Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:15 Tučniaky z Madagaskaru I. [i] 07:40 Bláznivá škôlka [i] 09:40 Kredenc [i] 10:10 Teória veľkého tresku I. [i] 11:10 Kozmetička a zviera [i] 13:20 Lemra lemravá [i] 15:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dvojníci [i] 22:40 Dedo je lotor [i] 01:00 Piadihajzlík v akcii [i] 02:45 Smrtonosná zbraň 3 [i] 04:30 Teória veľkého tresku I. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa: Veľká kniha zvukov [i] 07:25 Požiarnik Sam IX [i] 07:35 Malý Mikuláš: Tajný odkaz [i] 07:50 Martinka I.: Africká maska 11/52 [i] 08:00 Ako si vycvičiť drakov 2: Ostrov Ohňoplazov 5/20 [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:55 Robin Hood III: Niečo, za čo sa oplatí bojovať - 1.časť 12/13 [i] 10:40 Park [i] 11:30 On air [i] 12:05 Zem spieva [i] 14:15 Na krok od neba III.: Pokrvní bratia 3/20 [i] 15:10 Na krok od neba III.: Najlepší 4/20 [i] 16:20 Veľký bazár [i] 17:55 Cestou necestou: Fez [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zem spieva [i] 22:25 Neskoro večer [i] 23:20 Veľký bazár [i] 00:45 Na krok od neba III.: Pokrvní bratia 3/20 [i] 01:40 Na krok od neba III.: Najlepší 4/20 [i] 02:40 Zem spieva [i] 04:40 Robin Hood III: Niečo, za čo sa oplatí bojovať - 1.časť 12/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Dobšinská ľadová jaskyňa [i] 07:05 Autosalón [i] 07:25 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Nebezpečné priechody pre chodcov [i] 07:30 Polícia [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Dudince. [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve [i] 10:25 Cesta [i] 10:50 ZvedaVEC: Nízkouhlíková energetika [i] 11:10 Magazín FIFA [i] 11:30 Magazín Ligy majstrov [i] 12:00 MS 2017 v krasokorčuľovaní [i] 15:15 Futbal - Fortuna liga [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:30 MS 2017 v krasokorčuľovaní [i] 21:30 Radosť zo života [i] 22:00 Most II. [i] 23:00 Kongo: Čierne srdce, bieli muži 3/3 [i] 23:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 08:00 Zabi nudu! [i] 08:10 Timon a Pumbaa III. [i] 09:05 Simpsonovci XIX. 19,20/20 [i] 09:50 NAŠI [i] 11:20 Dovidenia, stará mama! [i] 12:05 X-Men: Prvá trieda [i] 14:50 Marley a ja [i] 17:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Jedna za všetky [i] 23:15 Vitajte v džungli [i] 01:10 30 nocí paranormálnych javov [i] 02:40 KRIMI 03:05 NAŠI [i] 03:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Zákon gangu VI. 5 [i] 05:55 Štyri svadby - Veľká Británia 7 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia 8 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 2 [i] 10:55 Keď sa má dom páčiť 13 [i] 11:20 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. - PREMIÉRA 1/12 [i] 13:05 NA CHALUPE [i] 14:05 PANELÁK XVI.: Návrat, Prekvapenie 1,2 [i] 15:25 Prepadnutie v Severnom mori [i] 17:30 Vraždy v Midsomeri IX. 1/8 [i] 19:35 Hoď svišťom 13 [i] 20:35 Let Fénixa [i] 23:00 Dom na konci ulice [i] 01:00 HUSTE.TV EUROVIA SBL Play Off [i] 02:15 Letecké katastrofy XII. 13/13 [i] 03:00 Vzdušné bojové súboje 3 [i] 03:50 Záhada Hory mŕtvych [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Havaj 5-0 III. 1 [i] 08:00 Havaj 5-0 III. 2 [i] 09:00 Doktorka podsvětí I. 4 [i] 10:00 Doktorka podsvětí I. 5 [i] 11:00 Falco Ii. 1 [i] 12:05 Medium V. 10 [i] 13:05 Medium V. 11 [i] 14:05 Rookie Blue I. 3 [i] 15:05 Inteligence I. 5 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 18:05 Kráska a zvíře IV. 9 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 21:00 Sherlock IV. 1 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 23:40 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 00:40 Medium V. 10 [i] 01:35 Medium V. 11 [i] 02:20 Kráska a zvíře IV. 9 [i] 03:05 Rookie Blue I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (15. Řada) 13 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 1 [i] 06:25 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Probuzená kletba 1 [i] 07:15 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bam 7 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (4. Řada): Nároky, plechovky a sruby 9 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Posedlost vozem Crestline 9 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Tommyho Fury: Restomod Richarda Pettyho 10 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Najít, koupit a zopakovat! 9 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Zelená nahrazuje černou 10 [i] 11:40 Lovci odpadu (1. Řada) 3 [i] 12:35 Říční monstra (8. Řada): Razorhead 1 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Navzdory vichřici 9 [i] 14:25 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Brazílie 5 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Kapitánka Monica 11 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Den otců 10 [i] 17:10 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): Zlatý poklad 7 [i] 18:05 Z chlapce mužem (2. Řada) 1 [i] 19:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? vlak s cukrovou třtinou 2 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 11 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1916 Cadillac V8 17 [i] 22:00 Parádní motorky (1. Řada) 6 [i] 23:00 Souboje robotů (2. Řada) 5 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Zac Efron 1 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Ben Stiller 2 [i] 01:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 11 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1916 Cadillac V8 17 [i] 03:30 Parádní motorky (1. Řada) 6 [i] 04:20 Souboje robotů (2. Řada) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:40 Polopatě [i] 07:35 Poklad pod Černou hláskou [i] 08:30 Columbo [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Lojzička je číslo [i] 14:05 Rozhodni obraze krásný [i] 14:25 Diagnóza: Smrt nenávistí [i] 15:20 Tetička [i] 16:50 Hercule Poirot X [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Hej mistře basů [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:30 Mladý Montalbano II [i] 00:20 Manéž Bolka Polívky [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 DoktorKA [i] 03:10 Sama doma [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Divočina bez hranic [i] 05:40 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já [i] 06:20 Tygřík Arnoštek [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Folklorika [i] 09:30 Letecké katastrofy: Beze stop [i] 10:15 Hitlerovy děti: Oddanost [i] 11:10 Babylon [i] 11:40 Poutní místa: Bozkov [i] 12:00 Krasobruslení: MS 2017 Finsko [i] 14:15 Zlatá brána [i] 15:15 Deset století architektury: Rendez-vous s Gráciemi [i] 15:30 Jestliže je úterý, musíme být v [i] 17:10 Krasobruslení: MS 2017 Finsko [i] 19:15 Na cestě po jižní Namibii [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Diamanty jsou věčné [i] 22:05 Jackie Brownová [i] 00:35 Batesův motel IV: Nevěrná 8/10 [i] 01:15 Cestománie [i] 01:45 Doktoři 7/8 [i] 02:30 Cesty víry: V univerzitním apoštolátu [i] 03:00 V zajetí železné opony [i] 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 Hádání o přírodě [i] 04:00 Divočina bez hranic [i] 04:25 Na pomezí [i] 04:45 Sousedé [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:20 Lišákoviny [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě 7 [i] 06:55 Spiderman 5 [i] 07:15 Avengers: Sjednocení II 17 [i] 07:40 Looney Tunes: Úžasná Show II 12 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru 19 [i] 08:30 Krok za krokem VII 2 [i] 08:50 Tvoje tvář má známý hlas III [i] 11:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:15 Volejte Novu [i] 12:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:55 Výměna manželek III [i] 15:15 Láska přes internet [i] 17:35 Sestra v akci [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Lovci pokladů [i] 22:30 Bournův mýtus [i] 00:30 Velký draft [i] 02:20 Dva a půl chlapa 20 [i] 02:40 Krok za krokem VII 2 [i] 03:00 Volejte Novu [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:20 Výměna manželek III [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Bitva na Ocelovém ostrově 17 [i] 06:40 Marvel Superhrdinové - Avengers: Sjednocení! [i] 07:10 Ninjago: Pozvání [i] 07:40 M*A*S*H 132 [i] 08:10 Autosalon [i] 09:20 Autosalon Extra 09:40 Ohnivý kuře II: Vyložené karty 5 [i] 10:55 Přístav II: Doba trpaslíků 13 [i] 12:15 davinci [i] 13:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:40 Pane, vy jste vdova! [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru XII: A všude kolem roste zelená tráva [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pevnost Boyard [i] 21:50 MI-5: Vyšší dobro [i] 23:55 Poltergeist 2 [i] 01:50 Vraždy v Midsomeru XII: A všude kolem roste zelená tráva [i] 03:45 Africká romance [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 08:25 Smotánka [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:45 Rebelka z predmestia II. 1-2/22 [i] 12:00 Gossip Girl VI. 9-10/10 [i] 14:05 Odložený prípad III. 21-22/23 [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: S tebou chcem zostarnúť [i] 18:00 Láska medzi riadkami [i] 20:00 Falošný snúbenec [i] 21:40 Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde [i] 23:45 Cecelia Ahernová: Medzi nebom a zemou [i] 01:45 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 03:20 Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde [i] 04:50 Odložený prípad III. 22/23 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 25 [i] 06:00 Armáda v sukních [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 11:35 Správce statku [i] 13:05 O smyslu života [i] 14:55 Dračí doupě 3 - Kniha děsivé temnoty [i] 16:30 Zmatená duše [i] 18:15 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 19:55 Šestý den [i] 22:00 Zkurvená noc [i] 23:40 Resident Evil: Zánik [i] 01:20 Ruce od krve [i] 03:05 Město zločinu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Krasobruslení [i] 06:00 Krasobruslení [i] 07:00 Snooker [i] 08:00 Snooker [i] 11:30 Watts [i] 12:30 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Krasobruslení [i] 19:15 Krasobruslení [i] 20:10 Zprávy [i] 20:15 Motorky [i] 21:00 Fotbal [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Rally [i] 23:45 Krasobruslení [i] 00:30 Krasobruslení [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Krasobruslení [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální chemie 1 1 [i] 06:00 Inženýrská mistrovská díla 1 2 [i] 07:10 Brutální chemie 2 1 [i] 08:00 Zázračná příroda 1 1 [i] 09:00 Zázraky v říši zvířat 1: Dravci 1 [i] 10:00 Attenborough: 60 let v divočině 1 3 [i] 11:00 Nekrásnější pláže světa 1 6 [i] 12:00 Globální logistika 1: Fenomén sushi 1 [i] 13:00 Exkurze po továrně 2: Kola 4 [i] 14:10 Nejnebezpečnější cesty do školy 2: Nikaragua 2 [i] 15:10 Historie světa ve dvou hodinách 1 1 [i] 17:00 Tváří v tvář 1 1 [i] 18:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2 7 [i] 18:55 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2 8 [i] 19:55 Islám a Západ 1 3 [i] 21:00 Exodus: Naše cesta do Evropy 1 1