/enchilady/hodinky 13 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nastupte do párty vlaku! 22 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Trojitá hrozba 10 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Nezdařilý výstup 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Saab - Prvi dio 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Saab - Drugi dio 4 [i] 12:35 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Celý žhaví do Fordu 1931 16 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Boj s katastrofou 1 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (17. Řada): Turbokompresory/enchilady/hodinky 13 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nastupte do párty vlaku! 22 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Trojitá hrozba 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Golf - Prvi dio 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Golf - Drugi dio 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada): Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky 7 [i] 20:00 Naftové bratrstvo (1. Řada): Motory a rotory 12 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 14 [i] 22:00 Super kamioňáci (3. Řada) 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Vejtahové 2 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada) 14 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): James Marsden 6 [i] 01:50 Naftové bratrstvo (1. Řada): Motory a rotory 12 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (4. Řada) 14 [i] 03:30 Super kamioňáci (3. Řada) 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): VW s děleným předním sklem 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 10:10 Kde alibi nestačí [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:40 Doma je doma [i] 15:00 Abeceda hvězd [i] 15:50 Kojak III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Columbo [i] 23:15 Kriminalista [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Bolkoviny [i] 01:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Elba stopami císaře [i] 09:40 Hitlerovy děti: Výchova [i] 10:35 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 10:50 Tajemství obrazců Nazca [i] 11:40 Náš venkov: Melodie Ostružné [i] 12:10 Ta naša kapela [i] 12:35 Folklorika [i] 13:05 Poutní místa: Králíky a Krnov [i] 13:20 S gurmánem na cestách I.: Costa [i] 14:05 Evropa dnes [i] 14:35 Zaměstnaní (s) autismem [i] 15:00 Televizní klub neslyšících [i] 15:30 Ženy v poli [i] 16:00 Češi proti Čechům [i] 17:30 S kuchařem kolem světa: Belgie [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Karel IV., z Boží milosti král [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Havana, Paříž [i] 21:00 Na cestě po jižní Namibii [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 22:00 Doktoři 8/8 [i] 22:45 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:45 Batesův motel IV: Nevěrná 8/10 [i] 00:25 Tajné životy 13/13 [i] 01:20 Grotesky [i] 01:50 Košt klobásek a Zpívání pod Náklem [i] 02:10 O nejmenším, nejvyšším a nejstarším [i] 02:30 Ta naša kapela [i] 02:55 Robert Falkenauer [i] 03:20 Uchem jehly [i] 03:45 Ochránce [i] 04:10 Neplavcům vstup zakázán? [i] 04:35 Jarošov nad Nežárkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3222 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Radši tě zabiju 725 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa 23 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Líbáním to začíná 128 [i] 14:05 Odložené případy II: Lovec myšlenek 9 [i] 15:00 Odložené případy II: Dům 10 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Na volném moři [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3223 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Robinsonův ostrov [i] 22:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 10 [i] 23:30 Vražedná čísla II: Nájemný vrah 5 [i] 00:20 Odložené případy II: Lovec myšlenek 9 [i] 01:10 Odložené případy II: Dům 10 [i] 01:50 Dva a půl chlapa 23 [i] 02:10 Áčko: Už se zase rozvádíš? [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Líbáním to začíná 128 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Robotonie 21 [i] 06:40 Ninjago: Nindžové na bruslích [i] 07:10 Ninjago: Špioni [i] 07:55 M*A*S*H 136 [i] 08:45 M*A*S*H 137 [i] 09:20 Jake a tlusťoch III: Kdybych tě neměl rád 21 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Vůně vanilky [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch III: Z tebe se zblázním 22 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Životy v ohrožení 1 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe X: Mrtvá mezi delfíny 2 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Toulavé boty 6 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Soudní síň: Razítko [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Rande 6 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Castle na zabití IV: Spiknutí 12 [i] 23:45 Soudní síň: Razítko [i] 00:30 Rosamunde Pilcher: Vůně vanilky [i] 02:30 Návrat komisaře Rexe X: Životy v ohrožení 1 [i] 03:15 Návrat komisaře Rexe X: Mrtvá mezi delfíny 2 [i] 04:05 Policie Hamburk II: Toulavé boty 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 6/22 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Priatelia [i] 10:50 Vymenené životy 255 [i] 12:25 Nekonečná láska 3-4 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 105-106/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Vymenené životy 256 [i] 21:40 Nekonečná láska 5-6 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 7/22 [i] 00:20 Stratená duša IV. 6/13 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:55 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 06:00 Big Screen 2 24 [i] 06:15 Maska zrcadla [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 McBride: Jako buldok [i] 12:45 Zrozeni z moře [i] 14:50 Neposlušné tenisáky [i] 16:35 Nezvaný host [i] 18:20 Samotář [i] 20:05 Prokletí bohů [i] 22:00 Nadaný žák [i] 00:00 Piková trojka [i] 01:55 Electric Slide [i] 03:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10