TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru I. [i] 07:40 Scooby-Doo: Prvá záhada [i] 09:20 Transformers: Pomsta porazených [i] 12:20 Dvojníci [i] 14:30 CHART SHOW [i] 16:40 Dobre vedieť! [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:10 Unesená [i] 01:15 Izba mŕtvych [i] 02:45 Unesená [i] 04:25 Smotánka [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Postav dom , zasaď strom [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa: Doktor Raa Raa [i] 07:25 Požiarnik Sam IX [i] 07:35 Malý Mikuláš: Hodinky [i] 07:50 Martinka I.: Jeden deň v galérii 12/52 [i] 08:05 Ako si vycvičiť drakov 2: Odvaha 6/20 [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:55 Arabela sa vracia: Trojlístok zahajuje boj 16/26 [i] 09:25 Autosalón [i] 09:50 Jazdi hlavou: Autosedačky [i] 10:00 Čarovné miesta Zeme V.: Malawi [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:25 Test magazín: Gramofóny [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Dolina [i] 15:20 Slnečný kúpeľ [i] 16:00 "Cesta do hlubin študákovy duše" [i] 17:35 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tajné životy II. 9/13 [i] 21:25 Nebezpečné známosti [i] 23:20 Agatha Christie : Poirot: Dolina [i] 00:55 "Cesta do hlubin študákovy duše" [i] 02:20 Nebezpečné známosti [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Domica [i] 07:00 Cyklopotulky [i] 07:10 Slovenské hrady objektívom: Bratislavský hrad objektívom Jany Hojstričovej [i] 07:20 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Dudince. [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Halali [i] 10:10 Test magazín: Gramofóny [i] 10:20 Spomíname na Gejzu Dusíka: Hrnčiarsky bál [i] 12:00 GEN.sk: Ladislav Burlas [i] 12:20 Orientácie [i] 13:00 MS 2017 v krasokorčuľovaní [i] 15:00 Basketbal - EEBWL 201 6/2017 [i] 17:05 Okolo Flámska 2017 [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:30 Slovo [i] 20:35 Biblia pokračuje [i] 21:15 Káva a cigarety [i] 22:50 Tak ďaleko, tak blízko - Týždeň slovenského filmu [i] 00:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:45 Dr. Dolittle 2 [i] 08:35 NAŠI [i] 09:15 Alexander a jeho naozaj veľmi zlý deň [i] 10:50 Let Fénixa [i] 13:15 Ako básnici nestrácajú nádej [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 1890: Nahá jazdkyňa 5 [i] 22:15 Mordparta: Nevera 5 [i] 23:40 Yves Saint Laurent [i] 02:10 1890: Nahá jazdkyňa 5 [i] 03:20 Zločin IV. 5 [i] 04:20 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 NOVÁ ZÁHRADA [i] 05:55 Štyri svadby - Veľká Británia 8 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia 9 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Simpsonovci XXI. 21 [i] 09:45 BRATISLAVSKÝ MARATÓN [i] 13:55 MIXÉR [i] 15:50 Dr. Dolittle 2 [i] 17:40 Mythica: Nekromanka [i] 19:45 Hoď svišťom 14 [i] 20:35 Operácia Zlomený šíp [i] 23:00 Mythica: Nekromanka [i] 01:05 Agent VII. 9,10 [i] 02:45 Zákon gangu VII. 9,10 [i] 04:50 Liga snov V. 11,12,13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 09:05 Inteligence I. 5 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 12:00 Medium V. 12 [i] 13:00 Medium V. 16 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 16:00 Falco Ii. 1 [i] 17:05 Rookie Blue I. 3 [i] 18:05 Kráska a zvíře IV. 10 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 18 [i] 22:00 Od soumraku do úsvitu III. 3 [i] 22:55 Jak prosté V. 7 [i] 23:55 Sherlock IV. 1 [i] 01:40 Medium V. 12 [i] 02:25 Medium V. 16 [i] 03:10 Falco Ii. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? vlak s cukrovou třtinou 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 2 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada) 3 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Blázinec s motorkami/Příprava Packardu - část 1. 25 [i] 08:10 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i] 09:05 Obrovské vlaky (1. Řada): Nový Zéland ? mléčný vlak 1 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Posádka válčí 12 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Úplné dno 11 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 5 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 6 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Swami říká 1 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Arogantnost 2 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Plav, nebo se utop 1 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Král šrotu 2 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Rychlý sporťák! 15 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Zlato z Vegas! 16 [i] 15:20 Obnažená města (2. Řada): Benátky - potápějící se město 3 [i] 16:15 Zničená minulost (1. Řada): Záhady středověké katedrály 3 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Ultima Evolution 7 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Ferrari California T 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): 1985 Maserati Biturbo 16 [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 4 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Řidič slečny deštivých 9 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Obří stroje 3 [i] 22:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Promoklí a vyhladovělí 3 [i] 23:00 Americký Tarzan (1. Řada) 3 [i] 00:00 Vražedná pole (1. Řada) 12 [i] 01:00 Neobjasněné případy (1. Řada): Zmrzačený skot a kletba ledové mumie 3 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Řidič slečny deštivých 9 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Obří stroje 3 [i] 03:30 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Promoklí a vyhladovělí 3 [i] 04:20 Americký Tarzan (1. Řada) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:45 Tetička [i] 08:10 Úsměvy Martina Friče [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o splněných přáních [i] 14:20 Byl jednou jeden král... [i] 16:00 Na Veliké řece [i] 17:10 Krakonoš a lyžníci [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Teorie tygra [i] 22:00 168 hodin [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 Kde alibi nestačí [i] 00:10 Místo činu - Schimanski [i] 01:45 Legendy kriminalistiky: Torzo [i] 02:20 Manéž Bolka Polívky [i] 03:30 Banánové rybičky [i] 03:55 Žiješ jenom 2x [i] 04:20 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 04:30 Televizní memoáry Gustava Broma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Do neznáma: Údolí stínů 24/39 [i] 05:30 Do neznáma: Lásku si nekoupíš 25/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já [i] 06:20 Tygřík Arnoštek [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1141/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Převážně nevážně [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Svatobořické děti 31/44 [i] 10:05 Velká vlastenecká válka: Sovětská rozvědka [i] 10:55 Nedej se [i] 11:45 Postřehy odjinud [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:20 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Krasobruslení: MS 2017 Finsko [i] 15:30 Cesty víry: Vězení je jen začátek [i] 15:55 Světci a svědci: Rabi Löw [i] 16:10 S gurmánem na cestách I.: Costa [i] 16:55 Na cestě po jižní Namibii [i] 17:25 Tajemství obrazců Nazca [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Na Elgon s [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Černý den v Black Rock [i] 21:25 Čajovna U srpnového měsíce [i] 23:25 Lidský rozměr v pěti kapitolách [i] 00:25 Diamanty jsou věčné [i] 02:20 Milost pro monarchii [i] 02:45 V zajetí železné opony [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Babylon [i] 03:50 Ryžoviště [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Divočina bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Lišákoviny [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 8, 9 [i] 07:15 Spiderman 6 [i] 07:40 Avengers: Sjednocení II 18 [i] 08:05 Looney Tunes: Úžasná Show II 13 [i] 08:25 Tučňáci z Madagaskaru 20 [i] 08:50 Krok za krokem VII 3 [i] 09:10 Víkend [i] 10:10 Robinsonův ostrov [i] 11:05 Robinsonův ostrov [i] 12:00 Z pekla štěstí 1 [i] 13:00 Hořké sladkosti [i] 14:45 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [i] 16:15 Parta hic [i] 18:00 Za trnkovým keřem [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 22:45 Střepiny [i] 23:15 Poslání [i] 00:50 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [i] 02:05 Odložené případy IV: Po porodu [i] 02:50 Krok za krokem VII 3 [i] 03:35 Áčko: Sex - práce jako každá jiná? [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Astro Boy II: Tajný agent 18 [i] 07:15 Ninjago: Pozvání [i] 07:45 Ninjago: Jen jeden zůstane [i] 08:10 M*A*S*H 133 [i] 08:45 M*A*S*H 134 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře II: Bratři jak se patří 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:40 Božské dorty od Markéty [i] 14:15 Pevnost Boyard [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XII: Slídil [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 TEMNÝ KRAJ: Zjevení 2/2 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Show Jana Krause [i] 23:35 Butch a Sundance: Začátky [i] 02:05 Tři mušketýři II: Užitečný zrádce 3 [i] 03:10 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:40 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 04:20 Vraždy v Midsomeru XII: Slídil [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Rosamunde Pilcherová: S tebou chcem zostarnúť [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:25 Rebelka z predmestia II. 3-4/22 [i] 11:45 Druhá šanca II. 12-13/16 [i] 13:55 Odložený prípad III., IV. 23/23, 1/24 [i] 15:50 Cecelia Ahernová: Medzi nebom a zemou [i] 17:50 Lemra lemravá [i] 20:00 Dosť! [i] 22:30 Nebezpečný podnájomník [i] 00:15 Dosť! [i] 02:30 Nebezpečný podnájomník [i] 03:55 Krásna a nebezpečná [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:00 Big Screen 2 21 [i] 06:15 Dobrodružství Žraločáka a Lávovky [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Dobrodružství Poseidonu [i] 12:40 Dobrodružství Poseidonu [i] 14:15 Andy Summers - Autobiografie [i] 15:45 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 17:25 Vyhoď máti z vlaku [i] 19:00 Suprhrdina [i] 20:30 Lovci stínů [i] 22:25 Město zločinu [i] 00:40 Vražedné horko [i] 02:20 Zbožňuju prachy! [i] 03:40 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 04:10 Big Screen 2 22 [i] 04:25 Lovci stínů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Krasobruslení [i] 06:00 Krasobruslení [i] 07:00 Snooker [i] 08:00 Snooker [i] 11:00 Motorky [i] 11:30 Motorky [i] 12:15 Watts [i] 12:30 Závody GT [i] 13:45 Cyklistika [i] 17:00 Motorky [i] 17:45 Snooker [i] 19:00 Vzpírání [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Vzpírání [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Motorky [i] 23:30 Snooker [i] 01:00 Motorky [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální chemie 1 2 [i] 06:00 Inženýrská mistrovská díla 1 3 [i] 07:10 Brutální chemie 2 2 [i] 08:00 Zázračná příroda 1 2 [i] 09:00 Zázraky v říši zvířat 1: Super mozky 2 [i] 10:00 Úžasný svět opic 1 1