TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista VII. 12-13/13 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 O 10 rokov mladší [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Policajné prípady [i] 00:00 Dva a pol chlapa VIII. [i] 00:50 Stúpenci I. 14/15 [i] 01:50 Mentalista VII. 12-13/13 [i] 03:10 NCIS: Los Angeles II. 10/24 [i] 04:00 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Počasie [i] 06:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:20 Test magazín [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Ribeira Sacra [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Ilúzia vraždy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta V. 8/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Cyprus [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Zodpovednosť - 1.časť 3/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:45 Slovensko chutí [i] 22:20 Nočný recepčný 5/6 [i] 23:20 Murdochove záhady I.: Hrozba z červenej planéty 13/13 [i] 00:05 Diagnóza: Vražda: Ilúzia vraždy [i] 00:50 Správna Agáta V. 8/13 [i] 01:35 Nočný recepčný 5/6 [i] 02:35 Autosalón [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Tradičná medicína vo svete I.: India II. - Anjeli Maharaštry [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 Bola raz jedna opera: Scénograf [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Dráčik Tabaluga [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PÍSMENKÁ NAŠEJ ABECEDY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Príbovce [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Kremnický vodný had [i] 09:25 Národnostný magazín: Židovský [i] 09:55 Hodina úsvitu [i] 11:00 Dunajská flotila [i] 11:30 Obedníček: Dada a Dodo [i] 11:35 Ebb a Flo [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - MIKULÁŚ [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Svet oceánov [i] 13:55 Deti vypovedajú [i] 14:35 VAT [i] 15:05 Festung Bratislava [i] 15:35 Rusínsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: India I. - Liečitelia - bojovníci [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Hybe [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:40 Via Bona Slovakia 2016 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Okhwan - na ceste za slobodou - Týždeň slovenského filmu [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Správy a komentáre [i] 00:55 Správy- Hírek [i] 01:05 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 OCHRANCOVIA [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše IV. 16 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Spackané plastické operácie II. 12, 13 [i] 00:15 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 12 [i] 01:15 Kosti VIII. 13 [i] 02:15 KRIMI 02:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Štyri svadby - Veľká Británia 10/10 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia II. 1/13 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle II. 19,20 [i] 11:00 Už dosť, šéfe! XI. 10 [i] 12:10 DIVOKÉ KONE 27 [i] 13:30 Profesionáli III. 13 [i] 14:30 Simpsonovci XXI. 22 [i] 15:00 Ninja Factor II. 48,49 [i] 16:00 Dr. Dokonalý: Zrážanlivosť 16/16 [i] 16:55 Vtierka Castle II. 21,22 [i] 18:50 Simpsonovci XXI. 23/23 [i] 19:20 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli III. 14 [i] 20:35 Jedna za všetky [i] 23:00 Fakty a fikcie II. 11,12 [i] 01:05 DIVOKÉ KONE 27 [i] 02:15 Agent VII. 7 [i] 03:00 Liga snov V. 5 [i] 03:20 Fakty a fikcie II. 11,12 [i] 04:50 Zákon gangu VI. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Medium V. 16 [i] 08:05 Tým Škorpion II. 19 [i] 09:05 Prozíravost II. 1 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 11:05 Rookie Blue I. 12 [i] 12:05 Medium V. 16 [i] 13:05 Tým Škorpion II. 19 [i] 14:05 Prozíravost II. 1 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 16:05 Medium V. 17 [i] 17:05 Tým Škorpion II. 20 [i] 18:00 Rookie Blue I. 13 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 20:00 Prozíravost II. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 19 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 20 [i] 22:55 Myšlenky zločince XI. 21 [i] 23:55 Myšlenky zločince XI. 22 [i] 00:55 Profil zločinu VI. 9 [i] 02:10 Inteligence I. 5 [i] 02:55 Myšlenky zločince XI. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (16. Řada) 1 [i] 06:00 Australská železnice (1. Řada) 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada): Whisky z Tennessee/optika pro noční vidění/sauny 9 [i] 07:15 Jak se to dělá (17. Řada): Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva 12 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kanadské žertíky 21 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Studená vlna 9 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Termín 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Panika v džungli 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Parádní Customline 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche - Prvi dio 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche - Drugi dio 2 [i] 12:35 Australská železnice (1. Řada) 6 [i] 13:30 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Sport a rekreace 5 [i] 14:25 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hrůzostrašné kuriozity 6 [i] 15:20 Obrovské vlaky (1. Řada): Nový Zéland ? mléčný vlak 1 [i] 16:15 Jak se to dělá (17. Řada): Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva 