TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista VII. 11/13 [i] 12:50 FARMA [i] 13:50 FARMA - DUEL [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 23:30 Mama I. 17-18/22 [i] 00:20 Stúpenci I. 13/15 [i] 01:20 Mentalista VII. 11/13 [i] 02:00 NCIS: Los Angeles II. 8/24 [i] 02:40 Mama I. 17-18/22 [i] 03:20 Kredenc [i] 04:10 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Duel [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Basilicata [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Veľká láska - 2.časť 2/12 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda: Vražda v country štýle [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Slovensko chutí [i] 14:35 Správna Agáta V. 7/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ribeira Sacra [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Červený kapitán - Týždeň slovenského filmu [i] 22:15 Reportéri [i] 22:50 Sanitka II. 13/13 [i] 23:45 Správna Agáta V. 7/13 [i] 00:30 Červený kapitán - Týždeň slovenského filmu [i] 02:25 Reportéri [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Ochtinská aragonitová jaskyňa [i] 06:25 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 Bola raz jedna opera: Dirigent a orchester [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Dráčik Tabaluga [i] 07:20 Fidlibum [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NEZBEDNÉ PÍSMENKÁ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Tempo [i] 08:50 Encyklopédia slovenských obcí: Kraskovo [i] 09:10 Tvárou v tvár [i] 09:40 Polícia [i] 09:50 Jazdi hlavou: Autosedačky [i] 10:00 Spomíname na Tibora Andrašovana: Tibor Andrašovan - folklór je môj podnet... [i] 10:55 Roztrhla sa hudáčkovi struna [i] 11:30 Obedníček: Dada a Dodo [i] 11:35 Ebb a Flo [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIČAJÍK [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Orientácie [i] 13:05 Generácia [i] 13:30 Cesta [i] 14:05 Park [i] 14:50 ZvedaVEC: Nízkouhlíková energetika [i] 15:00 Spomíname na Tibora Anrašovana: Chvála dreveníc a krása dreva [i] 15:30 Národnostný magazín: Židovský [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: India II. - Anjeli Maharaštry [i] 16:25 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slov.obcí: Smrečany [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:35 Svet oceánov [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Muž bez minulosti [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:15 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 ČERT NIKDY NESPÍ: Kde sa dvaja bijú... [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše IV. 15 [i] 13:45 OCHRANCOVIA [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:30 SEDEM [i] 00:35 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 11 [i] 01:35 Kosti VIII. 12 [i] 02:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Štyri svadby Veľká Británia 9 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia 10/10 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vzdušné bojové súboje 3 [i] 10:15 Vraždy v Midsomeri IX. 1/8 [i] 12:30 DIVOKÉ KONE 26 [i] 13:40 Profesionáli III. 12 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXIII. [i] 15:05 Ninja Factor II. 46,47 [i] 16:05 Dr. Dokonalý: Ťažký prípad 15 [i] 17:05 Vtierka Castle II. 19,20 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 22 [i] 19:25 Profesionáli III. 13 [i] 20:35 Marley a ja [i] 23:00 OKTAGON MMA [i] 23:35 Vitajte v džungli [i] 01:35 DIVOKÉ KONE 26 [i] 02:35 Profesionáli III. 13 [i] 03:15 Ninja Factor II. 46,47 [i] 03:55 Dr. Dokonalý: Ťažký prípad 15 [i] 04:45 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Medium V. 12 [i] 08:30 Tým Škorpion II. 18 [i] 09:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 17 [i] 10:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 18 [i] 11:15 Rookie Blue I. 11 [i] 12:15 Medium V. 12 [i] 13:15 Tým Škorpion II. 18 [i] 14:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 17 [i] 15:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 18 [i] 16:00 Medium V. 16 [i] 17:00 Tým Škorpion II. 19 [i] 18:00 Rookie Blue I. 12 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 20:00 Prozíravost II. 1 [i] 21:00 Jak prosté V. 8 [i] 22:00 Profil zločinu VI. 9 [i] 23:20 Inteligence I. 5 [i] 00:20 Kráska a zvíře IV. 10 [i] 01:20 Jak prosté V. 8 [i] 02:10 Profil zločinu VI. 9 [i] 03:15 Inteligence I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 4 [i] 06:00 Australská železnice (1. Řada) 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada): Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě 8 [i] 07:15 Jak se to dělá (17. Řada): Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/hole na túry na lyžích 11 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Neskutečně hlučný a nepříjemně blízko 20 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scott se synem 8 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Sněhová bouře 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Ztroskotání 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Senzační Copo Camaro 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (7. Řada): VW T2 3 [i] 12:35 Australská železnice (1. Řada) 5 [i] 13:30 Berte to jako varování (3. Řada): Zkoušeno na lidech 5 [i] 14:25 Berte to jako varování (3. Řada): Páni svého prostředí 6 [i] 15:20 Berte to jako varování (3. Řada): Divokost v krvi 