TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista VII. 9-10/13 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Smrtonosná zbraň 3 [i] 02:00 Mentalista VII. 9-10/13 [i] 03:20 Dva a pol chlapa VIII. [i] 04:15 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Las Médulas [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Veľká láska - 1. časť 1/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vrah natvrdo [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta V. 6/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Basilicata [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Veľká láska - 2.časť 2/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Fez [i] 22:20 Táto krajina nie je pre starých [i] 00:20 Neskoro večer [i] 01:10 Milujem Slovensko [i] 02:40 Táto krajina nie je pre starých [i] 04:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Ladakh - poslední nomádi [i] 06:25 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 Bola raz jedna opera: Režisér [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Dráčik Tabaluga [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - OPERÁCIA ORECH [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Blatnica [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Liptovskí baníci [i] 09:25 Rómsky magazín [i] 09:55 Zlý žart [i] 11:15 Elán [i] 11:30 Obedníček: Pa a Pi [i] 11:40 Ebb a Flo [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - EMOVINY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Slovenské hrady objektívom: Ľubovniansky hrad objektívom Šymona Klimana [i] 12:35 Veľké presuny: Veľký vrtuľník [i] 13:20 Závislosť sa ťa dotýka [i] 14:25 Umenie [i] 14:50 Mojich sedem divov: Stanislav Dančiak [i] 15:20 Tvárou v tvár [i] 15:55 Basketbal - EEBWL 201: Good Angels Košice - Kibirkštis Vilnius 6/2017 [i] 18:00 Z mesta do mesta [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Zázračný pes [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - OPERÁCIA ORECH [i] 18:45 O deťoch a zvieratkách [i] 19:00 MS 2017 v krasokorčuľovaní [i] 21:10 Família: Família - Život nanovo [i] 21:35 Radosť zo života [i] 22:00 Trochu inak s Adelou Banášovou [i] 23:05 Princezné [i] 00:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše IV. 14 [i] 14:00 SÚDNA SIEŇ [i] 15:00 ČERT NIKDY NESPÍ: Kde sa dvaja bijú... [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Alexander a jeho naozaj veľmi zlý deň [i] 22:20 Operácia Zlomený šíp [i] 00:40 Záhada Hory mŕtvych [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Ninja Factor II. 42 [i] 05:55 Štyri svadby - Veľká Británia 6 [i] 06:40 Štyri svadby - Veľká Británia 7 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Vtierka Castle II. 17,18 [i] 10:55 Už dosť, šéfe! XI. 9 [i] 12:05 DIVOKÉ KONE 25 [i] 13:10 Profesionáli III.: Miňov odchod 11 [i] 14:00 Hoď svišťom 4 [i] 14:40 Simpsonovci XXI. 20 [i] 15:10 Ninja Factor II. 44,45 [i] 16:10 Dr. Dokonalý: Otec 14 [i] 17:10 Hawaii 5.0 VI. 3,4 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 21 [i] 19:30 Profesionáli III.: Kasíno 12 [i] 20:35 1890 4 [i] 21:50 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:30 Ako básnici nestrácajú nádej [i] 02:00 DIVOKÉ KONE 25 [i] 02:55 Komici 1,2/13 [i] 03:40 Profesionáli III.: Kasíno 12 [i] 04:20 Komici 1,2/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:35 Medium V. 11 [i] 08:35 Tým Škorpion II. 17 [i] 09:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 15 [i] 10:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 16 [i] 11:25 Rookie Blue I. 10 [i] 12:25 Medium V. 11 [i] 13:25 Tým Škorpion II. 17 [i] 14:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 15 [i] 15:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 16 [i] 16:15 Medium V. 12 [i] 17:15 Tým Škorpion II. 18 [i] 18:10 Rookie Blue I. 11 [i] 19:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 17 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 18 [i] 21:00 Intelligence I. 5 [i] 22:00 Ransom I. 1 [i] 23:00 Tajnosti a lži II. 5 [i] 00:00 Od soumraku do úsvitu III. 2 [i] 01:00 Ncis: New Orleans Ii. 13 [i] 01:55 Tajnosti a lži II. 5 [i] 02:40 Od soumraku do úsvitu III. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Motorové bloky/tvrdé kulaté bonbony/bubnové korpusy/bubny 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (15. Řada) 12 [i] 06:00 Australská železnice (1. Řada) 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 07:15 Jak se to dělá (17. Řada): Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky 10 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Goji, bogie a jogi 19 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Klid 7 [i] 09:05 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Zavazadla 4 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Odpočítávání do zlata 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Snížený kabriolet a záchrana Corvetty 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (7. Řada): Ford Sierra Cosworth 2 [i] 12:35 Australská železnice (1. Řada) 4 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (2. Řada): Pustina 13 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (2. Řada): Kontaminace 14 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): Všechno padá 15 [i] 16:15 Jak se to dělá (17. Řada): Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky 10 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Goji, bogie a jogi 19 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Klid 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (7. Řada): VW