12 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kanadské žertíky 21 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Studená vlna 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Saab - Prvi dio 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Saab - Drugi dio 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 16 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada): Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy 6 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Rekordní zlatý úlovek 9 [i] 21:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Promoklí a vyhladovělí 3 [i] 22:00 Ber Grils: Čovek protiv Everesta [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Králové zkázy 1 [i] 00:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Operace 5 [i] 00:55 Záchrana statku (1. Řada): Nevadská touha 5 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Rekordní zlatý úlovek 9 [i] 02:40 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Promoklí a vyhladovělí 3 [i] 03:30 Ber Grils: Čovek protiv Everesta [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Audi TT 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 09:55 Kufr [i] 10:35 Na Veliké řece [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Facka [i] 15:00 Abeceda hvězd [i] 15:55 Kojak III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 20:50 Panenka [i] 22:15 Hercule Poirot X [i] 23:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:50 Motiv III [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Hobby naší doby [i] 02:15 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ocelové slzy aneb Cesta Vladimíra [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Báječní Češi na létajících strojích [i] 10:00 O syslech a lidech [i] 10:30 Vláda: Pád 27/30 [i] 11:30 Nedej se [i] 12:25 Chcete je? [i] 12:30 Na plovárně s Jaroslavem Vidlařem [i] 12:55 proStory: Postavy domů [i] 13:25 Soukromé století: Ruské obláčky kouře [i] 14:20 Vzestup a pád NSDAP: Cesta k uznání 2/10 [i] 15:10 Letecká esa: George Beurling [i] 16:00 Heydrich - konečné řešení: Svatobořické děti 31/44 [i] 16:25 Karel IV., z Boží milosti král [i] 17:20 Tajemství bouřlivé minulosti [i] 18:15 Na cestě po západní Namibii [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zajíc polní [i] 19:05 Na pomoc životu - Jak v léčbě diabetu [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Partyzáni [i] 21:00 Češi proti Čechům [i] 22:30 Vláda: Vlastní postoj 28/30 [i] 23:30 Letecké katastrofy: Beze stop [i] 00:15 Sestřička Jackie V: Ztracená děvčata 4/10 [i] 00:45 Lidský rozměr v pěti kapitolách [i] 01:40 České himálajské dobrodružství II.: Koruna Himálaje [i] 02:35 Mistři obuvníci [i] 02:55 Fašankové starosti starostů [i] 03:15 Uchem jehly [i] 03:40 Vnášíme hodnoty? [i] 04:05 Počesku [i] 04:10 Trofeo Niké Moravia 2007 [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3221 [i] 09:45 Policie Modrava: Případ Strnad 4 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa 22 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Nic si neužiju! 127 [i] 14:05 Odložené případy II: Lidi prší 7 [i] 15:00 Odložené případy II: Rudá záře 8 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Falešný únos [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3222 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Radši tě zabiju 725 [i] 21:30 Víkend [i] 22:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 9 [i] 23:30 Vražedná čísla II: Vymyšlený risk 4 [i] 00:20 Odložené případy II: Lidi prší 7 [i] 01:10 Odložené případy II: Rudá záře 8 [i] 01:50 Dva a půl chlapa 22 [i] 02:10 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Nic si neužiju! 127 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Vzpoura robotů 20 [i] 06:35 Ninjago: Souboj [i] 07:05 Ninjago: Nindžové na bruslích [i] 07:50 M*A*S*H 135 [i] 08:40 M*A*S*H 136 [i] 09:10 Jake a tlusťoch III: Probudím tě ze sna 20 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Zrada a láska [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Kdybych tě neměl rád 21 [i] 13:20 Návrat komisaře Rexe IX: Ve víně je pravda 7 [i] 14:20 Návrat komisaře Rexe IX: Daleko odtud 8 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Ztracený syn 5 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Koupená dcera [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Čerstvý maso 7 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití IV: Dokud nás smrt nerozdělí 11 [i] 23:25 Soudní síň: Koupená dcera [i] 00:20 Rosamunde Pilcher: Zrada a láska [i] 02:20 Návrat komisaře Rexe IX: Ve víně je pravda 7 [i] 03:10 Návrat komisaře Rexe IX: Daleko odtud 8 [i] 03:55 Policie Hamburk II: Ztracený syn 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 5/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Vymenené životy 254 [i] 12:35 Nekonečná láska 1-2 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 16:55 Skrytá vášeň 103-104/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Vymenené životy 255 [i] 21:40 Nekonečná láska 3-4 [i] 23:30 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 6/22 [i] 00:25 Stratená duša IV. 5/13 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:55 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 23 [i] 06:15 Skóruj! [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Maska zrcadla [i] 12:55 Vyhoď máti z vlaku