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (17. Řada): Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/hole na túry na lyžích 11 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Neskutečně hlučný a nepříjemně blízko 20 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scott se synem 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche - Prvi dio 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche - Drugi dio 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada): Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže 5 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Courteney Cox 2 [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 22 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Rekordní zlatý úlovek 9 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Odvážlivci 3 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 4 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): Nový Zéland ? mléčný vlak 1 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Courteney Cox 2 [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 22 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Rekordní zlatý úlovek 9 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Jaguar XJC 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Velký jarní úklid [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 09:45 Po stopách hvězd [i] 10:10 168 hodin [i] 10:45 Krakonoš a lyžníci [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Tonda [i] 15:00 Abeceda hvězd [i] 15:55 Kojak III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance [i] 20:00 Labyrint II. 4/7 [i] 21:00 Čtvrtá hvězda: Zásek 7/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Legendy záchranářství: Srdeční zástava [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 GEN - Galerie elity národa [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 02:00 Všechnopárty [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Karel IV., z Boží milosti král [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Chyťte zloděje ...ale toho pravého! [i] 10:45 Naše tradice: Velikonoce a Smrtná neděle [i] 11:10 Velké stroje zblízka: Megavrtulník [i] 12:00 Podzemní Čechy: Současné pražské podzemí 8/10 [i] 12:25 Babylon [i] 12:55 Cesty víry: Vězení je jen začátek [i] 13:20 Klíč [i] 13:50 Československý filmový týdeník 1967 1141/2379 [i] 14:05 Pohyby aneb Za tajemstvím hlubinných procesů Země [i] 14:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:15 Zvířata v životě člověka: Delfíni [i] 16:10 Letecké katastrofy: Beze stop [i] 16:55 Vzestup a pád NSDAP: Cesta k uznání 2/10 [i] 17:45 Příběh třetí lidské pochodně [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 proStory: baZEN [i] 19:25 Poutní místa: Chlumek v Luži [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerovy děti: Výchova [i] 21:00 Velké stroje zblízka: Těžká nákladní loď [i] 21:50 Tři dny Kondora [i] 23:45 Čajovna U srpnového měsíce [i] 01:45 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 02:05 Queer: El Medvědo [i] 02:30 Sucholozská "Kača" [i] 02:55 Rodina - kolébka života [i] 03:15 Cesty [i] 03:35 Ochránce [i] 04:00 Interhelpo - Historie jedné iluze [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3220 [i] 10:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa 21 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Zdá se mi o tobě 126 [i] 14:05 Odložené případy II: Kdo je tvůj táta? 5 [i] 15:00 Odložené případy II: Přespání 6 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: Volný pád [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3221 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Případ Strnad 4 [i] 21:30 Robinsonův ostrov [i] 22:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 8 [i] 23:25 Vražedná čísla II: Posedlost 3 [i] 00:15 Odložené případy II: Kdo je tvůj táta? 5 [i] 01:05 Odložené případy II: Přespání 6 [i] 01:45 Dva a půl chlapa 21 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Do dračího doupěte 19 [i] 06:35 Ninjago: Jen jeden zůstane [i] 07:05 Ninjago: Souboj [i] 07:50 M*A*S*H 134 [i] 08:40 M*A*S*H 135 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Nemám nikoho 19 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Síla lásky [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Probudím tě ze sna 20 [i] 13:20 Návrat komisaře Rexe IX: Není všechno zlato... 5 [i] 14:20 Návrat komisaře Rexe IX: Krkavčí matka 6 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Hořké pravdy 4 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Dovolená [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Turné nebo život 5 [i] 21:30 Jste to, co jíte [i] 22:45 Castle na zabití IV: V poutech 10 [i] 23:40 Soudní síň: Dovolená [i] 00:35 Rosamunde Pilcher: Síla lásky [i] 02:35 Návrat komisaře Rexe IX: Není všechno zlato... 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Gossip Girl VI. 9/10 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:55 Zakázaná láska 153/158 [i] 12:25 Falošný snúbenec [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Skrytá vášeň 101-102/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 254 [i] 21:40 Nekonečná láska 1-2 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 5/22 [i] 00:25 Stratená duša IV. 4/13 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:55 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:30 Andy Summers - Autobiografie [i]