T2 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 14 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada): Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky 4 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada): V obležení 4 [i] 21:00 Vražedná pole (1. Řada) 12 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): V očekávání změny 13 [i] 23:00 Muži Yukonu (5. Řada): Jízda za přežitím 5 [i] 00:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada): Zabiják 4 [i] 00:55 Lovci jedů (1. Řada): Uštknutý 5 [i] 01:50 Záchrana statku (1. Řada): V obležení 4 [i] 02:40 Vražedná pole (1. Řada) 12 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): V očekávání změny 13 [i] 04:20 Rození obchodníci (10. Řada): Range Rover Mk3 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak III [i] 09:50 Pošta pro tebe [i] 10:50 Neobyčejné životy [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Soudkyně Amy IV [i] 15:30 Reportéři ČT [i] 16:20 Polopatě [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Byl jednou jeden král... [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:35 Silvestrovský koktejl [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:30 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Bolkoviny [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:45 Dobré ráno [i] 04:15 Hobby naší doby [i] 04:40 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 proStory: baZEN [i] 05:40 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zvířata v životě člověka: Delfíni [i] 09:50 S gurmánem na cestách I.: Neapol [i] 10:35 Postřehy odjinud [i] 10:40 S kuchařem kolem světa: Belgie [i] 11:35 Skrytá království přírody: Pod širým nebem [i] 12:25 Divnopis [i] 12:35 Chcete mě? [i] 13:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 13:20 České himálajské dobrodružství II.: Koruna Himálaje [i] 14:15 GEN - Galerie elity národa [i] 14:30 Tábor X: Tajná škola špionů 2/2 [i] 15:20 Velká vlastenecká válka: Sovětská rozvědka [i] 16:10 Sousedé [i] 16:35 Zázračný ostrov: Zrozen z ohně a oceánu [i] 17:30 Naše tradice: Velikonoce a Smrtná neděle [i] 18:00 Krasobruslení: MS 2017 Finsko [i] 21:20 Tajemství obrazců Nazca [i] 22:15 Chyťte zloděje ...ale toho pravého! [i] 23:55 Cela 211 - vězeňské peklo [i] 01:45 Evropa dnes [i] 02:15 Vesnicopis [i] 02:35 Chcete je? [i] 02:40 Folklorika [i] 03:05 Češi očima Poláků, Poláci očima [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Brána do Branné [i] 04:15 Divnopis [i] 04:20 Babylon [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3219 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Trosečníci 724 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa 20 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Divočina 125 [i] 14:05 Odložené případy II: Daniela 3 [i] 15:00 Odložené případy II: Barák 4 [i] 15:55 Kriminálka Miami IV: V lázních [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3220 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dovolená za trest [i] 22:30 Poslední skaut [i] 00:40 Odložené případy II: Daniela 3 [i] 01:30 Odložené případy II: Barák 4 [i] 02:10 Dva a půl chlapa 19 [i] 02:30 Prásk [i] 02:55 Áčko: Nejsem dítě, už je mi 14! [i] 03:45 Co na to Češi [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě: Divočina 125 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Lavina 16 [i] 06:35 Ninjago: Pustina [i] 07:05 Ninjago: Titanový nindža [i] 07:50 M*A*S*H 131 [i] 08:45 M*A*S*H 132 [i] 09:15 Jake a tlusťoch III: Já sama 18 [i] 10:15 Inga Lindström: Druhá šance [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch III: Nemám nikoho 19 [i] 13:20 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe IX: Nauč se řemeslu 4 [i] 15:25 Policie Hamburk II: Vezmi si mě 3 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Jen se spolu trápíme [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Doba trpaslíků 13 [i] 21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:55 Brutální Nikita [i] 01:25 Soudní síň: Jen se spolu trápíme [i] 02:20 Inga Lindström: Druhá šance [i] 04:20 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 4/22 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Zakázaná láska 152/158 [i] 12:15 Vymenené životy 252-253 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 99-100/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Mentalista [i] 20:30 Láska medzi riadkami [i] 22:15 Bostonské vraždy V. 17-18/18 [i] 00:15 Krásna a nebezpečná [i] 02:00 Priatelia [i] 02:40 Stratená duša IV. 2-3/13 [i] 04:05 Bostonské vraždy V. 17-18/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Pomoc, zmenšil jsem učitelku [i] 07:45 Big Screen 2 24 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Armáda v sukních [i] 13:05 Císař Augustus 1 5 [i] 13:55 14 ostří [i] 15:55 Dobrodružství Poseidonu [i] 17:25 Dobrodružství Poseidonu [i] 18:55 Dračí doupě 3 - Kniha děsivé temnoty [i] 20:30 Prokletí domu slunečnic [i] 22:05 Resident Evil: Zánik [i] 23:45 Oběť: Lovec krve [i] 01:30 Příběh mého syna [i] 03:35 Shaolin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Krasobruslení [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Snooker [i] 08:00 Snooker [i] 11:30 Cyklistika [i] 13:30 Snooker [i] 17:00 Krasobruslení [i] 18:30 Krasobruslení [i] 21:10 Zprávy [i] 21:15 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Krasobruslení [i] 00:15 Krasobruslení [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Krasobruslení [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jeden den z životě 1 5